Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 10:00   #601
JagaBaga
Raczkowanie
 
Avatar JagaBaga
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Częstochowska
Wiadomości: 34
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wczoraj skończyłam "truskawkową" kurację. I oto kilka moich refleksji na temat działania tego specyfiku. Otóż do końca trzeciego opakowania efekty były widoczne, a potem to już utrzymywało się to, co zostało osiągnięte. Na pewno skład inneovu powoduje spalanie zbędnych tłuszczów, bo przez ostatni miesiąc pozwalałam sobie na dość dużo słodyczy (zwłaszcza czekoladek), a moje wymiary i waga utrzymują sie na stałym poziomie. Teraz wiem, że gdy inneov sie już skończył muszę i ja skończyć z rozkoszami dla podniebienia, bo efekt jojo szybko będzie widoczny. Cellulit u mnie również jest na poziomie uzyskanym po wypiciu trzeciego opakowania. Muszę niestety przyznać się, że pozostałe zabiegi antycellulitowe (masaże, maseczki kawowo-cynamonowe) odeszły do lamusa

Ogólnie inneov polecam, bo wymodelował moją sylwetkę i mieszczę się w ciuchy, z którymi myślałam, że pożegnam się już na dobre Jednak nie do końca jestem przekonana co do konieczności 3-miesiecznej kuracji, ponieważ z Waszych wypowiedzi i moich własnych obserwacji wynika, że najlepiej inneov działał do połowy kuracji. Chociaż z drugiej strony może być tak jak z antybiotykiem, że aby efekt leczenia był stały, kurację należy przeprowadzić do końca. Ale w tym wypadku mam jednak mieszane uczucia. Może lepiej np. w połowie przerzucić się na coś innego, co będzie lepiej niszczyło cellulitostwora-potwora
__________________
Cała mądrość życia to umieć czekać i mieć nadzieję
moja stronka: www.pobawmysie.com
JagaBaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 10:15   #602
finezja
Przyczajenie
 
Avatar finezja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 9
Exclamation Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej kobitki,
ja tez zaszalalam, kupilam sobie Cellulit INNEOV i powiem szczerze, ze mam troche mieszane uczucia. Bo dopiero 9 dni to stosuje i efekty sa owszem, ale .. skroa jest gladsza ale zeby widocznie niwelowal sie cellulit.. Ciezko powiedziec. Jestem 20 latka, szczupla a cellulit mam chyba przede wszystkim w genach . Walcze z nim od dawna i stwierdzilam, ze inneov to moja ostatnia nadzieja. Pewnie trzeba czekac na wiecej rezultatow do konca kuracji. Ale juz naprawde nie wiem co robic tak bardzo cghce sie pozbyc cellulitu, tyle juz wyprobowalam rzeczy i nadal mnie neka ten problem
__________________
Bo bycie kobietą jest przyjemnością o wielu obliczach.
finezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:06   #603
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny !
Zaczelam wlasnie drugie opakowanie inneov'u poki co zauwazylam ze skora jest jakby gladsza...ale szczerze mowiac nie przygladam sie swoim udom i pupie za bardzo , czekam az skoncze swoj zapas inneovu na 2 miesiace . Wtedy zdam recke !

Stosuje tez inneov na wlosy - zmasowany atak .

A tymczasem czy jeszcze ,ktos moze sie podzielic swoimi wrazeniami po dluzszym stosowaniu ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1170320777_0.jpg (14,0 KB, 41 załadowań)
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 14:21   #604
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej,
nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie
jak widzicie w podpisie wzięłam się za odchudzanie ..jeżdżę też na rowerku i ćwiczę w domu ,trochę to zmniejszyło cellulit,ale powiedziałabym,że minimalnie...szukam skutecznego sposobu na zlikwidowanie tego paskudztwa ..zastanawiam się nad masażami,opinie widzę różne

