Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 18:20   #1681
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

z powodu skoków narciarskich (czyt: w tesco byłam i dopiero wróciłam ) teleekspres będzie o 19
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:25   #1682
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Na all jest darmowe wystawianie do 29 lutego (25 rzeczy), ale w regulaminie konto ma mieć status 'Firma' a reklamują to tak: Posiadasz dobry sprzęt, który zastąpiłeś nowszym? Super ciuchy o nietrafionym rozmiarze? Chybione prezenty?

Opis W OGÓLE myląco nie wskazuje przecież na zwykłego użytkownika / konto prywatne . Beznadzieja
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:25   #1683
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z powodu skoków narciarskich (czyt: w tesco byłam i dopiero wróciłam ) teleekspres będzie o 19
Kupiłaś trendy gumiaki z promocji? Też dziś byłam w Tesco
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:32   #1684
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nowa oferta Rossmanna
W trendzie.

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Też nie bywam w stacjonarkach zbyt często, tzn. bywam tylko, jak są fajne gratisy gratis teraz trzeba kupić coś, więc akurat 3 odżywki do włosów wezmę i 3 żele do tego ciekawią mnie nowe wersje zielonej herbaty i werbeny, mam zachomikowane 2 flaszki ze starej kolekcji
A jak odebrać więcej niż 1 żel? Nie jest to gdzieś odnotowane, że już się odebrało?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wibratory jakieś ale nie ma żył to nie kupuje


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mi właśnie też nic właściwie nie zostało, ale ja to dużo pielęgnacji wtedy kupiłam, kolorówki to mało co bo tylko Chanel został i to mocno przebrany. Podkład teraz odkopalam i jeszcze pół roku ważny i jedne perfumy a tak to albo zbylam albo zuzylam
Strasznie zalowalam że sir wtedy w róże nie obkupiłam ale to takie zakupy na wariackich papierach były większość rzeczy nie trafiona ale przynajmniej dobrze ze taka cena to puściłam za tyle za ile kupiłam i nie bolało.
Ja wtedy kupiłam róż Sisleya jeszcze ani razu nie użyty

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do tej prenumeraty - czy, któraś z was rzeczywiście dostała, to co obiecują? Ja kiedyś zamówiłam prenumeratę właśnie dla prezentu i nic nie dostałam, bo ten prezent z reklamy to mają dla pierwszych 5 osób albo i mniej Dzwoniłam tam do nich z pytaniem gdzie ten prezent - wtedy myślałam, że to wszyscy dostają... W końcu dostałam jakieś 3 tanie kosmetyki nieznanej marki, opakowania jak marka własna Biedronki czy coś Nigdy więcej prenumerat
To skandal.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Współczuję Ci teściowej, koszmar jakiś, nie wiem jak można być takim wrednym i bez serca

masakra, myślałam, że takie teksty to tylko na filmach
niestety to sama prawda.

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam przez stronę bauer i było ok. Tam nie ma zapisu dla ilu ofert, tylko wybiera się prezent... Wiem, że można ewentualnie odstąpić od umowy. Ale zamawiałam tylko raz, mam nadzieję, że wywiązują się z tych prezentów.
Racja, od otrzymana pierwszej gazety masz 14 dni na odstąpienie od umowy.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:39   #1685
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Moje denko; ilość średnia, ale duże kalibry głównie.
klask i: piękne denko

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kupiłaś trendy gumiaki z promocji? Też dziś byłam w Tesco
chciałam ale same duże numery zostały
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:48   #1686
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Cześć ja dzisiaj tylko podczytuję bo nie mam czasu za bardzo na pisanie, ale wpadł mi w oczy temat niań i nieufaniu im

A nie myślałyście o tym żeby zainstalować w mieszkaniu kamery i skonfigurować je tak, zeby miec dostęp do "live feed" z każdego miejsca przez internet? Nawet przez telefon można by było podglądać. Dodatkowo ustawić zapisywanie na dysku. Wtedy taka niania nie dość, że by wiedziała ,że lepkie rączki to nei tutaj, to jeszcze ma świadomość, że w każdym momencie może być sprawdzana co robi.

Pomysł nie mój, moja koleżanka miała tak zrobione i bardzo sobie chwaliła. Nawet mi pokazywała jak się synowie bawią kamery nie miała w sypialni, którą to można zamknąć na klucz i w łazience, do której z dziećmi niania miała nie wchodzić (jak dzieci już były ciut większe to wiadomo na chwilkę coby pomóc z załatwieniem potrzeb, ale nie na dłużej!). Za złamanie jakiejkolwiek zasady -> do widzenia.

