Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 10:37   #3961
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kochane Moje Minerałkomaniaczki ! na wstępie dzięki za poradę w sprawie odcieni - czy to możliwe żeby pasowały oba ?? wczoraj miałam zamiast olive medium, beige neutral i jest bardziej podobny natomiast lepiej wyglądam w olive medium (tak mi się wydaje ) czy warto próbować light olive ???
a druga rzecz ??? ja zauważyłam że podkład położony na filtr bezpośrednio trzyma sie godzinami - natomiast całość delikatnie spryskana wodą termalną mam wrażenie że " siada " po kilku godzinach.. możliwe to ????
mam próbkę kaolinu - rozumiem że raczej tylko jako primer ???
dużo tych pytań ale same rozumiecie .... niedoświadczenie.
ściskam Was wszystkie. Piękne jesteście i w minerałkach i bez ))))
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:39   #3962
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

wydaje mi sie, ze wygladam bardzo przecietnie i niepozornie, zwlaszcza bez makijazu

Agus ja bardzo chetnie zapraszam na wyspe
absolutnie nie przeciętnie nie masz klasycznej urody, tylko taką niebanalną, Twoja twarz zapada w pamięć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:00   #3963
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny proszę o pomoc!
Dziś sobota, wykładów nie mam więc postanowiłam użyć podkładu, który przyszedł do mnie z allegro a o którym zapomniałam, że kupiłam
Zrobiłam kilka zdjęć:
1, 2 - bez makijażu, tylko olejek z BU na twarzy (nie wystraszcie się!! okropnie się tak pokazywać bez makijażu ). Jak widać mam co do ukrycia, szczególnie po prawej stronie twarzy (przypuszczam że to wysyp spowodowany częstym korzystaniem z telefonu w pracy, bakterie itd.). Proszę także o pomoc w określeniu odcienia skóry Nie wiem jaki mam. Coś chyba z żółtym. Tak??
3, 4 - z samym tylko podkładem. Już widzę, że jest za ciemny ale chyba na lato będzie OK jak się trochę opalę?? Jaki odcień Waszym zdaniem byłby najlepszy dla mnie
5, 6, 7 - w dzisiejszym makijażu. Na powiekach mam mineralne cienie Leishi A tak to puder rozświetlający Vipery, bronzer Burżuja, tusz i błyszczyk. Nie użyłam korektora, nie udało mi się ukryć wszystkiego.

Musze kupić pędzel do minerałków bo teraz użyłam starego z podkładu Revlon'u i wyszly placki :/
Proszę o pomoc :plis:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_8156.jpg (64,1 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_8159.jpg (71,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_8162.jpg (105,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_8163.jpg (96,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_8168.jpg (67,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_8171.jpg (80,1 KB, 242 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:01   #3964
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

O i jeszcze jedno zdjęcie z makijaże z drugiej strony twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_8180.jpg (57,5 KB, 79 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:13   #3965
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Susanno, jesteś śliczna, znowu to powiem Wydaje mi się, że ten podkłąd, który masz, jest odrobinę za ciemny lub pod względem odcienia niezbyt, ale to może tylko się tak światło ułożyło. Co do podkładów, hmm... może Linen albo Fairly light? Albo multi-tasking, w ogóle widzą mi się te odcienie, które brałam dla mamy, okazały się za jasne, Ty jesteś trochę od niej jaśniejsza więc może... A jak inne dziewczyny sądzą?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:28   #3966
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Susanno, jesteś śliczna, znowu to powiem Wydaje mi się, że ten podkłąd, który masz, jest odrobinę za ciemny lub pod względem odcienia niezbyt, ale to może tylko się tak światło ułożyło. Co do podkładów, hmm... może Linen albo Fairly light? Albo multi-tasking, w ogóle widzą mi się te odcienie, które brałam dla mamy, okazały się za jasne, Ty jesteś trochę od niej jaśniejsza więc może... A jak inne dziewczyny sądzą?
Zgadzam się co do urody Też mi się wydaje, że jest za ciemny.
Niestety co do odcienia konkretnie nie potrafię doradzić, bo nie widziałam średnich kolorków na żywo. Ten który masz jest na pewno za ciemny i za brzoskwiniowo-pomarańczowy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:15   #3967
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja widziałam tylko dzięki mamie, bo moje wybieranie podkłądów jest proste - biorę najjaśniejszy odcień, prawie biały
Susannko, zobacz sobie do albumu, ja mam te kolory o których mówiłam w swatchach

Edit: Ach, i zobacz sobie na mój post wymiankowy, mogę Ci zrobić odsypki z rzeczy, które tam mam Koziołki muszą trzymać się razem!

