czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-11, 20:26   #1
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 238

czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?


Witam, chcia³abym ufarbowaæ w³osy farb± Farouk. Kupilam na allegro kolor 7c ale nie wiedzialam jaki utleniacz wybrac wiec kupilam dwa 3% i 6% . Nie wiem co bedzie lepsze , chcialabym nie niszczyc wlosów wiec 3% wydaje sie ok, ale z 6% moze lepiej chwyci? Tak sie zastanawialm i przyszlo mi do glowy ,ze moze mo¿na wymieszaæ ze sob± 3% i 6 % i wysz³oby 4,5% - czyli idealny chyba? Nie wiem tylko czy tak mo¿na bo w sumie to dlaczego nie ma orginalnych utleniaczy 4% czy 5 %? Kto¶ mo¿e wie?
__________________
Mê¿czyzna nie pies - na ko¶ci nie poleci
Mam siln± wolê - robi ze mn± co chce
Annaoj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-11, 21:28   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

mozna mieszac , tylko pytanie jaki chesz uzyskac kolor a wlasciwie jaki masz kolor naturalny wlosow i czy w ogole jest taka potrzeba
niektore firmy maja utleniacz 4% ...nie ma takiej potrzeby aby byl 5..7.8....itd..poniewarz nie bedzie zadnej roznicy w podnoszeniu koloru... wszytsklo zalezne jest od koloru naturalnego i aby uzyskac odpowiedni odcien . musimy zastosowac odpowiedni utleniacz...
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-12, 07:01   #3
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 238
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Mojego naturalnego koloru nie pamiêtam ;-) ( jaki¶ br±z ) Teraz farbujê na rudy - od jaki¶ 4-5 lat, w ty kolorze czujê siê zdecydowanie najlepiej. Farbowanie polega na pokryciu odrostów i ogólnym od¶wie¿eniu kolorku, i o te odrosty mi chodzi bo s± do¶æ ciemne -czy z 3% "z³apie" ? Bojê sie, ¿e to za s³aby utleniacz a 6% z kolei wydaje mi siê zbyt inwazyjny
__________________
Mê¿czyzna nie pies - na ko¶ci nie poleci
Mam siln± wolê - robi ze mn± co chce
Annaoj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-12, 13:24   #4
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Oksydant 4.5% podci±gnie Ci kolor tylko o jakie¶ 1,5 tonu wiêc je¶li ró¿nica miêdzy Twoim naturalnym kolorem a tym co masz na d³ugo¶ciach jest wiêksza to bêdzie widaæ ró¿nicê. Ale to dobrze, ¿e kupi³a¶ dwa oksydanty - zrób po prostu dwie mieszanki - po³owê farby zmieszaj z wod± 6% i to na³ó¿ na odrost, natomiast resztê farby wymieszaj z wod± 3% i to na³ó¿ na d³ugo¶ci. Wtedy jedna mieszanka na pewno rozja¶ni odrost do po¿±danej rudo¶ci a druga mieszanka od¶wie¿y resztê w³osów. Ja robiê to dok³adnie w ten sposób - równie¿ farbujê w³osy na intensywn± mied¼ a moj kolor naturalny to ¶redni br±z.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-13, 08:21   #5
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

moze i glupie pytanie ale chcialam sie dowiedziec
jakie maja w³a¶ciwosci % przy uzyciu farby ?
mniejsze stêzenie daje gorszy efekt ? czy jak to jest...
Zafirah zaciekawi³o mnie to po przeczytaniu ¿e farbujesz intensywna miedzia a miesz ciemniejsze swoje wyj¶ciowe nie blond a przy ciemniejszych wiadomo ze nie wyjdzie intensywne wiec czyzby by³ na to jakis ratunek
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-13, 09:39   #6
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Wszystko zale¿y od tego jaki efekt chcesz uzyskaæ i jakie s± Twoje naturalne w³osy. Procent stê¿enia decyduje o tym jak bardzo dana farba mo¿e rozja¶niæ w³osy. I tak:
3% - tej wody u¿ywasz je¶li chcesz przyciemniæ w³osy, od¶wie¿yæ kolor, tonowaæ
4,5% - roz¶wietla w³osy o oko³o 1,5 tonu
6% - rozja¶nia o 1-2 tony
9% - rozja¶nia o 2-3 tony
12% - rozja¶nia do oko³o 4 tonów.