znacie jakiś naprawdę skuteczny sposób?? nawet drogi??
jestem już załamana
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:44   #605
lal3czka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja właśnie kończę 2 opakowanie inneov i efektów nie widze, pomimo to zamierzam dotrwac do konca kuracji
lal3czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:47   #606
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja zaczynam zrobiłam zdjęcie sobie przed rozpoczeciem kuracji i zrobie po dwóch tygodniach żeby porównać mam nadzieje że będe mogła się pochwalić efektami mam pytanie: kiedy pijecie ten specyfik?? rano, południe wieczór?? wiem ze dwa razy dziennie ale nie wiem o jakiej porze
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:50   #607
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja mam na nowo na maxiora cellulit - ciążowo mi się zrobił, no ale teraz w 6 miechu to nic na to nie poradzę, musze urodzić, odkarmić i dopiero

Może kuracja "karmienie piersią" okaże się magiczna tak jak niektóre opisujecie

A jak nie to wrócę do różowej siły wspomaganej plastrami i galeniciem i siłką i zobaczymy....
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 11:20   #608
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Czesc dziwczyny mam 20 lat i 5 miesiacy temu urodzilam dziecko...z tego wlasnie wzgledu cellulit ujawnil mi sie bardzo...i zaczynam kuracje inneov a takze smaruje sie elancylem i mezus mi robi masaze codziennie..czekam na efekty..i byc moze zdecyduje sie na wklejenie fotek jesli zobacze roznice..a teraz lece na spacerek...

Karmienie piersia nie zmniejsza celulitu tylko przyspiesza skurczenie sie macicy...jedynie brzuch staje sie plaski a moge cie zapewnic ze cellulit bedzie duzo wiekszy niz przed ciaza wiem z wlasnego dosswiadczenia
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 20:05   #609
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Nikgo Nie Ma???
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 12:05   #610
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cześć dziewczyny. Ja używałam Inneov dokładnie przez 3 miesiące, 2 razy dziennie o tej samej porze piłam "cudowny" specyfik z nadzieją, że po skończonej kuracji wreszcie będę mogła uśmiechnąć się spoglądając na swoje nogi w lustrze... no ale niestety, kuracje zakończyłam a cellulit nie zmniejszył się ani odrobinę. Mi osobiście nie pomógł WCALE, zresztą nie pierwszy raz zauważyłam, że kosmetyki Vichy na mnie jakoś nie działają (wcześniej używałam Lipocure i Lipostrech i nie było efektów), no ale wiem, że każdy organizm jest inny a i podłoże cellulitu nie u każdego jest takie same, może więc u mnie jest takie na które żadne kosmetyki nie działają Tak czy inaczej osobiście uważam, że to strata pieniędzy ( a trochę jednak trzeba ich niestety wydać na całą 3-miesięczną kurację). Teraz stawiam na zbilansowaną dietę i ćwiczenia, mam nadzieję, że pomogą. pozdrawiam
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 13:04   #611
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
a ja mam na nowo na maxiora cellulit - ciążowo mi się zrobił, no ale teraz w 6 miechu to nic na to nie poradzę, musze urodzić, odkarmić i dopiero

Może kuracja "karmienie piersią" okaże się magiczna tak jak niektóre opisujecie

A jak nie to wrócę do różowej siły wspomaganej plastrami i galeniciem i siłką i zobaczymy....
u mnie właśnie tak było, po ciązy cellulit był słabo widoczny bo karmiłam córkę piersią. Karmiałam ją 20 miesięcy jak odstawiłam od cyca to jak grom z jasnego nieba cellulit się nasilił i jest teraz mocno widoczny. Masakra normalnie masuję się masażerem, smaruję koncentratem z eveline.
do tego po ciązy zostały mi popękane naczynka (pajączki) i co jakiś czas pojawia się jakiś nowy , i przez to nie wszystko co jest dobre na cellulit m oge stosowac bo akurat może wpływac na zwiększenie pajączków. Także juz sama nie wiem co stosowac

