Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-05, 12:29   #2851
Issley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witajcie dziewczêta. Od d³u¿szego czasu mia³am platynowe, krótkie w³osy( fryzura na rihanne, w³osy pogolone wokó³, na czubku g³owy w³osy d³u¿sze) Jaki¶ czas temu postanowi³am zapu¶ciæ w³osy i nie farbowaæ ju¿ na platyne, marzy mi sie co¶ ala ombre (dodam ¿e naturalny kolor moich w³osów to ciemny blond o ch³odnym odcieniu). Aktualnie moje w³osy siegaj± do po³owy szyji 9 z jednej strony bok mam dalej krótki, takie to ró¿nice d³ugo¶ci w³osów) a kolor ich jest dosyæ nieokre¶lony (odrost oko³o 5-6cm, reszta w³osów zafarbowane na lawendowy)

Marz± mi sie od d³u¿szego czasu kolor http://www.veba.pl/data/gfx/pictures...4/2/8224_3.png tylko zale¿y mi na tym by w³osy nie mia³y ¯ADNYCH ciep³ych tonów, ¿ó³ci miedzi cz czego kolwiek, tylko ch³odny fioletowy blond. My¶le nad kolorem 8.21 i 10.21 na koñcówki. S± to farby Evolution of colour alfaparf. Mia³ ju¿ kto¶ do czynienia z takim odcieniem?? Mo¿e jakie¶ zdjecia??
Issley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:59   #2852
MadlyInsane
Przyczajenie
 
Avatar MadlyInsane
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
GG do MadlyInsane Send a message via Skype™ to MadlyInsane
Smile "przypadkowo" czarna

Witam!
W poprzednie wakacje postanowi³am lekko "zaszaleæ" i zmieniæ kolor z ciemnego blondu wpadaj±cego w rudy na jasny br±z. Kupi³am szamponetkê Palette. Tak wiem, opinie s± do¶æ s³abe, ale ju¿ kiedy¶ jej u¿ywa³am i nie by³o problemów. Wtedy po sp³ukaniu sta³am siê... no w³a¶nie, czarna. Nie powiem, na pocz±tku mi to odpowiada³o, bo to by³o takie moje ma³e marzenie i farbowa³am dalej. Pod koniec roku siê zbuntowa³am. Aktualnie mam jakie¶ 4 cm odrostu i nie mam pojêcia, co dalej robiæ. Przyznam siê, ¿e jestem bliska tego, ¿eby jednak siê z³amaæ i biec do sklepu po czarn± farbê. Równie¿ w opinii innych dobrze wygl±dam w takim kolorze w³osów, a ludzie, których pozna³am ju¿ po feralnym wydarzeniu twierdz±, ¿e nie potrafiliby sobie mnie wyobraziæ w blondzie.
Je¶li chodzi o odrosty, to nie jest tak ¼le, moim zdaniem da³oby siê wytrzymaæ. ¦mia³am siê, ¿e za jaki¶ czas bêdê wszystkich przekonywaæ, ¿e to takie ombre. Ale z drugiej strony...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...64948897_n.jpg - w ciemnych w³osach. Przepraszam za jako¶æ.
http://screenshooter.net/3981079/wwauhuu - a tu naturalny kolor. I chodzi tylko o kolor, wiem, ¿e nie najlepiej wygl±da³y.

Na co liczê? Sama nie wiem, mo¿e jak±¶ sugestiê. Poradê? Co powinnam robiæ, bo ja nie mam pojêcia...

PS je¶li wstawi³am to nie tam, gdzie potrzeba, to przepraszam, ale naprawdê rzadko korzystam i nie do koñca siê orientujê
MadlyInsane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:20   #2853
Mopeq
Przyczajenie
 
Avatar Mopeq
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy masz moze jakas fotke z efektem jaki mozna uzyskac po w/w farbkach ?

Nie nak³adaj welli kolestona 10/16 bo to sama farba nie podja¶ni ci w³osów jak ju¿ to special blondy np.12/96 .
Mopeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:34   #2854
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nak³adaj welli kolestona 10/16 bo to sama farba nie podja¶ni ci w³osów jak ju¿ to special blondy np.12/96 .
A z farb drogeryjnych , ktore Twoim zdaniem by sie nadawaly ?
Myslalam o tym zeby zrownac i rozjasnic calosc wlosow to zeby uzyc na odrost i to rude/z³ote jakas farbe na 9 % na reszte wlosow jakis podobny odcien ale juz z woda 6 % powiedzmy na 15-20 min . Czy to dobre rozwiazanie ? I wlasnie zastanawiam sie nad wellatonem 12/0 lub 12/1 . Ona jest z 9 % oksy - tylko jaka farbe wtedy dobrac na d³ugosc ???

