AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 20:23   #991
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

zamówię dzisiaj ale i tak zrób fotki swatchy chętnie obejrzę
wybiorę Little Smile bo wydaje mi się że najbardziej będzie mi pasował
ale zaczynam mieć małą przekrętkę z różami i obawiam się, że na jednym się nie skończy...

podpowiedzcie jaki korektor do pine nut?
Fair czy Light?
dzbągów na skórze nie mam ale cienie pod oczami - często...
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 21:27   #992
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
chcę skorzystać z dzisiejszej promocji (powyżej stówy dodają pełnowymiarowy róż) i tak się zastanawiam nad różami...
nie wydaje wam się, że róż kiss kiss ma bardzo mylący kolor na stronie?
dostałam go w dodatkowej próbce przy poprzednim zamówieniu i byłam szczerze zaskoczona kolorem... bo dla mnie to jest jakiś ciepły pomarańcz z odrobiną różu a na stronie widzę go jako zgaszony brudnawy różowaty róż
o ile ten z obrazka na stronie by mnie bardzo interesował to ten z próbki jest zdecydowanie nie dla mnie...
(mój podkład to pine nut i unikam wszelkich pomarańczy w różach, w pomadkach i na oczach)
zastanawiam się na ile taka różnica jest też w innych różach
albo ja mam coś z monitorem... :/
Jeśli chcesz właśnie taki odcień, to Annabelle byłoby idealne. Romantic i Rose. Oba zgaszone, zimne, przybrudzone róże, dające delikatny efekt (zwłaszcza Romantic). Odkąd je mam, nawet nie szukam dalej. Przydałabym mi się jeszcze tylko pomadka w dokładnie takim kolorze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 22:16   #993
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz właśnie taki odcień, to Annabelle byłoby idealne. Romantic i Rose. Oba zgaszone, zimne, przybrudzone róże, dające delikatny efekt (zwłaszcza Romantic). Odkąd je mam, nawet nie szukam dalej. Przydałabym mi się jeszcze tylko pomadka w dokładnie takim kolorze.
z annabelle mam romantic i nude
oba fantastyczne ale nie przebiły Ohh La La z Lily Lolo
może tez dlatego, że ja po prostu jestem ślepo zakochana w tym różu tym bardziej, że był moim pierwszym i mam już jakiś sentyment do niego
i też musze przyznać, że oba róże (próbki) z Annabelle mam dopiero od kilku dni i dopiero je poznaję i testuję - oba mi pasują chociaż z romantic muszę się jeszcze oswoić
nude jest niesamowity - pasowałby chyba każdemu i jest bardzo delikatny
Rose sobie może domówię bo też jestem go ciekawa

dzisiaj mam na sobie Kiss Kiss - Amilie i chociaż jest naprawdę bardzo ładny (!) to jakoś mam wrażenie, że nie pasuje mi do ogólnego kolorytu skóry - za ciepły, za pomarańczowy
wypróbuję go jeszcze z podkładem z annabelle - natural firest bo moja twarz wtedy wygląda jakoś inaczej... ale pełnowymiarowego raczej nie kupię
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 10:26   #994
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
zamówię dzisiaj ale i tak zrób fotki swatchy chętnie obejrzę
wybiorę Little Smile bo wydaje mi się że najbardziej będzie mi pasował
ale zaczynam mieć małą przekrętkę z różami i obawiam się, że na jednym się nie skończy...

podpowiedzcie jaki korektor do pine nut?
Fair czy Light?
dzbągów na skórze nie mam ale cienie pod oczami - często...
U mnie z różami Amilie na jednym się nie skończyło, a mam ochotę na jeszcze jeden/dwa.

Co do korektora na cienie, to ja polecam Sunrise - używam go codziennie ostatnio i jestem zachwycona kryciem moich niestety fioletowych obwódek, a jednocześnie naturalnym efektem i tym, że ten żółty mi nie "wyłazi" spod podkładu. Mam też Fair i on jest bielutki, Light na oczy nie widziałam.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 12:03   #995
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Obiecane słocze:
Apple blossom jest zdecydowanie matowy, kolor podobny co Clementine LL

Ale wydaje mi się, jakby LL były bardziej hmm mokre?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0074.jpg (128,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0075.jpg (119,7 KB, 46 załadowań)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 15:10   #996
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zamówiłam biga soft honey, korektor light, róż Coco i róż w gratisie Peach i jakieś trzy próbki żeby dobić do tej stówy i mieć jeden róż za free.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 16:51   #997
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Obiecane słocze:
Apple blossom jest zdecydowanie matowy, kolor podobny co Clementine LL

