Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 20:15   #1141
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Paula co do masła shea to kupowałam na allegro u jakiejś babki co miała sklep z takimi różnymi cudami naturalnymi, ale nie pamiętam nazwy a skusiłam się bo było właśnie w promocji a zamawiałam wtedy olej kokosowy na włosiska A co do popękanych kącików ust to może po prostu brak Ci wit. B2? Hm mam to samo i po dwóch dniach suplementacji schodzi jak ręką odjął.
A co do tych termoaktywnych eveline to tez mam kruche naczynka i też kupiłam bez zastanowienia, bo pierw miałam te chłodzące i się sprawdziło. Ale zastosowałam i nic złego się nie działo to na razie korzystam. Peelingi stosuje, także kawowy i prysznice choć zimna woda to dla mnie katorga. A masaże to robię i "syrenką" i rękawicą sizalową musi się ujędrnić

Co do zębów... to przy mojej skórze są dziwnie żółte :P tak jak większość z Was też mam z deka krzywe, ale na aparat mnie nie stać :/ Co do wybielania, to moja siostra pracowała u dentysty kiedyś w Niemczech i mówiła że tak naprawdę każdy rodzaj wybielania jest szkodliwy dla szkliwa (może teraz już coś super extra nieinwazyjnego wymyślili) ale zamiast iść wybielać równie dobrze można proszkiem do pieczenia myć taki sam efekt będzie i tak samo szkodliwy dla zębów hihi

loss_lauri podzielam Twoja sympatię do wampirków i uroczych kiełków, bladych twarzy i przenikliwych spojrzeń

Dzisiaj sobie szłam przez miasto i jakaś młodzież ze względu na ciepłą pogodę siedziała i się dotleniała na ławce. Dziewczyny wyglądające na liceum bacznie mnie obserwowały, jak tylko minęłam to słyszałam "blada jak ściana, ale ma fajne włosy" haha pierwszy komplement w tym sezonie na opalanie

A tak poza tym skończyłam dwutygodniową dietę i wzięłam się za zdrowe odżywianie jutro mam warzywa z soją. Tylko czy ta soja taka zdrowa to nie wiadomo... ale kupiłam i będę gotowała na razie się moczy

Edytowane przez nicki86
Czas edycji: 2010-03-30 o 20:22
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:47   #1142
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Co do masła shea to ja również zamawiałam na Naturalnym Pięknie, skusiłam się również na masło kakaowe, ale nie spodobało mi się tak bardzo jak shea Miałam rafinowane. Podobno nierafinowane jest jeszcze lepsze.
Shea można też kupić w Naturze z firmy Mypa Nierafinowane, bardzo fajne, ale ja już raczej nie kupię, bo może zapychać buzię, a na włosy lepsze rzeczy znalazłam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:05   #1143
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Też nosiłam aparat, 4 lata leczenia, w zeszłym roku poszłam do innego lekarza i oświadczył mi, że leczenie nie przyniosło oczekiwanych efektów.
Zęby wybielam Białą Perłą, polecam.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:06   #1144
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Odkopałam początek tego wątku i zaciekawiła mnie kąpiel w skórkach mandarynki. Tylko bardzo boję się, że te nasze są zbyt sypane i mogą podrażnić/uczulić.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:08   #1145
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Odkopałam początek tego wątku i zaciekawiła mnie kąpiel w skórkach mandarynki. Tylko bardzo boję się, że te nasze są zbyt sypane i mogą podrażnić/uczulić.
Też się tego boję, a taka kąpiel kusi. Ale raczej nie spróbuję, to chyba nic dobrego nie przyniesie, co innego jakby się było w Japonii
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:40   #1146
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

z uwagi mojego uwielbienia dla cytrosow , robilam w wakacje kapiel w mandarynkach.

i tak szczerze to nie wiedzialam w ktorym miejscu sie wycierac a z wannny wyskoczylam po paru minutach, cala skora pielka mnie okropnie.

nie wiem skad byly owoce, bo bylam wtedy akurat w Irlandi.
ale odradzam bo przezycie okropne
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 23:57   #1147
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