Kamerki drogie nie są, moim zdaniem to świetna opcja ;ehem:

Ja rozumiem kamerki za wspólna zgodą i jest to ok. Tylko ja nie czułabym się bezpiecznie nawet przy tych kamerkach w całym domu. A jakby to była psychopatka i zgwałciła mi dziecko, to co mi kamerka pomoże? Albo wywiezie gdzieś dzieci i co zrobię? W wielu, baaardzo wielu przypadkach kamerki nie pomogą.

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

A i wstawię wam to zdjęcie ale albo wieczorem albo jutro jak bede dzielić na kategorie ale tylko dla waszej ciekawości
Dawajta te foty

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Witam się w poniedziałek
Nowy tydzie4ń, nowe chciejstwa
W D. zainteresował mnie olejek Clarins, malinowego już nie ma (a dziś 1 dzień!), ale mam w koszyku miodowy, co myślicie - brać?
I jeszcze ten puder https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_330170.html

ma dobre opinie na kwc, chciałam go do torebki do wykończenia, teraz mam Clinique, ale już kończy mi się. warto?
Ten puder ma bardzo dobre opinie na stronce D.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A i jeszcze tak dodam, ze np ja jestem cały czas w pomieszczeniach usianych kamerami, jakoś włosy mi z glowy z tego powodu nie lecą Tak samo może być wertowane i sprawdzane co ja robię na moim kompie służbowym taki lajf
Tak, tylko takie sprawdzanie dotyczy efektywności pracy itp. a jednak dziecko to dziecko i nie można po fakcie stwierdzić- kamerka zawiodla, jak już tragedia się stanie i nie będzie odwrotu.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
16 jest czarna
N°14 Violine Troublant
Nie polecam tej czarnej kupować w ciemno, u mnie wyglądała okropnie
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:49   #1687
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

O, Si Belle Chloe półdarmo w D. Ta wersja najbardziej mi się podoba z serii See by Chloe.
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...000074842.html
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 18:51   #1688
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:52   #1689
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez azi_kerusz Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny witam sie po długiej nieobecnosci (szukajać aktualnej czesci watku zdalam sobie jak bardzo dlugiej wszystkim w ten deszczowy dzien duzzzo usmiechu i goracej herbaty




ps. jesli ktos ma jakis kod znizkowy do d. chetna !
Witam, ale kodów nie mam

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Moje denko; ilość średnia, ale duże kalibry głównie.
zużyć tego byka geomara to jest coś
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:52   #1690
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A jak odebrać więcej niż 1 żel? Nie jest to gdzieś odnotowane, że już się odebrało?
W tym samym miesiącu można otrzymać 3 takie same mailingi: pierwszy- ulotkę papierową pocztą, drugi e-mailowo, trzeci sms-em. Z każdego z nich możesz skorzystać jeden raz, stąd można zgarnąć w sumie 3 prezenty = 3 żele
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:55   #1691
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
Z braku laku bym brała tę robotę, a w międzyczasie bym szukała innej.
Chyba że masz kasę, aby być jeszcze kilka tygodni/ miesięcy bez pracy

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
W tym samym miesiącu można otrzymać 3 takie same mailingi: pierwszy- ulotkę papierową pocztą, drugi e-mailowo, trzeci sms-em. Z każdego z nich możesz skorzystać jeden raz, stąd można zgarnąć w sumie 3 prezenty = 3 żele
A oni to jakoś weryfikują, że np. prezent z mailingu już odebrany.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 18:58   #1692
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
O, Si Belle Chloe półdarmo w D. Ta wersja najbardziej mi się podoba z serii See by Chloe.
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...000074842.html
Nie zdążyłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454349513759.jpg (43,4 KB, 33 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:58   #1693
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
E tam, idź. Nic się złego nie stanie a jeśli faktycznie będzie źle przynajmniej przekonasz się, że to nie dla Ciebie, przynajmniej będziesz mogła sobie szczerze odpowiedzieć, że nie lubisz czegoś i tak, próbowałaś. Będzie ok


Widziałyście takie cudo? theBalm zrobiło paletę z hitami marki. Pierwsza klasa Jakby ktoś zaczynał się malować i chciał wszystko na raz to świetne rozwiązanie
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077196.html