Je¶li wiêc masz w³osy ¶redni br±z (poziom 5) to do uzyskania intensywnej miedzi (poziom 7) trzeba je rozja¶niæ o jakie¶ 2 tony wiêc sama farba z 6% wod± wystarczy do osi±gniêcia zamierzonego efektu. Du¿o te¿ zale¿y od samych w³osów, na ka¿de farba mo¿e zadzia³aæ nieco inaczej.

Przy u¿yciu za s³abego oksydantu w³osy bêd± zbyt ciemne, z kolei za mocny niepotrzebnie uwra¿liwi w³osy i prawdopodobnie kolor szybciej sie wyp³ucze.

I przypominam, ¿e w³osów ju¿ zafarbowanych nie da sie rozja¶niæ k³ad±c na nie ja¶niejsz± farbê
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 08:18   #7
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Zafirah dziekuje Ci bardzo za rozjasnienie mi w g³owie
a powiec mi jeszcze jak mozesz bo kupi³am sobie farbe z salonu fryzjerskiego by³a ostra marchewka i Pani da³a 6% wode i niestety efekt wyszedl ciemny bez wyrazu wiec ja w chwili desperacji uzy³am rozjasniacza ;/ nalozy³am intensywna miedz i chce taki efekt zawsze a wlosy mam jednak sredni braz-braz wiec pytanie-- czy do normalnej farby sklepowej moge zakupic wode 9 % by miec efekt rozjasnienia bo po 6 wyszlo wtedy nieciekawie a niechcialabym powtorzyc schematu ;/ bo wiaodmo ze teraz mam po rozjasniaczu i z czasem gdy wlosy beda rosnac to wyjdzie jednak kolor ciemniejszy wiec?co myslisz
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 09:33   #8
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Widaæ Twoje w³osy rozja¶niaj± siê trochê ciê¿ej albo s± ciemniejsze ni¿ uzna³a Twoja fryzjerka. w ka¿dym razie je¶li teraz masz ju¿ ca³o¶æ rozja¶nion± to z wod± 9% mo¿esz ewentualnie nak³adaæ farbê tylko na odrost a na resztê na 3%, d³ugo¶ci ju¿ maj± odpowiedni poziom wiêc nie ma sensu ich drêczyæ mocniejszym oksydantem. Czy mo¿esz dolaæ oksydant profi do sklepowej farby? Szczerze mówi±c odradza³abym. Raz, ¿e z do ¶wiadczenia mogê wypowiadaæ siê tylko na temat profesjonalnych farb a dwa, ¿e jaki¶ rok temu nie mia³am czasu farbowaæ siê w swoim macierzystym salonie i sama w domu na³o¿y³am sklepowe Mango L'Oreala dolewaj±c w³a¶nie wody 6% z L'Oreala któr± w tym celu zabra³am z salonu (nie by³am pewna mocy oksydantu z farby a na opakowaniu nie by³o informacji) - efekt by³ taki, ¿e d³ugo¶ci mia³y intensywny kolor a odrost pozosta³ ciemniejszy tyle, ¿e z miedzianym refleksem. Przy stosowaniu farb profi nigdy mi siê tak nie zdarzy³o.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 10:40   #9
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Zafirah kurcze to co teraz jesli ja zafarbowa³am sklepowa farba?a owszem tej fryzjerskiej z salonu zostalo mi jeszcze ale w³asnie boje sie ze zas to niebedzie ten kolor ;/ i co tu teraz zrobic ryzykowac i zas sprobowac a jak niewyjdzie kolorek ;/hmmm....
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 12:22   #10
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 238
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Zafirah - wielki dziêki - nie wpad³abym na to , ¿e mogê na odrosty wymieszaæ z 6% a na resztê 3%. Tak tez zrobiê
__________________
Mê¿czyzna nie pies - na ko¶ci nie poleci
Mam siln± wolê - robi ze mn± co chce
Annaoj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 14:57   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Zafira widze ze sie znasz co do rozjasniania. bylam wczoraj u fryzjera,zabieg rozjasniania z ciemnego brazu na br±z moj naturalny. Fryzjerka nalozyla mi wode utlenion±, ale niestety nie zszed³ mi kolor potem nalozyla farbê Ce Ce w kolrze br±zyu ladnego. niestety odrost ( mia³am 3 miesiêczny) zyska³ ladny kolor br±zowy, ale reszta sie przyciemni³a!!! jutro ide poprawic to. dlaczego tak wyszlo?? chcialam kolor br±zu- taki jak mam teraz na odrostach,a mam ciemniejsze niz z kolorem z jakim przysz³am
prosze o odpowiedz bo w farbach nie mam rozeznania

