Fryzjer - Lublin - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 18:41   #2911
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

cześć! Poszukuję fryzjerki, która uczesałaby mnie na wesele w progu cenowym do 80 zł przy średniej długości włosów. Ktoś coś może wie?
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 18:49   #2912
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzjer - Lublin

Nie wiem jak cenowo, ale Agnieszka Repeć czesała mnie i świadkową na ślub i byłam super zadowolona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 15:37   #2913
monaliza0714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny, osobiście polecam fryzjerkę p. Anię z tego co wiem otwiera swój salon fryzjerski na ul.Koralowej- Fryzjernia,fajnie strzyże i ceny akceptowalne. Ja często pokazuję co chce mieć na głowie i przy moich półdługich włosach jestem bardzo zadowolona.
monaliza0714 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 10:22   #2914
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, chciałam zrobić keratynowe prostowanie włosów, może znacie jakiś salon godny polecenia?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:26   #2915
Julita_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny, dzisiaj byłam zupełnie na spontana w salonie fryzjerskim art style pani Justyny Ostrowskiej. Mam kręcone włosy. Były one mocno zniszczone na końcówkach. Poprosiłam Panią Justynke o podcięcie 4 cm ale ona szczerze powiedziała że musi ciachnac 10 bo 4 nic nie da.... no i się zgodziłam. Teraz moje włosy sa lśniące,zdrowe i do tej pory dostały dużo pochwał.Aha! Za Strzyżenie,mycie i modelowanie zaplacilam 35 złotych.Dla tych, które szukają dobrej fryzjerki- z czystym sumieniem polecam p.Justyne
Julita_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 09:35   #2916
201707171505
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Fryzjerka Sylwia z jld

Witam,
poszukuję fryzjerki Sylwii (niewysoka, ok. 40 lat, blondynka z włosami do ramion), która do czerwca pracowała w salonie jld w Olimpie w Lublinie. Oczywiście, nie mam do niej bezpośredniego kontaktu, a pozostałe panie "nie mogą udzielić informacji". Jeśli ktoś wie, gdzie jest jej nowe miejsce pracy- serdecznie proszę o pomoc bo jest to pierwsza fryzjerka, która rzeczywiście wiedziała, co robi z moimi włosami
201707171505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 22:12   #2917
buzka1
buzka1
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjerka Sylwia z jld

Witam, chyba to mnie Pani szuka ...w tym momęcie pracuje nazwijmy to dorywczo tylko 5 h dziennie by cos robic na daszynskiego 2 w lublinie, otwarcie mojego małego aterier będzie miało miejsce juz w pazdzierniku na 100 %, proszę zadzwonic umówimy się na wizyte...mój nr tel 515 385 496 ,
pozdrawiam Sylwia

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Moze tez Pani wejść na faceboka i zobaczyc czy to ja...Sylwia Dobrowolska
buzka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 22:39   #2918
201707171505
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjerka Sylwia z jld

Chyba Pani Dziękuję serdecznie, będę dzwonić na pewno Pozdrawiam.
201707171505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 23:05   #2919
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

A ja tym razem nie polecam:
-Pierre Lupina, to co wyszło na mojej głowie na studniówkę to jakiś koszmar, nie potrafię tego opisać nawet, wyglądałam jakbym dopiero z łóżka wstała, loki rozpadły się jescze w domu, chyba nie muszę mówić, że włosy zepsuły prawie wszystkie zdjęcia z tego wieczoru

-Loko, w ogóle nie miałam ochoty cieniować, ale w końcu prosiłam o LEKKIe cieniowania, nie dość, że siedziałam tam z półtorej godzinie na "zabawie" z włosami, bo inaczej tego nie mogę ująć, to jeszcze skończyłam z 20 cm różnicy pomiędzy warstwami włosów, musiałam się z tym następny rok męczyć, bo chciałam zachować długość reszty włosów
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl

Edytowane przez xxxCoCoxxx
Czas edycji: 2016-08-28 o 23:06
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 20:36   #2920
Jumpy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Mnie się rzuciło w oczy bardzo dużo pozytywnych opinie na temt tego salonu http://fryzjer.lublin.pl/. Dziewczyny piszą, że sa bardzo zadowolone. może warto podejśc, zapytać o ofertę i ceny.
Jumpy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:08   #2921
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam salonu fryzjerskiego - chcę sobie zrobić ombre, ale ktoś musi się na tym znać, bo mam misz-masz kolorów na głowie + chcę trochę podciąć.

