Polka i Kurd - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-28, 19:21   #1021
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Polka i Kurd

Yesmi najgorsze jest to że tylko kurdzi z nimi walcza. A reszta świata ma to w nosie. A żeby tak wszyscy się przeciw ISIS zebrali to byłoby po krzyku
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 19:26   #1022
yesmi
Raczkowanie
 
Avatar yesmi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 158
Dot.: Polka i Kurd

Dokladnie moze po ataku w Tunezji Europa cos zacznie myslec zeby zaczac walczyc z terrorystami...
__________________
Traktuj innych tak jak sam chcesz byc traktowany

Edytowane przez yesmi
Czas edycji: 2015-06-28 o 19:28
yesmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 21:46   #1023
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Polka i Kurd

Europa raczej wątpię. Chociaż słyszała ze nawet pl sprzedaje broń Kurdom co by mieli czym walczyć. Niby już coś. Ale na moje oko to tam ludzi na froncie brakuje.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 01:30   #1024
Cindorella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polka i Kurd

Witam czytalam na forum ze Jest pani w związku w Kurdem . Równiej jestem z jednym od roku , jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa ale .. Zdażyło sie to dwa razy ze podniósł na mnie rękę podczas kłótni bardzo mocnej kłótni i uderzył mnie pare razy ,naturalnie przepraszał , błagał żebym go nie zostawiała , wybaczyłam mu to wydarzyło sie po 9 miesiącach naszego związku , przede wszystkim ma on wiele problemów z rodzina a bardziej z mama cały czas wydzwania i wymusza od niego bardzo duże kwoty pieniężne żeby on jej wysyłał ,jeżeli tak sie nie stanie to ona sie nie odzywa dzwoni do niego tylko po pieniądze i to był ten okres w którym potrafiła zadzwonić i powiedzieć z tygodnia na tydzień gdzie mój luby wysłał bardzo duża kwotę pieniędzy ze jednak ona chce jeszcze więcej , po wszystkich wydarzeniach rozmawiałam z nim oznajmiłam ze to ostatnia szansa , obiecał ze więcej ręki nie podniesie , rozmawialiśmy równiej o ty ze musimy sie kontrolować podczas kłótni , i równiej rozmawialiśmy o jego mamie , gdy on odmówił wysłania pieniędzy porażka kolejny tłumacząc ze już nie moze bo naprawdę go już nie stać jest zadłużony u szefa obraziła sie i więcej nie dzwoni a u nas sie uspokoiło potrafimy sie pokłócić i to bardzo mocno tak jak wcześniej ale zazwyczaj po10 minutach jest wszystko dobrze on przychodzi pokazuje ze nie chce sie kłócić , wiele osób które znam jest przekonana o tym ze on bardzo mnie kocha , ja jestem tez tego zdania traktuje mnie bardzo dobrze nie mogę powiedzieć złego słowa , ale zastanawia mnie to czy moze wydarzyć sie to jeszcze raz , mam takie obawy wiem ze niczym nie mozna tłumaczyć takiego zachowania ale jednak robi sie wiele rzeczy ze względu na miłość , chciałam zapytać czy była pani w takiej sytuacji lub mogła by mi pani doradzić , z tego co sie zorientowałam wiele wie pani o tej kulturze mój chłopak jest Kurdem z Syrii . Potrzebuje pomocy . Dziękuje z góry za odpowiedz i pozdrawiam
Cindorella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 02:51   #1025
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Cindorella Pokaż wiadomość
Witam czytalam na forum ze Jest pani w związku w Kurdem . Równiej jestem z jednym od roku , jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa ale .. Zdażyło sie to dwa razy ze podniósł na mnie rękę podczas kłótni bardzo mocnej kłótni i uderzył mnie pare razy ,naturalnie przepraszał , błagał żebym go nie zostawiała , wybaczyłam mu to wydarzyło sie po 9 miesiącach naszego związku , przede wszystkim ma on wiele problemów z rodzina a bardziej z mama cały czas wydzwania i wymusza od niego bardzo duże kwoty pieniężne żeby on jej wysyłał ,jeżeli tak sie nie stanie to ona sie nie odzywa dzwoni do niego tylko po pieniądze i to był ten okres w którym potrafiła zadzwonić i powiedzieć z tygodnia na tydzień gdzie mój luby wysłał bardzo duża kwotę pieniędzy ze jednak ona chce jeszcze więcej , po wszystkich wydarzeniach rozmawiałam z nim oznajmiłam ze to ostatnia szansa , obiecał ze więcej ręki nie podniesie , rozmawialiśmy równiej o ty ze musimy sie kontrolować podczas kłótni , i równiej rozmawialiśmy o jego mamie , gdy on odmówił wysłania pieniędzy porażka kolejny tłumacząc ze już nie moze bo naprawdę go już nie stać jest zadłużony u szefa obraziła sie i więcej nie dzwoni a u nas sie uspokoiło potrafimy sie pokłócić i to bardzo mocno tak jak wcześniej ale zazwyczaj po10 minutach jest wszystko dobrze on przychodzi pokazuje ze nie chce sie kłócić , wiele osób które znam jest przekonana o tym ze on bardzo mnie kocha , ja jestem tez tego zdania traktuje mnie bardzo dobrze nie mogę powiedzieć złego słowa , ale zastanawia mnie to czy moze wydarzyć sie to jeszcze raz , mam takie obawy wiem ze niczym nie mozna tłumaczyć takiego zachowania ale jednak robi sie wiele rzeczy ze względu na miłość , chciałam zapytać czy była pani w takiej sytuacji lub mogła by mi pani doradzić , z tego co sie zorientowałam wiele wie pani o tej kulturze mój chłopak jest Kurdem z Syrii . Potrzebuje pomocy . Dziękuje z góry za odpowiedz i pozdrawiam
Oczywiście, że podniesie na Ciebie rękę, Kurd czy ktokolwiek inny zrobi to ponownie jeśli już mu się to zdarzyło. Nie bądź naiwna.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:48   #1026
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oczywiście, że podniesie na Ciebie rękę, Kurd czy ktokolwiek inny zrobi to ponownie jeśli już mu się to zdarzyło. Nie bądź naiwna.
Tez tak mysle. jak bys byla z polakiem, to by juz reki nie podniosl? To trzeba lepiej pogadac z tymi kobietami, ktora zyja od lat w zwiazkach z rodakami, ktorzy wielokrotnie obiecali i przepraszali, a kobiety i tak chodza z podbitymi oczami Kurd, polak czy jeszcze inna narodowosc, jak juz dwa razy reke podniosl, to chyba nie powinno sie miec watpliwosci
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 18:58   #1027
Cindorella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polka i Kurd