No to dziewczyny dać na wstrzymanie albo ewentualnie owoce pierw wymoczyć we wrzątku, ale czy to ma sens...(?!) już lepiej poszukać gdzieś w mazidłach olejek mandarynkowy... albo sio na jakąś majorkę gdzie mandarynki rosną przed domami
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 13:47   #1148
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

nicki, mycie zębów proszkiem do pieczenia? Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?
Mojej kolezance dentysta powiedzial, ze jej zebow nie wybieli, bo po prostu mają taką barwę kości i szkoda pieniedzy, jesli efektu nie bedzie... no i ostatnio kupila sobie paski wybielające, sama nie wierząć czy wgl jej pomogą.. i pomogły! Ma zęby jak z reklamy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:31   #1149
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają jej usta - takie pełne i jędrne Zastanawiam się też, czy jej białe ząbki, to efekt wybielania paskami czy może piaskowania. Akurat zęby mam nieciekawe i chciałabym sobie wybielić, ale mam nadwrażliwe dziąsła i nie wiem, czy mogę
Zastanawiam się też nad aparatem (dalej mam dość krzywe), ale to jest cholernie drogie
Michelle Phan zrobiła nawet filmik ze swoja wizyta u dentysty na wybielaniu
Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość

A tak poza tym skończyłam dwutygodniową dietę i wzięłam się za zdrowe odżywianie jutro mam warzywa z soją. Tylko czy ta soja taka zdrowa to nie wiadomo... ale kupiłam i będę gotowała na razie się moczy
Właśnie przed chwilą czytałam artykuł w gazecie na temat soi I podobno ten boom na soję, że niby taka zdrowa to nieuzasadniony, soja u nas jest bardzo zmodyfikowana i zawiera żeńskie hormony, także niepolecana dla mężczyzn, natomiast kobiety od czasu do czasu mogą zastąpić nią mięso.
Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
nicki, mycie zębów proszkiem do pieczenia? Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?
Mojej kolezance dentysta powiedzial, ze jej zebow nie wybieli, bo po prostu mają taką barwę kości i szkoda pieniedzy, jesli efektu nie bedzie... no i ostatnio kupila sobie paski wybielające, sama nie wierząć czy wgl jej pomogą.. i pomogły! Ma zęby jak z reklamy
Ja Ci odradzam mycie zębów proszkiem, sodą itd., to bardzo niszczy szkliwo.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:41   #1150
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą czytałam artykuł w gazecie na temat soi I podobno ten boom na soję, że niby taka zdrowa to nieuzasadniony, soja u nas jest bardzo zmodyfikowana i zawiera żeńskie hormony, także niepolecana dla mężczyzn, natomiast kobiety od czasu do czasu mogą zastąpić nią mięso.
Soja zawiera fitoestrogeny ale z tego co wiem, to chodzi tylko o nieprzetworzone ziarna soi. Natomiast soja sfermentowana (tofu, miso, sos sojowy) są ponoć bardzo zdrowe i zawierają (np. miso) naturalne szczepy bakterii, które bardzo dobrze działają min. na układ trawienny (dlatego Japończycy nie potrzebują Activii ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:00   #1151
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
nicki, mycie zębów proszkiem do pieczenia? Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?
Mogę powiedzieć tyle że podobno daje świetne efekty wizualne tzn. wybiela, ale tak jak napisałam nie warto niszczyć sobie szkliwa...

O tej soi to wiem... ale z taką częstotliwością co ja jem to chyba nie powinnam się jej bardziej bać jak kurczaków. Ostatnio oglądałam fragment programu, gdzie rozmawiali właśnie o zywieniu i kobieta powiedziała, że karmi swoją 3 miesięczną córeczkę piersią i tej małej zaczęły rosnąć piersi lekarz jej wytłumaczył, że to zasługa dużej ilości drobiu który spożywa. Kurczaki hodowane na hormonach, więc spożywa się razem z nimi te hormony, które przedostawały sie do jej mleka. Więc w skrócie matka nieświadomie faszerowała swoją córę hormonami od urodzenia... i bądź tu człowieku mądry i zdrowo się odżywiaj...
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 21:11   #1152
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

świetny wątek

przebrnięcie przez wszystkie strony zajmie mi jakiś czas, ale pisze żeby się przywitac, bo będę śledziła Wasz wątek i w miarę możliwości będę sie udzielała hehe


* co do kremu przeciwzmarszczkowego w młodym wieku to szukałam ostatnio sporo na ten temat, bo sama jestem zainteresowana <a mam już 26lat, więc myślę, że to najwyższa pora dla mnie hehe> dobrze powiedziano na ten temat w tvn style o ile dobrze pamiętam, a mianowicie, ze jeśli skóra nie jest gotowa na taki krem to i tak z niego nie skorzysta. czyli, że te wszystkie super składniki nie zostaną wchłonięte jeśli skóra tego nie potrzebuje - tylko skąd wiedziec czego skóra potrzebuje z tych skladników profesjonalnych?
moim zdaniem w młodym wieku to nawilżanie jest podstawą. ja takich kremów używam, mam jeden anti-age, ale używam go od czasu do czasu

