Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 15:44   #211
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Niedawno pierwszy raz trafiłam na firmę Nipplex i bardzo dobrze mi się w ich bieliźnei chodzi. Co prawda beilizna nie kupiona na ślub, ale tez moge polecić tę firmę
Ja tez bardzo polecam te firme, mam juz kilka modeli biustonoszy tej marki, w tym juz takze na slub
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:21   #212
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

A ja pochodzę z gminy, w której mieści się Nipplex i tutaj zbyt dobrej opinii nie ma ta firma. Może po prostu za często chodzimy i ich biustonoszach Dla mnie są w porządku, ale się szybko niszczą. Plusem jest, że mają obwody 65
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 14:32   #213
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Do swojej sukni nie potrzebowałam stanika (dobry gorset był) a jeśli chodzi o majtki to i tak wiedziałam, że z nocy poślubnej wyjdzie tylko spanie, więc założyłam po prostu swoje najwygodniejsze białe.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:39   #214
szczecina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Ja kupiłam komplet z firmy Fauve - linia ślubna o nazwie Rosa. Strapless i figi, zapłaciłam w sumie 450zł, ale jest przepiękny... I w dodatku świetnie trzyma, mają obwody od 65 i miseczki chyba do G (?). Ta bielizna jest na pewno dostępna w większych miastach w Polsce i w sklepach internetowych - na stronie producenta można nawet poszukać sklepu.
szczecina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 09:03   #215
maciejka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 68
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Witajcie.
Gdzie można kupić "kombinowany" stanik do sukienki z głębokim wycięciem na plecach? Kombinowany w sensie, że widziałam kiedyś gdzieś staniki z taką kombinacją pasków, że można je było założyć do wyciętej sukni. Ewentualnie może znacie inne rozwiązanie? Widziałam tu gdzieś na forum gumowe nakładki na biust, ale ta opcja raczej odpada, bo bałabym się ruszyć, żeby mi nie wyleciał na parkiet Dopiero goście mieliby ubaw
Dodam, że chodzi o sukienkę na poprawiny. Z przodu jest dość wysoko zabudowana, więc jeśli chodzi o przód, nie muszę się martwić krojem stanika. Tylko ten tył...
maciejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:11   #216
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez maciejka13 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Gdzie można kupić "kombinowany" stanik do sukienki z głębokim wycięciem na plecach? Kombinowany w sensie, że widziałam kiedyś gdzieś staniki z taką kombinacją pasków, że można je było założyć do wyciętej sukni. Ewentualnie może znacie inne rozwiązanie? Widziałam tu gdzieś na forum gumowe nakładki na biust, ale ta opcja raczej odpada, bo bałabym się ruszyć, żeby mi nie wyleciał na parkiet Dopiero goście mieliby ubaw
Dodam, że chodzi o sukienkę na poprawiny. Z przodu jest dość wysoko zabudowana, więc jeśli chodzi o przód, nie muszę się martwić krojem stanika. Tylko ten tył...
Może tego typu obniżacz zapięcia? Ja bym się bała, że wyciśnie mi "fałdki" z tyłu, ale jeśli jesteś szczupła, to nie ma tego problemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m_pasek1_BA05.jpg (14,2 KB, 7 załadowań)
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:22   #217
maciejka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 68
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Może tego typu obniżacz zapięcia? Ja bym się bała, że wyciśnie mi "fałdki" z tyłu, ale jeśli jesteś szczupła, to nie ma tego problemu
I tak za wysoko są te paski. Sukienka jest z Mohito, ma tiulowy dół, a wycięcie z tyłu sięga do wysokości talii mniej więcej.
maciejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 10:46   #218
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez maciejka13 Pokaż wiadomość
I tak za wysoko są te paski. Sukienka jest z Mohito, ma tiulowy dół, a wycięcie z tyłu sięga do wysokości talii mniej więcej.
To chyba jedyną opcją jest pójście bez, do talii to zbyt nisko na kombinacje
Swoją drogą, zastanawiam się, skąd ten upór producentów w kwestii gołych pleców - jednak chyba większość dziewczyn woli mieć na sobie biustonosz...
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 11:00   #219
maciejka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 68
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
To chyba jedyną opcją jest pójście bez, do talii to zbyt nisko na kombinacje
Swoją drogą, zastanawiam się, skąd ten upór producentów w kwestii gołych pleców - jednak chyba większość dziewczyn woli mieć na sobie biustonosz...
Ja akurat muszę mieć, bo jestem chudziną i Bozia nie obdarzyła mnie zbyt pokaźnym biustem. W sumie to tak się teraz na zimno zastanawiam, że trzeba było nie brać tej sukienki, bo mam tylko problem No ale tak mi się spodobała, że emocje wzięły górę nad rozsądkiem
maciejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:02   #220
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez maciejka13 Pokaż wiadomość
Ja akurat muszę mieć, bo jestem chudziną i Bozia nie obdarzyła mnie zbyt pokaźnym biustem. W sumie to tak się teraz na zimno zastanawiam, że trzeba było nie brać tej sukienki, bo mam tylko problem No ale tak mi się spodobała, że emocje wzięły górę nad rozsądkiem
O, a z mojej perspektywy (zupełnie odwrotna figura) wydawało się, że właśnie takie szczupłe i małobiuściaste osoby mogą sobie pozwolić na okazjonalny brak biustonosza