Czy do 200 zł da się wyrobić gdzieś ?
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 22:13   #2922
Jowitaass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

"Stylistka fryzur Karolina Starzyński "upiecia - facebook
Jowitaass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 13:26   #2923
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Fryzjer - Lublin

Widzę tu same krypto reklamy.. ale czego się innego spodziewać po fryzjerach Zamiast wydać na porządną reklamę i dodatkowe kursy uczące na czym polega ścięcie o 3 cm - to siedzicie na wizażu. Tak jak hejtuję rzadko, to tym razem nie mogłam się powstrzymać.


PS. Sama czaję się na jakiegoś fryzjera, ale czarno to widzę a jakie mam włosy widać na profilowym zdjęciu.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-09-26 o 13:27
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 19:33   #2924
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Fryzjer - Lublin

Moja koleżanka poleca salon emila siwinskiego co sadzicie? zastanawiam sie czy nie wybrac sie tam chciałam zrobic ombre albo jakos rozjasnic delikatnie wlosy lub jakis pasmo jasniejsze nie wiem cos w tym stylu+ obciecie.
Orientujecie sie moze jaki ma cennik lub gdzies jest na stronie?
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 13:18   #2925
martam3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Jean Louis David Lublin

poleca ktoś salon fryzjerski JLD w Lublinie (Galeria Olimp)?
martam3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 15:30   #2926
desiree83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jesteście w stanie na szybko polecić kogoś, kto za niewielkie pieniądze podetnie włosy? Nie chcę żadnego wyszukanego fryzu, zależy mi tylko na podcięciu końcówek i "odświeżeniu" fryzury. Mam cienkie włosy, więc cudów nie oczekuję. Bujałam się już po "artystach", "stylistach" i cudotwórcach, niestety nigdy szału nie było, bo i nie ma na czym poszaleć Dlatego chcę iść do kogoś, kto niedrogo zrobi zwykłe skrócenie włosów. Włosy już krzyczą, że czas je skrócić, mam ostatnio mocno napięty budżet i nie chcę przepłacać za coś, co można zrobić tanio. Zależy mi też, żeby nie było napiętych terminów, żebyś się gdzieś w tym tygodniu najlepiej wcisnęła. No i dobrze by było, gdyby to NIE były Czuby, Węglin i te okolice, bo mi tam wybitnie nie po drodze
desiree83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 19:37   #2927
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Fryzjer - Lublin

a co powiecie o salonie w tarasach? warto?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 16:28   #2928
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny czy gdzies w Lublinie ktokolwiek bedzie w stanie zrobic mi takie włosy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8e1d1347895fa3fdfd05415efa38d77b.jpg (58,4 KB, 55 załadowań)
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 16:33   #2929
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

Poszukuję fryzjera, który stworzy mi coś takiego na średnich włosach do 120 złotych. Ktoś coś? 15357038_1240489109322900_1376228458_n.jpg

Edytowane przez Dailah
Czas edycji: 2016-12-03 o 16:36
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 10:33   #2930
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć. Poszukuje fryzjera, który uczesze mnie do ślubu w rozsądnej cenie Nie żadne 200zł Najlepiej gdzieś na Czechowie
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 21:20   #2931
Sisisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 405
Dot.: Fryzjer - Lublin

Gdzie tanio podetnę końcówki? Nie chcę płacić 30 zł za 5 minut roboty.
Sisisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 00:12   #2932
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Fryzjer - Lublin

