Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 21:55   #151
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: korektor pod oczęta

Żólty korektor Art Deco, Effacernes Lancome, Disappear Estee Lauder, Forget It Biothermu (ostatni w Polsce niedostępny, niestety).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 22:20   #152
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: korektor pod oczęta

Ja polecam korektor pod oczy L'oreala, kolor 02. Jest w żółtym odcieniu, idealnie stapia się ze skórą i kryje lepiej od Revlonowego

__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 07:23   #153
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: korektor pod oczęta

Cenowo i z działaniem najlepiej u mnie wypada Manhattan wlasnie.Testowalam L'oreal i Revlon ale zawsze wracalam do Manhattanu.Mimo ze kolorek moze na poczatku wydac sie za jasny to potem idealnie znika na buzce kryjac cienie.Mam jedno opakowanie od kwietnia-8ml, niesamowicie wydajny no i porzadny Lepszego chyba nie znajde
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 08:28   #154
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: korektor pod oczęta

Korektor Manhattan też znam i testowałam Nie jest zły, ale jednak L`oreal lepiej kryje moje podkrążone oczka
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:28   #155
kjakja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: korektor pod oczęta

Za namową Anahstasii kupiłam korektor Estee Lauder Ideal light Brush-on Illuminator odcień 02, bo też mam tendencję do sińców i worów pod oczami. Zachwyciła mnie jego konstystencja i odcień, mimo że jego cena jest powalająca, w Sephorze 115 zł.
Wczoraj go wypróbowałam a było na czym, bo miałam za sobą nieprzespaną noc i wyjazd na cały dzień. Bardzo się obawiałam , ale niepotrzebnie. Korektor fantastycznie zatuszował ślady nieprzespanej nocy i do wieczora , czyli przez cały dzień wyglądałam świeżo.
Korektor YSL wydał mi się przyciężkawy kiedy czyniłam próby w drogerii.
Dodam jeszcze, że kreska pod okiem nie rozmazała się a korektor pięknie rozświetlił moje oko.
kjakja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:31   #156
domciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczęta

wszystkim Wam bardzo dziekujeee , tyle jest tych wszystkich korektorowww a czlowiek sie nie zna i niewie co ma wybrac :/ dzisiaj kupialm na te moje cienie jakis zelik z Flos-Leku , ale niewie czy dobry bo ze swietlikiem i babka lancetowata i Pani mi mowila ze bedzie dobryy .. ale niewiemm ! sprobujeeeee , w koncuu jak nie sprobuje to sie nie dowiemm , a korektor tes jakis kupilam i niby do cery tradzikowyy alee na cienie tes mozeee byc ... co mowicie ??? mam nadziejeee zee chociazzz jakies male zmiany beda ! pozdrowionkaa dla wassss *** aaa no i jak ten korektor ktory kupilam sie nie sprawdzii to wezme ten z ktorych wy proponujeciee jeszcze raz dziekii wielkiii
domciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:37   #157
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: korektor pod oczęta

Oj nie chcę Cię straszyć, ale z tego co się orientuję to korektory antybakteryjne mogą wysuszyć skórę pod oczkami A żelik Flosleku jest super, bardzo go lubię i używam
Pozdrawiam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 18:51   #158
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: korektor pod oczęta

Cytat:
Napisane przez domciaaa
...a korektor tes jakis kupilam i niby do cery tradzikowyy alee na cienie tes mozeee byc ... co mowicie ???
Jeśli ten korektor ma działanie antybakteryjne, to absolutnie nie nakładaj go pod oczy. Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna i wymaga zastosowania specjalnego korektora. Musi on nawilżać, rozświetlać i przede wszystkim nie obciążać zbyt mocno tej wrażliwej części twarzy. Korektory pod oczy mają leciutką konsystencję i zwykle specjalnie opracowane kolory do korygowania cieni i opuchnięć oraz zmęczenia oczu. Polecam Touch Eclat YSL. Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:07   #159
domciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczęta

ahaaa ... no to okejjj ... dobrze , ze mi napisalysciee ... :/ no bo wlasnie wlyszalam ze niektoree korektoryyy wysuszaja strasznie skórę , no to sie tam jeszcze zastanowie co do tego korektora :P , aleee zelem juz smarowalam oczkaa , heheh no i zobaczymy jak bedziee , ale jestem dobrej myslii :P , najwyzej korektor wykorzystam doo krostekk czyli tzwn. r\tradziku :P tzn nie mam pryszczyy czasem tylko cos wyskoczyyy a tak to spxx , dzieki wielkie za radyy , jestesciee kochaneee !
domciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 14:40   #160
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Talking Dot.: korektor pod oczęta

Dzięki dziewczyny.Ten Estee Lauder trochę dla mnie za drogi, ale któryś z tych tańszych wypróbuję.Zaraz idę na zakupy .Pa.
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:54   #161
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: korektor pod oczęta

Cytat:
Napisane przez kjakja
Za namową Anahstasii kupiłam korektor Estee Lauder Ideal light Brush-on Illuminator odcień 02, bo też mam tendencję do sińców i worów pod oczami. Zachwyciła mnie jego konstystencja i odcień, mimo że jego cena jest powalająca, w Sephorze 115 zł.
Kjakja, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc Sama już jestem jego szczęśliwą posiadaczką (mam neutralny odcień Soft Pink i rzeczywiście jest z niego typowy rozświetlacz

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 17:32   #162
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Question Korektor L'oreal - Touche Magique

Czy ktoras wizazanka posiadajaca bardzo ciemne cienie pod oczyma i wlasnie ten korektor moze pokazac efekt przed i po jego zastosowaniu?