Wczoraj teściowa przeczytała w jakis gazecie że na cellulit dobre są pijawki ale specjalne lekarskie , ale jakos ta metoda mnie nie przekonuje ze względu na to ze mam obrzydzenie do takich stworzonek.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 22:03   #612
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cześć dawno tu nie bylam, po zastosowaniu 6 opakowań stwierdzam, ze nic nie pomaga, co dziwne wydaje mi się, że nie zwiększylam porcji jedzenia a przytylam juz prawie 8 kg, ale no cóż trzeba chyba zacząć jakieś diety stosować, w sumie to zamiast na ten inneov polecam kupić masażer taki co się stoji a pas obejmuje pośladki i masuje, koszt takiego masażera okolo 600zl czyli tak samo jak cala kuracja inneov, a już nie trzeba się męczyć i robic rękoma masaż, taki sprzęt to można i na brzuch i na pośladki używać, nawet widzialam ulotkę ostatnio w przychodni - jakigoś salonu użytkowanie takiego użądznie przez 15 koszt 8zl, można też karnety wykupić, a ja się cieszę, bo mam to w domu i nie musze nigdzie za tym biegać, w sumie to kupilam ten masazer w promocji za 499zl bo przez pomylke w markecie zla cene wywiesili teraz tylko czekam na efekty
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:47   #613
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było - a zawracam głowę bo wyczytałam bodajże w dodatku co był w "Twoim Stylu" że jest nowy produkt Inneovu - Cellulit, saszetki do rozpuszczania. czy może już któraś z Was próbowała tego? Bo nawet na stronie Inneov nie mogę znaleźć info na ten temat :/ tylko w tym Stylu było i nie wiem, kiedy to ma być dostępne, czy będą może testy? Może Wizażanki dostaną jakieś próbki? Nie ukrywam, że chętnie bym się na coś darmowego załapała, bo to nie jest po 5 złotych

A bardzo mnie ten produkt interesuje, bo mi się pogłębia cellulit i to już całkiem wyraźnie, stosuję teraz krem Avonu ten biały wyszczuplający, peeling Erisu (ten pomarańczowy - bardzo polecam!) ale na ćwiczenia czasu brak, dieta też byle jaka i to się daje we znaki :/
Preparat stosowałam i przyniósł pożądany efekt - tylko, że ja kupiłam go za 8 euro w Niemczech
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:13   #614
ikonka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

