Krem z filtrem UVA/UVB do cery trądzikowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-05, 13:57   #1
airdrop
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Cool

Krem z filtrem UVA/UVB do cery trądzikowej


Witam,

Poszukuję kremu z wysokimi filtrami UVA/UVB na słońce dla cery trądzikowej.
Kiedyś stosowałem Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 40, ale teraz ciężko go znaleźć, poza tym miał swoje wady, więc może są jakieś alternatywy?
airdrop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 03:53   #2
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Krem z filtrem UVA/UVB do cery trądzikowej

O, właśnie Biodermę Photoderm Akn Mat SPF 30 chciałam Ci polecić...
Może Anthelios dry touch od LRP? Co prawda delikatnie bieli i ciężko go dokładnie rozsmarować, bo wchłania się błyskawicznie (dużo szybciej od Biodermy, z innymi filtrami w ogóle nie ma porównania), ale za to daje prawdziwie matow wykończenie i się nie roluje. I ma wysoki stopień ochrony, bo SPF50+, a PPD 31 Sama mam go w planach po ukończeniu Biodermy.
Poza tym mnóstwo osób ostatnio poleca hydrolipidowy Pharmaceris SPF50, ja używam jego odpowiednika, czyli emulsji Lirene (mają łudząco podobne składy) i średnio mi się podoba, bo wchłania się wolniej, a do tego moja skóra jest po kilku godzinach od jego użycia dziwnie ściągnięta i nawilżenie utrzymuje się słabiej... Sama nie wiem dlaczego. Tak czy siak o próbki w aptece możesz podpytać
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 09:21   #3
Nomi_
Raczkowanie
 
Avatar Nomi_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 216
Dot.: Krem z filtrem UVA/UVB do cery trądzikowej

Ja mam właśnie LPR żel- krem suchy w dotyku i muszę przyznać, że jest dobry dla mojej, trądzikowej, cery, bo nie doczekałam się po nim żadnego wysypu (a po innych miałam). Ale faktycznie dość mocno bieli i szybko zasycha na skórze. Jak szłam gdzieś bez makijażu i musiałam się nim wymaziać, to stosowałam go trochę mniej i wtedy nie robił mi z twarzy białej maski.
__________________
I was trained to turn loneliness into laziness.
Nomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 10:00   #4
rihab
Przyczajenie
 
Avatar rihab
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Krem z filtrem UVA/UVB do cery trądzikowej

Ja stosuję od niedawn Eucerin sun krem - żel do twarzy suchy w dotyku spf 50+. Pani dermatolog kazała mi używać filtru 50 przez okrągły rok ze względu właśnie na trądzik i przebarwienia. Dotychczas nie stosowałam nic pod makijaż bo nie byłam w stanie rozsmarować podkładu. Teraz nie mam problemu. Krem żel wchłania się bardzo szybko, nie bieli twarzy. Podkład nie wałkuje się po nim. Jest to moje odkrycie.
rihab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 11:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.