Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 16:52   #271
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

"Nie wiem w jakie kolory celować z Annabelle (formuła matująca), myślę o Natural Fair i Golden Fairest (golden to tak na próbę), czy to dobry wybór? Będę naprawdę wdzięczna za podpowiedzi [/QUOTE]"
Hm, piszesz, że zawsze Ci się wydawało, że Twoja cera wpada w różowy odcień. W sumie to zdjęcia są w takim świetle, że ciężko ocenić. Już miałam napisać, że faktycznie wpada w ten róż, ale po ostatnim zdjęciu zgłupiałam- w sumie można stwierdzić, że mamy bardzo podobny odcień cery... A ja jestem raczej zdania, że służą mi oliwkowe podkłady Dla porównania: zamówiłam próbki matujące golden fairest i natural fair, beige feirest dostałam gratis. Po pierwszym nałożeniu golden fairest stwierdziłam, że wyglądam jak śmierć, ale to było tylko pierwsze wrażenie- potem jakoś wszystko ładnie stopiło się z cerą, czułam, jakbym go nie miała. Natural fair użyłam tylko raz- nie było źle, ale to zupełnie inna tonacja, wpadająca w róż. Beige fairest już nie zdążyłam przetestować, bo pojawiły się wcześniej opisywane przeze mnie komplikacje... Natomiast mogę gołym okiem stwierdzić, że golden fairest to tonacja oliwkowa, natural fair- różowa, natomiast beige jeszcze bardziej wpada w róż od natural. To już zależy chyba, w jakich odcieniach czujesz się dobrze. Oba fairest- natural i golden, były jasne i w sumie mogłabym używać obu, ale golden po prostu lepiej mi przypasował. Poszukaj w Internecie swatchów podkładów, jest tego naprawdę mnóstwo; no mnie udało się tym sposobem celnie trafić
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:20   #272
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kolorowo_ mam podobny odcień cery, jednak kiedy testowałam podkłady dla cer chłodnych, z tonami różowymi nie wyglądało to najlepiej.
U mnie, moja ocena swojej cery jako chłodnej- przez różowe tony, wynikała z faktu że mam coś, co określiłabym jako takie różowe plamki. Podkłady o różowych tonach wybijały bardziej ten "defekt". Sprawdziły się natomiast podkłady o odcieniach oliwkowych (np. Cappuccino z Blusche), zgaszonych - szarawych. Z Annabelle miałam i Beige (na skórze pomarańcza) i Natural (gdyby był bardziej szarawy a nie różowy byłoby całkiem ok).
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 19:41   #273
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Też miałam Anfinitone nr 02 też ciemniał na twarzy - podkład się utlenia. Tak działo się z wszystkimi do tej pory podkładami w mniejszym lub większym stopniu.
Annabelle na mojej skórze nie utlenia się, nie ciemnieje, po pracy wreszcie nie wyglądam jak z solarium. Te kolory golden są naprawdę piękne na twarzy. Po kilku dniach zauważyłam, że niesamowicie dostosowują się do kolorytu cery. Najjaśniejszy jaki mam to fair ale myślę, że fairest wyglądałby podobnie na twarzy.
Odnośnie koloru natural dziewczyny wielokrotnie pisały, że ma różowy odcień co raczej nie jest odpowiedni dla rumieniącej/naczynkowej cery.

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2013-01-18 o 20:24 Powód: błąd
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:20   #274
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, czy któras z Was mieszała formuły?:P