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Albo loreal stockholm lub viking - co o nich myslisz ?
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:43   #2855
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy masz moze jakas fotke z efektem jaki mozna uzyskac po w/w farbkach ?
bardzo fajny kolor

http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...-perfect-1016/

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mopeq Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nak³adaj welli kolestona 10/16 bo to sama farba nie podja¶ni ci w³osów jak ju¿ to special blondy np.12/96 .
dziwne rzeczy piszesz, bardzo dziwne
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-05 o 14:45
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:56   #2856
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

rzeczywiscie, kolor wyglada bardzo ciekawie . tylko teraz pytanie - czy ten odcien zawiera w sobie niebieskie lub fioletowe barwniki tak aby zniwelowac ta cholerna rudosc ?
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:09   #2857
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
¼le pofarbowane w³osy!

cze¶æ
mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z, kiedy¶ pofarbowa³am sobie w³osy na trochê ciemniejsze, i mia³am niewidoczne 5 cm odrosty. Ale znudzi³ mi siê ten kolor i kupi³am sobie farbê Miedziany jasny blond ( http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...19&tx=57&ty=92) i na³o¿y³am t± farbê na ca³e w³osy. I teraz, te 5 cm odrosty ³adnie siê pofarbowa³y i s± tego miedzianego koloru, ale reszta w³osów jest ciemno br±zowa, i wygl±dam jakbym mia³a te miedziane odrosty, co mam zrobiæ, pomocy !
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 15:15   #2858
kleopatra4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: stolica
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

ojoj,troche kiepsko teraz albo ciemny na ca³o¶æ albo k±piel rozja¶niaj±ca (zniszcz± siê) i na to ja¶niejsza farba . my¶le jednak ¿e na ciemnobr±zowych ten kolor nie wyjdzie
kleopatra4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:19   #2859
lenaa2
Przyczajenie
 
Avatar lenaa2
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

a moglabys zamiescic zdjecie twoich wlosow moze wtedy bardziej bedziemy mogly Ci pomoc jak zobaczymy jak to mniej wiecej wyglada
lenaa2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:20   #2860
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

w ogóle nie pomy¶la³am farbuj±c sobie te w³osy
ale jeszcze zastanawiam siê czy kupiæ jakiej¶ farby do pasemek i zrobiæ sobie takie ombre
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:36   #2861
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez mazma Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ
mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z, kiedy¶ pofarbowa³am sobie w³osy na trochê ciemniejsze, i mia³am niewidoczne 5 cm odrosty. Ale znudzi³ mi siê ten kolor i kupi³am sobie farbê Miedziany jasny blond ( http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...19&tx=57&ty=92) i na³o¿y³am t± farbê na ca³e w³osy. I teraz, te 5 cm odrosty ³adnie siê pofarbowa³y i s± tego miedzianego koloru, ale reszta w³osów jest ciemno br±zowa, i wygl±dam jakbym mia³a te miedziane odrosty, co mam zrobiæ, pomocy !
przedewszystkim trzba okre¶lic twój obecny poziom
ja w takich przypadkach zalecam albo po³o¿enie koloru ciemnego z gamy kolorów naturalnych po ta aby zrównaæ kolor, albo k±piel rozja¶niaj±ca.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
rzeczywiscie, kolor wyglada bardzo ciekawie . tylko teraz pytanie - czy ten odcien zawiera w sobie niebieskie lub fioletowe barwniki tak aby zniwelowac ta cholerna rudosc ?
refleks popielato fioletowy tak
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 15:40   #2862
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

