Co po UKKNJA UW? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-16, 14:46   #1
greta_garbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6

Co po UKKNJA UW?


Czy są tu absolwenci UKKNJA UW? Chcę zapisać się na kierunek angielski z niemieckim. Zastanawiam się, czy to lepszy wybór, niż filologia ang., jeśli chcę ominąć blok przedmiotów typu psychologia, filozofia - bo już skończyłam inne studia i mam dość marnowania czasu - a chcę skupić się na praktycznej nauce zawodu nauczyciela języków.
Ciekawi mnie, jak absolwenci UKKNJA radzą sobie po tym studiach - czy wszyscy idą dalej na mgr, czy mają pracę w szkołach itp itp. Będę przewdzięczna za podzielenie się doświadczeniami
__________________
Cukierenka - to mój stary nick, ale nie mam już dostępu do tego konta

Mój projekt włosowo-blogowy: Włosowisko
greta_garbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 20:54   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Co po UKKNJA UW?

Well... Sama tam nie studiowałam, ale znałam kilka dziewczyn po tym kolegium i owszem uczyły. Magistra robiły zaocznie na anglistyce albo lingwistyce (to też kwestia uprawnień, nie we wszystkich typach szkół publicznych możesz uczyć tylko po licencjacie, choć dla lektora w szkole prywatnej to nie ma znaczenia).

Filolodzy zwykle patrzą z góry na osoby po kolegiach, bo tam ma być niby niższy poziom. Ale czy ja wiem. Zdarzyło mi się pisać... egzamin końcowy dla studentów kolegium. Serio. Bo to był jednocześnie egzamin wstępny na zaoczna magisterską anglistykę dla osób z zewnątrz. I taki standardzik. Test językowy był na C1, fakt, że nie taki znowu trudny. Do tego egzamin z literatury i kultury z jakąś historią chyba jeszcze (nie pamiętam za dobrze) też umiarkowanie trudny.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-27 21:54:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.