* do wybielania zębów tez polecam białą perłę
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:46   #1153
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny nie wierzę, co się stało z naszym wątkiem? Od 10 dni piję rano oliwę, myślę, że to za krótko by zauważyć efekty ale mam nadzieję, że z czasem się pojawią
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:17   #1154
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Odkopałam początek tego wątku i zaciekawiła mnie kąpiel w skórkach mandarynki. Tylko bardzo boję się, że te nasze są zbyt sypane i mogą podrażnić/uczulić.
ja wolę nie kombinować, tak samo w przypadku tych masek z aspiryny. mam bardzo wrażliwą skórę, która jest jeszcze bardziej podatna na wszelkie uczulenia na wizazu, jest multum roznych kombinacji, czy to do wlosow czy to do ciala, wkrecily mi sie co poniektore mieszanki, no i wyszlo mi to bokiem:/ i ostatnio stwierdzilam, ze przestaje kombinowac i ulegac wizazowym poradom oczywiscie wiadomo, ze to kwestia indywidualna.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:53   #1155
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
ja wolę nie kombinować, tak samo w przypadku tych masek z aspiryny. mam bardzo wrażliwą skórę, która jest jeszcze bardziej podatna na wszelkie uczulenia na wizazu, jest multum roznych kombinacji, czy to do wlosow czy to do ciala, wkrecily mi sie co poniektore mieszanki, no i wyszlo mi to bokiem:/ i ostatnio stwierdzilam, ze przestaje kombinowac i ulegac wizazowym poradom oczywiscie wiadomo, ze to kwestia indywidualna.
co do maseczki z aspiryny to przecież wiadomo, że nie nadaje się do wrażliwej skóry, bo zawiera kwas salicylowy, który głęboko złuszcza i może podrażniać kwas salicylowy poleca się do skóry tłustej lub mieszanej, bo potrafi wniknąć do porów, szybko przenika przez barierę lipidową; skóra wrażliwa jest dużo cieńsza, pozbawiona tej ochronnej warstwy tłuszczu, a co za tym idzie - słabsza.
to normalne więc, że ta maseczka cię podrażniła.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:32   #1156
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Wiecie czego się dowiedziałam? Olej rycynowy jest mistrzem dla cery tłuustej i mieszanej : nie zapycha, lekko wysusza, wypryski znikają, skóra jest promienna i podobno blizny znikają... Mam zamiar zacząc ją stosowac na buzię, ale najpier muszę się zaopatrzyć w słoiczek, bo ten co mam teraz przeznaczony jest do rzęs
Stosowała moze już ktoras z Was rycynę na twarz, ciało?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:40   #1157
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wiecie czego się dowiedziałam? Olej rycynowy jest mistrzem dla cery tłuustej i mieszanej : nie zapycha, lekko wysusza, wypryski znikają, skóra jest promienna i podobno blizny znikają... Mam zamiar zacząc ją stosowac na buzię, ale najpier muszę się zaopatrzyć w słoiczek, bo ten co mam teraz przeznaczony jest do rzęs
Stosowała moze już ktoras z Was rycynę na twarz, ciało?
Brzmi zachęcająco. Można go kupić w aptece? I powiedzieć, że to do ciała?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:42   #1158
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco. Można go kupić w aptece? I powiedzieć, że to do ciała?
Nigdy jeszcze nie uzywałaś rycyny?
Powiedz tylko,ze olej rycynowy.. na opakowaniu przewaznie pisze, ze na zaparcia jest Generalnie to on wzmacnia wlosy- te na głowie, rzesy i brwi
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:42   #1159
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wiecie czego się dowiedziałam? Olej rycynowy jest mistrzem dla cery tłuustej i mieszanej : nie zapycha, lekko wysusza, wypryski znikają, skóra jest promienna i podobno blizny znikają... Mam zamiar zacząc ją stosowac na buzię, ale najpier muszę się zaopatrzyć w słoiczek, bo ten co mam teraz przeznaczony jest do rzęs
Stosowała moze już ktoras z Was rycynę na twarz, ciało?
ja stosuję na włosy...
na twarz - pierwsze słyszę i chętnie poczytam
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 17:46   #1160
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wiecie czego się dowiedziałam? Olej rycynowy jest mistrzem dla cery tłuustej i mieszanej : nie zapycha, lekko wysusza, wypryski znikają, skóra jest promienna i podobno blizny znikają... Mam zamiar zacząc ją stosowac na buzię, ale najpier muszę się zaopatrzyć w słoiczek, bo ten co mam teraz przeznaczony jest do rzęs
Stosowała moze już ktoras z Was rycynę na twarz, ciało?
ja stosuję do rzęs, ale bardzo często nakładam w pośpiechu i za dużo, no i olejek spływa. zauważyłam, że bardzo dobrze nawilża mi skórę pod oczami wtedy. kusi mnie, żeby posmarować większy obszar skóry ale za bardzo się boję zapychania nie podejmę się bycia królikiem doświadczalnym, za dużo czasu i pieniędzy kosztuje mnie moja cera ze strachem ryzykowałam olejek dermogal A+E, na szczęście ma same zalety (odpukać)