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-02-07 o 12:16
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 13:49   #3968
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzisiaj po raz pierwszy wymalowałam się różem Waffle Cone (mam go z wymianki z jmw). Ależ on piękny! Dodaje takiego ładnego, subtelnego kolorku policzkom. Wygląda na brąz, ale na mojej skórze widzę oprócz brązowych tonów również delikatnie różowe, dlatego np. nie nadał by się na całą twarz jako brązer, bynajmniej nie na moją twarz. Oczywiście ma delikatne drobinki jak cała rodzina różów sheen (zresztą to moja ulubiona grupa).
Chyba skompletuję całą peletę różów sheen. Oczywiście oprócz chłodnych odcieni i tych ewidentnie pomarańczowych, bo one nie dla mnie. No i oczywiście jak dolar spadnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:03   #3969
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

o matko, pół dnia nieobecności i tyle postów... nie nadążam za Wami
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ostrzegam, większość kończy w wątku odwykowym
zgadza się- w skrajnych przypadkach lądują tam nawet te, które jeszcze dobrze nie zaczeły
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Róz theme park - na oczach fajnie wyglada bo ma rozswietlajace drobinki a na twarzy o dziwo w ogole drobinek nie widac, a u mnie wyglaa jak matowy róż wiec idealnie.
Anecka- to niesamowite, jak różnie postrzegamy pewne rzeczy... Dla mnie theme park to przepiękny błyszcząco- opalizujący róż głownie na policzkach Na oku go jeszcze nie próbowałam, ale na twarzy daje niesamowity efekt glow (zwłaszcza w sztucznym świetle)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzisiaj po raz pierwszy wymalowałam się różem Waffle Cone (mam go z wymianki z jmw). Ależ on piękny!
a ja, mimo iż 3 razy z EDM już zamawiałam, to go nie wzięłam, mimo iż miałam go na liście, ale na jednym ze swatchy widziałam, że jest baaardzo delikatny i dający jedynie poświatę koloru- widocznie to mnie zmyliło .. Cóż, wylądował ponownie na wish liście
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:19   #3970
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja, mimo iż 3 razy z EDM już zamawiałam, to go nie wzięłam, mimo iż miałam go na liście, ale na jednym ze swatchy widziałam, że jest baaardzo delikatny i dający jedynie poświatę koloru- widocznie to mnie zmyliło .. Cóż, wylądował ponownie na wish liście
Tego że daje tylko poświatę to bym na pewno o nim nie powiedziała. Wprawdzie ja jestem jasna i dużo różu nie potrzebuję, ale oceniam to po ilości proszku do aplikacji. Pędzlem duo fiber zwykle trzeba dać minimalnie więcej różu, bo część wchodzi w sam pędzel, a przy waffle cone daję minimalnie a i tak widać go wyraźnie na mojej skórze.
cathy
jeżeli jesteś w odcieniu golden light, to ten róż będzie też dobrze na Tobie wyglądał.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:23   #3971
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

tak własnie sobie pomyślałam, że jedno ze zdjęć mnie po prostu zmyliło, bo z jakiegoś podowu musiałam go kiedyś dodać do mojej listy, więc na pewno mi się spodobał ..
Podsumowując- znowu ląduje na mojej liście
Wklejam zdjęcie policzka z theme park- cieżko go było uchwycić na zdjęciu, ale mam nadzieję, że widać, że u mnie jest dość błyszczacy na policzkach Tylko fragment twarzy, bo jadłam spaghetti i na zdjęciu wyszło, że mam pomarańczową plamę na brodzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg themepark.jpg (29,0 KB, 147 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 14:44   #3972
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Bardzo ładny ten theme park. Trochę nawet podobny daje efekt do waffle cone, ale ten ma więcej różu, a waffle cone to brąz z kapką różu zaledwie.