Od września nie zaglądałam do D (tzn. tylko zerknąć na MACa i BB) a tu takie rzeczy.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:59   #1694
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A oni to jakoś weryfikują, że np. prezent z mailingu już odebrany.
papierową ulotkę zabierają, natomiast użycie mailingu czy smsa odnotowują przy pieczątkach na karcie stałego klienta
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:00   #1695
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
A ja Ci zazdroszczę Dzieciaki są super zabawne Charytatywnie w wakacje pracowałam jako klaun i praca ta dała mi więcej satysfakcji. A ilu komplementów się nasłuchałam, że mam piękne włosy i nos
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:01   #1696
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie zdążyłam...
Przepraszam, jeśli chciałaś
Następnym razem kliknę żeby potem oddać komuś zmówienie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:03   #1697
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

w ramach cotygodniowego kącika literackiego, dzisiejsze streszczenie będzie spod znaku Ferdydurke bo akurat szukałam tej książki dla siostry

Z nowych promocji:
- w D nowe promo miesiąca. Cytując klasyka uPupili nas kto ma żelazne nerwy i nie boi się zgwałcenia przez uszy (i oczy) może zajrzeć na stronę D
- D postanowił także dopieścić nas perfumowo:
ZAPACH42 -60zł od 400, na zapachy

i to wsio........ jak widać luty nie rozpoczął się w sklepach jakoś spektakularnie. Co innego na naszym wątku dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem "kutango-monday" - wiedzą to nawet w Rossmanie
ale zacznijmy od początku tj od 7:
- Paulina_Aurora oraz (prawdopodobnie) Tomama doczekały się oficjalnie, plastikowego Golda nagroda do niego co prawda mało spektakularna ale nie narzekajcie - zawsze mógł to być spurchawiały Eris, tudzież wyschnięty tusz do rzęs tak że ten.....
- nawet internety wiedzą że na hasło "brokuł" dostajemy małpiego rozumu i w aplikacjach wizażowych bombardują nas reklamami Lidlowej promocji
- Miśka z Radomia zapytowywuje czym się smarować pod pięknymi oczyma aby zachować młodość skóry i blask spojrzenia
- Korinka ogłasza wszem i wobec iż jej dobrze po lodziku (wierzymy na słowo że tym z mc donalda)
- Paulina_Aurora chciałaby uzyskać informację "czy chodzicie z tż na randki?" okazuje się ze cześć chodzi, część nie chodzi. Jednak te co chodzą informują, że prawdziwie udana randka musi spełniać regułę 3xK - kolczyki, kolia, kryształ - to wersja dla Bila Gatesa wersja dla reszty - kino, kolacja, kopulacja - sposób opatentowany przez Love1234
-
jak już znajdziemy chętnego kutango i tż to w pakiecie zwykle dostaje się zwykle (stety lub niestety) teściowom są wyjątki potwierdzające regułę, jednak z doświadczeń analitycznych wynika że najlepsza jest teściowa na 102 - 100 m od domu, 2m pod ziemią
- jak już mamy tż z mamusią i kutango to jest szansa na pojawienie się pociechy no i powstaje problem - paradoksalnie posiadanie jednej pociechy powoduje trudności z kutangowaniem i stworzeniem pociesze rodzeństwa - wówczas należy wynająć teściową, mamę albo nianię w celu odciągnięcia uwagi dziecka na tychże rozważaniach minęło kilka ładnych godzin tego dnia
- rossman zrobił promocję na anakondy - ale nie żylaste zatem Never nie poleca marnować pieniędzy na taki badziew
- AnulaQa okazała się wątkowym Sherlockiem i Panną Marple w jednym - jeżeli zatem ktoś potrzebuje szybkiego profilu genetycznego, rysopisu oraz rodowody dowolnej wizazanki - AnulaQa w promocyjnej cenie dwóch brokułów lub pięciu rzodkiewek służy pomocą
- IrminaR zakupiła przypadkowo zły kolor szminy. Irmino nie bój żaby - jak to mówi nasza niezawodna Miska - nie becz tylko kupuj drugą!

Koniec i bomba kto czytał ten trąba !

ps. w Tesco promocja na wspaniałe gumofilce - gdyby ktoś potrzebował
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!



Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-01 o 19:07
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:04   #1698
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
papierową ulotkę zabierają, natomiast użycie mailingu czy smsa odnotowują przy pieczątkach na karcie stałego klienta
Dziękuję
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:05   #1699
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
skoro Ci na tej pracy nie zależy to po prostu idź i się nie stresuj. co ma być to będzie
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 19:05   #1700
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Witam po kilkudniowym zesłaniu od komputera i idę nadrabiac pierdylion stron
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:05   #1701
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
będzie dobrze zobaczysz. Możę nie będzie tak źle w tym przedszkolu i może akurat Ci się spodoba idź, zobaczysz powodzenia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:06   #1702
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Z braku laku bym brała tę robotę, a w międzyczasie bym szukała innej.
Chyba że masz kasę, aby być jeszcze kilka tygodni/ miesięcy bez pracy

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



A oni to jakoś weryfikują, że np. prezent z mailingu już odebrany.
Ze dwa tygodnie jeszcze uciągnę. Mam gdzie mieszkać, więc tragedii JESZCZE nie ma.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
E tam, idź. Nic się złego nie stanie a jeśli faktycznie będzie źle przynajmniej przekonasz się, że to nie dla Ciebie, przynajmniej będziesz mogła sobie szczerze odpowiedzieć, że nie lubisz czegoś i tak, próbowałaś. Będzie ok


Widziałyście takie cudo? theBalm zrobiło paletę z hitami marki. Pierwsza klasa Jakby ktoś zaczynał się malować i chciał wszystko na raz to świetne rozwiązanie
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077196.html

Od września nie zaglądałam do D (tzn. tylko zerknąć na MACa i BB) a tu takie rzeczy.
Pracowałam już z dziećmi, głównie ze "starszakami", ale mam ogólne pojęcie, na czym taka praca polega itd.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A ja Ci zazdroszczę Dzieciaki są super zabawne Charytatywnie w wakacje pracowałam jako klaun i praca ta dała mi więcej satysfakcji. A ilu komplementów się nasłuchałam, że mam piękne włosy i nos
Tak, jak wyżej. Pracowałam już z dziećmi. Wiem, że są kochane i w ogóle, ale wiem też, że ja się w takiej pracy raczej nie odnajdę. No i miałabym być pomocą nauczyciela. Czyli tą od przynieś, podaj, pozamiataj

Dzięki za słowa otuchy, dziewczyny
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:07   #1703
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

w ramach cotygodniowego kącika literackiego, dzisiejsze streszczenie będzie spod znaku Ferdydurke bo akurat szukałam tej książki dla siostry

Z nowych promocji:
- w D nowe promo miesiąca. Cytując klasyka uPupili nas kto ma żelazne nerwy i nie boi się zgwałcenia przez uszy (i oczy) może zajrzeć na stronę D
- D postanowił także dopieścić nas perfumowo:
ZAPACH42 -60zł od 400, na zapachy

i to wsio........ jak widać luty nie rozpoczął się w sklepach jakoś spektakularnie. Co innego na naszym wątku dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem "kutango-monday" - wiedzą to nawet w Rossmanie
ale zacznijmy od początku tj od 7:
- Paulina_Aurora oraz (prawdopodobnie) Tomama doczekały się oficjalnie, plastikowego Golda nagroda do niego co prawda mało spektakularna ale nie narzekajcie - zawsze mógł to być spurchawiały Eris, tudzież wyschnięty tusz do rzęs tak że ten.....
- nawet internety wiedzą że na hasło "brokuł" dostajemy małpiego rozumu i w aplikacjach wizażowych bombardują nas reklamami Lidlowej promocji
- Miśka z Radomia zapytowywuje czym się smarować pod pięknymi oczyma aby zachować młodość skóry i blask spojrzenia
- Korinka ogłasza wszem i wobec iż jej dobrze po lodziku (wierzymy na słowo że tym z mc donalda)
- Paulina_Aurora chciałaby uzyskać informację "czy chodzicie z tż na randki?" okazuje się ze cześć chodzi, część nie chodzi. Jednak te co chodzą informują, że prawdziwie udana randka musi spełniać regułę 3xK - kolczyki, kolia, kryształ - to wersja dla Bila Gatesa wersja dla reszty - kino, kolacja, kopulacja - sposób opatentowany przez Love1234
-
jak już znajdziemy chętnego kutango i tż to w pakiecie zwykle dostaje się zwykle (stety lub niestety) teściowom są wyjątki potwierdzające regułę, jednak z doświadczeń analitycznych wynika że najlepsza jest teściowa na 102 - 100 m od domu, 2m pod ziemią
- jak już mamy tż z mamusią i kutango to jest szansa na pojawienie się pociechy no i powstaje problem - paradoksalnie posiadanie jednej pociechy powoduje trudności z kutangowaniem i stworzeniem pociesze rodzeństwa - wówczas należy wynająć teściową, mamę albo nianię w celu odciągnięcia uwagi dziecka na tychże rozważaniach minęło kilka ładnych godzin tego dnia
- rossman zrobił promocję na anakondy - ale nie żylaste zatem Never nie poleca marnować pieniędzy na taki badziew
- AnulaQa okazała się wątkowym Sherlockiem i Panną Marple w jednym - jeżeli zatem ktoś potrzebuje szybkiego profilu genetycznego, rysopisu oraz rodowody dowolnej wizazanki - AnulaQa w promocyjnej cenie dwóch brokułów lub pięciu rzodkiewek służy pomocą

