do kobiet po 40 stosujace medycyne estetyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 21:28   #1
kobieta2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1

do kobiet po 40 stosujace medycyne estetyczna


Moje Drogie Panie po 40, mam do Was prośbę abyście wyraziły swoje doświadczenia i opinie do stosowanie medycyny estetycznej po 40.
Jest tego tak duzo, lasery, kwasy itd ze nie wiadomo co tak naprawde jest skuteczne a co wyciagniem pieniędzy. zalezy mi na opinii kobiet po 40 bo wiadomo ze skora jest juz inna i skutecznosc zabiegów tez pewnie sie rozni efektami u nas niż u młodszych Pań.
Ja właśnie zastanawiam sie co zrobić z dość gęsta siatka zmarszczek pod oczami. czy działaja na to jakies lasery ? wiem ze wypelniac w pewien sposob by je rozprostował ale mysle na wycieciem tej zwiodłaczej skory u chirurga, Jakie sa Wasze doświadczenia, mysle ze to bedzie cenny zbior porad i informacji.
pozdrawiam
kobieta2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:21   #2
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: do kobiet po 40 stosujace medycyne estetyczna

Cytat:
Napisane przez kobieta2010 Pokaż wiadomość
Moje Drogie Panie po 40, mam do Was prośbę abyście wyraziły swoje doświadczenia i opinie do stosowanie medycyny estetycznej po 40.
Jest tego tak duzo, lasery, kwasy itd ze nie wiadomo co tak naprawde jest skuteczne a co wyciagniem pieniędzy. zalezy mi na opinii kobiet po 40 bo wiadomo ze skora jest juz inna i skutecznosc zabiegów tez pewnie sie rozni efektami u nas niż u młodszych Pań.
Ja właśnie zastanawiam sie co zrobić z dość gęsta siatka zmarszczek pod oczami. czy działaja na to jakies lasery ? wiem ze wypelniac w pewien sposob by je rozprostował ale mysle na wycieciem tej zwiodłaczej skory u chirurga, Jakie sa Wasze doświadczenia, mysle ze to bedzie cenny zbior porad i informacji.
pozdrawiam
Chyba mało tutaj będzie kobiet po 40 roku życia. Nigdy nie widziałam mojej mamy piszącej na jakimkolwiek forum Ale często słyszałam moją mamę, która mówi, że w pewnym wieku kobieta musi mieć zmarszczki i trzeba się z tym pogodzić A co do medycyny estetycznej to tutaj jest w skrócie opisane co to dokładnie jest: www.youtube.com/watch?v=Ca3ErqbyeQc
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:45   #3
Anka_Ki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: do kobiet po 40 stosujace medycyne estetyczna

Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi Jeśli źle się czujesz w swojej skórze, to warto coś zmienić. Z zabiegów medycyny estetycznej mogę Ci śmiało polecić mezoterapię - jest super! Zresztą znajdź dobrego i rozsądnego lekarza, to ci doradzi, poda możliwe opcje i ceny.
Anka_Ki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 09:04   #4
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: do kobiet po 40 stosujace medycyne estetyczna

Cytat:
Napisane przez Anka_Ki Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi Jeśli źle się czujesz w swojej skórze, to warto coś zmienić. Z zabiegów medycyny estetycznej mogę Ci śmiało polecić mezoterapię - jest super! Zresztą znajdź dobrego i rozsądnego lekarza, to ci doradzi, poda możliwe opcje i ceny.
Najważniejsze to trafić do dobrego specjalisty, który w pierwszej kolejności poleci dobry zabieg, a później dobrze go wykona.
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-05 10:04:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.