Studniówka 2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 15:07   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Studniówka 2010



Sukienek studniówkowych szukamy zazwyczaj w liniach karnawałowych, ale trzeba pamiętać, że to, co pasuje na wystrzałową imprezę, niekoniecznie będzie odpowiednie na zabawę ? jak by nie było ? szkolną.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:54   #2
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Studniówka 2010

Teraz widzę, że przepłaciłam o 100zł i chyba się "zaszczele" może dla niektórych to śmieszna suma no ale jednak na moje realia to zbyt dużo...ech kiecki ładne
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:31   #3
piernik_666
Przyczajenie
 
Avatar piernik_666
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka 2010

moja sukienka kosztowala 95zl. dluga, czarna, satynowa, obcisla z dekoltem. studniowke mam za 2 tygodnie i mam nadzieje ze zabawa sie uda xD
piernik_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 11:49   #4
Pechulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Studniówka 2010

ja mam studniówke za tydzien i mam krótką sukienkę.. właściwie to tak na ukos, z jednej strony dłuższa z drugiej krótsza..falbaniasta i fioletowa... i jestem bardzo zadowolona, bo dlugiej bym nie chciała.. podrawiam
Pechulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:39   #5
Ada912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Studniówka 2010

Ja mam studniówkę 6 lutego. Na ten wieczór wybrałam długą sukienkę, gdyż stwierdziłam, że w któtkich byłam na wszystkich 18-stkach. Chciałabym wyglądać innachej niż na zywkłych imprezach, a do założenia długiej sukni nie będę miała okazji przez długi długi czas...

Edytowane przez Ada912
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:02
Ada912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:47   #6
wellwellwell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Studniówka 2010

Swoją sukienkę zakupiłam miesiąc przed studniówką. Jest to prosta, skromna czarna sukienka, (długość) do kolan. odcinana na biuście (nie pod), wcale nie jest dopasowana, materiał z delikatnej, czarnej koronki. Spotkałam się już z opinią, że wyglądam jak w firanie, lecz uroczo, jak też, że przywodzi na myśl Zosię z "Pana Tadeusza" (mowa o ekranizacji) nie wiem czy traktować to jako komplement czy wręcz przeciwnie... w każdym razie planuję założyć do niej czarne kryjące rajstopy, czarne szpilki, naszyjnik odpowiedni stylem i ... dobrze się bawić. Nie ukrywam, że przez tą całą nagonkę związaną z wyborem kreacji studniówkowych zaczynam wątpić, czy aby dobrze wybrałam, jednak na samym wstępie zakochałam się w tej zwiewnej, delikatnej i jakże w moim stylu.. sukience.
Pozdrawiam i życzę udanej zabawy studniówkowej

Edytowane przez wellwellwell
Czas edycji: 2010-01-17 o 22:49
wellwellwell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:51   #7
AmazingGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Studniówka 2010

Witam dziewczynki ja swoja sukienkę kupiłam juz w październiku jest koloru chabrowego do kostek z przedłużanym tyłem. Do bioder jest marszczona, dalej prosta. Zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia Do kreacji założyłam czarne szpileczki, kopertówke czarną oraz biżuterię srebrną. Studniówke miałam 15 stycznia i stwierdzam, iż bawiłam sie świetnie. To ma być dla Was bal, a nie kolejna impreza. Ogólnie na sali panowała cudowna atmosfera ;P nie zapomne tej do nocy do końca życia. Dziewczyny miały na sobie przeróżne kreacje. Jedne były ubrane z przepychem, inne zas skromnie, zdażały się rownież powtórki, ale w końcu liczy się dobra zabawa, a nie przeżywanie że ktoś przyszedł w takiej samej sukience Pozdrawiam cieplutko i życze Wam miłej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń na studniówce Drogie maturzystki Aha i nie zapomnijcie o podwiązkach ;P
AmazingGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 10:48   #8
Ada912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Studniówka 2010

Moja sukienka też jest chabrowa. Mam problem z torebką, bo w takim odcieniu nic nie znalazłam, ale czarna to rzeczywiście chyba najlepsze rozwiązanie I tak służyć mi będzie tylko do przechowania drobnych rzeczy, więc nie będę jej wszędzie ze sobą nosić.
Ada912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:37   #9
nusienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: Studniówka 2010