Ale wydaje mi się, jakby LL były bardziej hmm mokre?
oj dzięki za te słocze! )) super że maznęłaś też Lily Lolo obok Amilie!
faktycznie wychodzi niezła różnica w konsystencji (?)
zamówiłam wczoraj Little Smile jako gratisowy do podkładu pine nut, korektora light, i pudru angel dust
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 17:48   #998
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
oj dzięki za te słocze! )) super że maznęłaś też Lily Lolo obok Amilie!
faktycznie wychodzi niezła różnica w konsystencji (?)
zamówiłam wczoraj Little Smile jako gratisowy do podkładu pine nut, korektora light, i pudru angel dust
W ogóle mam wrażenie, że LL są bardziej takie kremowe, a Amilie suche. Mam z Amilie bigi Latte i Biscuit, próbuję je mieszać, ale one brzydko na mnie wyglądają, LL zdecydowanie lepiej leży. No i teraz nie mam co z nimi zrobić.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2014-03-09 o 17:50
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 17:54   #999
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
W ogóle mam wrażenie, że LL są bardziej takie kremowe, a Amilie suche. Mam z Amilie bigi Latte i Biscuit, próbuję je mieszać, ale one brzydko na mnie wyglądają, LL zdecydowanie lepiej leży. No i teraz nie mam co z nimi zrobić.
Zgadzam się, też uważam, że Amilie są dużo bardziej suche niż LL i paskudnie podkreślają rozszerzone pory .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 17:56   #1000
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zgadzam się, też uważam, że Amilie są dużo bardziej suche niż LL i paskudnie podkreślają rozszerzone pory .
No dokłądnie, robią się takie cieliste wągry jakby
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 20:07   #1001
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
W ogóle mam wrażenie, że LL są bardziej takie kremowe, a Amilie suche. Mam z Amilie bigi Latte i Biscuit, próbuję je mieszać, ale one brzydko na mnie wyglądają, LL zdecydowanie lepiej leży. No i teraz nie mam co z nimi zrobić.
Ja co prawda nigdy nie używałam LL, ale mam porównanie z Annabelle (zapychał mnie okrutnie) i rzeczywiście Amilki są bardziej suche i pyliste. Ostatnio spojrzałam w ciągu dnia w lusterko i aż się przeraziłam na widok moich porów i podkreślonych "zmarszczek" mimicznych - zmarszczek jako takich nie mam, ale podkład bardzo podkreśla te np. pod oczami podczas uśmiechu, każdy chyba wie o co chodzi. Wygląda to naprawdę strasznie, bo podkreślone są WSZYSTKIE nierówności i niedoskonałości, a chyba nie o to chodzi. Powoli zaczynam się zastanawiać, czy Amilki na pewno mi pasują... Mam zamiar kupić pasujący odcień, bo obecny jest zdecydowanie zbyt ciepły i spróbować nałożyć go lepszym pędzlem (Hakuro), być może to zniweluje jego obecne wady.
Jeśli to nie pomoże, spróbuję dodać do niego kilka kropel oleju, to powinno nieco pomóc z pyleniem i suchością. Choć wątpię, że mi się to uda
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 23:01   #1002
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Heh, ja to mam chyba jakieś problemy z percepcją Bo nie umiem w ogóle opisywać podkładów, jak to teraz zrobiłyście. Dla mnie proszek to proszek, kremowości w nim nie widzę. W zasadzie to LL, Amilie i Annabelle na mojej skórze zachowują się podobnie, może LL ma mniejsze krycie, ale potrzebuję głównie ujednolicenia cery, więc to dla mnie nie problem. Żaden nie podkreśla mi porów (które mam dość widoczne). Jedyny mój problem to przetłuszczanie skóry i to , że matujące podkłady nie matują i że muszę łazić uzbrojona w puder i że nie znalazłam odpowiedniego narzędzia do aplikowania go.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 07:34   #1003
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja co prawda nigdy nie używałam LL, ale mam porównanie z Annabelle (zapychał mnie okrutnie) i rzeczywiście Amilki są bardziej suche i pyliste. Ostatnio spojrzałam w ciągu dnia w lusterko i aż się przeraziłam na widok moich porów i podkreślonych "zmarszczek" mimicznych - zmarszczek jako takich nie mam, ale podkład bardzo podkreśla te np. pod oczami podczas uśmiechu, każdy chyba wie o co chodzi. Wygląda to naprawdę strasznie, bo podkreślone są WSZYSTKIE nierówności i niedoskonałości, a chyba nie o to chodzi. Powoli zaczynam się zastanawiać, czy Amilki na pewno mi pasują... Mam zamiar kupić pasujący odcień, bo obecny jest zdecydowanie zbyt ciepły i spróbować nałożyć go lepszym pędzlem (Hakuro), być może to zniweluje jego obecne wady.
Jeśli to nie pomoże, spróbuję dodać do niego kilka kropel oleju, to powinno nieco pomóc z pyleniem i suchością. Choć wątpię, że mi się to uda
Mi nic nie podkreśla... Wtapia się idealnie i robi cuda na kiju, a sam jest niewidoczny
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Heh, ja to mam chyba jakieś problemy z percepcją Bo nie umiem w ogóle opisywać podkładów, jak to teraz zrobiłyście. Dla mnie proszek to proszek, kremowości w nim nie widzę. W zasadzie to LL, Amilie i Annabelle na mojej skórze zachowują się podobnie, może LL ma mniejsze krycie, ale potrzebuję głównie ujednolicenia cery, więc to dla mnie nie problem. Żaden nie podkreśla mi porów (które mam dość widoczne). Jedyny mój problem to przetłuszczanie skóry i to , że matujące podkłady nie matują i że muszę łazić uzbrojona w puder i że nie znalazłam odpowiedniego narzędzia do aplikowania go.
Hahaha! mam dokładnie tak samo! Używałam Annabele, LilyLolo i Amilie, i proszek to proszek
Jedyne różnice, to:
Anabelle, warzył mi się na skórze, ślizgał, podkreślał pory i sprawiał, że skóra nieładnie się świeciła (sic!) w miejscach gdzie się wycierał.
Lily Lolo działał ja puder, zero krycia i wysuszył mnie makabrycznie- moja sucha skóra stała się jeszcze bardziej sucha i piekąca.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 14:08   #1004
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