NO wlasnie co to czasu karmienia mam pytanko: czy w ogole cokolwiek mozna wtedy stosowac (chocby masazer)? Z tabletkami to chyba raczej kiepsko ;-( Ja przed ciaza praktycznie nie mialam z tym problemu, moze jedynie na tylku, a teraz mam praktycznie wszedzie - nawet na ramionach jak mocno scisne. Czy to normalne, czy raczej winna jest moja dieta i moje geny?
ikonka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:01   #615
Madona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: I don't know where I'm from
Wiadomości: 21
GG do Madona
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam,
Właśnie kupiłam i już zaczęłam testować Inneov. Dla wszystkich przyszłych kupujących przestrzegam:sprawdźcie w aptece stan opakowań. Ja otworzyłam pudełko, a tam z kilku torebek wysypał się proszek.
Powiem Wam drogie Panie, że tak naprawdę najlepszą receptą na cellulit jest sport i morskie fale. Przetestowałam już wiele rzeczy i zawsze, gdy mój siedzący tryb życia równa się 3m tygodniom (czyli trzem tygodniom bez ćwiczeń- w moim wypadku capoeira) zasłaniam wszystkie lustra w domu, by nie popaść w depresję. Oczywiście najkorzystniej stosować wiele rzeczy na raz by działać z zewnątrz i wewnątrz. Na przykład zamiast jechać do pracy samochodem albo autobusem warto czasem się przejść, warto iść na szybki spacer. Napewno polecam step. Tak więc atakujmy cellulit z każdej strony ) ja mam go dość i dam mu w kość, mimo że mam mało czasu na uzeranie się z nim. Póki co zaczynam inneov, serum antycellulitowe evelline (tanie,taki sam skład jak droższe,polecane przez moją dermatolog), spacery i powrót na step.
Jeśli chcecie to podzielę się efektami za 2 tygodnie.
Pozdrawiam serdecznie.
Madona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:00   #616
Porky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja wczoraj zamówiłam ten tajemniczy napój bogów i mam nadzieje ze jest warty swojej ceny podziele sie z wami na temat tego specyfiku jak mi sie opakowanko skonczy. 3mam za was kciuki by tez wam zniklo to świństwo;p
Porky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:55   #617
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez ikonka111 Pokaż wiadomość
NO wlasnie co to czasu karmienia mam pytanko: czy w ogole cokolwiek mozna wtedy stosowac (chocby masazer)? Z tabletkami to chyba raczej kiepsko ;-( Ja przed ciaza praktycznie nie mialam z tym problemu, moze jedynie na tylku, a teraz mam praktycznie wszedzie - nawet na ramionach jak mocno scisne. Czy to normalne, czy raczej winna jest moja dieta i moje geny?
Hej - ja teraz jestem w 7 mc ciąży i oczywiście o Inneovie nie ma teraz mowy, w ciąży jest raczej nie wskazany. Nie stosuję też żadnych kremów antycellulitowch, bo w większości jest kofeina i inne tego typu wynalazki, kremuję sobie uda tym kremem na rozstępy ciążowe i ze smutkiem muszę stwierdzić, że NIC nie daje na cellulit - który mi się straszliwie pogłębił, pocieszam się, że ponoć właśnie samo karmienie piersią wyciąga pięknie cellulit. Jestem też na specjalnej diecie teraz ze względu na słabe wyniki z cukrem we krwi więc może ta dieta tez mi pomoże nieco.

Z tego co przy karmieniu można polecić: podczas karmienia już możesz na uda i pośladki stosować kremy antycellulitowe i masażer oczywiście zawsze można stosować, przyda się też peeling oczywiście regularny. Co do diety - ta stosowana do karmienia i tak będzie na tyle restrykcyjna, że już nic bym nie dorzucała. Wiadomo, że cellulitowi sprzyjają słodycze, tłuszcze, kofeina, ale tego i tak podczas karmienia się nie je, więc nie będzie problemu. No i ruch - jak najwięcej ruchu!

A na poważniejsze zabiegi antycellulitowe i inne doustne kuracje no to trzeba się wstrzymać do końca karmienia jak myślę...
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:11   #618
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam Dziewczyny!!!
ja cellulit widoczny gołym okiem zlikwidowałam błotkiem guam ( schudłam 10 kg, ciało zrobiło się jędrne - ale po uściśnięciu skóry dalej jest to paskudztwo). Teraz walczę z cellulitem pod skórą - i właśnie jutro skończę pić 1 opakowanie Inneov cellulit. Ogólnie mam problemy z krążeniem w nogach, dlatego zdecydowałam się na ten środek by od wewnatrz sie pozbyć tego uporczywego cellulitu. Mogę stwierdzić, że o 2 tygodniach: cellulit po uściśnięciu skóry się zmniejszył. Na zewnetrznej części ud - nawet cięzko mi złapać na fałd skóry - tak sie grudki ładnie rozbiły )) Jednak ciągle w okolicach kolan i w wewnętrznej części ud zalega ciagle ten cellulit.
Mam już kolejne opakowanie - na dalsze 2 tyg. Mam nadzieje, że efekt bedzie nadal. Do tej pory bez ćwiczeń(mam pracę fizyczną), diety, tylko smarowałam sie balsamem Eveline. Teraz postaram się włożyć więcej wysiłku - i być może zaoszczędzę na zakupie nastepnego "napoju".
Za jakiś czas znów napiszę, mam nadzieję że postępy będą
Pozdrawiam serdecznie!
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 07:57   #619
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej kobietki ja niestety nie mam zadnych pozytywnych opini na temat inneov. Pisalam juz wczesniej ze na mnie nie podzialal i wole jednak te pieniazki przeznaczyc na silownie. Teraz chodze na vacu step.
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 20:16   #620
lal3czka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja tez skonczylam kuracje inneov i nie polecam tego nikomu, to tylko strata pieniędzy, mówie zupełnie serio. polecam za to aerobik i saune to o wiele bardziej korzystne i chyba troche tańsze. pozdrawiam
lal3czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:32   #621
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja w zeszlym roku zalowalam ze to kupilam, pisalam na wczesniejszych stronach o tym. Tyle kasy na marne , ale juz w zyciu tego nie kupie strata kasy, naprawde.
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:52   #622
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o smak inneov to ja na początku nie mogłam tego wprost przełknąc!