gdyby te odrosty nie by³y talie proste to nawet fajnie by to wygl±da³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tt.jpg (32,4 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tt (1).jpg (25,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tt (2).jpg (31,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tt (3).jpg (27,2 KB, 8 za³adowañ)
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:46   #2863
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez mazma Poka¿ wiadomo¶æ
gdyby te odrosty nie by³y talie proste to nawet fajnie by to wygl±da³o
chcesz zrównaæ kolor do ciemnego koloru?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:47   #2864
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
chcesz zrównaæ kolor do ciemnego koloru?
cokolwiek chcê zrobiæ, ¿eby to jako¶ wygl±da³o
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:54   #2865
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez mazma Poka¿ wiadomo¶æ
cokolwiek chcê zrobiæ, ¿eby to jako¶ wygl±da³o
zazwyczaj polecam farby profesjonalne, ale wydaje mi sie ¿e chcesz zadzia³aæ jak najszybciej...fajn± opcj± w tym przypatk by³a by farba Joanny ,,palona kawa,, - bardzo ³adny kolor ze z³ocistymi refleksami - ty takie masz wiêc bêdzie fajnie wspó³graæ.
Na pcz±tek po³ó¿ na jasny odrost od skóry po 10 minutach przejed¼ po ca³o¶ci, ewentualnie u¿yj tego sameg br±zu który masz na koñcach.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-05 o 15:55
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:00   #2866
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
zazwyczaj polecam farby profesjonalne, ale wydaje mi sie ¿e chcesz zadzia³aæ jak najszybciej...fajn± opcj± w tym przypatk by³a by farba Joanny ,,palona kawa,, - bardzo ³adny kolor ze z³ocistymi refleksami - ty takie masz wiêc bêdzie fajnie wspó³graæ.
Na pcz±tek po³ó¿ na jasny odrost od skóry po 10 minutach przejed¼ po ca³o¶ci, ewentualnie u¿yj tego sameg br±zu który masz na koñcach.
okej dziêki wielkie, jutro idê kupiæ t± farbê
a da³oby siê co¶ zrobiæ ¿eby w³a¶nie zostawiæ te jasne w³osy ?
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:19   #2867
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez mazma Poka¿ wiadomo¶æ
okej dziêki wielkie, jutro idê kupiæ t± farbê
a da³oby siê co¶ zrobiæ ¿eby w³a¶nie zostawiæ te jasne w³osy ?
wtedy k±piel rozja¶niaj±ca na ciemniejsze w³osypod koniec na ca³o¶æ i tonowanie farb±-przepis ma u mnie na blogu
w³osy s± do¶æ podniszczone po takim zabiegu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:29   #2868
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
wtedy k±piel rozja¶niaj±ca na ciemniejsze w³osypod koniec na ca³o¶æ i tonowanie farb±-przepis ma u mnie na blogu
w³osy s± do¶æ podniszczone po takim zabiegu.
a to tonowanie bêdzie konieczne?
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:40   #2869
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez mazma Poka¿ wiadomo¶æ
a to tonowanie bêdzie konieczne?
tak w³osy po k±pieli nie s± ³adne - ale tonowanie to bardzo prosta metoda pozwalaj±ca na zrównanie koloru - pod warunkiem ¿e masz dostêp do tonerów, typu np. touch lub colorance
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 16:42   #2870
mazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¼le pofarbowane w³osy!

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
tak w³osy po k±pieli nie s± ³adne - ale tonowanie to bardzo prosta metoda pozwalaj±ca na zrównanie koloru - pod warunkiem ¿e masz dostêp do tonerów, typu np. touch lub colorance
w³a¶nie niestety nie za bardzo mam do nich dostêp :/
mazma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:02   #2871
nasia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: osiek k o¶wiêcim
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1353610762

jak uzyskaæ taki kolor, jak na górnym zdj? wiem, ¿e ju¿ by³, ale na ciemnych w³osach, a ja mam ¶redni/jasny blond tleniony pó¼niej farbowany.

http://3.bp.blogspot.com/-ObsjpSCe5q...1600/hair2.jpg

I jeszcze jakie farby zmieszaæ, ¿eby wyszed³ taki kolor? Nie spotka³am ¿adnej farby w takim kolorze.