No jednak z zadnymi sinikami czy podbitym okiem nie chodziłam i po tych wydarzeniach mieliśmy wiele kłótni i to jeszcze gorszych i kończyły sie one tym ze on przychodził żeby normalnie porozmawiać w sumienie mogę siebie rownież bez winy zostawić bo jednak ja zaczynam zawsze kłótnie nawet czasem czymś rzucę ale przy tamtych wydarzeniach było i tak ze mu oddałam rozpłakałam i sie kończyło . On nielubi gdy płacze denerwuje go to lub jeżeli mam problemy z rodzicami a przede wszystkim moje kłótnie z matka bo pózniej zdarza sie ze i z nim sie kłócę z tego powodu

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Znam wiele tekich par , u Jednych jest ten problem ze facet nie szanuje bije za każdym razem a kobiety zostają inne odrazu odeszły i żałują a znam tez pare przypadków jak i sie zdażyło kilka razy ze sie szarpali on uderzył ona uderzyła i przez wiele lat sie tak więcej nie wydarzyło żyją i sa razem szczęśliwy u mnie wyglada to tak jak w tym ostatnim przypadku jest dobrze traktuje mnie jak księżniczkę o nic martwić sie nie muszę , wiem ze to brzmi głupio ale tak jest były takie dni w których było mi ciezko żałowałam ze zostałam chciałam sie przeprowadzić zrobiłam krótka przerwę i doszłam do wniosku ze jednak walczyłam o to wszystko z wieloma osobami o ten związek z wieloma osobami z rodziny nie utrzymuje bo jestem w związku z Kurdem i jednak ciezko jest zostawić osobę która znaczy dla mnie bardzo wiele .
Cindorella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 19:00   #1028
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Polka i Kurd