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco. Można go kupić w aptece? I powiedzieć, że to do ciała?
kupujesz w aptece, za około 2 złote/30 gram
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:47   #1161
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze nie uzywałaś rycyny?
Powiedz tylko,ze olej rycynowy.. na opakowaniu przewaznie pisze, ze na zaparcia jest Generalnie to on wzmacnia wlosy- te na głowie, rzesy i brwi
Nie, używałam tylko nafty kosmetycznej z dodatkiem oleju rycynowego. Wiedziałam, że dziewczyny stosują ją na włosy (tak jak ja naftę) i do rzęs. W każdym razie z Twojego postu zrozumiałam, że istnieje rycyna do brwi i inny rodzaj przeznaczony dla twarzy oraz ciała.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:10   #1162
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

a ja sie zalamalam stanem mojej cery jest wysuszona na wior, pozapychana niemilosiernie, zrobila sie mega wrazliwa (myslalam, ze juz bardziej sie nie da) i pekly mi ze 2 naczynka na twarzy
ogolnie wygladam... ja absolutnie nie wygladam
a zdradzilam swoja pielegnacje na 3 tygodnie tylko. musze sie znowu obkupic w BU, wiekszosc sklepowych kosmetykow do twarzy tylko mi szkodzi.
takze pokornie wracam do pielegnacji "inspirowanej" Japonia.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:24   #1163
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wiecie czego się dowiedziałam? Olej rycynowy jest mistrzem dla cery tłuustej i mieszanej : nie zapycha, lekko wysusza, wypryski znikają, skóra jest promienna i podobno blizny znikają... Mam zamiar zacząc ją stosowac na buzię, ale najpier muszę się zaopatrzyć w słoiczek, bo ten co mam teraz przeznaczony jest do rzęs
Stosowała moze już ktoras z Was rycynę na twarz, ciało?
Jakiś czas temu ktoś na wątku pisał, że stosuje olej rycynowy na twarz Stronę lub pare wstecz. Bałabym się tego wysuszenia, więc również nie podejme się eksperymentu
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:24   #1164
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Nabyłam rycynę, zamierzam ją dzisiaj wypróbować punktowo na wypryski i kilka blizn. A na rozstępy też się nadaje?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:35   #1165
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Nabyłam rycynę, zamierzam ją dzisiaj wypróbować punktowo na wypryski i kilka blizn. A na rozstępy też się nadaje?

napisz jakie będą efekty
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:41   #1166
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Nabyłam rycynę, zamierzam ją dzisiaj wypróbować punktowo na wypryski i kilka blizn. A na rozstępy też się nadaje?
czy na rozstępny to nie mam pojęcia, ale ja ci polecam syrenkę
i napisz o efektach po zzastosowaniu rycyny
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:54   #1167
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja od wczoraj robie 2 podejscie do picia oliwy z oliwek :P i mialam na wlosy dzis ja nalozyc ale juz zapozno :P bo nosze ja tak z 4 godzinki albo 5 :P raz nosilam godzine z hakiem i wlosy sie dalej elektryzowaly ;/ a po takim dluzszym noszeniu tego nie robia
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:01   #1168
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja z piciem oliwy wytrzymalam chyba tydzien
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:32   #1169
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja za pierwszym razem 2 dni xD teraz 2 podejscie moje :P
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:35   #1170
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja dzisiaj w nocy miałam olej rycynowy nałożony w sumie na całą twarz(lekka warstwa).Mam cerę skłonną do zapychania,mieszaną.Nie widzę zmian jest taka sama jak była
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.