A może coś z silikonowym tyłem? Na Allegro widzę kilka modeli. Tylko to i tak się rzuca w oczy chyba, żeby to wycięcie w sukience podłożyć przejrzystą koronką?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2417563.jpg (25,2 KB, 40 załadowań)
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:35   #221
maciejka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 68
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
O, a z mojej perspektywy (zupełnie odwrotna figura) wydawało się, że właśnie takie szczupłe i małobiuściaste osoby mogą sobie pozwolić na okazjonalny brak biustonosza

A może coś z silikonowym tyłem? Na Allegro widzę kilka modeli. Tylko to i tak się rzuca w oczy chyba, żeby to wycięcie w sukience podłożyć przejrzystą koronką?
Silikonowy tył i tak będzie widać. Ale wpadłam na pomysł, żeby może wszyć specjalne wkładki z przodu albo nawet "poświęcić" jeden staniczek i jakoś zamontować tam miseczki...
Dzięki za wszystkie pomysły, rzucajcie jeszcze, bo może ktoś ma podobny problem i skorzysta.
maciejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 07:43   #222
miernikstresu
Rozeznanie
 
Avatar miernikstresu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 678
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Ostatnio zastanawiałam się jaką bieliznę ślubną a raczej na noc poślubną wybrać. Wybór padł albo na bieliznę obsessive albo na bieliznę Axami. Tylko się zastanawiam czy można zaszaleć i wybrać inny kolor niż biały?

Znalazłam coś takiego : http://www.angel.pl/obsessive-nocna-...l#.UfIacW3Sk3Q dla mnie bomba

Lub coś bardziej tradycyjnego czyli wszechobecna biel : http://www.angel.pl/szukaj-o_s_s_mistress_1.html

Chodzi mi o noc poślubną
__________________

miernikstresu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 08:51   #223
lejdigosiek
Raczkowanie
 
Avatar lejdigosiek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 61
Dot.: cos dla ciala i oka meza oczywiscie ;)

Cytat:
Napisane przez ola_ma_kota Pokaż wiadomość
stanik do sukienki ślubnej - TO TEŻ MÓJ WIELKI PROBLEM!!!!
sukienka jest bez gorsetu, na ramiączkach, w wyciętymi plecami - tradycyjny stanik odpada. na silikonowym tyle -też nie za bardzo pasuje. Jedyne wyjście to silikonowy, albo wszycie stanika, na tej samej zasadzie, jak opisywała Basia.
początkowo obstawałam przy silikonowym, kupiłam go, założyłam 2 razy i nawet fajnie się trzymał, ale....NO WŁAŚNIE, "ALE".... mam obawy, że bedę czuła sie mało komfortowo, i ze szalejąc przy Zorbie "COŚ" mi wypadnie, ochhhh, to byłoby STRASZNE!!!!! dlatego razem z panią z salonu, zdecydowałam sie na wsyzscie stanika
I dobrze najwarzniejsze jest aby było wygodnie, te silikonowe są też użyteczne , ale długo raczej nie powinno się ich nosić tak do 6 godzin podobno.. więc na ceremonię i początek wesela wystarczy... a co dalej ?
__________________
"But I being poor, have only my dreams, I have spread my dreams under your feet, tread softly because you tread on my dreams." - William Butler Yeats
lejdigosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:09   #224
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

[QUOTE=miernikstresu;41960 990]Ostatnio zastanawiałam się jaką bieliznę ślubną a raczej na noc poślubną wybrać. Wybór padł albo na bieliznę obsessive albo na bieliznę Axami. Tylko się zastanawiam czy można zaszaleć i wybrać inny kolor niż biały?

Znalazłam coś takiego : http://www.angel.pl/obsessive-nocna-...l#.UfIacW3Sk3Q dla mnie bomba

/QUOTE]
mnie się nie podoba; kwestia gustu
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:28   #225
katyfashion
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

reklama

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2015-03-11 o 21:01 Powód: reklama
katyfashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 13:01   #226
sliwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Ja swoją bieliznę ślubną kupowałam w internecie, na xxx Nie jestem osobą filigranową, tu i ówdzie mam trochę za dużo ciałka, więc tradycyjne sklepy nie wchodziły w grę. Miałam gorsetową suknię z odkrytymi ramionami, więc ubrałam pod nią biustonosz typu bardotka. Do kompletu figi i pończochy z pasem. No a na noc poślubną zamówiłam sobie trzy halki i peniuar. Bardziej skorzystałam z tego podczas podróży poślubnej

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-25 o 10:07 Powód: Link.
sliwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 08:55   #227
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Bielizna ślubna: coś dla ciała i oka męża oczywiście ;)

Faktycznie biustonosz bardotka będzie najlepszy do sukni ślubnej, bo posiada sylikonowy pasek, który nie pozwoli żeby biustonosz zjechał w dół i do tego sexy stringi bądź figi oczywiście w zestawie z pasem
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 09:55:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.