i jeszcze jedno pytanie. 6 % woda ma w farbie rozjasnic ja o 1 - 2 tony. farbowa³am zawsze na ciemny br±z londy i byla wlasnie 6 % . zawsze wychodzi³ ciemny, praktycznie czarny. dlaczego??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-10-14 o 15:00
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 15:28   #12
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

mozna. z 3% i 6% wychodzi po zmieszaniu 1:1 4,5 %
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 15:39   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

An a odpowiesz mi na moj post?? bo jutro rano ide do fryzjera i chce zeby mi wyszlo, a po nieudanej probie wczroajszej chcialabym miec pojecie i wplyw na to co naklada
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 16:05   #14
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Emilko sprobuje Ci pomoc
Fryzjerka nalozyla Ci wode utleniona (oksydant pewnie 3%) w celu plukanki rozjasniajacej-podkladu do farbowania. Nie wyszlo bo...byla zla farba.
Oksydanty procentowe uzywa sie nie do rozjasniania tylko do utrwalania koloru tak wiec tu bylas w bledzie. w Ciemnych kolorach uzywamy 3-6% w blondach przewaznie 9% oczywiscie mieszajac je mozemy uzyskac odmienne %.
W Twoim przypadku duza roznica jest w odrostach. Fryzjerka dla prawidlowego efektu powinna najpierw nalozyc rozjasniacz od polowy wlosow do koncowej na ok 15 minut dla wyrownania i dopiero potem farbe na cale wlosy.Jendak jesli nie chce uzywac rozjasniacza moze nalozyc ciemniejsza farbe jedynie na odrosty a nastepnie rozprowadzic po krotkim czasie na cala dlugosc. Propouje rowniez zmienic salon
Chociaz, jesli chodzi Ci o taki kolor jak masz na odrostach a reszta jest ciemniejsza to ta wlasnie reszte nalezy rozjasnic bo nie przyjmie tego koloru co chcesz.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

A jesczze sprobuje wam przyblizyc dzaialanie % na przykladzie:
do CZARNEJ farby uzywamy 3% - jezeli do tej czarnej farby uzyjemy przykladowo 9% nie uzyskamy czerni tylko odcien wpadajacy w szarosc.

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2009-10-14 o 16:00
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 16:28   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Cytat:
Chociaz, jesli chodzi Ci o taki kolor jak masz na odrostach a reszta jest ciemniejsza to ta wlasnie reszte nalezy rozjasnic bo nie przyjmie tego koloru co chcesz
dziekujê za wyt³umaczenie. jutro ide na poprawkê, czyli yteraz bedzie mi sciagac kolor pomijaj±c odrost? wczoraj odrostu nie rusza³a w sumie. siedzialam z woda z 20 minut. nic nie byly jasniejsze...
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 16:35   #16
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

musi nalozyc cos rozjasniajacego na reszta wlosow omijajac odrost, a nie wiem juz co ona wymysli moim zdaniem dobra porzadna plukanka by wystarczyla ale chyba nie umie jej robic jak ostatnio nic nie pomoglo Robie sie ja samym oksydantem lub z farba 1:2 wiecej oksydantu.
Dziwi mnie to ze potraktowala Twoje wlosy tak samo-i odrosty i przetrawione koncowki...ah Ci fryzjerzy
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-14, 21:56   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

jutro zdam relacje. odrost mam br±zowy, fajny taki lekko wpadaj±cy w czerwnien, ale ladny odcien. ciekawe jak wyjdzie. ale mam swietnie sciete! to tak! dzieki za odpowiedzi!



