Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 13:27   #3511
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
A ja jescze bambusa nie dostalam....a moze byl listonosz dzis i zostawil awizo....

Napiszczie prosze co warto kupic z TIGI. Mam wlosy farbowane, suche.
ja mam wlosy takie same, kupilam TIGI owies i miod (szampon i odzywka)- dokładna nazwa TIGI Catwalk Oatmeal & Honey Treatment, myje wlosy dopiero od tygodnia nimi ale sa lekkie, ładnie się ukladają, cuuuudny zapach i jak dla mnie lepsze niż Absolut Repair L'oreala
polecam


edit:
zapomnialam dodac, ze mimo odzywczej bardzo formuly nie obciazaja wlosa, a ja mam do tego jeszcze je b.cienkie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No ręce opadają mówię Ci! Czy proszę o wyjaśnienie tego technical problem" czy wysyłam potwierdzenie zapłaty, czy krzycze, że mają moje pieniądze więc niech natychniast wysyłają zamówienie-wciąż:
Dear Aleksandra,
Thank you for your e-mail.

Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received.
The charge that has appeared on your account is only temporary and has to be confirmed by us before payment can be transacted, to do this we require the security code to ensure the transaction has been verified.
Please note that sending the security code by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.
We hope this answers your questions and we look forward to receiving your security code so we can process payment for your order.
Your Sincerely,
Teresa
Customer Services


lub

Dear Customer,
Thank you for your order through
Strawberrynet.com.
As part of a routine security check that we carry out we would be grateful if you could email by return your billing address and the last three digits on the back of your credit card, where the signature strip is. Please DO NOT send your complete credit card number via e-mail.
Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received.
The charge has to be confirmed by us before payment can be transacted, to do this we require the security code to ensure the transaction has been verified.
Please note that sending the security code by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.
Thank you again for your assistance. Your order will be processed once your billing address and security numbers have been verified.
Your Sincerely,
Zenny
Customer Services





dokladnie to samo ja mam w skrzynce i to w 3 mailach, na kazdy moj, równiez ta sama odpowiedź....
A moge sama anulowac zamowienie, czy czekac do tych 7 dni? tylko ja chce swoje pieniadze z powrotem !!!!!
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 13:35   #3512
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzieki Maggie, cena zachecajaca wiec chyba wezme.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 13:38   #3513
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny czy ewentualnie któraś mogłaby pomóc w zakupie bambusa bo czytam, że jest w promocji?Nie mam niestety karty kredytowej, a byłabym bardzo wdzieczna za pomoc.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 13:46   #3514
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak bede robić, niech no tylko trochę ochłonę ze złości na tru

No ręce opadają mówię Ci! Czy proszę o wyjaśnienie tego technical problem" czy wysyłam potwierdzenie zapłaty, czy krzycze, że mają moje pieniądze więc niech natychniast wysyłają zamówienie-wciąż:
Dear Aleksandra,
Thank you for your e-mail.
Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received.
The charge that has appeared on your account is only temporary and has to be confirmed by us before payment can be transacted, to do this we require the security code to ensure the transaction has been verified.
Please note that sending the security code by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.
We hope this answers your questions and we look forward to receiving your security code so we can process payment for your order.
Your Sincerely,
Teresa
Customer Services

lub

Dear Customer,
Thank you for your order through Strawberrynet.com.
As part of a routine security check that we carry out we would be grateful if you could email by return your billing address and the last three digits on the back of your credit card, where the signature strip is. Please DO NOT send your complete credit card number via e-mail.
Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received.
The charge has to be confirmed by us before payment can be transacted, to do this we require the security code to ensure the transaction has been verified.
Please note that sending the security code by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.
Thank you again for your assistance. Your order will be processed once your billing address and security numbers have been verified.
Your Sincerely,
Zenny
Customer Services

