Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 18:07   #841
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witajcie Dziewczyny,

przejrzałam wątek, widzę, że kompetentne osoby się na nim udzielają , mam nadzieje, że mi pomożecie.

Mam naturalnie ciemne włosy, dodatkowo farbowane przez ostatnie kilka lat na ciemny brąz. Tydzień temu zamarzył mi się rudy, połaziłam po drogeriach, pomacałam farby, w końcu zdecydowałam się na L'Oreal Feria Pure Paprika.
Fryzjerka rozjaśniła mi włosy, położyła farbę i niby szafa gra i buczy, ale wyraźnie widzę, że końcówki włosów są ciemniejsze (bardziej wpadające w brąz) niż reszta.
Podpowiedzcie mi proszę, co mam z tym fantem zrobić?

Kolor jest super, tylko te końcówki... :/ Chciałabym mieć jednolity odcień na całej długości.

Pytanie nr 2: jak już będę miała odrosty, to jak farbować? Najpierw odrost, potem reszta? Wszystko na raz? Czy mam te odrosty rozjaśniać?
Jestem kompletnie zagubiona... :/
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 08:27   #842
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny,

przejrzałam wątek, widzę, że kompetentne osoby się na nim udzielają , mam nadzieje, że mi pomożecie.

Mam naturalnie ciemne włosy, dodatkowo farbowane przez ostatnie kilka lat na ciemny brąz. Tydzień temu zamarzył mi się rudy, połaziłam po drogeriach, pomacałam farby, w końcu zdecydowałam się na L'Oreal Feria Pure Paprika.
Fryzjerka rozjaśniła mi włosy, położyła farbę i niby szafa gra i buczy, ale wyraźnie widzę, że końcówki włosów są ciemniejsze (bardziej wpadające w brąz) niż reszta.
Podpowiedzcie mi proszę, co mam z tym fantem zrobić?

Kolor jest super, tylko te końcówki... :/ Chciałabym mieć jednolity odcień na całej długości.

Pytanie nr 2: jak już będę miała odrosty, to jak farbować? Najpierw odrost, potem reszta? Wszystko na raz? Czy mam te odrosty rozjaśniać?
Jestem kompletnie zagubiona... :/
Czy fryzjerka rozjaśniła równomiernienie wydaje mi sięraczej końce już po rozjaśnianiu były ciemne, moja rada to poczekać do następnego farbowania zrobić kąpiel rozjaśniającą jedynie na końcach, zrezygnowac z farby drogeryjne i od następnego farbowania farbować farbą profesjonalną ponieważ drogeryjna kładziona na ciemny odrost nie rozjaśni go na zamierzony kolor a jedynie na burczano-mahoniowy
Pokaż fotkę o jaki kolor ci chodzi a ja doradzę ci farbę/kolor/numer/oxydant.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:05   #843
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny pogubiłam się trochę, bardzo proszę o pomoc. Czy Vitalitys pure orange to farba czy sam pigment? Bo gdzieś dojrzałam na palecie kosmyk i było podpisane pure orange i bardzo mi się ten kolor podoba. Idealna marcheweczka którą chce uzyskać u siebie. Rozumiem, że samego pigmentu nie można kłaść na włosy? I jeśli to o czym mówię to faktycznie pigment to z czym to najlepiej zmieszać żeby marcheweczka wyszła? Z góry dziękuje za odpowiedź. Ja niestety kompletnie się na tym nie znam.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:22   #844
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez dasienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pogubiłam się trochę, bardzo proszę o pomoc. Czy Vitalitys pure orange to farba czy sam pigment? Bo gdzieś dojrzałam na palecie kosmyk i było podpisane pure orange i bardzo mi się ten kolor podoba. Idealna marcheweczka którą chce uzyskać u siebie. Rozumiem, że samego pigmentu nie można kłaść na włosy? I jeśli to o czym mówię to faktycznie pigment to z czym to najlepiej zmieszać żeby marcheweczka wyszła? Z góry dziękuje za odpowiedź. Ja niestety kompletnie się na tym nie znam.
pigmentnp. z 8.44 lub 7.44 lub 2 na raz pół na pół plus pigment
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:58   #845
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy jesli masz dostep do Helen Seward, sprobuj kupic, moge go z cala pewnoscia polecic. kupilam wczoraj jeszcze 7.4 i 8.4 i bede mieszac, moze dodam tez pigment pomaranczowy. pisalas , ze lubisz takie kolory, ja przekonuje sie do nich na nowo i msle, ze spodobalby Ci sie efekt . na plus cena , brak szarosci i piekne, cieple kolory
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 12:18   #846
gingee
Przyczajenie
 