czy któraś z wasz może zrobić swatcha pine nut - amilie obok golden firest - annabelle m.?
jestem bardzo ciekawa jak to wygląda obok siebie
pine nut będę za chwilę miała w wersji big ale nie mam golden firest nawet odrobiny

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2014-03-11 o 14:11
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:30   #1005
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Heh, ja to mam chyba jakieś problemy z percepcją Bo nie umiem w ogóle opisywać podkładów, jak to teraz zrobiłyście. Dla mnie proszek to proszek, kremowości w nim nie widzę. W zasadzie to LL, Amilie i Annabelle na mojej skórze zachowują się podobnie, może LL ma mniejsze krycie, ale potrzebuję głównie ujednolicenia cery, więc to dla mnie nie problem. Żaden nie podkreśla mi porów (które mam dość widoczne). Jedyny mój problem to przetłuszczanie skóry i to , że matujące podkłady nie matują i że muszę łazić uzbrojona w puder i że nie znalazłam odpowiedniego narzędzia do aplikowania go.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha! mam dokładnie tak samo! Używałam Annabele, LilyLolo i Amilie, i proszek to proszek
Jedyne różnice, to:
Anabelle, warzył mi się na skórze, ślizgał, podkreślał pory i sprawiał, że skóra nieładnie się świeciła (sic!) w miejscach gdzie się wycierał.
Lily Lolo działał ja puder, zero krycia i wysuszył mnie makabrycznie- moja sucha skóra stała się jeszcze bardziej sucha i piekąca.
Ale ja też nie umiem tego opisywać, w ogóle jestem opisującym tłukiem, ale widzę różnicę po twarzy no i tą kremowość IMO można stwierdzić dopiero na twarzy właśnie ;]
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:40   #1006
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ale ja też nie umiem tego opisywać, w ogóle jestem opisującym tłukiem, ale widzę różnicę po twarzy no i tą kremowość IMO można stwierdzić dopiero na twarzy właśnie ;]
Rozumiem
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:17   #1007
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jeśli chodzi o tę kremowość o której piszecie, to ja ją dostrzegam już przez słoiczek LL. Właśnie LL jest taki jakby leciutki i miękki, "mokry" (?) i kiedy wysypuję na wieczko to on mi się wręcz układa w formę kropeczek z sitka, na takie granulki to wygląda (to sprawka tego że jest jakiś zbity, ale miękki właśnie), a Amilie jest raczej suchy i mi ta konsystencja odpowiada, pory nie są bardziej widoczne, a krycie jest ekstra. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało po zmianie formuły na "bardziej kremową"...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 22:10   #1008
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