Czyli Truskawa potrzebuje tego kodu, by przekazać go bankowi?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 14:54   #3515
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no to u mnie też zrobiło się bardzo problemowo z tru właśnie zobaczyłam, że mi ściągnęli z karty kasę za dwa zamówienia, które anulowałam po tym jak domagali się kodu CVV, myślałam, że wszystko już OK, anulowałam, co zresztą mi truskawa potwierdziła i zamówiłam jeszcze raz przez paypal, a teraz wchodzę na swoje konto w necie i kasa ściągnięta już do nich napisałam, ciekawe co odpiszą...
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 14:55   #3516
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

czy ktoras z Was miala to cudenkohttp://eu.strawberrynet.com/productD...23347&goChar=A ?? opakowanie jest niesamowite, ciekawe jak sam puder?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:31   #3517
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
BrandNewName, a musialaś sie specjalnie starac o zwrot, czy po prostu Ci anulowali,a ze mieli nadwyżkę-kaske za to zamowienie wiec zwrócili...????
nie bardzo rozumiem, dlaczego nie zrealizowali, skoro mieli kase - po co im kod, i jesli nawet go nie podajemy, dlaczego majac kase nie realizuja???? b.dziwne
Ja już po prostu miałam ich dosyć - od poniedziałku z nimi mailowałam żeby mi zrealizowali zamówienie skoro ściągneli kasę ale dostawałam wiecznie tą samą odpowiedź, że te pieniądze są tymczasowo i do zrealizowania potrzebują kod. No i się zdenerwowałam bo to było jak gadanie do ściany i napisałam maila że skoro tak to niech mi kasę zwrócą a zamówienie anulują. Teraz czekam aż pieniądze pojawią sie na karcie bo status zamówienia mimo maila że anulowali mam nadal 'pending'.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 15:35   #3518
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
no to u mnie też zrobiło się bardzo problemowo z tru właśnie zobaczyłam, że mi ściągnęli z karty kasę za dwa zamówienia, które anulowałam po tym jak domagali się kodu CVV, myślałam, że wszystko już OK, anulowałam, co zresztą mi truskawa potwierdziła i zamówiłam jeszcze raz przez paypal, a teraz wchodzę na swoje konto w necie i kasa ściągnięta już do nich napisałam, ciekawe co odpiszą...
Inu, pieniądze ściągnął bank (oni nie mają uprawnień do tego - do nich trafia przelew po prostu). Jak potwierdzili, że anulowali zamówienie (zresztą możesz sprawdzić status - jak każdego zamówienia), to pieniądze wrócą do Ciebie (no, na 99%) w ciągu 2 tygodni (i czas nie zależy od Truskawki tylko od drogi Visa/MC tamtejsze-Visa/MC International-Visa/MC Polska-Twój bank).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:36   #3519
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Evitka, na głownej stronie pod truskawką jest takie pole
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ewo
Numer zamówienia wpisujesz w ten biały prostokąt po lewej stronie pod logiem Truskawki (shipment status).
http://eu.strawberrynet.com/main.aspx?region=PL

Asiu, majade, Dzięki, kochane

ja to jednak sierota jestem- jak byk na samym środku "shipment status" a jak szukam w customer service i jeszcze nie wiadomo gdzie.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:43   #3520
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny ja dopiero się przymierzam do zakupów na tru, czekam na karte z mbanku, ale nie rozumiem dlaczego wy im po prostu nie możecie podać tego kodu który Oni chcą?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:47   #3521
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Asiu, majade, Dzięki, kochane

ja to jednak sierota jestem- jak byk na samym środku "shipment status" a jak szukam w customer service i jeszcze nie wiadomo gdzie.....
Evitko haha - tak człowiek czasem patrzy i nie widzi