Zasnanawiam sie nad jego kupnem ale nie wiem czy warto bo mam juz z natury bardzo ciemne zasinienia...Ever Fresh Maybelline sobie z nimi nie radzi wiec szukam dalej idealnego dla siebie
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 17:46   #163
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Cytat:
Napisane przez ScarletRose
Czy ktoras wizazanka posiadajaca bardzo ciemne cienie pod oczyma i wlasnie ten korektor moze pokazac efekt przed i po jego zastosowaniu?
mam dosyc ciemne i uzywam teraz wlasnie tego korektora i efekty sa niezle, przynajmniej mnie satysfakcjonuja.

Cytat:
Napisane przez ScarletRose
Zasnanawiam sie nad jego kupnem ale nie wiem czy warto bo mam juz z natury bardzo ciemne zasinienia...Ever Fresh Maybelline sobie z nimi nie radzi wiec szukam dalej idealnego dla siebie
nie mialam tego maybelline wiec nie mam porownania ale mialam kilka innych i te korektory l'oreala sa jedne z bardziej kryjacych, bo sa dosc geste. Z tym ze trzeba uwazac aby dobrze wetrzec. polecam odcien nr 2.

Podobno spektakularne efekty daje vanish - korektor profesjonalny (nie mialam stad pisze podobno), wpisz vanish do wyszukiwarki i dowiesz sie cos wiecej na jego temat.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:14   #164
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Zrobilam jak radzilas i poczytalam przez chwilke o tym vanischu ale wole na miejscu kupic jakis korektor niz sprowadzac z Londynu.
Co do odcienia tego l'oreala jaki podalas to przekonam sie w drogerii jaki bedzie dla mnie odpowiedni ale podejrzewam ze jakas jedynka bo mam jasna cere.
No i ponawiam prosbe o wklejanie fotek cieni pod oczyma przed i po uzyciu korektora...
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:16   #165
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Mam ten korektor i należy on do moich ulubionych kosmetyków. Skutecznie tuszuje cienie pod oczami, nie wałkuje się. Może dobrze by było użyć testera?
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:19   #166
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

testera sprobowalam na zyle na nadgarstku ;-) bo moje cienie sa mniej -wiecej takiego odcienia i nie spodobal mi sie efekt...ale zyla to nie to samo wiec daje mu szanse...
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:21   #167
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Cytat:
Napisane przez ScarletRose
Co do odcienia tego l'oreala jaki podalas to przekonam sie w drogerii jaki bedzie dla mnie odpowiedni ale podejrzewam ze jakas jedynka bo mam jasna cere.
z tym ze te numerki wpadaja w rozne odcienie. 2 wpada w zolty, a taki kolor najlepiej neutralizuje sine cienie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:46   #168
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

a moze dermacol?
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 14:38   #169
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

chyba jest zbyt ciezki pod oczy...

Podbijam prosbe o fotki l'oreala..przed i po
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 17:16   #170
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Cytat:
Napisane przez ScarletRose
chyba jest zbyt ciezki pod oczy...

Podbijam prosbe o fotki l'oreala..przed i po
1. nie mam cyfry
2. nie mam cyfry
3. nie mam cyfry
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 20:45   #171
ekkklerka
Przyczajenie
 
Avatar ekkklerka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

ja bym Ci polecala korektor ArtDeco, z tych ktorych uzywalam on najlepiej maskuje since pod oczami i jest bardzo wydajny.
ekkklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:09   #172
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Ekkklerko, jesli mowisz o kamuflazu ArtDeco, to sie z Toba absolutnie nie zgodze, wedlug mnie jest bardzo kiepski.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 23:36   #173
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Witaj Zrobie zdjecia przed i po jutro w swietle dziennym zebys widziala wlasciwy efekt. Dla mie jest zadowalajacy - korektor mocno rozswietla i rozjasnia, jest jednak dosc suchy, wysusza mam odcien bezowy. Mysle ze efekt dzialania korektora zalezy w duzej mierze od sposobu nakladania - czyli wklepywanie palcem a nie rozcieranie, ew. poprawki tuz przy lini rzes pedzelkiem syntetycznym. Oczko wtedy wyglada naprawde ladnie Jutro dam fotki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 08:04   #174
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

