ćwiczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-10, 16:30   #1
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222

ćwiczenia


mam pytanie odnośnie moich cwiczeń(w domku 2-3x w tyg. no i wf)Zawsze zaczynam ok godziny 19 do 20-20.30. Moje ćwiczenia wyglądają mmniej więcej tak (ok kilku lat)
-rozgrzewka krótka -5 min -NUDZI MMNIE TO wrrr
-podkoki(skipy, piłeczki, "kankan"-czyli wymachy nog,itp) bieg w miejscu, pajacyki, skoki do przodu, tyłu itp po prostu rzeczy rzeby cały czas intensywnie(według mnie) się ruszac-45 min (kiedy jestem bardzo zmeczona to np robie kilka skłonow, biore głębszy oddech i mam już akumulatorek naładowany [img]icons/icon10.gif[/img] więc to nie jest problem
- potem (jak już padam -ale lubie to uczucie [img]icons/icon10.gif[/img]) robie brzuszki, przysiady, i inne ciwczenia na wzmocnienie CAŁEGO ciała ktore pomagają mi już powrócic do normalnego oddechu
- no i na koniec rozciąganie
I W ZW. Z TYM POJAWIA SIĘ MOJE PYTANIE:
1.czy taki program jest dobry pod względedm kolejności cwiczen( nie ukrywam że mmnei to odpowiada i wolałabym tego nie zminiac)
2. osttanio nurtuje mnei takia teza
skoro tluszcz zaczyna spalac sie po 20 min to czy te moje najwieksze wysiłki idą na daremnie??? bo wtedy zostaja mi juz PRAWIE te ciwczenia najmniej wyczerpujące
tak ja o tym mysle nie wiem czy dobrze więc pytam was drogie wizazanki
Smoczku prosze napisz co sądzisz o tych moich cwiczeniach
lub jak je ulepszyc
za wszystkie informacje wielkie dzięki
papap
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 22:39   #2
Sliwulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 19
GG do Sliwulla Wyślij wiadomość przez Yahoo do Sliwulla
Re: ćwiczenia

Popelniasz jeden zasadniczy blad. Cwiczenia aerobowe nalezy wykonywac rano na czo. Wtedy mozemy jedynie mowic o spalaniu tkanki tluszczowej. Innaczej organizm nie ma jak wykorzystac zasobow energi, ktore sie w niej znajduja.

Jesli masz jakies dalsze pytania to pisz:-D

pozdrawiam Sliwulla
Sliwulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 11:48   #3
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: ćwiczenia

rano nie mam kiedy - szkolka i w ogole a uważam ze lepiej ruszaac siem wieczorem niz wcale [img]icons/icon10.gif[/img]
a tak poza tym to wszytsko jest ok??
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 12:28   #4
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Re: ćwiczenia

ojj..ale to nie jest chyba do konca tak, ze aeroby wykonywane w innych godzinach niz poranne na czczo nie sa efektywne. wydaje mi sie, ze po prostu rano, kiedy po nocy zapasy glikogenu sa wykorzystane organizm szybciej zaczyna korzystac z rezerw tluszczowych. po poludniu i wieczorem mamy zazwyczaj poziom glikogenu uzupelniany na biezaco, wiec dluzej moze potrwac przestawianie sie na spalanie tluszczowe. wskazane wiec bylyby dluzsze aeroby i nie spozywanie wegli bezposrednio przed treningiem. czy sie myle? na mnie aeroby dzialaja, chociaz wykonuje je po poludniu po 60minutowym treningu tae-bo+ujedrniajace. aeroby jeszcze 45min-rowerek.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 14:28   #5
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: ćwiczenia/ czy tak też jest dobrze?

No właśnie, jak to wkońcu jest. Mało kto ma czas wypicić się rano, zaraz po przebudzeniu [img]icons/icon7.gif[/img] Ja chodzę na siłownię jakieś 2 godz. po śniadaniu i zaraz po ćwiczeniach siłowych są ok. 45 min. ćw. aerobowe (rower, steper, bieżnia). Czy tak jest dobrze? Tłuszczyk zaczyna się spalać po 20 min., więc coś z tego powinno wyjść [img]icons/icon12.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 16:32   #6
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: ćwiczenia

