Popielaty jasny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 12:20   #1
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359

Popielaty jasny blond


Cześć dziewczyny!Mam pytanko.Chciałabym pofarbować moje włoski na jasny popielaty blond.Mam brązowe włosy z delikatnymi złotymi pasemkami.Jak myslicie wyjdzie mi taki kolorek???Pozdrawiam świątecznie
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 13:15   #2
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Popielaty jasny blond

Jeśli masz brązowe włosy to żadna farba nie da ci popielatego bladu !!! Musisz najpierw rozjaśnić włosy z czasem jak się kilka razy rozjaśnia co pare miesiecy wtedy mozna uzyskać popielaty blad. (od razu mówie,że przez rozjaśnianie strasznie włosy się niszczą) też miałam rozjaśniane i strasznie po tym suche włosy mi się zrobiły,ale jak postosujesz różnego rodzaju odżywki to będzie lepiej. pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 13:21   #3
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Popielaty jasny blond

dziękuje za odpowiedz!Skożystam z twojej rady na pewnoPozdrawiam
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 14:06   #4
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Popielaty jasny blond

A ja od razu polecam wizytę u fryzjera Też mam naturalnie brązowe włoski i jak się wzięłam samodzielnie za rozjaśnianie, to mi wyszły rudawe.. Byłam w tamtym tygodniu u fryzjera, żeby mi nieco ochłodził i rozjaśnił kolor - mam teraz balejaż: jasny blond nałożony na te rozjaśnione przeze mnie włosy Nawet te naturalne włosy przy skórze wyszły mi idealnie jasne Teraz myślę, żeby jeszcze więcej pasemek rozjaśnić i zamienić się całkowicie w jasną blondi

Jest ogromna różnica pomiędzy samodzielnym rozjaśnianiem, a rozjaśnianiem u dobrego fryzjera - przede wszystkim nie wychodzisz z popalonymi włosami, nie masz żółci/pomarańczu na głowie. Ja robiłam ten balejaż rozjaśniaczem z L'oreala, zakupiłam sobie dodatkowo odżywkę i szampon z Absolut Repair, do tego używam Waxu i widzę ogromną różnicę Niestety, jak się chce mieć rozjaśniane, ładnie wyglądające włosy, to trzeba się liczyć z kosztami Wizyta u fryzjera 130, kosmetyki kolejna stówa, a do tego co miesiąc lub dwa trzeba chodzić na rozjaśnianie odrostów.

Co innego, jakbyś miała naturalne ciemnoblond włosy - ale samodzielne rozjaśnianie brązowych włosów z reguły kończy się płaczem i marchewką na głowie
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 16:09   #5
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Popielaty jasny blond

A brązowe to są twoje naturalne? I jakie ciemne, czy raczej jasne, szatyn?
Na pewno użycie rozjaśniacza bd potrzebne {farbą nie wyjdzie}, jakiś dobry tylko nie taki drogeryjny bo wyjdzie żółty na pewno. W hurtowni fryzjerskiej się zaopatrz w jakiś plus wode utleniona[ja miałam 12 %, ale jest b.mocna] , ja z Leona miałam robiony, i na moich jasny brąz włosach[naturalne] wyszedł biały, włosy wiadomo są troche zniszczone, ale od czegoś sa odżywki Na farbowanych gorzej bierze, i właściwie nie wiadomo jaki kolor wyjdzie
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:36   #6
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Popielaty jasny blond

ja mam naturalne ciamy brąz włosy ale 2 miesiące temu byłam u fryzjera i pofarbowała mi o tone jaśniejszym kolorem i zrobiła delikatne złote pasemka
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 18:48   #7
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Popielaty jasny blond

To powiem, że bd cięzko i samemu lepiej nie robić. I wątpie by fryzjerka rozjaśniła od razu, na pewno zaporponowałaby balejaż.
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.