No to zrobilam chociaz nie moglam zlapac na tyle dobrego swiatla zeby oddaly moje cienie Widac zarys - w rzeczywistosci sa ciemniejsze - tylko maja barwe czerwono-fioletowa a nie czysty fiolet (ah jak to brzmi ) Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:20   #175
ekkklerka
Przyczajenie
 
Avatar ekkklerka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Tak,o nim mowie, dla mnie na since pod oczami jest idealny, uzywalam wczesniej maybelline , YSL i Diora i zaden z nich tak dobrze nie pokrywal zasinien, tylko delikatnie je tuszowaly i rozswietlaly. Ten kamuflaz ma jesen minus,nie powinny go uzywac osoby ktore maja zaawansowane kurze lapki bo moze sie w nich zbierac nieumiejetnie rozprowadzony. Mimibi, kazda z nas ma swoich faworytow i ja przy ArtDeco zostane na dluuugo
ekkklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:50   #176
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Red face Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

ScarletRose, proszenie o zdjecia przed i po i jeszcze w pierwszym poscie - takim nonszalanckim tonem to dla mnie proszenie o troche za duza uprzejmosc.
Sorry, ale tak bardzo pomoc to Ci na pewno nie chce.

Ja uzywam Touche Magique L'Oreala i dla mnie jest swietny. Stosuje go od jakiegos pol rolu prawie codziennie lub codziennie i wciaz jednego opakowania, po nalozeniu trzeba sekunde odczekac, zeby efekt sie utrwalil mozna przypruszyc je pudrem. Nie jest to farba, wiec to nie jest tak, ze ta przestrzen po oczyma Ci po prostu pomaluje, ale jej pomoze i rozswietli. Poza tym z cieniami w strategicznych miejscach w okolicach oka moze sobie poradzic jeszcze makijaz: dobrze umieszczony ciec kryjacy i rozswietlajacy, ktory odwracalby uwage.
Poza tym Boze, ty nie planujesz kupic LaPrairie za ponad dwie stowy, i zdaje sie nie likwidujesz jakims dzieciom obiadu na tydzien powodowana tym celem: ja bym zrobila test (sa-ma), wydala pieniadze i miala zrownowazone oczekiwania.
Pozdrawiam.
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 11:06   #177
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Suzanne, mysle ze troche przesadzasz :| Na tym polega uprzejmosc wzgl. innych ludzi. Osobiscie gdybym miala ten korektor, to bym Scarlet pokazala jak on wyglada na oczach, bo mam taka nature, ze jesli ktos prosi o pomoc, to z checia mu pomagam, ale ani nie mam takich cieni, ani nawet korektora o ktorym Scarlet wspomina.. Wiec nie unos sie za bardzo..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 11:13   #178
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Bardzo dziekuje Ci April za zdjecia!

Oczywiscie Suzanne masz racje z tym ze nie planuje zakupu za setki zl...ale gdybym chciala kupic i ten korektor i wszystkie inne rzekomo najlepsze, chociazby te ktore w tym watku polecily mi dziewczyny to jednak wolalabym tego uniknac...Wole miec jeden w miare dobry niz 5 bezuzytecznych kupowanych w ciemno.
Dziekuje za opisanie dzialania korektora...
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:10   #179
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
korektor pod oczy - jak nakladac? (pomocy!)

witajcie. Niby jestem stara pudernica, ale ostatnio mam naprawde spory problem z korektorem pod oczeta. Otoz - obojetnie jaki i jak naloze, po prostu mi sie wazy. Uzywalam juz plynnego korektora rozswietlajacego w pedzelku (Art Deco), sypkiego w ostaci pudru (puder mineralny, chyba niedostepny w Polsce) oraz w postaci gestej pasty, cos a la camouflage (konkretnie - Brightening Veil Shiseido). Oczywiscie rowniez probowalam uzywac mocno kryjacych podkladow w roli korektora.
Niestety - kilka chwil po aplikacji robi mi sie pod oczami taka drobniusienka "kaszka" z pigmentu :-(.
Podejrzewam ze moze to byc spowodowane tlustym kremem ochronnym (filtrem slonecznym) ktory aplikuje pod oczami i z ktorego nie chce zrezygnowac. Co robic?
Probowalam juz zdejmowac nadmiar tluszczu (wcale duzo go tam nie ma, mam w sumie sucha skore pod oczami i filtr dobrze sie tam wchlania) bibulka, nakladalam korektor na puder i oczywiscie pod puder, pedzelkiem i palcem.
Pomozcie prosze.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:39   #180
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: korektor pod oczy - jak nakladac? (pomocy!)

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to odczekac kilka minut po nalozeniu kremu, wklepac i sciagnac reszte wacikiem, ale zdaje sie, ze wlasnie tak robisz
Piszesz "ostatnio", czy to oznacza, ze wczesniej nie mialas z tym problemu?
Moze w ramach eksperymentu naloz kiedys tylko jakis lekki krem nawilzajacy zamiast tlustego z filtrem? Przynajmniej bedzie wiadomo czy to w tym tkwi problem.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.