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dopiero się przymierzam do zakupów na tru, czekam na karte z mbanku, ale nie rozumiem dlaczego wy im po prostu nie możecie podać tego kodu który Oni chcą?
Hm... to zanim zaczniesz zakupy poczytaj troche o bezpieczeństwie zakupów w sieci oraz szczególnie dokładnie regulamin karty, którą się posługujesz - może unikniesz niemiłej niespodzianki.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 15:49   #3522
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dopiero się przymierzam do zakupów na tru, czekam na karte z mbanku, ale nie rozumiem dlaczego wy im po prostu nie możecie podać tego kodu który Oni chcą?
Norbit, poczytaj o bezpiecznych zakupach w sieci, bo inaczej możesz popłynąć...
Ten kod to główne zabezpieczenie Twojej karty...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:54   #3523
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Inu, pieniądze ściągnął bank (oni nie mają uprawnień do tego - do nich trafia przelew po prostu). Jak potwierdzili, że anulowali zamówienie (zresztą możesz sprawdzić status - jak każdego zamówienia), to pieniądze wrócą do Ciebie (no, na 99%) w ciągu 2 tygodni (i czas nie zależy od Truskawki tylko od drogi Visa/MC tamtejsze-Visa/MC International-Visa/MC Polska-Twój bank).
jeśli w końcu ta kasa zeszła mi z karty (wczoraj tego nie było) to po co do cholery był im potrzebny ten kod
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:56   #3524
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dopiero się przymierzam do zakupów na tru, czekam na karte z mbanku, ale nie rozumiem dlaczego wy im po prostu nie możecie podać tego kodu który Oni chcą?
zadzwoń do mbanku i zapytaj co by Ci radzili w sytuacji gdyby ktoś od Ciebie chciał ten kod
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:57   #3525
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

mój Bamboo też dotarł mam awizo na paczkę z Hong Kongu jutro rano odbiorę bo dziś zbyt jestem zmęczona po pracy by iśc kawał drogi na pocztę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:00   #3526
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
jeśli w końcu ta kasa zeszła mi z karty (wczoraj tego nie było) to po co do cholery był im potrzebny ten kod
Inu, nie wiem po czyjej stronie powstał błąd.
Dzisiaj się np. dowiedziałam, że bank "wie" o danych moich płatnościach kartą do godziny po ich zrobieniu, ale księgowane są po 1, 2 dniach, czasem nawet po tygodniu, bo "nie ma potwierdzenia od operatora płatności", a droga, szczególnie w przypadku płatności międzynarodowych jest długa...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:04   #3527
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Inu, nie wiem po czyjej stronie powstał błąd.
Dzisiaj się np. dowiedziałam, że bank "wie" o danych moich płatnościach kartą do godziny po ich zrobieniu, ale księgowane są po 1, 2 dniach, czasem nawet po tygodniu, bo "nie ma potwierdzenia od operatora płatności", a droga, szczególnie w przypadku płatności międzynarodowych jest długa...
na moim koncie w internecie są podane dwie daty przy tych "ściągniętych" płatnościach - data dokonania płatności i data zaksięgowania czyli jak dla mnie kasa zeszła mi już z karty
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:07   #3528
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

strasznie to wszystko skomplikowane, to odwoływanie zamówień, chyba mi się odniechciało zakupów na tru, a juz sobie tyle znalazłam fajnych rzeczyahhhhh...
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:07   #3529
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mój Bamboo też dotarł mam awizo na paczkę z Hong Kongu jutro rano odbiorę bo dziś zbyt jestem zmęczona po pracy by iśc kawał drogi na pocztę.

Super Aguś. Cieszę się.

Z moim niestety nic się nie ruszyło.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 16:09   #3530
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super Aguś. Cieszę się.

Z moim niestety nic się nie ruszyło.
tzn? Jeszcze nie wysłany?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:15   #3531
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super Aguś. Cieszę się.

Z moim niestety nic się nie ruszyło.
inu, nie przejmuj się.. mi odpisali, że nie zwrócą mi za 6 anulownych transakcji, bo... nie dostali pieniędzy no ciekawe jak to możliwe, skoro płaciłam na ich stronie
Jak na nich ryknęłam to dwie się od razu znalazły
Trzymaj się
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:18   #3532
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tzn? Jeszcze nie wysłany?