No to zostań, do kolejnego razu. Tylko pamiętaj, że przemoc w związku zawsze eskaluje więc przy którymś kolejnym razie stracisz zęby albo będziesz chodziła wszędzie w ciemnych okularach.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:44   #1029
Mcia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Cindorella Pokaż wiadomość
No jednak z zadnymi sinikami czy podbitym okiem nie chodziłam i po tych wydarzeniach mieliśmy wiele kłótni i to jeszcze gorszych i kończyły sie one tym ze on przychodził żeby normalnie porozmawiać w sumienie mogę siebie rownież bez winy zostawić bo jednak ja zaczynam zawsze kłótnie nawet czasem czymś rzucę ale przy tamtych wydarzeniach było i tak ze mu oddałam rozpłakałam i sie kończyło . On nielubi gdy płacze denerwuje go to lub jeżeli mam problemy z rodzicami a przede wszystkim moje kłótnie z matka bo pózniej zdarza sie ze i z nim sie kłócę z tego powodu

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


Znam wiele tekich par , u Jednych jest ten problem ze facet nie szanuje bije za każdym razem a kobiety zostają inne odrazu odeszły i żałują a znam tez pare przypadków jak i sie zdażyło kilka razy ze sie szarpali on uderzył ona uderzyła i przez wiele lat sie tak więcej nie wydarzyło żyją i sa razem szczęśliwy u mnie wyglada to tak jak w tym ostatnim przypadku jest dobrze traktuje mnie jak księżniczkę o nic martwić sie nie muszę , wiem ze to brzmi głupio ale tak jest były takie dni w których było mi ciezko żałowałam ze zostałam chciałam sie przeprowadzić zrobiłam krótka przerwę i doszłam do wniosku ze jednak walczyłam o to wszystko z wieloma osobami o ten związek z wieloma osobami z rodziny nie utrzymuje bo jestem w związku z Kurdem i jednak ciezko jest zostawić osobę która znaczy dla mnie bardzo wiele .
Witaj, ja zostawilam mojego ex meza polaka po 14latach bycia razem.....bo mnie ciagle bil. Obecnie jestem 4lata z kurdem mamy synka i jestem pewna ze nie byla bym z nikim tak szczesliwa jak z nim. Nie znam Was, wiec jest trudno opisac i doradzic z tego co napisalas to troche pomoglo jak postawilas ultimatum (widocznie mu zalezy), wez tez pod uwage ze emocje mogly wziasc gore i przykladowe ...bylas pod reka....proponowala bym sie postawic tez w jego sytuacji z jednej strony chce miec szczesliwe zycie z kobieta ktora kocha a z drugiej strony matka ktora zyc nie daje (dla nich jednak ta zla matka ale zawsze matka). Nie wiem kochana, ja zycia sobie nie wyobrazam bez moich dwoch kurdow ale tu tez jest roznica ze by mnie nigdy nie uderzyl
Mcia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 23:13   #1030
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Polka i Kurd

Przecież kobiety lubią bić bite przez swoich ukochanych. Jest to forma okazywania zainteresowania, bo przecież jakby miał gdzieś ukochaną kobietę, to by jej nie okładał.