mam ochote pomieszać kryjacą z matujacą
ze względu na to, ze kryjąca jest u mnie zbyt widoczna i szybko sie ciastolini, a matujaca (którą chcę zamowic do kompletu) ponoc ma bardzo słabe krycie.
Co myslicie?:brzyda l:
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:40   #275
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nie mieszałam ale nałożyłam raz b cieńko, najpierw matujący a na niego kryjący(bardzo mała ilość). Spróbuje jutro zmieszać. Wg mnie krycie w kryjącym i matującym u mnie przynajmniej jest bardzo podobne, to moje subiektywne odczucie, mam trochę przebarwień-czerwone po pryszczach, oraz zanikające pryszcze. Trudno mi się wypowiadać bo testuję niecały tydzień i nie mam doświadczenia. Na razie najbardziej odpowiada mi matujący, czuć, że kryjący jest cięższy i bardziej widoczny, u mnie się nie ciastoli. podsumowując jak dla mnie na chwilę obecną stopień krycia jest podobny.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:48   #276
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
nie mieszałam ale nałożyłam raz b cieńko, najpierw matujący a na niego kryjący(bardzo mała ilość). Spróbuje jutro zmieszać. Wg mnie krycie w kryjącym i matującym u mnie przynajmniej jest bardzo podobne, to moje subiektywne odczucie, mam trochę przebarwień-czerwone po pryszczach, oraz zanikające pryszcze. Trudno mi się wypowiadać bo testuję niecały tydzień i nie mam doświadczenia. Na razie najbardziej odpowiada mi matujący, czuć, że kryjący jest cięższy i bardziej widoczny, u mnie się nie ciastoli. podsumowując jak dla mnie na chwilę obecną stopień krycia jest podobny.
nandadevir odpowiedz idealna w takim razie kupuję 4g matującego i ewentualnie dosypie do niego pół próbki kryjącego: D
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 01:26   #277
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O pfff, ale Wam zazdroszczę, że możecie sobie ich spokojnie używać...
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 09:13   #278
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zrobiłam mieszankę mat i kryjący golden fair w proporcji mat:kryj 2:1. Przebarwienia są ukryte. Golden fair kryjący jest ciemniejszy od matującego.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 09:32   #279
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a jak wg Ciebie wygląda calosc? Jest naturalniej, niz z samym kryjącym? Daj znać, jak się trzymało na buzi

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
O pfff, ale Wam zazdroszczę, że możecie sobie ich spokojnie używać...
u mnie tez z AM nie ma bajki, a chciałabym zakonczyc moje poszukiwania.. Z podkładem kryjącym juz 3 ocoby <bliskie, wiec mogly sobie na to pozwolic:P> powiedziały mi, ze mam tapete do tego bez uzycia pudru perłowego z mikrosferami ciastoliłby sie zaraz po nałożeniu. Właśnie napaliłam się na biga matującego, ale boję się, czy nie utopię pieniędzy. No i kryjący szybko znikał z twarzy. mam szczerą nadzieje, mat spisze sie lepiej.
Ogólnie nie wiem,czego to kwestia... W minerałach Blusche nie mailam ani jednego z tych problemow. Idealnie sie trzymaly, nie scieraly i nie ciastolily. Szkoda ze juz ich nie ma

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-01-19 o 09:33
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 18:00   #280
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jakiś czas temu pisałam, że wersja kryjąca zaczęła się na mnie warzyć, schodzić z nosa i... zapychać... Używam obecnie wersji matującej i jest super . Nie zapycha, utrzymuje się na twarzy cały dzień bez poprawek i w ogóle się po niej nie świecę. Krycie wg mnie jest bardzo dobre. Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie będzie mnie wysuszać. W tej chwili oceniam ją dużo lepiej od wersji kryjącej i zdecydowanie na plus.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 18:14   #281
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kleiku, a wg Ciebie wygląda naturalneij niż kryjący czy podobnie na twarzy?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 18:54   #282
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeśli nie przesadzimy z ilością proszku to wygląda naturalnie- trochę naturalniej niż kryjący.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 20:58   #283
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Byłam na nartach i niestety cześć podkładu się starła (zdarzyło mi się to pierwszy raz)czerwone plamki były widoczne ale nie wiem czy to nie wina śniegu. Powtórzę test w poniedziałek.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Mieszankę mat i kryjący bardziej widać niż sam mat. Zrobiłam jedną warstwę. Jednak lepiej wygladały dwie warstwy samego matu. Jak spróbowałam zrobić swatch(?tak się pisze?) na dłoni, to kryjący rozsmarował mi sie jak masło, przylega i jest "gęstszy" więc dlatego robi maskę, matujący musiałam pociągnąć trzy razy aby go było widać.
Ktoś pisał, że naklada na mokro i wygląda naturalniej, ale nie potrafiłam znalezć informacji jak to się robi.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 22:28   #284
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Ktoś pisał, że naklada na mokro i wygląda naturalniej, ale nie potrafiłam znalezć informacji jak to się robi.
Spryskaj pędzel, na którym już znajduje się podkład np. wodą termalną
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:16   #285
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