W końcu zapłaciłam 100 za podcięcie końcówek w PierreLupina; godzina roboty. Nie pomogę
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 17:41   #2933
Alecta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć! Zapytam Was, bo w internetowe rankingi przestałam już wierzyć. Znów przyszedł ten czas, gdy trzeba ściąć włosy, bo fryzura już po prostu nie wygląda. Problem w tym, że moje włosy są strasznie wymagające i w związku z tym poszukuję fryzjera, który da sobie z nimi radę. Jak na razie moim numerem jeden jest Emil Siwiński z al. Racławickich, ale jest za bardzo klasyczny. Poszukuję kogoś, kto wie jak trzymać nożyczki i ma trochę wyobraźni. Zastanawiam się nad "Metamorfozą" z Zana albo "Profesją" z Krasińskiego. Błagam o pomoc!

Edytowane przez Alecta
Czas edycji: 2017-04-06 o 17:43
Alecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 12:08   #2934
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny, polećcie kogoś dobrego do zrobienia odrostów na wlosach po ombre,
platinium nie chcę, raz poszłam i więcej nie zamierzam
i gdzie zrobią mi w końcu włosy w kolorze ciemnego brązu ale bez tej cholernej rudej poświaty! chodzę i mówię, ze mają być w tonacji zimnej, a wychodzi za każdym razem podświetlone na rudo dziadostwo, nie potrafią nawet dobrze farby dobrać (nie piszę o platinium bo tam kolor byl ok, ale ogolne wrazenie salon/obsługa/ceny juz nie)

help!

Edytowane przez black_dvc
Czas edycji: 2017-04-10 o 12:09
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 13:15   #2935
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja polecam Jole, ale to w Swidniku.

Niestety nie ma ich (tydzien szkolenia) wiec szukam obecnie sama fruzjera w Lbn bo wesele

Salon Syrena- ktos, cos wie o nich? Bo ceny wysokie i boje sie ryzykowac... Pomozta!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
to może napiszmy gdzie obecnie chodzimy i niech każdy się wypowie w kwestii:
- cen za konkretną usługę
- czasu oczekiwania
- poziomu zadowolenia
- dlaczego chcemy zmienić fryzjera

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

wiec zacznę od siebie:
od 8 lat chodzę do Eli (obecnie pracuje na Orkana w galerii na dole koło Yjska)

za 1 kolor bierze 110zł za 2 130 zł (za włosy do obojczyków) - ścięcie i modelowanie w cenie (mi zawsze modeluje na grubej szczotce, ale ja lubie efekt dużej fryzury)

umawiam się kilka dni wcześniej - nie wiem czy umówi kogoś z dnia na dzień bo nigdy tak nie robiłam.

zazwyczaj wychodzę od niej zadowolona, z cięciem i pasemkami radzi sobie bardzo dobrze.Chodzi do niej moja siostra i 2 koleżanki. Upięcia robiłam u niej 2 razy i to pare lat temu wiec może się coś zmnieniło (ja byłam średnio zadowolona)

Obecnie znudziła mi się moja fryzura i nie mam weny twórczej.( Zawsze to ona pyta mnie co robimy.) Teraz sama nie wiem czy chce zapuszczać być blondynką, mieć pasemka, sombre czy coś jeszcze innego. Chcę odmiany, dlatego też poszukuję nowego fryzjera. Wadą tego salonu jest to że nie posiadają ubikacji i trzeba iść na piętro galerii (byłam kilkukrotnie atrakcją turystyczną dla otoczenia a zwłaszcza dzieci paradując z folią na głowie)
Dzieki, w koncu cos, co warto poczytac.