A tak serio może nie mam uczuć, ale nie rozumiem jak można tkwić w takich związkach, zwłaszcza przy pierwszych objawach, że Misio czasami uderzy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 23:08   #1031
Mcia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Polka i Kurd

Mnie Misio z pl okladal tak, ze po stracie dziecka powiedzialam NIGDY WIECEJ.......nie wiem czemu bite kobiety do momentu jakiejs tragedii mysla, ze to normalne, ze takie jet zycie i tak musi byc ech. Chcialam sie tylko zapytac co do tematu terrorystow, czy jesli katolik wysadzi sie krzyczac w imie JEZUSA tzn. ze wszyscy katolicy sa terrorystami??? Taka jest prawda, ze europejczycy sa zacofani jak muly i mozna tlumaczyc jak lysemu o zelu do wlosow, ale ok dla europejczykow muzulmanie to...brudasy, ciapole itp. to czemu kurdyjscy zolnierze przy sprzataniu cial terrorystow znalezli kilku rosjanow, trzech chinczykow i osmioro hehe francuzow hmmm???? Mysle, ze to juz taki przydomek jak z chinskim jedzeniem z kotow. Ale spoko lepiej byc muzulmaninem niz szmata z pl ktora zabila pieknego czteroletniego synka z tatusiem w uk (coventry). Za co pani dziekujemy ze sie powiesilas w wiezienu i juz wsrod angoli polska to morderczynie dzieci, pijaki i potwory co lubia mordobicie kobiet i nie tylko.....Zacznijcie od wydawania opinii o swoich rodakach a nie innych krajach. Dziekuje za uwage.
P.S. Jestem dumna, ze mam meza muzulmanina a nie polaka!!!
Mcia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 17:57   #1032
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Mcia30 Pokaż wiadomość
Mnie Misio z pl okladal tak, ze po stracie dziecka powiedzialam NIGDY WIECEJ.......nie wiem czemu bite kobiety do momentu jakiejs tragedii mysla, ze to normalne, ze takie jet zycie i tak musi byc ech. Chcialam sie tylko zapytac co do tematu terrorystow, czy jesli katolik wysadzi sie krzyczac w imie JEZUSA tzn. ze wszyscy katolicy sa terrorystami??? Taka jest prawda, ze europejczycy sa zacofani jak muly i mozna tlumaczyc jak lysemu o zelu do wlosow, ale ok dla europejczykow muzulmanie to...brudasy, ciapole itp. to czemu kurdyjscy zolnierze przy sprzataniu cial terrorystow znalezli kilku rosjanow, trzech chinczykow i osmioro hehe francuzow hmmm???? Mysle, ze to juz taki przydomek jak z chinskim jedzeniem z kotow. Ale spoko lepiej byc muzulmaninem niz szmata z pl ktora zabila pieknego czteroletniego synka z tatusiem w uk (coventry). Za co pani dziekujemy ze sie powiesilas w wiezienu i juz wsrod angoli polska to morderczynie dzieci, pijaki i potwory co lubia mordobicie kobiet i nie tylko.....Zacznijcie od wydawania opinii o swoich rodakach a nie innych krajach. Dziekuje za uwage.
P.S. Jestem dumna, ze mam meza muzulmanina a nie polaka!!!
Kobieto, po co się tak rzucasz? Dobrze się czujesz?

Nie ma znaczenia czy Kurd, Polak, Francuz, Anglik, Hiszpan czy Amerykanin itp. Jeżeli mężczyzna raz uderzył kobietę to jest wielkie prawdopodobieństwo, że zrobi to ponownie i ponownie.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 22:04   #1033
Mcia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Kobieto, po co się tak rzucasz? Dobrze się czujesz?

Nie ma znaczenia czy Kurd, Polak, Francuz, Anglik, Hiszpan czy Amerykanin itp. Jeżeli mężczyzna raz uderzył kobietę to jest wielkie prawdopodobieństwo, że zrobi to ponownie i ponownie.
No z tego co widze to Ty zapomnialas krople na uspokojenie wziasc.....jedno zdanie napisalam o biciu kobiet a reszta jest o terrorystach hahaha widze, ze kolezanka czyta tylko pierwszy wyraz w poscie i ostatni
Mcia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 22:40   #1034
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Polka i Kurd

Mcia30 Chyba ten twoj eks musial cie czesto po glowie bic...
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 11:53   #1035
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Mcia30 Pokaż wiadomość
No z tego co widze to Ty zapomnialas krople na uspokojenie wziasc.....jedno zdanie napisalam o biciu kobiet a reszta jest o terrorystach hahaha widze, ze kolezanka czyta tylko pierwszy wyraz w poscie i ostatni



Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Mcia30 Chyba ten twoj eks musial cie czesto po glowie bic...
Całkiem możliwe
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 23:26   #1036
iskra_boza
Raczkowanie
 
Avatar iskra_boza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 285
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Mcia30 Pokaż wiadomość
P.S. Jestem dumna, ze mam meza muzulmanina a nie polaka!!!
A to jakieś nowa narodowość jest? Obywatel muzułmanin z kraju Muslima, czy jak? Ale pojechałaś tym stwierdzeniem po bandzie.

Cześć babki, dawno mnie nie było. Widzę, że wątek się kręci, tylko jakoś w dziwną stronę.

Bicie? Nad czym się zastanawiać. Takiego pana, niezależnie od narodowości, należy wystawić za drzwi.
iskra_boza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 12:26   #1037
Mcia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość





Całkiem możliwe

zabraklo wlasnych slow....ze musisz swoje piec groszy wtracic nawet wtedy gdy nie masz nic ciekawego do napisania..........jestes zalosna osoba szukajaca przyjaciol na necie czy jak, ze taka wielce obeznana jestes wsrod ludzi i wystawiasz im najgorsza opinie po kilku postach ( mam nadzieje ze trafisz na faceta ktory Ci tak przypier... abys nigdy wiecej nie nasmiewala sie z bitych kobiet idiotko )....zalosne forum bo zalozone przez zalosnych ludzi
Mcia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 17:03   #1038
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Mcia30 Pokaż wiadomość
zabraklo wlasnych slow....ze musisz swoje piec groszy wtracic nawet wtedy gdy nie masz nic ciekawego do napisania..........jestes zalosna osoba szukajaca przyjaciol na necie czy jak, ze taka wielce obeznana jestes wsrod ludzi i wystawiasz im najgorsza opinie po kilku postach ( mam nadzieje ze trafisz na faceta ktory Ci tak przypier... abys nigdy wiecej nie nasmiewala sie z bitych kobiet idiotko )....zalosne forum bo zalozone przez zalosnych ludzi
Nudna jesteś

btw. używaj proszę przecinków jak do kogoś piszesz swoje rynsztokowe farmazony
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2015-11-23 o 17:16
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 21:30   #1039
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Polka i Kurd

Małżeństwo mieszane zawsze ułatwia integrację. Cyrk zaczyna się jak zaczynają powstawać getta.

Moim zdaniem o nowoczesności społeczeństwa świadczy jego cywilizacja (poziom kultury, nauki, techniki, gospodarki) a nie stosunek do muzułmanów.

Finowie mają opinię nacjonalistów i ksenofobów, ale nikt nie może o nich powiedzieć, że są cywilizacyjnie do tyłu.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 15:17   #1040
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Małżeństwo mieszane zawsze ułatwia integrację. Cyrk zaczyna się jak zaczynają powstawać getta.

Moim zdaniem o nowoczesności społeczeństwa świadczy jego cywilizacja (poziom kultury, nauki, techniki, gospodarki) a nie stosunek do muzułmanów.

Finowie mają opinię nacjonalistów i ksenofobów, ale nikt nie może o nich powiedzieć, że są cywilizacyjnie do tyłu.
Ja mogę!
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 19:57   #1041
adrianna1607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
zwiazek z Kurdem .

Cześć Dziewczyny .

Może któraś z Was była już w związku z Kurdem ale nie wiary muzułmańskiej tylko Jezide Nie wiem czy dobrze to napisałam po polsku ale w języku niemieckim tak to się wypowiada .

Może któraś może coś na ten temat więcej powiedzieć . Jestem z Kurdem właśnie tej wiary 1,5 roku i jestem bardzo szczęśliwa i moja Córka też tylko niestety ze względu na tą wiarę musimy ukrywać nasz związek przed jego rodzina i bliskimi . Jest zmuszany do małżeństwa bo tak trzeba ale tylko z kobietą tej samej wiary . .