Edytowane przez nasia95
Czas edycji: 2013-02-05 o 19:04
nasia95 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:04   #2872
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
rzeczywiscie, kolor wyglada bardzo ciekawie . tylko teraz pytanie - czy ten odcien zawiera w sobie niebieskie lub fioletowe barwniki tak aby zniwelowac ta cholerna rudosc ?
w zasadzie potrzeby jest tylko filotetowy który wzmacnia odcienie popielate i neutralizuje odcienie ciep³e od ¶rdeniego do suerjasnego blondu ...je¶li chodzi o niebieski to raczej uzywany jest do neutralizowania czewieni wiêc nie widzê potrzeby.
Masz wszystko co potrzebujesz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nasia95 Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1353610762

jak uzyskaæ taki kolor, jak na górnym zdj? wiem, ¿e ju¿ by³, ale na ciemnych w³osach, a ja mam ¶redni/jasny blond tleniony pó¼niej farbowany.

http://3.bp.blogspot.com/-ObsjpSCe5q...1600/hair2.jpg

I jeszcze jakie farby zmieszaæ, ¿eby wyszed³ taki kolor? Nie spotka³am ¿adnej farby w takim kolorze.
1 fota
prze¶wietlona fota, zdjêcie na górze inne ni¿ na dole - wydje siê byæ pdobne 8.13+7.13 z Alfaparf pó³ na pó³ + woda 6
2 fota
janse refleksy na w³osach ciemny blond poziom 7
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:46   #2873
Breath_of_blonde
Przyczajenie
 
Avatar Breath_of_blonde
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: okolice Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej kochane, witam Was ponownie.
Wcze¶niej ju¿ pisa³am w sprawie mojego problemu, jednak wci±¿ nie uzyska³am ¿adnej rady, ponawiam je dzisiaj.
Dowiedzia³am siê, ¿e dziewczyna, o której kolorze w³osów marzê ca³ymi dniami, ma naturalny kolor w³osów. Niestety Ona nie jest w stanie mi pomóc. Chcia³abym jednak uzyskaæ co¶ takiego, farbuj±c. Na internecie znalaz³am kolor który wydaje siê byæ podobny, Avon Advance Techniques 12.01 Ultra Jasny popielaty blond. Jednak opinie o farbach Avonu s± podzielone i szczerze mówi±c trochê siê obawiam.
Mo¿e Wam przychodzi jakie¶ inne rozwi±zanie do g³owy?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tjxyjktzdhrsgaefw.jpg (47,8 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.jpg (64,1 KB, 6 za³adowañ)
Breath_of_blonde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:19   #2874
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny, wie ktos czym mozna uzyskac taki kolor jak w zalaczniku lub po prostu podobny? Chcialabym sobie zrobic wlasnie typowa pomaranczke. W tej chwili mam wlosach Loreal 7.40 z serii pianek, przed farbowaniem jeszcze mi sie wypluka.
Niestety nie mam aktualnego zdjecia, ale jest to praktycznie ten sam kolor co na pudelku farby, tylko po prostu sprany.

Myslalam, zeby uzyc rowniez 7.40 ale majiroug z oxy 9%, ale nie wiem czy to wystarczy. Wyzsza woda, jeszcze jakas rozjasniajaca farba po drodze?
Nawet jesli nie wyjdzie mi od razu pomaranczka to bardzo mi zalezy na jasniejszym rudym, zwlaszcza im blizej wiosny tym jasniejsze bym chciala,co by taka smutna po ulicy nie chodzic :C
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude-wlosy-04[1].jpg (61,5 KB, 10 za³adowañ)
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:20   #2875
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, wie ktos czym mozna uzyskac taki kolor jak w zalaczniku lub po prostu podobny? Chcialabym sobie zrobic wlasnie typowa pomaranczke. W tej chwili mam wlosach Loreal 7.40 z serii pianek, przed farbowaniem jeszcze mi sie wypluka.
Niestety nie mam aktualnego zdjecia, ale jest to praktycznie ten sam kolor co na pudelku farby, tylko po prostu sprany.

Myslalam, zeby uzyc rowniez 7.40 ale majiroug z oxy 9%, ale nie wiem czy to wystarczy. Wyzsza woda, jeszcze jakas rozjasniajaca farba po drodze?
Nawet jesli nie wyjdzie mi od razu pomaranczka to bardzo mi zalezy na jasniejszym rudym, zwlaszcza im blizej wiosny tym jasniejsze bym chciala,co by taka smutna po ulicy nie chodzic :C
7.40 + woda 9% wystarczy w zupe³no¶ci, 6% te¿ by wystarczy³a.