To fakt, że kiedy ćwiczymy rano organizm szybciej sięga po rezerwy tłuszczowe, ale nie znaczy to, że spalanie nie jest efektywne w innych porach dnia [img]icons/icon7.gif[/img] Tak jak mówi Minio- po prostu trzeba ćwiczyć odpowiednio długo, a organizm i tak w końcu sięgnie po tłuszczyk [img]icons/icon7.gif[/img] Lepiej byłoby najpierw wykonywać te ćwiczenia na konkretne partie ciała(bardziej siłowe), a potem aeroby-wtedy organizm w czasie aerobów szybciej przestawia się na spalanie tkanki tłuszczowej [img]icons/icon7.gif[/img] Czyli byłoby tak: rozgrzewka, ćwiczenia te spokojniejsze o charakterze siłowym i na koniec te o charakterze aerobowym(wszelkie biegi w miejscu, skoki itp [img]icons/icon7.gif[/img] )
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 21:00   #7
Sliwulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 19
GG do Sliwulla Wyślij wiadomość przez Yahoo do Sliwulla
Re: ćwiczenia

nie zgodze sie z toba jesli chodzi o wykonywanie cwiczen silowych przed aerobami. Nie wiem jak ty ale jak ja zaczne z czwiczeniami silowymi to pozniej nie mam juz dosc sily zeby wykonac aeroby. Dlatego wole cwiczenia silowe zostawic na konies treningu a poznie jeszcze rozciaganie. Intensywne cwiczenia silowe bardzo mecza. Zreszta zbiera sie wtedy bardzo duza ilosc kwasu mlekowego w miesniach co powoduje ze podczas aerobow zaczynaja one porostu bolec. Wykonujac najpierw aeroby mozna zanim sie przejdzie do ciwczen silowych zafundowac sobie 20 min rozciagania i w ten sposob dac odpoczac miesnia i przygotowac je do cwiczen silowych. A po nich 5 min. na biezni i rozciaganie. Jednak wydaje mi sie ze to zalezy od osoby cwiczacej. U mnie sie wkazdym razie sprwdzilo. :-P
Sliwulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-11, 21:10   #8
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: ćwiczenia

A ja będę wredna i sie uprę [img]icons/icon10.gif[/img] :P Widzisz-to, że najpier lepiej wykonywać ćwiczenia siłowe to sprawa dawno udowodniona i potwierdzona [img]icons/icon7.gif[/img] Być może jesteś jakims ewenementem [img]icons/icon10.gif[/img] Looknij tu:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1048234810
Jeśli moje zapewnienie Ci nie wystarczy, to może Kain Cię przekona [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 21:11   #9
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: ćwiczenia

tfu, tfu [img]icons/icon12.gif[/img] Niedźwiadek znaczy się [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 21:48   #10
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: ćwiczenia

Siwulla:
"<...>ja zaczne z czwiczeniami silowymi to pozniej nie mam juz dosc sily zeby wykonac aeroby. Dlatego wole cwiczenia silowe zostawic na konies treningu a poznie jeszcze rozciaganie."
ja mam ten sam "problem", ale spróbuje sie pomeczyć i zacząc najpierw od cwiczen silowych. Spróbuje pzrez tydzień zobacze jak sie bede czuć i w ogole [img]icons/icon10.gif[/img]
dzieki za wasze opinie [img]icons/icon10.gif[/img]
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 22:08   #11
Sliwulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 19
GG do Sliwulla Wyślij wiadomość przez Yahoo do Sliwulla
Re: ćwiczenia

dobrze Smoczku od poniedzialku sprobuje twojej metody... [img]icons/icon7.gif[/img]D
Sliwulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 11:24   #12
cherry_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5
Ćwiczenia

Chciałam się was zapytać czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą kasetę video z ćwiczeniami. Chodzi mi głównie o wyszczuplenie ciała czyli stracenie na wadze (głównie od pasa w dół).

Z góry dziekuję wszystkim za odpowiedź
cherry_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 11:57   #13
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Ćwiczenia

dobre są kasety z ćwiczeniami Cindy Crawford obecnie trzy . Nie potrzeba dużo miejsca a ćwiczenia są skuteczne i obejmują główne partie ciała : nogi , brzuch , ramiona .
Ja od tych kaset zaraziłam się hantlami i popędziłam na siłownię . To są kasety kultowe a efekty widać po miesiącu codziennych systematycznych ćwiczeń .A najbardziej lubię ,, Nowe wyzwanie '' to druga część . A pierwsza jest dobra dla początkujących ,, Kształtuj swoje ciało '' są tam dwa zestawy po 45 minut i mini trening w każdym pompki Dwie z nich są na rynku od ponad lat sześciu i do tej pory je wydają .