zapewne dlatego tej wiosny wprowadzają dodatkowo:
- Inneov kapsułki
- Inneov o smaku brzoskwiniowym
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:52   #623
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam!
Ja po miesięcznej kuracji Inneov cellulit jestem zadowolona Ciało jest bardziej zbite, skóra jedrna, grudek cellulitu mniej. Minimalnie nawet wyszczuplałam - zwłaszcza boczki i biodra. Już mam kolejne opakowanie i nie moge doczekac się końca całej kuracji.
Nie używam poza tym żadnych kosmetyków (tylko zwykły balsam nawilżający), nadal nie ćwiczę, objadam się (wszystko mączne i słodycze w max ilościach), jednak każdą kapiel kącze zimnym prysznicem. I mam nadzieje, ze dalej zmiany na skórze będa widoczne dzieki Inneov ))
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:38   #624
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam!WIDZE ,ZE WATEK WYGASŁ!KILKA MIESIECY TEMU BRAŁAM TEN CUDOWNY LEK PRZEZ OKOLO 2 MIESIACE BEZ DIET I INNYCH WSPOMAGACZY!Z REKA NA SERCU POWIEM ,ZE ZNACZNIE WYGŁADZIŁ MI SIE CELULIT ,COS W TYM JEST .TERAZ POWTARZAM KURACJE TYM RAZEM SUMIENNIE CAŁE 3 -MIESIACE! WRACAJAC DO CWICZEN TO NIE JESTEM PEWNA CZY POMAGAJA,PRZECIEZ OSOBY ,KTÓRE CWICZA TEZ GO MAJA [WYCZYNOWO ITP].TAK CZY INACZEJ KURACJA NIE ZASZKODZI A NAPEWNO POMOZE!
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:42   #625
kudiczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam!
Przeczytałam cały wątek od strony pierwszej do ostatniej. W sumie zaczęłam go czytac już po kupieniu Inneov. Pierwsze 10 stron pełna radość- niestety kolejne strony troszkę mnie rozczarowały. No ale cóz nie na wszystkich działają takie cuda. ja jestem przy pierwszym opakowaniu (połowa), żeby to cholerstwo mi się mniejszyło nie zauważyłam- no ale czego się spodziewać po tak krótkim czasie. Jedno to co zauważyłam- to uda mi wysmuklały- ale to może efekt aerobiku i mniej żarcia słodyczy.