9% - kolor bêdzie bardziej ostry, ja nie lubiê uzywaæ 9% do farb na poziomie 7 czyli 7.40 ze wzglêdu ¿e rudo¶ci szybciej siê wyp³ukuj±.
Na twoim miejscu szuka³abym farby o poziom ja¶niejszej(8.40, 8.44, 8.43) i doda³abym wodê 6%.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane, witam Was ponownie.
Wcze¶niej ju¿ pisa³am w sprawie mojego problemu, jednak wci±¿ nie uzyska³am ¿adnej rady, ponawiam je dzisiaj.
Dowiedzia³am siê, ¿e dziewczyna, o której kolorze w³osów marzê ca³ymi dniami, ma naturalny kolor w³osów. Niestety Ona nie jest w stanie mi pomóc. Chcia³abym jednak uzyskaæ co¶ takiego, farbuj±c. Na internecie znalaz³am kolor który wydaje siê byæ podobny, Avon Advance Techniques 12.01 Ultra Jasny popielaty blond. Jednak opinie o farbach Avonu s± podzielone i szczerze mówi±c trochê siê obawiam.
Mo¿e Wam przychodzi jakie¶ inne rozwi±zanie do g³owy?
nie napisa³a¶ jaki masz obecny kolor w³osów,ewentualnie jak± masz farbê? a bez tego nic siê nie da doradziæ
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:22   #2876
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
wklejam zdjecie mojego odrostu, troszke nie wyrazne i w rzeczywistosci wydaje sie byc nieco jasniejszy . ale mniej wiecej jest takiego koloru ( zdjecie robione bylo jeszcze kiedy na glowie mialam pasemka)
kathy 579 widze, ze masz pojecie na temat fryzjerstwa, czy pomoglabys mi okreslic poziom kolorystyczny moich wlosow ? zupelnie sie na tym nie znam. wiem, ze powinno sie to robic ogladajac wlosy z bliska, ale moze uda sie go okreslic na tyle na ile jest widoczny na fotce ?

co do koloryzacji, to poprobuje jeszcze farbami sklepowymi, jezeli za ich pomoca mi sie nie uda wtedy bede szukala rozwiazania wsrod profesjonalnych.

nastepne farbowanie najprawdopodobniej wellatonem 12/1

Edytowane przez ewelinka01
Czas edycji: 2013-02-07 o 21:31
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:29   #2877
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
kathy 579 widze, ze masz pojecie na temat fryzjerstwa, czy pomoglabys mi okreslic poziom kolorystyczny moich wlosow ? zupelnie sie na tym nie znam. wiem, ze powinno sie to robic ogladajac wlosy z bliska, ale moze uda sie go okreslic na tyle na ile jest widoczny na fotce ?

co do koloryzacji, to poprobuje jeszcze farbami sklepowymi, jezeli za ich pomoca mi sie nie uda wtedy bede szukala rozwiazania wsrod profesjonalnych.

nastepne farbowanie najprawdopodobniej wellatonem 12/1
wygl±da na poziom 7
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:40   #2878
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
wygl±da na poziom 7
powaznie? ja bylam przekonana ze to poziom 4- 5 ? o to teoretycznie powinny mie sie latwiej rozjasniac jezeli to poziom 7 ??
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:57   #2879
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
powaznie? ja bylam przekonana ze to poziom 4- 5 ? o to teoretycznie powinny mie sie latwiej rozjasniac jezeli to poziom 7 ??
pozim 7 to ¶redni blond, twój kolor wygl±da na bardzo podobny do 7.1
tak teoretycznie do poziomu bardzo jasnego czyli 10 - powinna wystarczyæ woda 9% która rozja¶nia o 3 tony.
4-5 to bardzo ciemny br±z ja taki mam te¿ farbuje farbami na poziomie 7 i 8 i woda tylko 6%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.1.jpg (15,2 KB, 6 za³adowañ)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-06 o 13:00
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 13:05   #2880
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
pozim 7 to ¶redni blond, twój kolor wygl±da na bardzo podobny do 7.1
tak teoretycznie do poziomu bardzo jasnego czyli 10 - powinna wystarczyæ woda 9% która rozja¶nia o 3 tony.
4-5 to bardzo ciemny br±z ja taki mam te¿ farbuje farbami na poziomie 7 i 8 i woda tylko 6%
cholercia moze ja cos robie nie tak podczas farbowania, ze wychodza mi takie zloto / rudawe ?

ale kiedys pewna fryzjerka okreslila je jako "jasny szatyn" hmm..
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.