Koniec i bomba kto czytał ten trąba !

ps. w Tesco promocja na wspaniałe gumofilce - gdyby ktoś potrzebował
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!



bardzo ciekawy poniedziałek
dzięki Amyz, rządzisz
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:07   #1704
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:08   #1705
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyz jak zwykle niezawodna

Potwierdzam, goldową kartę mam, kurierka zostawiła u sąsiadki, więc i ona przez chwilę mogła się popławić w blasku promieniującym z pudła
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:08   #1706
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, panienki

Gratuluję wszystkich poczynionych denek i zakupów

Ale mam dziś stresa Jutro mam poprowadzić zajęcia próbne w przedszkolu anglojęzycznym w grupie czterolatków. Generalnie praca w przedszkolu to to, czego najbardziej w życiu NIE chciałabym robić. I w sumie nie wiem, po co się na to zgodziłam. Teraz siedzę, jak na szpilkach, bo nie jestem kompletnie przygotowana, ani nawet nie mam ochoty się przygotowywać, bo nie chcę pracować w przedszkolu. Dla mnie to jak najgorszy koszmar, ale nie bardzo mam inne opcje pracy w Krk na tę chwilę, bo tylko tu się odezwali.
Doradźcie, mam to olać i szukać dalej, czy pójść i stresować się tak, jak stresuję się teraz? Warto się tak denerwować, przez pracę, której nie chcę? Ja już nie wiem, co robić
Ooo poważny dylemat... Ale dlaczego nie chcesz pracować? Wiesz może nie będzie tak źle, być może to tylko strach ma duże oczy! Trzymam kciuki, żeby okazało się, że jest fajnie
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:10   #1707
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Nate dasz radę
pomoc nauczyciela to chyba lepiej niż pierwsza linia frontu

Sama częściowo pracuję z dziećmi więc wiem, że to ciężki kawałek chleba.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:10   #1708
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Amyz dziś przeszłaś samą siebie dobrze Ci to wróży, nie dość, że na cały tydzień- bo przy poniedziałku, to na cały miesiąc- bo przy pierwszym poniedziałku, pierwszego
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:11   #1709
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
skoro Ci na tej pracy nie zależy to po prostu idź i się nie stresuj. co ma być to będzie
Może i masz rację

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
będzie dobrze zobaczysz. Możę nie będzie tak źle w tym przedszkolu i może akurat Ci się spodoba idź, zobaczysz powodzenia
Może akurat w tym nie będzie Dzięki
Edit: No i sprawozdanie pierwsza klasa, jak zwykle

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ooo poważny dylemat... Ale dlaczego nie chcesz pracować? Wiesz może nie będzie tak źle, być może to tylko strach ma duże oczy! Trzymam kciuki, żeby okazało się, że jest fajnie
Pisałam już wyżej. Pracowałam już z dziećmi i jestem przekonana, że nie odnajdę się w takiej pracy, pomimo tego, że jestem po pedagogice i teoretycznie to moje klimaty. Może rzeczywiście nie będzie tragedii. Zobaczymy
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:12   #1710
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do tej prenumeraty - czy, któraś z was rzeczywiście dostała, to co obiecują? Ja kiedyś zamówiłam prenumeratę właśnie dla prezentu i nic nie dostałam, bo ten prezent z reklamy to mają dla pierwszych 5 osób albo i mniej Dzwoniłam tam do nich z pytaniem gdzie ten prezent - wtedy myślałam, że to wszyscy dostają... W końcu dostałam jakieś 3 tanie kosmetyki nieznanej marki, opakowania jak marka własna Biedronki czy coś Nigdy więcej prenumerat
ja dostałam zestaw z Nuxe- 2 lata temu w czerwcu zamawiałam prenumeratę
Ciekawe co jest w tym zestawie
KJD3 - super denko
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.