Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 17:09   #121
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez balbina01 Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek bo mam problem.
Jestem z chłopakiem 3 miesiące i od jakiegoś czasu on zaczął wsuwać mi rękę pod majtki i pieścić. Jest mi wtedy bardzo przyjemnie i chcę tego. Tylko że ja nie potrafię odwzajemnić się tym samym. Nie mogę się przełamać i wsunąć rękę pod bokserki. Wstydzę się, boję że zrobię coś źle bo nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy potrafiłabym go zadowolić. Czuję się jak egoistka
Z drugiej strony jeśli już odważyłabym się na to, to czy muszę go doprowadzić do orgazmu czy wystarczy jeśli zrobiłoby mu się tylko trochę dobrze??
Hmmm..., moja sytuacja sprzed miesiąca
Najlepiej spróbuj najpierw przez majtki/ bokserki posmyrać, podotykać. Po takim oswojeniu się możesz lekko wsunąć rękę i "zobaczyć" jak wygląda sytuacja pod materiałem.
Po jakimś czasie najlepiej pozbyć się majtek. No i potem jak zaczniesz działać to zapytaj się swojego partnera "czy tak dobrze" czy "może jakoś inaczej", że chciałabyś mu sprawic przjemnośc tak jak on Tobie. A może zaproponuj żeby Ci lekko pomógł ręka i nauczył. A co do orgazmu- nie wiem. W każdyym razie musicie uważać żeby po ewentualnym wytrysku jego ręce nie nie zabrudzily się spermą i nie znalazły się za głęboko w majtkach

Wszystko oczywiście powoli- nawet lepiej żeby od razu wszystkiego nie robić ponieważ za każdym intymniejszym spotkaniem rośnie ciekawość co się wydarzy.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:39   #122
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez balbina01 Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek bo mam problem.
Jestem z chłopakiem 3 miesiące i od jakiegoś czasu on zaczął wsuwać mi rękę pod majtki i pieścić. Jest mi wtedy bardzo przyjemnie i chcę tego. Tylko że ja nie potrafię odwzajemnić się tym samym. Nie mogę się przełamać i wsunąć rękę pod bokserki. Wstydzę się, boję że zrobię coś źle bo nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy potrafiłabym go zadowolić. Czuję się jak egoistka
Z drugiej strony jeśli już odważyłabym się na to, to czy muszę go doprowadzić do orgazmu czy wystarczy jeśli zrobiłoby mu się tylko trochę dobrze??
tak chyab każdy miał na początku, że nie wiedział co do czego, nie przejmuj się Najpierw zrób takie rozpoznanie, sprawdzaj reakcje, zmieniaj sposób dotyku, raz mocniej, raz delikatniej, pieś członka u nasady i niżej i obserwuj jego wyraz twarzy, nie natarczywie, bo sie chlopak speszy, zerkaj na niego ukradkiem.
Jeśli opanujesz pieszczoty ręką i będziesz chciała spróbowac, możesz starac się pieścic go ustami, co na pewno będzie dla partnera przyjamniejsze.
Co do orgazmu, lepiej go doprowadz do konca, ja tego nie zrobiłam bo stchórzyłam, bo nie wiedziałam jak?? sama nie wiem dlaczego i to nie było dla niego przyjemne... chodził jak jakieś zombi przez resztę dnia a ja miałam tylko wyrzty sumienia, i straszny wstyd, chciałam się zapasc pod ziemię później....
Ale oczywiście ja mówię jak było u mnie, ale jeśli już kolesia nakręcisz to lepiej go nie zostawiaj, sama chyab byś nie chciała, żeby zostawił Cię na kilka minut pzred szczytowaniem prawda?!
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:13   #123
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez balbina01 Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek bo mam problem.
Jestem z chłopakiem 3 miesiące i od jakiegoś czasu on zaczął wsuwać mi rękę pod majtki i pieścić. Jest mi wtedy bardzo przyjemnie i chcę tego. Tylko że ja nie potrafię odwzajemnić się tym samym. Nie mogę się przełamać i wsunąć rękę pod bokserki. Wstydzę się, boję że zrobię coś źle bo nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy potrafiłabym go zadowolić. Czuję się jak egoistka
Z drugiej strony jeśli już odważyłabym się na to, to czy muszę go doprowadzić do orgazmu czy wystarczy jeśli zrobiłoby mu się tylko trochę dobrze??
Doskonale Cię rozumiem, u mnie było dokładnie tak samo. Wstydziłam się, bałam, nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Postąpiłam tak, jak radzi badzia987. Zaczęłam od dotykania przez spodnie, potem przeszłam do majtek i ani się obejrzałam, a już sprawiałam przyjemność mojemu TŻtowi. Na początku było ciężko, owszem. Nie mogłam go doprowadzić do orgazmu co mnie strasznie denerwowało i niejednokrotnie wywoływało łzy. Brzydziłam się brania "go" do buzi i nie miałam pojęcia, jak to pokonać.
No cóż, ale jak dobrze wiemy, praktyka czyni mistrza, więc i ja szybko pokonałam swój strach i niemoc i teraz radzę sobie, jak mówi mój TŻ, doskonale . Z Tobą też na pewno tak będzie. Wystarczy trochę odwagi i oczywiście to najważniejsze: miłość, którą darzysz swojego chłopaka. Wtedy na pewno się uda, a Twoje ręce (i usta ) same zrobią to, co trzeba .
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:04   #124
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
No cóż, ale jak dobrze wiemy, praktyka czyni mistrza, więc i ja szybko pokonałam swój strach i niemoc i teraz radzę sobie, jak mówi mój TŻ, doskonale . Z Tobą też na pewno tak będzie. Wystarczy trochę odwagi i oczywiście to najważniejsze: miłość, którą darzysz swojego chłopaka. Wtedy na pewno się uda, a Twoje ręce (i usta ) same zrobią to, co trzeba .
Przecież ona jest z tym chłopakiem od 3 miesięcy, jaka miłość
Powinna pogadac z chłopakiem, zasugerowac, zeby ja osmielil w jakis sposob, zeby wspolnie poznawac swoje ciala, a nie tylko czekac kto komu teraz wsadzi reke w gacie
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 19:06   #125
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 318
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Przecież ona jest z tym chłopakiem od 3 miesięcy, jaka miłość
Ja rozumiem, że 3 miesiące to niezbyt dużo, ale pozostawmy kwestię tego czy ktoś kogoś kocha samej zainteresowanej