Miss Dare- gratuluję brzusia- albo już małego szkraba. Powiem Ci tylko kochana, ze w ciązy beczałam strasznie patrząc na swoje uda, ale przy karmieniu ( w ciązy przytyłam 30 kg- waga porodowa 84) zgubilam wszystko, nawet byłam szczuplejsza niż przed ciąża. A cellulit sam zniknął. W ciązy to normalne, że organizm puchnie, zbiera się woda i to badziewie jest bardziej widoczne. MOże też pomogły mi spacerki z małym- często spacerowałam nawet po 6 godzin dziennie. Polecam karmienie i spacery-. Ja niestety po zaprzestaniu karmienia zaniedbałam się troszkę- i teraz walczę znów z tym cholerstwem. Ale jak się zaprzesz to będziesz szcęśliwa patrząc na efekty. Pozdrawiam serdecznie!!
kudiczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 11:47   #626
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kudiczkowa Pokaż wiadomość
Miss Dare- gratuluję brzusia- albo już małego szkraba. Powiem Ci tylko kochana, ze w ciązy beczałam strasznie patrząc na swoje uda, ale przy karmieniu ( w ciązy przytyłam 30 kg- waga porodowa 84) zgubilam wszystko, nawet byłam szczuplejsza niż przed ciąża. A cellulit sam zniknął. W ciązy to normalne, że organizm puchnie, zbiera się woda i to badziewie jest bardziej widoczne. MOże też pomogły mi spacerki z małym- często spacerowałam nawet po 6 godzin dziennie. Polecam karmienie i spacery-. Ja niestety po zaprzestaniu karmienia zaniedbałam się troszkę- i teraz walczę znów z tym cholerstwem. Ale jak się zaprzesz to będziesz szcęśliwa patrząc na efekty. Pozdrawiam serdecznie!!
Hej! Dzięki za wsparcie! Też mam taką nadzieję, że mi to zniknie po karmieniu. Nie przytyłam jakoś strasznie (ok.7-8 kg a to już 8 mc), ale pewnie rzeczywiście się woda zbiera i inne badziewia no i brak intensywnego ruchu daje się we znaki, bo ćwiczenia ciążowe są takie raczej łagodne...
Mężyk mi obiecał już kurację jakąś antycellulitową w gabinecie kosmetycznym więc też sobie fundnę na jakimś aparacie ssąco-ciupciającym jak już odkarmię. Wiadomo, do końca karmienia nie będę inneovu brać ani żadnych innych dowewnętrznych substancji, myślę, że nawet sobie kremy z kofeiną odpuszczę i poczekam, co będzie, a będę tylko ćwiczyć w między czasie, nawilżać skórę i masować i zobaczymy.

BTW - widziałam w aptece, że jest teraz inneov cellulit w kapsułkach - nie ukrywam, że taka forma mi bardziej konweniuje Mam nadzieję, że skuteczność ta sama?
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:45   #627
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość

Wczoraj teściowa przeczytała w jakis gazecie że na cellulit dobre są pijawki ale specjalne lekarskie , ale jakos ta metoda mnie nie przekonuje ze względu na to ze mam obrzydzenie do takich stworzonek.

Ach te teściowe


Wiecie co, ja w ciąży (4 lata temu) przytyłam 25 kg i wypróbowałam chyba wszystko co możliwe ( najlepsze było serum Eveline). Po tych latach doświadczenia wiem, że są dwie JEDYNE skuteczne metody: nie obżeranie się słodyczami (i ogólnie zdrowe, zbilansowane odżywianie) i dużo ruchu na świeżym powietrzu.
Ja już mam 22 kg za sobą
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:11   #628
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

8 kilo to naprawde mało !uwierz mi, ze po urodzeniu dziecka stracisz je jeszcze w szpitalu,sporo tego odchodzi ,dziecko,łozysko,wody itp.moja kuzynka tez tyle przytyła a po 2 tyg od urodzenia była szkieletem ,chudsza niz kiedykolwiek.nie ma sie czym martwic!
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:09   #629
martulinka666
Przyczajenie
 
Avatar martulinka666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam Was wszystkie ja od dzisiaj piję Inneov.
Dopiero jestem po pierwszej saszetce, po powrocie z pracy wypije drugą dawkę
Mam nadzieję, że cudowna truskawka mi pomoże
O efektach będę pisać na forum, mam nadzieję, że takowe będą widoczne
martulinka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:37   #630
Arganda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam na forum
Piję inneov od 12 dni , kończę pierwsze opakowanie , dodatkowo 2 razy dziennie smaruję się eveline - serum i stosuję dietę i widzę już efekty.
Na pewno chcę skonczyć tą kurację.
Arganda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.