Oczywiście ćwiczenia w domu nie są tak efektywne jak basen , ćwiczenia w fitness studio czy siłowni ale są dobrym uzupełnieniem albo alternatywą .
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 12:20   #14
aga000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 65
GG do aga000
Re: Ćwiczenia

Hej!
A nie wiecie przypadkiem skad wytrzasnać te kasetki?
aga000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 12:38   #15
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Ćwiczenia

Widziałam je w Empiku , i wszystkich supermarketach a czasami mozna je kupić nawet w większych księgarniach

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 22:39   #16
patsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 6
ćwiczenia

mam problem z tyciem, co jest dla mnie nowością...
mam 163 cm wzrostu, zawsze ważyłam 48-52 kg. Mam 29 lat, urodziłam 2 dzieci. W pierwszej ciąży przytyłam 8kg, więc nie było co zrzucać - ćwiczyłam tylko w domu, żeby szybciej stracić brzuszek, w drugiej ciąży - 12 kg, po drobnej dietce też sobie poszło . No i nastąpiły stresy związane z problemami rodzinnymi - schudłam poniżej moich magicznych 48 kg. Szczęśliwie stresy sięskończyły a ja - mimo to, że nie jem więcej niż zwykle,prowadzę aktywny tryb życia, zaczęłam tyć...powoli, stopniowo a jednak zauważalnie - przez rok moja waga z 46kg wzrosła do 57. Waga mnie nie martwi - martwią mnie rozmiary: od roku przybyło mi w talii 10cm, w biodrach 5 cm, w "brzuchu"(mój największy problem) - 12 cm.Czuję się koszmarnie i nie mieszczę się w żadne stare ubranie a idzie wiosna!!!!
Kiedy zauważyłam, że dzieje się coś niedobrego z moim ciałem, zaczęłam chodzić na siłownię - dość regularniePan trener dobrał mi ćwiczenia, tłumacząc, że brzuchem zajmiemy się jak nie będzie już tłuszczu na udach i rękach, bo i tak brzuch się nie podda dopóki tłuszcz będzie tam, gdzie go łatwiej spalić...Brzmiało rozsądnie....ale cóż - po prawie pół roku siłowni mam piękne, jędrne pośladki, mocne uda i duuży brzuchco powinnam zmienić?bo już nie wierzę w teorię pana trenera....ja chcę wrócić do swoich rozmiarów!pomożecie?
patsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 10:48   #17
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: ćwiczenia

Pan trener dobrze mówi Najpierw trzeba spalić tłuszczyk; czy wykonujesz ćwiczenia aerobowe, gdyż to jest podstawa aby go spalić. Z tego co piszesz to napewno masz w programie ćwiczeń rowerek, bieżnię, itd. Jeśli tłuszczyk spadł z ud i pośladków to pewnie niedługo spadnie też z brzucha Jaki masz plan treningu na brzuch? Nie przejmuj się tak uważaj na to co jesz, bo może tutaj tkwi błąd? Ogranicz sól i pij dużo wody
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 14:01   #18
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: ćwiczenia

Możesz z okazji wiosny spróbować zmienić całkiem plan treningowy-tak, żeby skłonić teraz inne mięsnie do pracy-to da dobry efekt, bo niestety mięśnie przyzwyczajają się do jednego rodzaju ruchu, a to sprawia, że efekty z czasem są coraz mniej widocznie(zresztą nie tylko to). Ja proponowałabym Ci rozpoczęcie np. treningu biegowego. Niegługo zrobi się cieplej,więc to idealna pora na zaczęcie biegania. Bieganie, nie dość, że pozwoli Ci utrzymać efekty wypracowane już na siłowni, to zajmie się też brzuszkiem-świetnie modeluje brzuch, mimo, że pozornie pracuję tylko nogi. To polecałabym jeśli chodzi o aeroby. Poproś trenera, żeby ułożył Ci osobny plan na brzuch i zacznij o wykoywać. Co do tego co napisała MoniaK na temat jadłospisu dodałabym jeszcze -zwiększ ilość błonnika w diecie. Tak wogóle to pllecam Ci ostatni numer Shape'a -jest tam kilka fajnych wskazówek na temat brzucha(właśnie pod kątem zmian w jadłospisie i codziennych zwyczajach). Postaraj się tez wyrobic sobie nawyk lekkiego wciągania brzucha-to świetne ćwiczenie, które można wykonywać w każdej sytuacji
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 13:45   #19
patsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 6
Re: ćwiczenia

