terror na siłowni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-03, 14:57   #1
kozet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7

terror na siłowni


Witam

Chodzę na siłownie od niedawna i już się zniechęciłam. A wszystko dzięki trenerowi który jest bardzo nerwowy. Ten człowiek krzyczy jeżeli zrobisz coś nie tak np. źle ułażyłam ręce przy ćwiczeniu. Wyżywa się na tych którzy coś źle zrobią. Nie wiem czy ma ponować taka atmosfera w trakcie ćwiczeń. Człowiek powinien chodzić tam z chęcią, a nie stresować się.
Jest to trener na całą siłownie. A może znacie jakąś siłownie - fitness w centrum Warszawy gdzie się nie krzyczy na ćwiczących?
Powiedzcie czy to normalne?

Pozdrawiam
Kozet
kozet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 15:14   #2
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: terror na siłowni

Nie, to absolutnie nie jest normalne! W końcu chodzisz tam między innymi, żeby się zrelaksować i jakby nie było płacisz jemu za to, żeby Ci pomógł, doradził i to jemu powinno zależeć, żebyś była zadowolona! Masz prawo być traktowana fachowo i z szacunkiem, ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała, tylko szukała innego klubu, szczególnie, że nie mieszkasz w małym miasteczku - w Warszawie na pewno znajdziesz porządne miejsce, gdzie trenerzy z pasją i z uśmiechem zajmują się ćwiczącymi
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 15:20   #3
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: terror na siłowni

powiedz co to z amiejsce zeby nikt inny sie nie naciął i koniecznie poszukaj innego miejsca!!!pozdr
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 15:32   #4
kozet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: terror na siłowni

Fitness klub "Powerhouse" na Browarnej w W-wie
kozet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:19   #5
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: terror na siłowni

Oczywiście Kozet, że to nie jest normalne. Tak jak powiedziała Kinga, mają Cię tam wesprzeć, poradzić, a nie krzyczeć na Ciebie. Ja bym się nawet sekundy nie zastanawiała i powiedziała temu gościowi, że sobie nie życzę, a później bym oczywiście przeniosła się do innego klubu. Powodzenia
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 19:17   #6
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: terror na siłowni

to chore, zmień siłownie, jakiś mieśniak nie może sie na Tobie wyżywać ! ( przecież Ty im jeszcze za to płacisz )
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 20:05   #7
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: terror na siłowni

O Powerhouse... Dobrze wiedzieć. Nawet zastanawiałam się czy się nie zapisać, bo blisko uczelni. Nic dziwnego, że się tak intensywnie reklamują, skoro tak beznadziejnych trenerów mają. Uciekaj stamtąd natychmiast. Przecież to ma być przyjemność a nie dodatkowy stres!
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 22:40   #8
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: terror na siłowni

Przepraszam za stwierdenie ale się zdenerwowałam. Trener jest jek dupa od srania żeby nauczyć Ciebie prawidłowego wykonania ćwiczenia i poprawiać za każdym razem. Nie ma mowy o nerwach. Powinnaś nawet złożyć zażalenie do kierownika siłowni.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 23:22   #9
mag:)
Raczkowanie
 
Avatar mag:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 92
Dot.: terror na siłowni

heh, ja mialam podobny problem, ale z trenerem jazdy konnej. to byla moja forma wfu na uczelni. facet mial bardziej i mniej wyrafinowane sposoby, żeby zmieszać kogoś z blotem, zawsze potrafil opieprzyc, ze cos robie nie tak, ale jak poprosiłam, zeby mi wyjasnil jak mam prawidlowo postepowac, odpowiadal najcześciej: no co, nie wiesz? tak trudno na to wpasc? DUPA NIE TRENER!!! zeby zaliczyć semestr wfu musialam wyjeżdzić 15 godzin. na 10 zajeciach tak po mnie pojechał, że powiedzialam dosyć i już wiuecej nie przyjechałam, mimo że zostalo mi jeszcze tylko 5 zajec do zaliczenia i wcześniej zaplacilam za caly semestr 250 zl...
mag:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:25   #10
kozet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: terror na siłowni

Dokładnie tak dzieje się na tej siłowni, jak z Twoim trenerem od jazdy. Ten sam sposób zachowania. Poniżanie.
kozet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:47   #11
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: terror na siłowni