I nie może być matowy bo jest w kategorii sheen. Co jak co, EDM robi różne nieprzewidziane ruchy, ale żeby wpakować matowy róż do kategorii różów błyszczących, to się im jeszcze nie przytrafiło.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:46   #3973
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pomyślałam sobie, że może komuś przyda się jeszcze jedno porównanie dosyc popularnych na wizazu kolorow . Dodałam jeszcze korektor Maybelline, nie wiem, jak mogłam się nim wcześniej malowac tym bardziej, że dla mnie FL i FLN są za ciemne, wyglądam w nich jak po całodniowym siedzeniu na pełnym słońcu, i jest ogromna różnica między twarzą a szyją (pierwszy raz będę dodawa zdjęcia, nie wiem czy mi się uda)

zdjęcie 1 - z lampą
zdjęcie 2 - naturalne oświetlenie, w cieniu
zdjęcie 3 - w pełnym słońcu

IMG_4020_1.jpg

IMG_4021_1.jpg

IMG_4022.jpg
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:29   #3974
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Pomyślałam sobie, że może komuś przyda się jeszcze jedno porównanie dosyc popularnych na wizazu kolorow . Dodałam jeszcze korektor Maybelline, nie wiem, jak mogłam się nim wcześniej malowac tym bardziej, że dla mnie FL i FLN są za ciemne, wyglądam w nich jak po całodniowym siedzeniu na pełnym słońcu, i jest ogromna różnica między twarzą a szyją (pierwszy raz będę dodawa zdjęcia, nie wiem czy mi się uda)

zdjęcie 1 - z lampą
zdjęcie 2 - naturalne oświetlenie, w cieniu
zdjęcie 3 - w pełnym słońcu

Załącznik 2019425

Załącznik 2019426

Załącznik 2019427
Chyba sobie wezmę probkę Linen przy następnym zamówieniu, ładnie wygląda. Ja też używałam tego korektora .
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 16:08   #3975
klimatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

witam wszystkie maniaczki minerałków. Przeczytałam prawie cały wątek i też już zamówiłam sample everyday minerals. Mam jednak wątpliwości czy trafiłam z kolorem.Nie otrzymałam jeszcze paczuszki,ale mam do was pytanie,jaki podklad i róż byłby dla mnie najlepszy? I tak sie zastanawiam nad pressed powder i start to finish,więc również byłabym wdzięczna za rade. Dodam jeszcze,ze moja cera ma sklonności do czerwienienia sie,więc nie chciałabym,żeby podkład miał tonacje różowawą,poza tym używam czasem samoopalacza,więc nie chcialabym aby podkład był za blady.Pozdrawiam was cieplutko i już się nie mogę doczekać większego zamówienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarzu.jpg (18,6 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez klimatyczna
Czas edycji: 2009-02-07 o 16:15
klimatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:31   #3976
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Apsik,
wydaje mi się, że nie powinnaś obawiać się Original Glo, ja też mam bardzo suchą skórę, i na niej ta formuła sprawdziła się najlepiej ze wszystkich.

Edytowane przez JoannaLN
Czas edycji: 2009-02-07 o 17:47 Powód: Literówki
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:36   #3977
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Susanno, jesteś śliczna, znowu to powiem Wydaje mi się, że ten podkłąd, który masz, jest odrobinę za ciemny lub pod względem odcienia niezbyt, ale to może tylko się tak światło ułożyło. Co do podkładów, hmm... może Linen albo Fairly light? Albo multi-tasking, w ogóle widzą mi się te odcienie, które brałam dla mamy, okazały się za jasne, Ty jesteś trochę od niej jaśniejsza więc może... A jak inne dziewczyny sądzą?
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do urody Też mi się wydaje, że jest za ciemny.
Niestety co do odcienia konkretnie nie potrafię doradzić, bo nie widziałam średnich kolorków na żywo. Ten który masz jest na pewno za ciemny i za brzoskwiniowo-pomarańczowy.
Dzięki kochane
Tak więc tego odcienia mogę się od razu pozbyć. Drugi jaki zamówiłam jest chyba jaśniejszy czyli właśnie iustitio multi-tasking Mam nadzieję, że będzie pasował - jak do mnie dotrze kiedyś
Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ja widziałam tylko dzięki mamie, bo moje wybieranie podkłądów jest proste - biorę najjaśniejszy odcień, prawie biały
Susannko, zobacz sobie do albumu, ja mam te kolory o których mówiłam w swatchach