dzięki za odpowiedzico do treningu - teraz nie mam ŻADNYCH ćwiczeń na brzuszek i to mnie właśnie martwi...pogadam z trenerem. Co do biegania: u mnie odpada, jakoś tego nie widzę - bardziej rower albo rolki - może być?nawyk wciągania brzucha mam dopracowany do perfekcjia błonnik będę wyjadać nałogowopozdrawiam
patsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-10, 12:58   #20
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
ćwiczenia

mój tkwi w tym że jestem leniwa i nie chce mi sie po prostu ćwiczyc chciałabym dowiedzieć sie czy są jakieś tabletki czy coś w tym rodzajukture dodawały by mi ocoty i energi do ćwiczeń
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 21:22   #21
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: ćwiczenia

hmmm chyba takich tabletek nie wynaleziono

jedyne jakie moge polecić to l-karnityne... ona powoduje że podczas ćwiczeń masz więcej power'u, mocy no i przy okazji pomaga spalać tłuszczyk
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 09:23   #22
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: ćwiczenia

Z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz Tabletek na ochote na ćwiczenia nie wymyślono, ale jest inny wspaniały sposób: wyobrażaj sobie codzienne przez 5 minut jak ćwiczysz, ale myśl tylko o procesie a nie o pozytywnych skutacj jakie to ci zapewni Ostatecznie możesz wyobrażać sobie jak źle będziesz wyglądała (czuła się) jak nie będziesz ćwiczyć. Ale naprawdę zapomnij o wyobrażaniu sobie pozywtynych efektów ćwiczeń. To ćwiczenie możesz wykonywać wszędzie, w autobusie, podczas jedzenia śniadania itd. Jak się przyłożysz naprawdę działa. Zaufaj studence psychologi, co prawda narazie pierszego roku

I pamiętaj najgorzej jest zacząć potem już z górki
pozdrawiam cieplutko
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:18   #23
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Arrow Ćwiczenia

Prosze was o rade otoz chiałabym sie dowiedziec wszytskiego na temat ,,callanetcs" jakie tam sa te cwiczenia itp poprostu wszytko na ten temat bardzo prosze was o rade mam nadzieje ze moge na was polegac a tak wogole jak mozecie to podajcie mi strony gdzie sa te cwiczenia w pełni wszytkie itp
Dziekuje bardzo bardzo to dla mnie bardzo wazne i potrzebne od zaraz
THX wszystkim
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:36   #24
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Ćwiczenia

http://agk.20a.w.interia.pl/CALLANETICS.htm


prosze
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:05   #25
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: Ćwiczenia

Bardzo ci dziekuje Nati02
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:12   #26
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Ćwiczenia

Nie ma za co, horoskop astrologiczny !
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 10:09
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 00:11   #27
baron69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Ćwiczenia

Witajcie
Powinienem zgubic pare kilo to moja opsesja te wszystkie tabletki to chyba wielki kicz tak to odebralem po przeczytaniu kilkunastu wypowiedzi na forum a jak jest z fitnessem i jak ćwiczyć jesli ktos ma jakies doswiadczenie to prosze o wypowiedzi to napewno mi pomoze.
pozdrawiam,
dj.baron
baron69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 09:34   #28
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Ćwiczenia

U góry forum podwieszone są wątki i artykuły redakcyjne, dotyczące m.in. redukcji oraz propozycji ćwiczeń na poszczególne partie ciała i odżywiania okołotreningowego.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:06   #29
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Ćwiczenia

Witam.
Mam takie pytanie: Czy lepiej robic wiecej cwiczen z przerwami i wolniej czy mniej szybko i w miare mozliwosci bez przerw ?
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:33   #30
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez AsIa_16 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam takie pytanie: Czy lepiej robic wiecej cwiczen z przerwami i wolniej czy mniej szybko i w miare mozliwosci bez przerw ?
Najlepiej robić w seriach... w serii bez przerw i dokładnie ale nie za wolno a miedzy seriami przerwa Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.