Moim zdaniem na początku zawsze jest trudno, wystarczy się jednak przełamać i próbować =) Poznanie swoich ciał nie nastąpi w jeden wieczór, to proces długotrwały (i, jeżeli osoby sobie ufają i są na siebie otwarte, bardzo przyjemny ) A to jak to się robi - czy przez obserwowanie reakcji partnera, czy też po prostu przez rozmowę - to już kwestia indywidualna. W moim przypadku najpierw "działałam" sama , a po niedługim czasie po prostu zapytałam mojego TŻa co lubi a czego mam unikać
Mystica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:48   #126
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Przecież ona jest z tym chłopakiem od 3 miesięcy, jaka miłość
Powinna pogadac z chłopakiem, zasugerowac, zeby ja osmielil w jakis sposob, zeby wspolnie poznawac swoje ciala, a nie tylko czekac kto komu teraz wsadzi reke w gacie
Ok, to mi umknęło, że to 3 miesiące . Nie zmienia to jednak faktu, że prościej jej będzie, kiedy coś będzie czuła do tego chłopaka (jakkolwiek by to nazwać). Chyba przyznasz, że rozpatruje się w zupełnie innych kategoriach robienie loda swojemu facetowi, do którego "coś" czujesz, niż jakiemuś spotkanemu na imprezie, jak się niektórym zdarza...

Co do reszty wypowiedzi, czy ja coś wspominałam o czekaniu na wsadzanie ręki w majtki komukolwiek? Sama siebie powinna ośmielić przede wszystkim i zadać sobie pytanie, czy tego chce, czy nie, nikt tego za nią nie zrobi. Czasami (np. w moim przypadku tak było), chłopak na początku też jest onieśmielony całą sytuacją... .
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:36   #127
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

pierwszy pocalunek byl gdy mialam 14 lat a petting gdy 15 lat
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 23:51   #128
_kokosowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

ja tak samo
__________________
` there`s nothing not to love about me . `
_kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 15:38   #129
airee_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

A to ja dopiero jestem "staroświecka"

pocałunek lat 18

petting lat 20

i bardzo mi z tego powodu dobrze
airee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:18   #130
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Petting? Pierwszy...petting. Wątek zbiorczy!

Ja pocałunek chyba 16, a peeting 17.
Co nie zmienia faktu, że przy drugim chłopaku też się krępowałam. On mnie mógł pieścić, a mnie krępowała jego nagość. W ogóle tego nie rozumiałam, ani trochę i czułam się jakbym znów robiła wszystko pierwszy raz. Ale w sumie takie oswojenie przychodziło z czasem. Jak chłopak jest cierpliwy i wyrozumiały to nie ma problemów, a samej siebie nie ma co zmuszać. Teraz to ja nie mogę wytrzymać kiedy się do niego dobiorę;p
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.