Avatar gingee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny, używałyście może któryś z utleniaczy takich firm: Stapiz, Leo, Subrina - które z nich możecie polecić? (albo nie polecić ) Z góry dzięki
gingee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:20   #847
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziękuje Kathy za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze ile tego pigmentu mam dodać? I jakbyś mogła wstawić zdjęcie z palety jak wygląda 7.44 a jak 8.44 bo nigdzie nie mogę tego namierzyć. Byłabym bardzo wdzięczna. W środę chce farbować moje kłaczki bo odrost mi się już zrobił prawie na 2cm.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 13:33   #848
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

stapiz mi przesuszyl wlosy, joanna mniej ,ale tez. leo ok
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:36   #849
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy jesli masz dostep do Helen Seward, sprobuj kupic, moge go z cala pewnoscia polecic. kupilam wczoraj jeszcze 7.4 i 8.4 i bede mieszac, moze dodam tez pigment pomaranczowy. pisalas , ze lubisz takie kolory, ja przekonuje sie do nich na nowo i msle, ze spodobalby Ci sie efekt . na plus cena , brak szarosci i piekne, cieple kolory
tylko online, jakie kolor w szczególności byś u mnie widziała

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gingee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście może któryś z utleniaczy takich firm: Stapiz, Leo, Subrina - które z nich możecie polecić? (albo nie polecić ) Z góry dzięki
nie polecam Subriny, natomiast szczerze polecam Joanne
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:40   #850
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez dasienka Pokaż wiadomość
Dziękuje Kathy za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze ile tego pigmentu mam dodać? I jakbyś mogła wstawić zdjęcie z palety jak wygląda 7.44 a jak 8.44 bo nigdzie nie mogę tego namierzyć. Byłabym bardzo wdzięczna. W środę chce farbować moje kłaczki bo odrost mi się już zrobił prawie na 2cm.
25 ml 7.44+25 ml 8.44+75 ml utleniacza + 20 ml pure, na fotce 7.44+8.44
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2week2.jpg (49,8 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vitnad1bcx.jpg (26,8 KB, 154 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-08 o 14:43
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:57   #851
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Na pierwszym zdjęciu śliczny kolorek. Robiłaś bez pigmentu? Z pigmentem pewnie będzie bardziej rażąca marchewka prawda? 8.44 jest chyba ciemniejsza od 7.44 Dobrze myślę? Chyba zamówię 7.44 i dodam pigment pomarańczowy.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 16:01   #852
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
tylko online, jakie kolor w szczególności byś u mnie widziała

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



nie polecam Subriny, natomiast szczerze polecam Joanne
zdecydowanie 8.4 - ku mojemu zaskoczeniu wypada moim zdaniem pomiedzy poziomem 7 a 8. natomiast wyjatkowe w tym kolorze jest to, ze faktycznie jest cieply, ma taki delikatny i naturalny blask
dotad nie spotkalam kolorw tak widocznie cieplych. generalnie w pl mozna kupic kolory z gamy cieplej, ALE moim zdaniem one zwykle albo sa czysto pomaranczowe ( czest przekoloryzowane) albo zolte. w tym kolorze jest cos zmyslowego.
zeby sie nie zrobic za jasna kupilam na wszelkim wypadek jeszcze 7.4 , ale jesli nie bedzie szkodzic moim wlosom mysle, ze na dlugo ze mna zostanie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:46   #853
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

AniaAga jak tam Twój kolorek?
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:06   #854
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Jednak zostałam przy Matrixie, 8C, moja fryzjerka uprzedziła mnie, że Goldwell 8K wypada podobnie ale ciemniej, a wie, że nie chcę ciemniejszego


Dziewczyny, a czu używała któraś z Was Majirel 7,42 jasny blond miedziany opalizujący? Jak rozumieć ten "miedziany opalizujący"??