no ja też czekam na nową formułę, okzauje się, ze siedziba Amilie jest pare km od mojej pracy i gdyby co odbiorę sobie osobiście.
Dwie firmy AM i Amilie niedaleko mnie w odl ok 20km.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:37   #1009
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tę kremowość o której piszecie, to ja ją dostrzegam już przez słoiczek LL. Właśnie LL jest taki jakby leciutki i miękki, "mokry" (?) i kiedy wysypuję na wieczko to on mi się wręcz układa w formę kropeczek z sitka, na takie granulki to wygląda (to sprawka tego że jest jakiś zbity, ale miękki właśnie), a Amilie jest raczej suchy i mi ta konsystencja odpowiada, pory nie są bardziej widoczne, a krycie jest ekstra. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało po zmianie formuły na "bardziej kremową"...
Jakiego używasz odcienia podkładów Amilie jesli można wiedzieć?
carusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 22:13   #1010
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
czy któraś z wasz może zrobić swatcha pine nut - amilie obok golden firest - annabelle m.?
jestem bardzo ciekawa jak to wygląda obok siebie
pine nut będę za chwilę miała w wersji big ale nie mam golden firest nawet odrobiny
niestety mam tylko golden fair, ale może jakoś Ci to pomoże
1. pine nut
2. golden fair w wersji rozświetlającej, chociaż tu tego efektu totalnie nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140312_10_21_06_Pro.jpg (36,8 KB, 51 załadowań)
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 00:52   #1011
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

dzięki za fotkę
golden taki pomarańczowy wychodzi przy pine nut
co do rozświetlenia to mam próbkę beige fairest i ciągle boję się jej wypróbować przez te drobinki
muszę wybrać jakiś dzień w którym nie będę wychodziła z domu i wtedy położę
jak widzę te świecące drobinki to boję się, że będę wyglądać jak choinka bożonarodzeniowa...
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 03:31   #1012
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Jakiego używasz odcienia podkładów Amilie jesli można wiedzieć?
Vanilla i Latte na zmianę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:43   #1013
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ostatnio bawię się w porównywanie LL, Amilie i Annabelle i wychodzi mi z tego, że przy wybieraniu odcienia nie warto za bardzo patrzeć na słocze, bo ostateczny efekt i tak od nich odbiega. Najlepiej widać to przy porównaniu dwóch odcieni, których używam na zmianę: Natural Fair Annabelle i Cream Beige Amilie. Jako paski na dłoni wyglądają na inne odcienie, dwa inne poziomy kolorystyczne (fota nr 1, 2). Za to na cerze stają się praktycznie idealnie takie same. Dzisiaj nałożyłam na jedną połowę twarzy Cream Beige, na drugą Natural Fair. Nie widzę żadnej różnicy w odcieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (111,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (69,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (77,2 KB, 56 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:47   #1014
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ostatnio bawię się w porównywanie LL, Amilie i Annabelle i wychodzi mi z tego, że przy wybieraniu odcienia nie warto za bardzo patrzeć na słocze, bo ostateczny efekt i tak od nich odbiega. Najlepiej widać to przy porównaniu dwóch odcieni, których używam na zmianę: Natural Fair Annabelle i Cream Beige Amilie. Jako paski na dłoni wyglądają na inne odcienie, dwa inne poziomy kolorystyczne (fota nr 1, 2). Za to na cerze stają się praktycznie idealnie takie same. Dzisiaj nałożyłam na jedną połowę twarzy Cream Beige, na drugą Natural Fair. Nie widzę żadnej różnicy w odcieniu.
Może to kwestia cienia, ale mam wrażenie, że to po Twojej prawej ciemniejsze jest.
Zdjęcie mi mówi, że na Twojej skórze ładniej się Annabelle wtapia.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:41   #1015
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Może to kwestia cienia, ale mam wrażenie, że to po Twojej prawej ciemniejsze jest.
Zdjęcie mi mówi, że na Twojej skórze ładniej się Annabelle wtapia.
Amilie jest minimalnie ciemniejszy na twarzy. Różnica jest naprawdę bardzo niewielka.
Próbowałam dostrzec te różnice w konsystencji, o których pisałyście. Zaraz po nałożeniu miałam wrażenie, że Annabelle bardziej podkreśla rozszerzone pory na policzkach. Za to jestem stuprocentowo pewna, że pod matującymi Annabelle skóra zaczyna się szybciej przetłuszczać i świecić niż pod bezformułowymi LL i Amilie. Więc nie wiem, czy można to nazwać wtapianiem, bo jak już zaczyna się robić smalec (po dwóch godzinach), to podkład jest bardziej widoczny i efekt mniej naturalny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:49   #1016
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Amilie jest minimalnie ciemniejszy na twarzy. Różnica jest naprawdę bardzo niewielka.
Próbowałam dostrzec te różnice w konsystencji, o których pisałyście. Zaraz po nałożeniu miałam wrażenie, że Annabelle bardziej podkreśla rozszerzone pory na policzkach. Za to jestem stuprocentowo pewna, że pod matującymi Annabelle skóra zaczyna się szybciej przetłuszczać i świecić niż pod bezformułowymi LL i Amilie. Więc nie wiem, czy można to nazwać wtapianiem, bo jak już zaczyna się robić smalec (po dwóch godzinach), to podkład jest bardziej widoczny i efekt mniej naturalny.
No tak... Klasyczny efekt tłustej skóry przy próbach matowania na maksa
Cześto właśnie, jak mówisz, skóra mniej się świeci gdy przestajemy ją matować, a zaczynamy nawilżać
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:42   #1017
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak... Klasyczny efekt tłustej skóry przy próbach matowania na maksa
Cześto właśnie, jak mówisz, skóra mniej się świeci gdy przestajemy ją matować, a zaczynamy nawilżać
U mnie to w taki sposób nie działa.
Twarz myję głównie micelami, na noc stosuję kremy odżywcze, czasem masło shea, co kilka dni Glyco -A. Na dzień najczęściej krem Baikal Herbals Anti-Age. Największą tragedię miałam po wizażowym hicie, mydle Aleppo. Za to inny wizażowy hit, krem nawilżający Fitomedu to dla mnie zwykły tłusty krem na noc, bo pod makijaż to on się na pewno przy takiej cerze jak moja nie nadaje.