Edit: Ach, i zobacz sobie na mój post wymiankowy, mogę Ci zrobić odsypki z rzeczy, które tam mam Koziołki muszą trzymać się razem!
Zaraz zerkne do albumu. Zazdroszcze tak prostego wybierania
Jejku i dziekuję za umożliwienie mi odsypki Jeśli multi-tasking będzie pasował to podziękuję a jeśli nie to pędzę do Ciebie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:49   #3978
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie wiem czy pamiętacie, ale pytałam o to, czy korektor Intensive Light wróci i jeśli tak, to kiedy. Znalazłam taki temat na forum edm, niestety nie mogę wejśc na pierwszą stronę tego wątku z żadnej przeglądarki, nie wiem dlaczego . W zwiąku z tym mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby powiedziec, co tam napisano? Ten wątek jest tutaj, siódmy od góry: https://www.everydayminerals.com/ind...howcat&catid=3
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:54   #3979
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Susanna, jestes ladna ale (bez obrazy), nie pisz ze masakra pokazac sie bez makijazu, bo chyba mnie nie widzialas

Sadze ze Multi tasking bedzie idealny dla Ciebie ))) dla mnie jest za jasny troszke ale tylko przez to ze mam bardzo duzo czerwonosci co klsada sie na rozowa skore
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 18:07   #3980
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Susanna, może spróbuj jeszcze Beige - Light Medium.
Na stronie EDM ma taki sam opis jak MBN (yellow and pink undertones), a jest na pewno o ton jaśniejszy.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:08   #3981
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Susana multiasking, a drugi to fairly light z buff i beige light medium
Ozanna korektor ma powrocic w blizej nieokreslonym czasie, nie spdziewalabym sie tego szybko.
Witam nowe aktywnie piszące dziewczyny, bardzo się cieszę że wklejacie swoje zdjęcia i swoich nabytków, tego nam troszkę brakowało
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:17   #3982
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Susanna, jestes ladna ale (bez obrazy), nie pisz ze masakra pokazac sie bez makijazu, bo chyba mnie nie widzialas
No nie widziałam ale nie wierzę, że jest tak źle Prawie cale życie walczyłam z trądzikiem więc teraz mam jeszcze pozostałości po. No i tak publicznie pokazywać się bez makijażu - nieeeeee No golas po prostu

Cytat:
Sadze ze Multi tasking bedzie idealny dla Ciebie ))) dla mnie jest za jasny troszke ale tylko przez to ze mam bardzo duzo czerwonosci co klsada sie na rozowa skore
Super! Też mam nadzieję, że przez dzieło przypadku trafiłam w mój odcień. W sumie opisy cery na stronie EDM maja dobre, wiele to pomaga.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Susana multiasking, a drugi to fairly light z buff i beige light medium
Ozanna korektor ma powrocic w blizej nieokreslonym czasie, nie spdziewalabym sie tego szybko.
Witam nowe aktywnie piszące dziewczyny, bardzo się cieszę że wklejacie swoje zdjęcia i swoich nabytków, tego nam troszkę brakowało
Dziękuję pastereczko - zaraz zapiszę sobie te nazwy i do następnego zamówienia
Aha a jaki pędzel polecacie do minerałów? Bo na EDM jest kilka. Który z nich jest najlepszy??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:30   #3983
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No nie widziałam ale nie wierzę, że jest tak źle Prawie cale życie walczyłam z trądzikiem więc teraz mam jeszcze pozostałości po. No i tak publicznie pokazywać się bez makijażu - nieeeeee No golas po prostu

Moje fotosy mozna tylko na watkach dla tradzikowcow znalezc i mimo tego ze jestem anonimowa, bo zazwyczaj staram sie oczy i usta zamazac, to i tak sie wstydze


Ps. zauwazylam cos dziwnego.

Z poczatku multi tasking byl dla mnie dobry pod wzgledem koloru/odcienia.. teraz gdy dostalam PEACH od jmw, to wydaje mi sie iż wlasnie ten odcien jest dobry, bo sie nie odznacza..
naprawde dziwne to jest pozytywnie dziwne!