"a jak wg Ciebie wygląda calosc? Jest naturalniej, niz z samym kryjącym? Daj znać, jak się trzymało na buzi"

zrobiłam mieszankę w proporcji 1:1 mat: kryjący. Na brodę nałożyłam dwie warstwy, tam gdzie mam najtłuściej- podkład się zrolował, więc już sama nie wiem co myśleć. Jest troszkę naturalniej niż z kryjącym, ale zauważyłam, że po czy to mieszanka czy sam kryjący szybciej i bardziej się po nim świecę niż po macie. Odstawiam kryjący.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:03   #286
kolorowo_
Raczkowanie
 
Avatar kolorowo_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dopiero dzisiaj piszę, bo miałam głowę zajętą egzaminami, ale dziękuję dziewczyny za rady

Ostatecznie przed weekendem zamówiłam, tak jak planowałam, natural fair i golden fairest (oba w formule matującej). Wczoraj odebrałam próbki na poczcie i okazało się, że dodali jeszcze gratis formułę matującą w kolorze beige fairest Wróciłam do domu późno wieczorem, więc nie było sensu sprawdzać kolorów na twarzy w sztucznym świetle, ale nie omieszkałam zrobić testu na przedramieniu Pierwsze wrażenie pozytywne. Choć każdy kolor jest wyraźnie inny, wpadają w zupełnie inne tony, to o dziwo na ręce wszystkie trzy się dopasowały do koloru mojej skóry Przynajmniej tak to wyglądało w świetle sztucznym i na ręce, zobaczę jak będzie w dziennym i na twarzy. Zdziwiły, a raczej zaskoczyły mnie małe drobinki rozświetlające. Nie spodziewałam się tego w podkładzie matującym, ale nie przeszkadzają mi, bo nie lubię płaskiego matu, a te drobinki nie są bardzo widoczne, więc mogą dać nienachalny, całkiem fajny efekt rozświetlenia na twarzy.

Dzisiaj wypróbowałam na twarzy odcień golden fairest i jest fantastyczny! Chyba pierwszy raz kolor podkładu nie odcina mi się od szyi! Ciekawa zatem jestem jak będzie z pozostałymi dwoma.. Wygląda na twarzy naturalnie, jednak niestety podkreśla suche skórki, mimo, że nałożyłam wcześniej serum (pervoe reshenie), później krem flos leku na zimę i mimo wszystko skórki na czole widać. Ale nie mam do niego "żalu" bo to moje problematyczne czoło nie współpracuje chyba z żadnym podkładem (za parę dni dotrze do mnie olej arganowy, może wtedy coś się polepszy). Drobinek na twarzy nie widać, mat nie jest płaski, nie ma efektu maski, więc na razie jest ok
kolorowo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 20:24   #287
aniaxka
Przyczajenie
 
Avatar aniaxka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czekam na swoja przesyłkę z AM zamówiłam beige fairest oraz próbkę korektora najjaśniejszą - podzielę sie wrażeniami jak tylko paczka dotrze - nie mogę się doczekać
__________________
Żyję już trochę na tym świecie i zauważyłam, że jak kto ma w sobie dar by błyszczeć, to będzie błyszczeć nawet przez sześć warstw brudu, a ci, co błysku nie mają, błyszczeć nie będą, choćby ich nie wiem jak polerować.
Terry Pratchett
aniaxka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:13   #288
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Straszny mam problem z tymi minerałami Anabelle... Wszystko byłoby super, gdyby nie kolory. Z jasnością odcienia idzie trafić, ale z samym odcieniem? Golden jest dla mnie za żółty, beige za pomarańczowy, a natural za różowy. Już od dłuższego czasu zabieram się do pomieszania tych kolorów, jest sens to robić w ogóle?
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 22:29   #289
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Straszny mam problem z tymi minerałami Anabelle... Wszystko byłoby super, gdyby nie kolory. Z jasnością odcienia idzie trafić, ale z samym odcieniem? Golden jest dla mnie za żółty, beige za pomarańczowy, a natural za różowy. Już od dłuższego czasu zabieram się do pomieszania tych kolorów, jest sens to robić w ogóle?
Wnioskując po Twoich spostrzeżeniach co do koloru, wydaje mi się, że masz cerę oliwkową.
Co do mieszania, myślę, że to dobre, a nie raz jedyne wyjście, aczkolwiek może zamiast bawić się w zakup kolejnym podkładów, lepszym rozwiązaniem byłyby tlenki/pigmenty? Wtedy każdy podkład mogłabyś niemal idealnie dopasować kolorem. Ja sama przestałam już szukać odcienia idealnego i sama mieszam, starając się odwzorować kolor mojej cery.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 22:48   #290
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Wnioskując po Twoich spostrzeżeniach co do koloru, wydaje mi się, że masz cerę oliwkową.
Co do mieszania, myślę, że to dobre, a nie raz jedyne wyjście, aczkolwiek może zamiast bawić się w zakup kolejnym podkładów, lepszym rozwiązaniem byłyby tlenki/pigmenty? Wtedy każdy podkład mogłabyś niemal idealnie dopasować kolorem. Ja sama przestałam już szukać odcienia idealnego i sama mieszam, starając się odwzorować kolor mojej cery.
też tak myślę :tak: mieszanie anabelek nic Ci nie da, bo z nich nie wyjdzie neutral-oliwka (a wnioskuję, ze włąsnie taki kolor masz), najwyzej jakas zmutowana pomarńcza:P

