salon welli czy l'oreal? czym farbowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 13:14   #1
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Lightbulb

salon welli czy l'oreal? czym farbowac?


hellou
w moim Cieszynie sa 2 porzadne salony - laurent- l'oreal prof. i trendy- wella prof., trendy troche tansze, chodze czasem tu czasem tam, z obu bywam zadowolona
na poczatku wrzesnia zamierzam sie wybrac na farbowanie, moje naturalne wloski sa jasnobraz-rude, na poczatku wakacji zafarbowalam je w domu (nigdy wiecej!) na ciemny braz- najpierw wyszla sztuczna plastikowa czern, po wymyciu sie wlosy zrobily sie ciemnoczerwony i mienia sie tysiacem kolorow ;\
a mi marzyl sie elegancki ciemny chlodny braz

i chcialam sie Was dowiedziec, gdzie lepiej pojsc farbowac? w ciemnym brazie czuje sie najlepiej ze wszystkich kolorow, wiec przez najblizsze pare lat na pewno nei bede sie chciec pozbywac tej farby, ale nie chcialabym wloskow zniszczyc, bo zapuszczam wiec wolalabym jakas lagodna farbe, ale dobrze trzymajaca kolor, myslalam nad koloryzacja poltrwala u fryzjera, tylko nie mam pojecia jak to pozniej wyglada?

chodzi mi o porownanie farb welli i l'oreala, mgoe sie przejsc do tych salonow, ale oni nei poradza mi na pewno ktory z nich lepszy, wiec licze na Was kochane
pozdrawiam;*
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:48   #2
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: salon welli czy l'oreal? czym farbowac?

z moich doświadczeń (chodziłam do Trendy, a L'Orealem farbowali mnie w innym salonie, w Poznaniu Laurent pracuje na Goldwellu )

farby L'Oreala mniej niszczą ale są też i mniej trwałe (przynajmniej na moich włosach)
Welli na odwrót

aha, i L'Oreal z tego co pamiętam miał więcej interesujących mnie kolorków

wydaje mi się jednak, że obie firmy produkują dobre, profesjonalne kosmetyki i że z obu byłabyś zadowolona może wybierz salon, w którym będzie pracował zaufany fryzjer - bo to często od niego zależy efekt końcowy, a nie od farby
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:54   #3
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: salon welli czy l'oreal? czym farbowac?

z fryzjerem to racja
w trendy bylam na przyciemnianiu rok temu i bylam zadowolona, z laurencie tez, ale rzeczywiscie farba wymyla sie szybciutko, a rozjasnialam, wiec dziwne troche
w takim razie wybiore chyba trendy, mam nadzieje ze uda mi sie objasnic tam co i jak ;p
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:03   #4
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: salon welli czy l'oreal? czym farbowac?

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
z fryzjerem to racja
w trendy bylam na przyciemnianiu rok temu i bylam zadowolona, z laurencie tez, ale rzeczywiscie farba wymyla sie szybciutko, a rozjasnialam, wiec dziwne troche
w takim razie wybiore chyba trendy, mam nadzieje ze uda mi sie objasnic tam co i jak ;p
mam nadzieję, że będziesz zadowolona bo wiadomo, z wycieczkami do fryzjerów to różnie bywa (tfu tfu przez lewe ramię i odpukać z w niemalowane drewno )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:19   #5
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: salon welli czy l'oreal? czym farbowac?

mam nadzieje ze trafie na taka mila fryzjerke farbowala mnie rok temu i bylo super, dokladnie tak jak chcialam
innym razem chcialam sie zamowic w trendy na trwala i trafil sie taki wredny babsztyl... probowala mi wybic to z glowy, ze zniszcze wlosy i blablabla, ale to chyba moje zmartwienie powinno byc a nie jej, wiec poszlam gdzie indziej (ale tam byla jeszcze wieksza porazka, kobieta zrobila mi czeskie afro a'la lata 80te, ubrania mialam pomaziane tym smrodkiem od trwalej, cala twarz i szyje tez, ale wazne ze tanio;\ wiecej sie nie dam skusic cena...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.