Pozdrawiam
adrianna1607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:19   #1042
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: zwiazek z Kurdem .

Jesteś w związku od 1,5 roku i nawet nie wiesz jakiego wyznania tak naprawdę jest Twój facet...
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:21   #1043
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: zwiazek z Kurdem .

Na pierwszej lepszej stronie znalazłam, że Jezydyci nie praktykują zaślubin, tradycja jest porwanie narzeczonej z domu i po roku opłacenie za nią wiana.
To kto go do ślubu zmusza?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 19:50   #1044
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: zwiazek z Kurdem .

Cytat:
Napisane przez adrianna1607 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny .

Może któraś z Was była już w związku z Kurdem ale nie wiary muzułmańskiej tylko Jezide Nie wiem czy dobrze to napisałam po polsku ale w języku niemieckim tak to się wypowiada .

Może któraś może coś na ten temat więcej powiedzieć . Jestem z Kurdem właśnie tej wiary 1,5 roku i jestem bardzo szczęśliwa i moja Córka też tylko niestety ze względu na tą wiarę musimy ukrywać nasz związek przed jego rodzina i bliskimi . Jest zmuszany do małżeństwa bo tak trzeba ale tylko z kobietą tej samej wiary . .

Pozdrawiam
Zazdroszcze takiego wspanialego zwiazku
To musi byc prawdziwe szczescie, gdy trzeba sie ukrywac
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 21:30   #1045
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: zwiazek z Kurdem .

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze takiego wspanialego zwiazku
To musi byc prawdziwe szczescie, gdy trzeba sie ukrywac
Dokładnie tak jest Ten dodatkowy dreszczyk emocji, to poczucie zagrożenia z zewnątrz wzmacniające poczucie wspólnoty z wybrankiem. Zaś jeśli rodzina wie i jest przeciwna, to ma ten plus, że łatwiej przychodzi darowanie jakichś drobnych uchybień ze strony partnera, gdy stawką jest udowodnienie rodzinie, że się mylili
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 19:25   #1046
Sara1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Polka i Kurd

Witajcie

Moge prosic aby Ktoras z Was wstawila jakies kurdyjskie przepisy? Chodzi mi zwlaszcza o typowe dla okolic Sulaymaniyah, (moj maz jest z Sulaymaniyah). Znam te typowe jak kuba, kyfta, yaprah, bryaiani i te zupy z fasolek, oberzyn itp. Ale chodzi mi o cos np jak lunch bez ryzu, tylko zupka albo jakis inny posilek (moja tesciowa robi pyszna zupe na lunch z "trawy" nazywa sie palpina ). Chcialam cos urozmaicic a jednoczesnie ugotowac cos lekkiego.

Dziekuje i Pozdrawiam.
Sara1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 19:22   #1047
iskra_boza
Raczkowanie
 
Avatar iskra_boza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 285
Dot.: Polka i Kurd

Jest taka grupa na FB "Kurdish recipes", może coś znajdziesz dla siebie https://www.facebook.com/groups/132056559528/?fref=ts
iskra_boza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:25   #1048
1aniol1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Polka i Kurd

