Anglia - Internet - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 19:55   #61
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia - Internet

Iwonka chyba wiem o co chodzi ale nie jestem pewna. wiem że jest coś takiego że podłączasz to do komputera przewodem z końcówką USB i ustawiasz z boku i ci ściąga internet z głownego modemu, zdaje mi się że to o to chodzi. W razie problemów pisz a ja zmuszę mojego TZ do pomocy, tzn udzielenia instrukcji, bo to on jest specjalistą od komputerów. Ja raczej o ich ulepszaniu, montowaniu różnych rzeczy nie mam pojęcia.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 19:34   #62
joann88
Raczkowanie
 
Avatar joann88
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ballymoney - Irlandia Północna
Wiadomości: 33
Dot.: Anglia - Internet

Polecam internet z Orange. płacimy 30 funtów miesięcznie, ale możemy dzwonić do Polski na stacjonarne tak długo jak chcemy. Co prawda płacisz do BT za linie i do Orange za internet ale myślę, że się opłaci!
__________________
KACPEREK
Jesteśmy razem od 04.04.2009


Jestem żoną od 10.01.2009
joann88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:14   #63
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia - Internet

Nie zależnie od tego u kogo ma się internet ( chodzi tu o normalne łączę, a nie przez komórkę czy bezprzewodowe) trzeba płacić BT za linię. My zastanawialiśmy się ostanio nad zmianą z BT na jakiś tańszy, ale różnica w cenie była tylko o kilka funtów, a dostaliśmy ostatnio zniżkę w BT za kontrakt na następne 18 miesięcy, więc jest jeszcze taniej. Mamy nieograniczony limit do ściągania i najszybsze łączę. a jak jest z dzwonieniem do Polski to nie wiem bo nie dzwonię.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:34   #64
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Anglia - Internet

mam pytanie, czy w anglii jest internet z sieci komórkowej na podobnych zasadach jak w Polsce. Chodzi mi o przenosny internet, bez zadnych BT itd.
I czy jest cos takiego jak internet pay as u go, czyli tak jak w Orange Free internet na doładowanie.
Bede wynajmowac przez jakis krotki czas mieszkanie i nie oplaca mi sie zakladac tam internetu z con. roczna umowa .
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:17   #65
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez katenak Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy w anglii jest internet z sieci komórkowej na podobnych zasadach jak w Polsce. Chodzi mi o przenosny internet, bez zadnych BT itd.
I czy jest cos takiego jak internet pay as u go, czyli tak jak w Orange Free internet na doładowanie.
Bede wynajmowac przez jakis krotki czas mieszkanie i nie oplaca mi sie zakladac tam internetu z con. roczna umowa .
Jest Na pewno sieć 3 ma coś takiego, korzystałam z tego przez jakiś czas, działa na zasadzie pay as you go, najmniejsze doładowanie za 10 funtów i wystarcza do korzystania z internetu bez ściągania tak na mniej więcej miesiąc, musisz jednak kupić od nich modem (takie małe urządzonko które przyczepiasz do laptopa lub komputera, kosztuje od 29.99 do 39.99 funtów)
W salonie podajesz swój kod pocztowy żeby sprawdzili czy siła sygnału będzie wystarczająca (tak przynajmniej było pół roku temu )
Nie korzystałam jednak z tego długo, denerwowało mnie to że raz internet działa normalnie, a drugi raz niemiłosiernie się wlecze. Jeżeli jednak przeprowadzasz się to może być jakieś rozwiązanie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:24   #66
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Anglia - Internet

Dzieki za odpowiedz..tez udalo mi sie znalezc na necie te trojke. Na pewno skorzystam z tego, bo nie mam innego wyjscia-musze miec mozliwosc z korzystania z netu.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:31   #67
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez katenak Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz..tez udalo mi sie znalezc na necie te trojke. Na pewno skorzystam z tego, bo nie mam innego wyjscia-musze miec mozliwosc z korzystania z netu.
Proszę uprzejmie inne sieci komórkowe też mają bezprzewodowy internet ale nie jestem pewna czy w ofercie mają pay as you go czy tylko normalny abonament.
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.