Cytat:
A jesczze sprobuje wam przyblizyc dzaialanie % na przykladzie:
do CZARNEJ farby uzywamy 3% - jezeli do tej czarnej farby uzyjemy przykladowo 9% nie uzyskamy czerni tylko odcien wpadajacy w szarosc.
jeszcze jedno pytanie - jesli domowo po sciagnieciu koloruy bede chciala sobie nalozyc farbe jasny br±z na w³osach co mam nadzieje bêdê miala - http://babskiswiat.net/files/thumbs/...790477_686.jpg ( o to jest kolor ktory chce miec! ) to one sie nie przyciemni± a bêd± kolorystycznie takie same , czy odrost na innej wtedy robic???

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-10-14 o 22:03
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-15, 14:01   #18
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Powinne wyjsc takie same, farbuj razem z odrostem Zawsze po dekoloryzacji radze jak najwczesniej nalozyc farbe bo zaraz po sa one dosc jasne a z kontaktem z tlenem po kilku godzinach beda stawac sie coraz ciemniejsze ale ta faza powinna sie zatrzymac po 24h
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-15, 14:46   #19
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Cytat:
Napisane przez an0138 Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem dobra porzadna plukanka by wystarczyla ale chyba nie umie jej robic jak ostatnio nic nie pomoglo Robie sie ja samym oksydantem lub z farba 1:2 wiecej oksydantu.
Pierwsze s³yszê ¿eby robiæ k±piel rozja¶niaj±c± (bo rozumiem, ¿e to masz na my¶li pisz±c "p³ukanka"?) samym oksydantem albo oksydantem z farb±. Taka k±piel sk³ada siê z równych proporcji rozja¶niacza, oksydantu i zwyk³ego szamponu. Nak³ada siê j± przy myjce na 5-20 minut w zale¿no¶ci od tego jak bardzo chcemy rozja¶niæ w³osy. Potem nak³ada siê farbê.

Emilia1: To, ¿e kolor wyszed³ za ciemny to nie wina farby (bo na odro¶cie piszesz, ¿e ³adnie wysz³o) tylko tego, ¿e w³osy by³y za krótko rozja¶nione i nie uzyskano odpowiedniego podk³adu pod t± br±zow± farbê. O tym ¶wiadczy tak¿e to, ¿e koñcówki jeszcze sie przyciemni³y - w³os dodatkowo zapigmentowa³ sie od na³o¿onej farby, to skumulowa³o siê z pigmentami ju¿ zawartymi we w³osach i nie wyp³ukanymi k±piel± rozja¶niaj±c±. Wa¿ne, ¿e Ci to poprawili i efekt Ciê zadowala
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 12:52   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

dlugo mnie tu nie bylo! wiec bylam na pooprawce. jestem zadowolona. fryzjerka sciagala kolor ponizej odrostu i okolo 15 minut trzymalysmy, ale widzialam ze tym razem z proszkiem zmieszala wode. po tym czasie wyszly prawie ze identyczne co do mojego kolory odrostów i mam takie jak chcialam. nie nakladala mi farby jednak po rozjasnianiu , bo kolor byl dla mie bardzo zadowalaj±cy.

a to nei wiedzialam ze ciemnieja jak nie nalozy sie farby , tylko zostawi sie je po rozjaniaj±cej k±pieli

a powiedzcie potencjalnie : czy po sci±ganiu koloru i na to farbe taka jak chcialam polozyc to one nie przyciemni³yby sie znow?? tego sie balam wlasciwie ze jak nalozy farbe jasny braz to znowu one beda ciemne.

no, analogicznie chodzi tez o odrosty - czy bede musiala nakladac tylko na wlos bez farby i baardzo uwazac zeby na wlosy pofarbowane nie zleci farba??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-21, 20:07   #21
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 662
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

aby jedynie zrobic odrost farbe musisz nalozyc starannie na niego w zalerznosci od czasu jaki trzeba ja trzymac 10min przed koncem trzeba przeczesac farbe na calej glowie w celu odswiezenia koloru jak dla mnie Ce Ce nie jest jakas przodujaca marka na rynku uwazam ja wrecz za jedna z najtanszych ogolnie nie polecam
anoxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-22, 21:46   #22
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

czyli reszta nie bedzie ciemnejsza wtedy??


