Każda z nas chce znowu czuć się piękna po porodzie!!! Jeśli tak wejdź!!!Witam wszystk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 18:46   #1
kmarta1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8

Każda z nas chce znowu czuć się piękna po porodzie!!! Jeśli tak wejdź!!!Witam wszystk


Witam wszystkie Wizazanki i proszę o pomoc!!!!!!!!

6 miesięcy temu zostałam mamą uroczego chłopczyka, od miesiąca jakoś udaje mi się bardziej zadbać o siebie, troszkę to zajęło, no ale każda z nas potrzebuje na to trochę czasu.
Mam już za sobą pierwsze wyjście z domu (oczywiście bezalkoholowe - nadal karmię), ale zawsze, przyjaciółka wyciągnęła mnie do kina, a co najważniejsze zaczynam znowu czuć się piękna i mam coraz większą ochotę dbać o siebie). Kilka tygodni temu pozwoliłam sobie wziąć udział w konkursie stylistycznym, aby odciążył głowę z domowych obowiązków, aby mieć coś dla siebie, wieczorem kiedy położę synusia do łóżeczka obmyślam nowe ciuchowe kombinacje;D

Właśnie dostałam się do finału i chciałabym wygrać, niestety nie prowadzę żadnego bloga, ale pomyślałam, że poproszę o pomoc nasza zbiorowość bo Wy najlepiej rozumiecie jak to jest starać się wracać 'do siebie', do formy więc proszę oddajcie głos na moją stylizacje - ta ostatnia na dole, numer 10 w białej marynarce i czerwonym szalu.

Dziękuję serdecznie i przepraszam jeśli kogoś uraziłam prosząc o pomoc na tym forum

Pozdrawiam

dari

Edytowane przez kmarta1982
Czas edycji: 2010-12-18 o 19:24
kmarta1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:08   #2
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Każda z nas chce znowu czuć się piękna po porodzie!!! Jeśli tak wejdź!!!Witam w

Uraziłaś przede wszystkim regulamin.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.