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-10-08 o 22:14
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:08   #855
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jednak zostałam przy Matrixie, 8C, moja fryzjerka uprzedziła mnie, że Goldwell 8K wypada podobnie ale ciemniej, a wie, że nie chcę ciemniejszego


Dziewczyny, a czu używała któraś z Was Majirel 7,42 jasny blond miedziany opalizujący? Jak rozumieć ten "miedziany opalizujący"??
pisałam na ,,2,, wątku, dokładnie miała rację ale - kolor po 2 myciach wygląda identycznie jak na palecie, jestem po 2 myciach po farbowaniu Goldwell Colorance i mam piękny intensywny miedziany, włosy w bardzo dobrym stanie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:37   #856
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jednak zostałam przy Matrixie, 8C, moja fryzjerka uprzedziła mnie, że Goldwell 8K wypada podobnie ale ciemniej, a wie, że nie chcę ciemniejszego
Pewnie! ważne żeby się dobrze czuć w swoim kolorze włosów Mi właśnie ciągle wychodzi za ciemny kolor moja fryzjerka pracuje na farbach artego, które dopiero po wypłukaniu dają już lepszy efekt ale to jeszcze nie jest to i przeciez nie o to chodzi zeby zaraz po przyjciu od fryzjera myc wlosy 10 razy bo wyszly za ciemne ;/ A wstawiałaś może już zdjęcie z tym matrixem 8C? Jeśli nie to czy mogłabyś pokazać jak wygląda ten kolorek na włosach? Pozdrawiam
imogene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 19:53   #857
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Imogene, jutro wstawię, kolor jest piękny, jasny, nie żarówa, ale rudy, taki lekko karmelowy, bardzo fajnie się w nim czuję.

Kathy, na Goldwella chcę przejść na wiosnę, na 9.... kurcze, zapomniałam, K albo KG, taki morelowy, łososiowy blond.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 21:29   #858
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez gingee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używałyście może któryś z utleniaczy takich firm: Stapiz, Leo, Subrina - które z nich możecie polecić? (albo nie polecić ) Z góry dzięki
Ja uzywałam Stapiz i jest ok, gesty dosc...Osobiscie Joanne polecam
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 13:49   #859
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy579 zakochałam się... w Twoim kolorze włosów oczywiście ja przymierzam się do tego koloru a moim + jest to że z natury jestem rudzielcem z lokami tylko farbowałam się na ciemne brązy i teraz się zastanawiam czy dam radę sama zrobić dekolor czy lepiej iść do fryzjerki?
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 19:44   #860
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez ruda1984m Pokaż wiadomość
kathy579 zakochałam się... w Twoim kolorze włosów oczywiście ja przymierzam się do tego koloru a moim + jest to że z natury jestem rudzielcem z lokami tylko farbowałam się na ciemne brązy i teraz się zastanawiam czy dam radę sama zrobić dekolor czy lepiej iść do fryzjerki?
...myślę że mogła byś samą farbą, za 1 razem na pewno nie będzie idealnie ale po paru razach

...2 opcja zamiast dekoloru kąpiel rozjaśniająca i będzie git, zerknij na mój blog
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:17   #861
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dzięki za info. Na pewno najpierw pobawię się kąpielą rozjaśniającą
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:54   #862
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