W kwestii Wlodka z Montowni-nie bylam do konca zadowolona, dlugo, spoznil sie i drogo, ciecie niedokladne.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 19:27   #2936
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Fryzjer - Lublin

mój test w nowym miejscu:
Angelika Bochniak Salon fryzjersko-kosmetyczny ANDŻELA na Abramowickiej koło biedronki

wrażenia:
byłam u 3 pań i o dziwo najbardziej byłam zadowolona z dziewczyny z najmniejszym doświadczeniem tzn. u niej podcinałam włosy z cieniowaniem. Dobrze słucha, robi to co chcę i o co mi chodzi, stara się i jest dokładna. szefowa wręcz przeciwnie ciacha bez pytania, doradzenia byle by szybciej, taśmowo. jest jeszcze jedna blondynka u niej miałam ściągany kolor + malowanie - powiem ze nie jestem zadowolona bo kolor nie był położony dokładnie.Efekt nył taki jakbym sobie sama pomalowała w domu a nie w salonie
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 15:18   #2937
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej!
Poszukuję fryzjera, który potrafi robić dobre upięcia i jednocześnie pozwoli mojemu portfelowi oddychać (tak do 130 zł )
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 22:13   #2938
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Absolutnie nie polecam Salonu fryzur MMDesign na Startowej. Bylam tam w czerwcu proszac o nic skomplikowanego- chlodny odcien na odroscie (koncowki mam w chlodnym blondzie).

Pani Ewelina zapewnila mnie kilka razy, ze odcien bedzie chlodny. Wychodzac z salonu nie bylm tego pewna, poprosilam o inne swiatlo zeby sprawdzic odcien ale pracowniczki gorliwie zapewnialy, ze odcien jest ok.

Szok przezylam po godzinie kiedy przejrzalam sie w lusterku w swietle dziennym- na glowie mialam miedziany braz na odroscie, reszta zostala chlodnym blondem. Koszmar i masakra.

Nie to jednak spowodowalo fakt, ze szczerze odradzam ten salon. Otoz zadzwonilam do MMDesign po okolo 3 godzinach od wyjscia z salonu. Dzownilam razy 3 za kazdym razem mowiono mi ze pani Eweliny nie ma i oddzwoni zeby umowic sie na poprawke. Ale niestety nigdy nie oddzwonila.

Wlosy zatem poszlam poprawic do innego salonu czekajac az moja stala pani fryzjerka wroci za szkolenia i naprawi szkody wyrzadzone przez artystki z MM Design.

Teraz wiem, ze nie warto ryzykowac tylko dlatego ze stala i sprawdzona fryzjerka jest na szkoleniu przez 2 tygodnie. Lepiej przecierpiec i poczekac.

A moja ulubiona jest Jola z Jole w Swidniku. Nigdy mnie nie zawiodla i jako jedyna potrafi wykonac sombre w chlodnych odcieniach. Czasem sie spoznia, jak to artystka ale jest jedna z najlepszych w lubelskiem, a na pewno ceny ma najlepsze.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:23   #2939
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Fryzjer - Lublin

Chryste, jakie reklamy wszędzie, aż się mi słabo już robi.

Szukam teraz salonu w którym zrobią mi sombre, coś delikatnego. Myślę o Salonie Syrena, ale sama nie wiem.
Byłam tam w tamtym roku, obcinała mnie jakaś młoda dziewczyna. Cięcie na prosto, ale włosy mam bardzo gęste. Po przyjściu do domu jedna strona krótsza od drugiej o dobre 2 cm. Zareklamowałam, poprawiła na drugi dzień, dostałam mini odżywkę z przeprosinami. Zachowanie super, myślę, że każdemu się może zdarzyć, szczególnie, że włosów mam mnóstwo. Z tym, że ceny wysokie, zapłaciłam chyba 70 zł. Nie wiem czy zdecyduję się na malowanie tam.

Aha no i wiadomo, że to też zależy od fryzjerki, nie tylko od salonu, gdzie pracuje ich kilka.
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 18:05   #2940
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Fryzjer - Lublin

Odświeżam.
Szukam nie tyle salonu, co fryzjerki, która nauczy mnie czesać (oczywiście odpłatnie), podpowie jakich kosmetyków do stylizacji używać, jak sobie uprościć pracę itp. Mam długie, cienkie ale gęste włosy, jedyne co potrafię to związać je w kucyk albo zwykły warkocz (francuskiego nie potrafię). Chciałabym nauczyć się coś z nimi robić, ale próby stylizowania na szczotce w domu kończą się ich totalnym zaplątaniem
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.