Lepiej odwiedz kolorówce i kup jakis tlenek zielony i lub niebieski

(zielony przesunie w kierunku oliwki, niebieski ochłodzi np. żółć i kolor przesunie się w kierunku neutrala, a większa ilość w kierunku ..oliwki? tak? zółty+blue= zielony? niby teoretycznie powinno tak wyjsc;D
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:55   #291
lanoyee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Question annabelle minerals a lily lolo?

Nie wiem czy istnieje taki wątek, ale nie znalazłam niczego podobnego w wyszukiwarce. Proszę mnie naprowadzić na odpowiedni link gdybym była w błędzie

Od pewnego czasu używam podkładu lily lolo, jednak chciałabym się przerzucić na kryjący annabelle minerals. Miałam odcień blondie. Czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze kolorku z AM? Może ktoś już był w podobnej sytuacji i może doradzić ?

Interesuje mnie też jakość pędzli z AM. Czy włosie wypada?
Jakie są wasze opinie na temat tych dwóch firm?

Edytowane przez lanoyee
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:56
lanoyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:06   #292
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: annabelle minerals a lily lolo?

co do koloru sie nie wypowiem bo z lily lolo mam popcorn a z am mam golden fair, jezeli chodzi o porownanie,jest watek osobny o am i ll ale w skrocie mowiac ll mniej kryja jednak sa bardziej naturalne na twarzy a ostatnio am mi sie warzy i sciaga skore....co mnie doprowadza do szalu, juz sama nie wiem. moze skora sie przyzwyczaja do mineralow i je "odrzuca", przez wysuszenie wyszly mi krostki
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:43   #293
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

widze ze nie tylko ja mam ten problem forma kryjaca-tapeta, ciasto i zgrozo zapychanie twarzy!!! nie wiem jak to sie stalo..no ale...a juz myslalam ze bedzie fajnie...juz sama nie wiem co mam kupic moze EDM?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:45   #294
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
widze ze nie tylko ja mam ten problem forma kryjaca-tapeta, ciasto i zgrozo zapychanie twarzy!!! nie wiem jak to sie stalo..no ale...a juz myslalam ze bedzie fajnie...juz sama nie wiem co mam kupic moze EDM?
W temacie AM się nie wypowiem, bo nie miałam, ale osobiście jestem bardzo zadowolona z EDM Mam formułę matującą i spokojnie mogę budować warstwy krycia bez efektu maski czy pudernicy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:44   #295
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

I ja niedawno odkrylam Annabelle Lumiere zniknelo z allegro, Pixie... chyba nawet nie warto komentowac. I zacieram juz raczki na nowe prochy

Zima uzywam Light golden / Light golden medium w formule Flawless Face, wiec juz po analizie watku zorientowalam sie ze najlepszy bedzie Fairest Gold, lub Fair Gold w formule kryjacej tak?

A teraz male pytanko za 100 pkt. Szukam tez czegos na lato, co by najbardziej pasowalo do Avon nude? Kropa wyszla pomaranczowa, ale wolalabym cos z goldenow, tylko ze ten golden medium na blogach wyglada na "brudnawy"??