zapytam i tutaj.
potrzebuje pomocy. w skrocie: ostanio po dekoloryzacji lorealem wlosy wyszly mi ciemno rude po kilku farbowaniach mialam takie ciemny bardzo kosztan. dzisiaj zrobilam mocna kapiel rozjasnijaca i wlosy mam takie jak na zdjeciach. kolor taki bardziej podobny do tego zdjecia z fleszem czyli taki zlotawo rudy. na tym drugim zdjeciu kolor wydaje sie ciemniejszy no ale na dworzu juz szarowka dlatego. i teraz nie wiem co mam zrobic. daze do jasnego brazu ale wiem ze mi nie wyjdzie. moze jakis ciemniejszy rudy zrobic? wyjdzie mi. polecicie jakis fajny ktory latwo dostane?
nie mam dostepu do farb profesjonalnych a musze cos zrobic bo wygladam fatalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00082-1.jpg (35,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00084-1.jpg (22,5 KB, 36 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:58   #863
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
zapytam i tutaj.
potrzebuje pomocy. w skrocie: ostanio po dekoloryzacji lorealem wlosy wyszly mi ciemno rude po kilku farbowaniach mialam takie ciemny bardzo kosztan. dzisiaj zrobilam mocna kapiel rozjasnijaca i wlosy mam takie jak na zdjeciach. kolor taki bardziej podobny do tego zdjecia z fleszem czyli taki zlotawo rudy. na tym drugim zdjeciu kolor wydaje sie ciemniejszy no ale na dworzu juz szarowka dlatego. i teraz nie wiem co mam zrobic. daze do jasnego brazu ale wiem ze mi nie wyjdzie. moze jakis ciemniejszy rudy zrobic? wyjdzie mi. polecicie jakis fajny ktory latwo dostane?
nie mam dostepu do farb profesjonalnych a musze cos zrobic bo wygladam fatalnie
Proponuję coś lekkiego np. Goldwell Colorance, musisz celować w brązy najlepiej naturalne np. 7N - na pewno po dekoloryzacji się wymyje ale przynajmniej nie zniszczy włosy - do tej farby potrzebny jest oryginalny lotion. Możesz farbować nawet co 2 tygodnie. Po paru farbowanich kolor się wzmocni i nie będzie się już tak wypłukiwał. Jeśli nie profesjonalne to ratuj się szamponetkami Joanny - wypróbuj najpierw na kosmyku
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-12 o 18:00
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:01   #864
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Hej, dzisiaj drugi raz kładłam żel artego mycolor. Wklejam efekt może kogoś zainteresuje. Efekt trzyma się ok. 2 tygodni... Jeszcze nie wiem na ile starczy butelka ale podoba mi sie że jaką używam szamponu starcza napokrycie całych włosów. Mam ok pół centymetrowe odrosty i idealnie ich nie pokrył (zresztą trudno oczekiwać żeby pokrył) niestety nie widać tego na zdjęciach.
Na zdjęciach widać że żel sprawia że są ładnie błyszczące. Bardzo korci mnie wypróbowanie pomarańczy ale boję się że będzie straszna marchewa i zastanawiałam się czy możnaby wymieszać dwa odcienie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (81,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 kopia.jpg (48,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (83,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (44,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (64,9 KB, 26 załadowań)
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:08   #865
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Hej, dzisiaj drugi raz kładłam żel artego mycolor. Wklejam efekt może kogoś zainteresuje. Efekt trzyma się ok. 2 tygodni... Jeszcze nie wiem na ile starczy butelka ale podoba mi sie że jaką używam szamponu starcza napokrycie całych włosów. Mam ok pół centymetrowe odrosty i idealnie ich nie pokrył (zresztą trudno oczekiwać żeby pokrył) niestety nie widać tego na zdjęciach.
Na zdjęciach widać że żel sprawia że są ładnie błyszczące. Bardzo korci mnie wypróbowanie pomarańczy ale boję się że będzie straszna marchewa i zastanawiałam się czy możnaby wymieszać dwa odcienie...
można mieszać jak najbardziej - proponuję przy odroście farbować normalną farbą w tym samym odcieniu. Teraz używałaś miedzi?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-12 o 18:09
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:10   #866
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Proponuję coś lekkiego np. Goldwell Colorance, musisz celować w brązy najlepiej naturalne np. 7N - na pewno po dekoloryzacji się wymyje ale przynajmniej nie zniszczy włosy - do tej farby potrzebny jest oryginalny lotion. Możesz farbować nawet co 2 tygodnie. Po paru farbowanich kolor się wzmocni i nie będzie się już tak wypłukiwał. Jeśli nie profesjonalne to ratuj się szamponetkami Joanny - wypróbuj najpierw na kosmyku

7 pokryje mi rudosc? a jesli zdecydowalabym sie na rudy to chyba kazdy mi wyjdzie? wkoncu juz mam rude....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:13   #867
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
7 pokryje mi rudosc? a jesli zdecydowalabym sie na rudy to chyba kazdy mi wyjdzie? wkoncu juz mam rude....
7K jest fajny taki rudy stonowany brązik.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:25   #868
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

moje 3. farbowanie. vitality's 8.44
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA120055.jpg (20,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA120057.jpg (17,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA120058.jpg (23,6 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2011-10-12 o 18:26
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:30   #869
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Tak , to była miedź.
Bałabym się że farbą chwyci na inny odcień więc po prostu jak będzie bardziej widoczny odrost to na całość nałożę farbę. Narazie ominęłam jedno farbowanie dzięki żelowi zobaczymy jak dalej wyjdzie...
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:36   #870
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
moje 3. farbowanie. vitality's 8.44
...zadowolona? u mnie podobnie wychodzi 7.4
ładnie

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Tak , to była miedź.
Bałabym się że farbą chwyci na inny odcień więc po prostu jak będzie bardziej widoczny odrost to na całość nałożę farbę. Narazie ominęłam jedno farbowanie dzięki żelowi zobaczymy jak dalej wyjdzie...
no właśnie farba którą stosujesz MyColor też jest alternatywą dla osób z długimi włosami które nie chcą katować włosów co miesiąc po długości farbami z amoniakiem - ciekawi mnie fakt że farbę się nie miesza z niczym - więc nie jest to farba oxydacyjna i 2 tygodnie się trzyma - super
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.