pianka koloryzująca wellaton Średni blond - jaki kolor po niej wychodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 13:22   #1
dominika_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1

pianka koloryzująca wellaton Średni blond - jaki kolor po niej wychodzi?


Witajcie kochane
mam problem związany z wyborem farby. Mam zamiar kupić pianke koloryzująca wellaton Średni Blond, słyszałam że wychodzi po niej ciemniejszy brąz, co by mnie zadowalało. I teraz pytanie : czy któraś z was używała tej pianki i jaki był efekt? obecnie mam jasny brąz z rudymi refleksami na czubku których chce się pozbyć ;/ czy ta pianka mi je zniweluje czy nadal beda widoczne? I jak długo trzyma sie nałożony kolor ? Poniewaz poszukuje farby która szybko nie będzie się zmywała. I jeszcze jedno, czy pianka równomiernie pokrywa włosy, nawet jak ma się pasemka?
Mam nadzieje że mi uratujecie zycie, i podpowiecie co mam zrobić
dominika_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 17:13   #2
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie
 
Avatar CzasWrocicNaZiemie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: pianka koloryzująca wellaton Średni blond - jaki kolor po niej wychodzi?

moja dokładna recenzja tej farby jest na kwc, nie polecam krótko mówiąć,na ciemnych włosach wychodzi gloniasty poblask,a na ryżych do połowy a na końcach żółtych wyszedł mi taki jak na pudełku,lecz po około tyg.myje włosy codziennie pokazał się "cudowny" odcień zieleni.jeśli chcesz zaoszczędzić sobie problemu lepiej z tą farbą nie kombinuj.
więcej recenzji znajdziesz na kwc większość ocen jest właśnie na temat średniego blondu.
CzasWrocicNaZiemie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.