Piercing w biodrach(hip), a odpowiedzialność piercera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-12, 00:42   #1
Nassiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Exclamation

Piercing w biodrach(hip), a odpowiedzialność piercera


Witam. W marcu zrobiłam dwa kolczyki w biodrze.
Robiłam je w pewnym studio w Rzeszowie w którym już kiedyś robiłam kolczyk i wygoił się dobrze, choć był troche krzywo zrobiony, ale nic z tym nie zrobiłam.
Piercerka zaznaczyła pisakiem gdzie musi przekłuć i kazała mi się położyć.
Zrobiła pierwszy kolczyk i zaczęła się nad nim zastanawiać i mówić "chyba jest za płytko zrobiony i będzie odstawał, ale najwyżej włożysz mniejszy". Po tych słowach(świadkiem był mój chłopak w razie W) zaczęła robić drugiego. Po wszystkim zakleiła mi te miejsca plastrami, zapłaciłam(niemałe pieniądze, bo okazało się, że muszę zapłacić więcej, bo w rozmowie telefonicznej nie raczyła powiedzieć, że muszę jeszcze dopłacić za kolczyki(50 zł za sztuke), bo samo przekłucie kosztuje 180zł).
Wróciłam do domu i po odklejeniu plastra zauważyłam, że z tego przekłucia bardzo mocno sączy się krew. Następnego dnia było niby okej, ale pare dni temu zauważyłam, że podchodzi on do góry, jest czerwony a pręt jest mocno wyczuwalny pod palcem(wg mnie migruje), ale nie babrze się, nie ropieje i nie boli, tylko podchodzi ku górze. Drugi kolczyk jest już zagojony pomimo tych dwóch miesiecy.
Bardzo przykładam się do ich pielęgnacji, przemywam octaniseptem, czasami szarym mydłem, nie naruszam ich ubraniami, bardzo ostrożnie wszystko przy nich wykonuję.
Od razu dodam, że mam paragon i przed przekłuciem podpisywałam jakiś papier, że nie jestem chora itp.
Moje pytanie jest następujące, czy iść do tego studia kłócić się o źle wykonaną pracę i czy mogę domagać się zwrotów kosztów bądź pokrycie drugiego przekłucia?
Dołączam zdjęcie kolczyków( mowa tu o lewym)
Czy ktoś z Was ma pomysł co dalej robić, jak zatrzymać ten proces, chyba migracji??
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11225915_898589783517958_831432184_n.jpg (64,1 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez Nassiek
Czas edycji: 2015-05-12 o 10:08
Nassiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 15:12   #2
Iazabela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Koblenz
Wiadomości: 1
Dot.: Piercing w biodrach(hip), a odpowiedzialność piercera

hej idz żeby ci poprawila. ja miałam na nadgarstku i tez mi lekko wystawal i caly czas zaczepiałam az w końcu musiałam wyjaac po dwóch latach bo na około kolczyka skora zaczela mi się robic fioletowa wygladalo to jak by mi reka gnila.
Iazabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-13 16:12:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.