Kozet, niestety nie moge Tobie doradzić konkretnej siłowni, bo ćwicze w domu ale powinnaś poszukać małej siłowni osiedlowej tam (przy mniejszych kosztach) zwraca się większą uwage na ćwiczącego. Kiedy szukałam siłowni dla siebi to zauważyłam że "markowe" siłownie za indywidualne porady trenera każą sobie dodatkowo płacić.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 21:56   #12
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: terror na siłowni

Ja też jestem wzburzona zachowaniem trenera.Ale Warszawa jest duża i jest w niej mnóstwo siłowni,w jednej pracuje trener,który udziela porad do Shape'a.Jest bardzo kompetentny,ale ta siłownia pewnie jest droga.To Oasis w hotelu Hyatt.Drugi fitness club,który znam w Warszawie z Shape'a to World Class w hotelu Radisson.Nie jestem z Warszawy,więc nie znam innych fitness-clubów,ale tez sądzą,że małe osiedlowe fitness-cluby będą dobre.I słono nie płacisz...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 15:03   #13
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: terror na siłowni

Ja osobiście mogę Ci polecić OLIMPUSA na AWF. Sama tam chodzę i jestem bardzo zadowolona.Trenerzy są w porządku i atmosfera ogólnie sympatyczna
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 07:18   #14
kozet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: terror na siłowni

Dziękuję za odpowiedzi
kozet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:02   #15
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: terror na siłowni

Ja niestety też nie doradzę Ci siłowni, bo ćwiczę w domu ale co do trenera, powiedziałabym mu co myślę i złozyła na niego skargę. Wystarczy żeby raz na mnie tak wydarł paszczę odrazu byłoby
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 17:59   #16
fiona321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: terror na siłowni

Też znam tą siłownie. Fakt trener darł się nie wiadomo o co. Chyba za duże ambicje miał. Ale już nie pracuje. Niestety został właściciel....
fiona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:47   #17
kozet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Dot.: terror na siłowni

Fajnie że napisałaś. Dzwoniłam do tego Klubu i pani powiedziala ze teraz jest dwóch trenerów ale nie wiedziała jak się nazywają. Na pewno On już tam nie pracuje??

Pozdrawiam
Kozet
kozet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:15   #18
gosciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: terror na siłowni

wiesz chodze tam od dluzszego czasu,zapoznalem sie z wieloma osobami w tym z trenerami i innymi osobami tam pracujacymi i sa to moim zdaniem naprawde fajni ludzie. jezeli taka opcja Cie spotkala to widocznie bylo to dosyc dawno. chodze tam nadal i bede chodzic i nie mam zamiaru nic negatywnego o tej silowni powiedziec,bo sklamalbym. unowoczesniaja ta silownie a personel jest coraz fajniejszy.pozdrawiam
gosciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:06   #19
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: terror na siłowni

Cytat:
Napisane przez gosciu Pokaż wiadomość
wiesz chodze tam od dluzszego czasu,zapoznalem sie z wieloma osobami w tym z trenerami i innymi osobami tam pracujacymi i sa to moim zdaniem naprawde fajni ludzie. jezeli taka opcja Cie spotkala to widocznie bylo to dosyc dawno. chodze tam nadal i bede chodzic i nie mam zamiaru nic negatywnego o tej silowni powiedziec,bo sklamalbym. unowoczesniaja ta silownie a personel jest coraz fajniejszy.pozdrawiam
wiesz... napewno sie cos zmienilo bo Kozet ostatniego posta na tym watku napisala w 2005 roku

pozdro
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 17:01   #20
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: terror na siłowni

kurcze niezłe
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:25   #21
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: terror na siłowni

Cytat:
Napisane przez gosciu Pokaż wiadomość
wiesz chodze tam od dluzszego czasu,zapoznalem sie z wieloma osobami w tym z trenerami i innymi osobami tam pracujacymi i sa to moim zdaniem naprawde fajni ludzie. jezeli taka opcja Cie spotkala to widocznie bylo to dosyc dawno. chodze tam nadal i bede chodzic i nie mam zamiaru nic negatywnego o tej silowni powiedziec,bo sklamalbym. unowoczesniaja ta silownie a personel jest coraz fajniejszy.pozdrawiam
jak dla mnie to brzmi jakoś mało wiarygodnie...
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.