Nie mogę się obejść bez matowienia, bo mam skórę tłustą nie z przesuszenia, tylko z natury - takiej skóry się nie wyreguluje, żeby była normalna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:45   #1018
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie to w taki sposób nie działa.
Twarz myję głównie micelami, na noc stosuję kremy odżywcze, czasem masło shea, co kilka dni Glyco -A. Na dzień najczęściej krem Baikal Herbals Anti-Age. Największą tragedię miałam po wizażowym hicie, mydle Aleppo. Za to inny wizażowy hit, krem nawilżający Fitomedu to dla mnie zwykły tłusty krem na noc, bo pod makijaż to on się na pewno przy takiej cerze jak moja nie nadaje.

Nie mogę się obejść bez matowienia, bo mam skórę tłustą nie z przesuszenia, tylko z natury - takiej skóry się nie wyreguluje, żeby była normalna.
Ale nie przesuszasz jej nadmiernie, stosujesz rozsądną pielęgnację jak widzę
Nie mat za wszelką cenę, tylko najpierw nawilżenie i odżywienie, potem matowienie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:50   #1019
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale nie przesuszasz jej nadmiernie, stosujesz rozsądną pielęgnację jak widzę
Nie mat za wszelką cenę, tylko najpierw nawilżenie i odżywienie, potem matowienie.
Na nawilżenie dzienne ostatnio pomysłu nie mam, a krem Anti-Age mi się kończy, więc muszę się za czymś rozejrzeć.
A to że matujące Annabelle nie matują zauważyłam już dawno, więc Amilie się pod tym kątem zdecydowanie lepiej spisują
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:52   #1020
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na nawilżenie dzienne ostatnio pomysłu nie mam, a krem Anti-Age mi się kończy, więc muszę się za czymś rozejrzeć.
A to że matujące Annabelle nie matują zauważyłam już dawno, więc Amilie się pod tym kątem zdecydowanie lepiej spisują
Apisowy z drożdżami ma fajny skład.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-03-13 o 13:54
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.