teraz mam na glowie kolor jak odrosty. supe kolor jest z tym ze mial odcien z³ota, lekkiej rudosci ( bardziej niz ten kolor na zdjeciach) i teraz oje pytanie. jestem typem zima poludniowa i chcialabym zgrac odcien moich wlosow. chcialabym zeby byl chlodny. jak teraz to zrobic?? czy moge nalozyc teraz http://img.classiccloseouts.com/imag.../5DZ145685.jpg na te co mam ??bezpo¶rednio?? ne beda ciemniejsze??? czy jeszcze rozjasnc adziej trzeba moje?? a moze lepiej zmeszac kolor z http://www.loreal.biz.pl/images/LO20...6aba045034.jpg zeby otrzymac popielaty kolor??? bo kolor sie wyplooookoooooooje coraz bardziej i denerwuje mnie rudawo¶æ :<



³adny ten kolor tez http://e-styl.com/photo/product_big/...b537a78f5f.jpg oaz ten http://img.bazarek.pl/43770/6412/234...3f284a169d.jpg ale czy wyjdzie???zmieni odcien wlosow?? ratujcie bo nie moge patrzec na te ceply odcien!!!

moze macie jakis sprawdzony popielaty??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-10-22 o 22:01 Powód: dopis. pozycji
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-23, 09:42   #23
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Trudno mi wypowiadaæ siê w temacie farb drogeryjnych bo pracujê tylko na profesjonalnych. Z kolei wiem, ¿e takie sklepowe farby lubi± wyj¶æ ciemniej ni¿ na opakowaniu dlatego jesli juz to u¿yj o ton ja¶niejszego odcienia od tego który Ci sie podoba. Jednak pamiêtaj o tym, ¿e farba nie rozjasni Twoich w³osów wiêc kolor mo¿e zmienic odcieñ, wych³odziæ siê, ale pozostanie na tym samym poziomie kolorystycznym.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-23, 10:21   #24
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

dzieki za odpowiedz! w takim razie kupie jakis blond ch³odny zeby wych³odnic go , bo na zmianie koloru mi nie zalezy, tylko na zmianie temperatury! dzieki za odpowiedz! pozdrawiam!!
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-23, 15:32   #25
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Ale z blondem te¿ uwa¿aj, bo jasny blond mo¿e rozja¶niæ Ci odrost. Wybierz raczej co¶ o ton ja¶niejsze od koloru który masz na g³owie.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 17:29   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

teraz mnie wystraszy³as. .. tyle zachodu zeby zejsc na jasny br±z z ciemnego br±zu.. a jeszcze wiekszy zeby tonacja by³a inna .. :/ w takim razie jesli wybiore o ton jasniejsz± to nie odbrarwi mi odrostów?

mozesz mi napisac na kolejne moje pytanie a czy jak uzyjê p³ukanki ró¿owej lub fioletowej , tej samej któr± u¿ywa sie do niwelowania zó³tego odcienia blondu to wych³odni mi to mój odcien??analogicznie z szamponetkami na ok 7 myæ?

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-10-25 o 17:34
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-15, 12:34   #27
kaskaa_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

witam nie wiem gdzie to mam napisac bo jestem nowa wiec mysle ze ktos mi tu odpowie.
chce zamowic sobie na allegro utleniacz tylko wlasnie w tym problem 9% czy 12% ja mam braz wlosy a moja mama ma blond jasny. I chcialabym kupic wiekszy zeby nie kupowac co chwile i czy taki moze byc i taki rozjasniacz?

http://allegro.pl/item1124525844_joa...ssic_500g.html

http://allegro.pl/item1148316990_joa...kremie_12.html


dzieki za odpowied¼!!!
kaskaa_17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-15, 15:23   #28
secretit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: czy mo¿na mieszaæ utleniacz 3% z 6% ?

Nie wiem czy dobrze zrozumia³am: Rozja¶niacz ma s³u¿yæ tobie i mamie? Bo je¶li tak to dla mamy zdecydowanie oba utleniacze bêd± za mocne. A je¶li chodzi o Ciebie to zale¿y jaki br±z. Je¶li jasny b±d¼ ¶redni to 9% powinno wystarczyæ, je¶li ciemny to wybra³abym 12%
secretit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.