Ja moją studniówke miałam już dawno.... ale jedyne co mi zapadło w myślach to fakt, że lepiej czasem wyglądać troche skromniej niż przesadzić z wizerunkiem bo w koncu to szkolna impreza... Miłej zabawy
__________________
nusienka
nusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 08:17   #10
Twiggy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
GG do Twiggy_
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez nusienka Pokaż wiadomość
Ja moją studniówke miałam już dawno.... ale jedyne co mi zapadło w myślach to fakt, że lepiej czasem wyglądać troche skromniej niż przesadzić z wizerunkiem bo w koncu to szkolna impreza... Miłej zabawy
Szkolna impreza ? Nie powiedziałabym, szkolne były komersy, dyskotki. Studniówka (zazwyczaj) organizowana jest poza szkołą i dla wielu jest pierwszym prawdziwym balem.

Moja studniówka była rok temu sukienka kosztowała ok. 300 zł ciemna śliwka za kolano wiązana na szyję przy szyi różyczki. Szare buty, torebka.
Twiggy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:22   #11
AmazingGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Twiggy_ Pokaż wiadomość
Szkolna impreza ? Nie powiedziałabym, szkolne były komersy, dyskotki. Studniówka (zazwyczaj) organizowana jest poza szkołą i dla wielu jest pierwszym prawdziwym balem.

Moja studniówka była rok temu sukienka kosztowała ok. 300 zł ciemna śliwka za kolano wiązana na szyję przy szyi różyczki. Szare buty, torebka.
Zgadzam sie z Tobą Twiggy.

Mnie tegoroczna studniówka wyniosła ponad 1300 zł, za sam "wstęp" płaciliśmy po 400 zł
AmazingGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 17:50   #12
nusienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: Studniówka 2010

Rozumiem o co Wam chodzi... tylko niektóre dziewczyny przesadzają... widziałam rózne suknie... niektóre nawet nie mogły się bawić bo ich suknie( szerokie na kole) uniemozliwiały taniec...

Ja miałam sukienke za kolano... z czarnej koronki na złotej podszewce... do tego złote buciki...
Czułam się komfortowo i elegancko...
__________________
nusienka
nusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 18:59   #13
majka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z gg xD
Wiadomości: 79
GG do majka96
Dot.: Studniówka 2010

Tak bardzo ładne te sukienki takie eleganckie i wg.
a dodatki też bardzo ładne. ;]
majka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:40   #14
Sasolka
Raczkowanie
 
Avatar Sasolka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Studniówka 2010

Moja studniówka była niezapomniana. Ukończyłam liceum plastyczne - tradycją naszej szkoły są bale tematyczne. Mój rocznik wybrał lata '70-te. Tytuł imprezy - "Gorączka sobotniej nocy". Wystąpiłam w oryginalnej sukience z tamtego okresu - zapodzianej w szafie mojej mamy. Kiecusia niebieska w białe stokrotki. Do tego buty na koturnie (obowiązkowo ) białe, dokleiłam niebieskie kwiaty z folii samoprzylepnej. Na głowie niebieskie afro z białą margaretką. Całość zwieńczona ciemnym opalizującym fluidem do ciała. Chciałam wystylizować się na murzynkę, ale nasze drogerie są nietolerancyjne dla mniejszości narodowych. Wyszło coś a la mulatka. Później shandlowałam z koleżanką owy kosmetyk na szminkę . oczywiście krwisto czerwony lakier do paznokci i okulary słoneczne również z "epoki". Brzmi strasznie, ale efekt super i swietnie się bawiłam. Półmetek też mieliśmy niesztampowy. W stylu średniowiecza. Wykreowałam się na gotycką, mroczną damę. Niestety półmetek okazał się niewypałem ze względu na średniowieczną muzykę. Nauczeni doświadczeniem - na studniówkę wybraliśmy motyw bezpieczny, gwarantujący brak nudy dla uczniów i dobry humor nauczycieli. Co by później łagodnym okiem uraczyli maturę.
Sasolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:11   #15
uwb1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: Studniówka 2010

ble żadna nie jest ładna
uwb1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.