A moze beige medium?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0060.jpg (87,0 KB, 139 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:01   #296
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

tworazka świetny swatch, na białej kartce naprawdę widać róznice pomiedzy odcieniami. Proste i genialne.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:15   #297
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Prosze sie czestowac Lumiere w formule FF ( opakowanie po gumach z biedry chyba kazdy zna ich odcien to tak dla ulatwienia )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0496.jpg (92,1 KB, 91 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:21   #298
9b5e5e5128779c028a6f64246b7f7f346d414039_5ecd9f920e09d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Opinia o kosmetykach anabelle minerals, nie mam porównania do innych kosmetyków mineralnych, to moja pierwsza styczność ale po nich napewno nie wróce do podkładów płynnych.
Ogólnie mam twarz problematyczną cera mieszna + naczyńkowa
na tawrzy często mam pzrebarwienia i lekki trądzik
kolor skóry raczej taki beż/oliwka jasny

Za pierwszym razem kupiłam same testerki + pędzel do podkładu + korektor

KOREKTOR – mineralny light
Moja opinia: na poczatku byłam przerazna bo na skórze po nalożeniu punktowo palcem był zielono biały, po lekkim rozsmarowaniu jednak lekko wtopił się w skóre i po nalozeniu pudrów ładnie się stopił, krycie nawet niezłe

KRYJĄCE – bardzo kryjące, jak dla mnie za bardzo, tworzyły maskę jesli omyłkowo za dużo się ich nałożyło, trzeba bardzo umiejętnie je „dozować”, dodatkowo po nałożeniu zbieram nadmiar wacikiem zeby jako tako wyglądały
natural fair – jak dla mnie bardzo jadny, troche pod porcelanowe odcienie
natural light – troche ciemniejszy do naturalnej skóry
natural medium – jak dla mnie troszkę różoway odcień, czego nie lubię
golden fair – ziarnisto zółty odcien, nie jest zły

MATUJĄCE – póki co najbardziej mi podpasowały, ładnie kryją, nie tworzą maski
natural light – mój typ, dobrze kompnuje z moja twarza, nie jest za ciemny, ani za jasny, taki sredni natura i co najfajniesze nie ma rozowosci po nim
natural medium – jak dla mnie daje odcien lekko różowawy

ROZŚWIETLAJĄCE – nie widze jakiegoś wielkiego rozświetlenia po uzyciu, do skóry mieszanje chyba nie bardzo
golden ligt – kolor bardzo podobny do kryjący golden fair z tym ze mniej zoltawy jak dla mnie

Także moim hitem są matujące, dziś zamówiłam juz pełne opakowanie MATUJĄCY GOLDEN LIGT
plus próbki BEIGE, GOLDEN mataujących

Plusy / minusy matujących:
- ładnie kryją
- wyglądają naturalniej niz podkłady
- po kilku chwilach się wtapiają
- na imprezy nadają sie idealnie, makijaz nie spływa
- nie matują jednak na długa w przypadku przetłuszcającej się cery

- nie nalzey przesadzac z iloscią, bo utworzy sie maska
- zatykają lekko pory (napewno nie gorzej niz podkłady w płynie)
9b5e5e5128779c028a6f64246b7f7f346d414039_5ecd9f920e09d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:24   #299
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
widze ze nie tylko ja mam ten problem forma kryjaca-tapeta, ciasto i zgrozo zapychanie twarzy!!! nie wiem jak to sie stalo..no ale...a juz myslalam ze bedzie fajnie...juz sama nie wiem co mam kupic moze EDM?
Jestem z Tobą, już ok. tygodnia nie mogę patrzeć na siebie, bo tak załatwiłam sobie cerę przez zapchanie AM... Lepiej, żeby to nie była sprawa tego, że podkład jest po prostu suchy (zresztą wydaje mi się, że dobrze nawilżam cerę). Nie wiem, jestem w dziwacznym położeniu- z jednej strony jestem wściekła na te minerały, rozczarowana, a z drugiej- jak pomyślałam o stosowaniu drogeryjnych podkładów... Chyba już nie chcę. Jakoś mam nadzieję na to, że znajdę jakieś nie zapychające, w moim przypadku tylko to w sumie (AŻ) zdyskwalifikowało AM. Pełna wiary i nadziei zamówiłam próbki Meow... Podobno nikt z używających Meow nie umieścił inf w wątku, że zapycha. No cóż, ryzyko... Teraz jednak tak się lękam po przygodzie z AM, że nie wiem ile czasu minie, zanim odważę się sięgnąć po swoje próbki... Pozdrawiam
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:55   #300
capriciossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hmm, bardzo ciekawe
capriciossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.