Niestety nie. I dodatkowo Reese dostała maila z pytaniem, czy rozprowadza ich kosmetyki czyli posądzili Ją o działalność hurtowa tak jak którąś wizażankę.
Kto wie, czy nie będziemy musiały anulować nasze zamówienia (Ania wczoraj jeszcze złożyła dla siebie) i spróbować od nowa.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:20   #3533
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Niestety nie. I dodatkowo Reese dostała maila z pytaniem, czy rozprowadza ich kosmetyki czyli posądzili Ją o działalność hurtowa tak jak którąś wizażankę.
Kto wie, czy nie będziemy musiały anulować nasze zamówienia (Ania wczoraj jeszcze złożyła dla siebie) i spróbować od nowa.
ja bym od razu anulowała i kliknęła jeszcze raz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:20   #3534
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Niestety nie. I dodatkowo Reese dostała maila z pytaniem, czy rozprowadza ich kosmetyki czyli posądzili Ją o działalność hurtowa tak jak którąś wizażankę.
Kto wie, czy nie będziemy musiały anulować nasze zamówienia (Ania wczoraj jeszcze złożyła dla siebie) i spróbować od nowa.
Asia a Ty też masz ten problem z CVV2?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:32   #3535
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja bym od razu anulowała i kliknęła jeszcze raz
Jak pojawi się Ania na wizażu, to Ją o to poproszę bo w końcu wykupią i dopiero będzie klops.
Ogólnie bardzo mi głupio bo tyle zamieszania...

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Asia a Ty też masz ten problem z CVV2?
Nosku - Reese kupiła dla siebie bambusa wcześniej, dopiero po 4 dniach dostała processing. W poniedziałek poprosiłam Anię o zakup dla mnie. I od tego czasu Ania pisze z zapytaniem do Tru. Sądziłyśmy że moje zamówienie też będzie opóźnione, podobnie jak Jej, dlatego czekałyśmy. Opisywała tę sytuację tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3179

Ech.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:36   #3536
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Jak pojawi się Ania na wizażu, to Ją o to poproszę bo w końcu wykupią i dopiero będzie klops.
Ogólnie bardzo mi głupio bo tyle zamieszania...



Nosku - Reese kupiła dla siebie bambusa wcześniej, dopiero po 4 dniach dostała processing. W poniedziałek poprosiłam Anię o zakup dla mnie. I od tego czasu Ania pisze z zapytaniem do Tru. Sądziłyśmy że moje zamówienie też będzie opóźnione, podobnie jak Jej, dlatego czekałyśmy. Opisywała tę sytuację tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3179

Ech.
przykro mi, wiem co czujesz bo miałam tak samo
Ale chyba jak się już czepili z tym kodem to nie ustąpią.
Tak jak Aga, zamawiałabym jeszcze raz, najbezpieczniej przez PayPal.
Pozdrawiam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:38   #3537
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
przykro mi, wiem co czujesz bo miałam tak samo
Ale chyba jak się już czepili z tym kodem to nie ustąpią.
Tak jak Aga, zamawiałabym jeszcze raz, najbezpieczniej przez PayPal.
Pozdrawiam

Wiem, że miałaś taką samą sytuację. Szczerze powiem, że ja już się w tym gubię.

Dzięki za wsparcie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:39   #3538
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

kurcze, co za klopoty macie z tymi platnosciami

ja place PayPalem, i nie mam zadnych dziwnych maili, wszystko po max 2 dniach wyslane, zero problemow (szczescie )
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:41   #3539
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny współczuję z tymi problemami płatniczymi
ja mówiąc szczerze jeszcze ani razu nie miałam żadnego problemu i wszystko przychodzi szybko
a bambus jest cudny, opakowanie ogromne kolorek faktycznie jak ciasteczko i te mieniące się pod katem drobinki
żal mi zacząć używać, bo wiem, że po pierwszym pędzlu znikną bambusy ....
data produkcji styczeń 2007
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:42   #3540
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
kurcze, co za klopoty macie z tymi platnosciami

ja place PayPalem, i nie mam zadnych dziwnych maili, wszystko po max 2 dniach wyslane, zero problemow (szczescie )
nie szczęście tylko PayPal
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.