Jestem z Kurdem od 5 lat. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich sytuacji jakich ja doświadczyłam. Niby kocha i jesteś jego jedyna. Melek (Anioł), jego żona i matka w jednym... to wszystko kłamstwa... Jako kolega moze byc za☠☠☠isty, dobry, pomocny ale jako mąż czy chłopak nie. Z nimi NIE da się ZYC. Nie można im ufać. Cały czas zdradzają, piją, biorą narkotyki, grają w kasyno. Gdy się odezwiesz biją... czy sama, czy w ciąży, czy z dzieckiem na rękach. Nie da się żyć. Zawsze kobieta jest winna. Gdy odejdziesz znowu robi pranie mózgu i sprowadza cały świat żebyś do niego wróciła.. i wracasz... bo jesteś slepo zakochana... nie zdąży minąć 1 miesiąc i znowu masz to samo.. brakuje sił.. parę miesięcy jest dobrze ... robi Ci dziecko i znowu jest królem swojego życia... Tego co ja przeszłam nie da się opisać.. nie można opowiedzieć. Jest to jak coś nierealnego, nie zrozumiałego. Gdy mu nie pasuje to że się odezwałaś uważa Cię za najgorszą szmatę.. A Ty tylko siedzisz w domu i nie masz prawa na nic.. i jeszcze od czasu do czasu dostaniesz po głowie. Boje się że stracę dziecko.. dzisiaj plulam krwią... bo król nie wracał dwa dni i dwie noce bo był w kasynie i bral narkotyki żeby nie spać. Zrobiłam awanturę. Dostałam. Wyzwal mnie i kazal wypierdalac... bo ja powinnam mieć: USZY, OCZY I USTA ZAMKNIĘTE. bo żyje jak królowa. Haha... księżniczka z dzieckiem w brzuchu która już nie daje rady psychicznie. Dziewczyny... nie jestem pierwsza... i wiem że nie ostatnia. Znam wiele Polek które żyją tak samo jak ja . Te historie się u każdej powtarzają. Błagam tylko te które myślę w ogóle o takim związku, które są na pierwszym etapie tzn. Omotania. Które jeszcze mają swój sznurek do wszystkich i do wszystkiego którego on jeszcze nie ucial.. Nie myślcie że trafiliście inaczej... NIE. Ta bajka się powtarza... uwierzcie mi na słowo.
1aniol1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 17:09   #1049
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Polka i Kurd

Cytat:
Napisane przez 1aniol1 Pokaż wiadomość
Jestem z Kurdem od 5 lat. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich sytuacji jakich ja doświadczyłam. Niby kocha i jesteś jego jedyna. Melek (Anioł), jego żona i matka w jednym... to wszystko kłamstwa... Jako kolega moze byc za☠☠☠isty, dobry, pomocny ale jako mąż czy chłopak nie. Z nimi NIE da się ZYC. Nie można im ufać. Cały czas zdradzają, piją, biorą narkotyki, grają w kasyno. Gdy się odezwiesz biją... czy sama, czy w ciąży, czy z dzieckiem na rękach. Nie da się żyć. Zawsze kobieta jest winna. Gdy odejdziesz znowu robi pranie mózgu i sprowadza cały świat żebyś do niego wróciła.. i wracasz... bo jesteś slepo zakochana... nie zdąży minąć 1 miesiąc i znowu masz to samo.. brakuje sił.. parę miesięcy jest dobrze ... robi Ci dziecko i znowu jest królem swojego życia... Tego co ja przeszłam nie da się opisać.. nie można opowiedzieć. Jest to jak coś nierealnego, nie zrozumiałego. Gdy mu nie pasuje to że się odezwałaś uważa Cię za najgorszą szmatę.. A Ty tylko siedzisz w domu i nie masz prawa na nic.. i jeszcze od czasu do czasu dostaniesz po głowie. Boje się że stracę dziecko.. dzisiaj plulam krwią... bo król nie wracał dwa dni i dwie noce bo był w kasynie i bral narkotyki żeby nie spać. Zrobiłam awanturę. Dostałam. Wyzwal mnie i kazal wypierdalac... bo ja powinnam mieć: USZY, OCZY I USTA ZAMKNIĘTE. bo żyje jak królowa. Haha... księżniczka z dzieckiem w brzuchu która już nie daje rady psychicznie. Dziewczyny... nie jestem pierwsza... i wiem że nie ostatnia. Znam wiele Polek które żyją tak samo jak ja . Te historie się u każdej powtarzają. Błagam tylko te które myślę w ogóle o takim związku, które są na pierwszym etapie tzn. Omotania. Które jeszcze mają swój sznurek do wszystkich i do wszystkiego którego on jeszcze nie ucial.. Nie myślcie że trafiliście inaczej... NIE. Ta bajka się powtarza... uwierzcie mi na słowo.
Dlaczego wciaz z nim jestes? Nie boisz sie o dziecko?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 18:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.