Co dziwniejsze.. mieszalam light olive z perfectem, ale tak 50/50.. wychodzilo dosc ciemno, w ogole odcien nie dla mojej skóry.. a czulam sie w nim super!!! wszystko idealnie pokryte.. moze zimą wlasnie przy golfach uzywac jednak tej mieszanki Kurcze musze jutro chyba sprobowac..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:57   #3984
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zaraz zerkne do albumu. Zazdroszcze tak prostego wybierania
Jejku i dziekuję za umożliwienie mi odsypki Jeśli multi-tasking będzie pasował to podziękuję a jeśli nie to pędzę do Ciebie
Oczywiście, jak coś to pisz

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Witam nowe aktywnie piszące dziewczyny, bardzo się cieszę że wklejacie swoje zdjęcia i swoich nabytków, tego nam troszkę brakowało
Teraz wszyscy chyba do albumu wrzucają

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aha a jaki pędzel polecacie do minerałów? Bo na EDM jest kilka. Który z nich jest najlepszy??
... i w tym momencie wszystkie powinny zacząć skandować - Flat top! Flat top!
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:56   #3985
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aha a jaki pędzel polecacie do minerałów? Bo na EDM jest kilka. Który z nich jest najlepszy??
Susannko w tym wątku odpowiedź na to pytanie padła pewnie ze 100 razy. Jeżeli naprawdę nie chce Ci się czytać tego wątku, jest jeszcze temat wyłącznie o pędzlach do minerałów, tam też wszystko jest nieraz powiedziane. A że wątek ma kilka stron, to na pewno dasz radę go ogarnąć. Zachęcam do lektury naszego forum i zgłębienia tematu minerałów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 20:10   #3986
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Apsik,
wydaje mi się, że nie powinnaś obawiać się Original Glo, ja też mam bardzo suchą skórę, i na niej ta formuła sprawdziła się najlepiej ze wszystkich.
Dziękuję Ci moja imienniczko Jak tylko dotrze do mnie paczka napisze jakie są wrażenia. Powinno to być w środę, więc już całkiem nie długo.
Właściwie marzę o twarzy młodej biegaczki takiej wiesz, lekko błyszczącej, zdrowej... Ale nie chciałabym się za bardzo błyszczeć.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 20:14   #3987
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

w tyg odebrałam 2 paczuszki z próbkami i niestety większość mi nie pasuje są za jasne ewentualnie jeden który jutro wypróbuję ale za to róże cud miód i orzeszki zwłaszcza DVR saturday
a zamówiłam :
buff fairy summer
warm medium beige summer
golden light
warm buttered tan
golden medium tan
buff beige neutral
róże:
DVR saturday
corner office
korektory:
intensive medium
intensive tan

zamówiłam jeszcze 4 próbki cieni ale kuzynka kosmetyczka mi je zwinęła
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 20:18   #3988
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jestem bardzo zadowolona ze STF fair ryżowego. Swietnie przedluza makijaz i gwarantuje mi calodniowy mat. Ostatnio zdał pozytywnie test na zasadzie: Mróz, klimatyzacja w sklepie, bieg na pociąg, grzejniki w pociagu, spacer po mrozie, 2 godziny siakówki i jedyne co sie stało z moim makijażem to skruszony tusz na rzęsach
Polecam wszystkim niezdecydowanym
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 20:54   #3989
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci moja imienniczko Jak tylko dotrze do mnie paczka napisze jakie są wrażenia. Powinno to być w środę, więc już całkiem nie długo.
Właściwie marzę o twarzy młodej biegaczki takiej wiesz, lekko błyszczącej, zdrowej... Ale nie chciałabym się za bardzo błyszczeć.
Apsik, czyli Asik, he, he! ) Nie bój się, on nie błyszczy - to nie jest rozświetlacz. Mojej cerze OG dodaje, jakby to powiedzieć - promienności, chyba to będzie najlepsze określenie. Oczywiście, jak czytałaś w wątku, odbiór odcienia, "blysku" bądź "matowości" jest bardzo subiektywny. Jednak mam nadzieję, że Ci się spodoba.
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:32   #3990
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja odpowiem na drugie pytanie: stf sunlight
Rozwielitko, dzięki. Intuicyjnie skłaniam się do sunlight, ale nie daje mi spokoju fair. Przeczesałam wątek, dziewczyny zwykle piszą, że oba odcienie są podobne, w zasadzie transparentne. No i tak się waham. A co do kolejnego zamówienia sampli podkładów, rozważam Beige Sunkissed Fair, Cool Multi-Tasking Neutral i Olive Light lub Sweet Almond. Jak myślicie, trafiony wybór, jeśli do tej pory najbliżej ideału był Buff Fairly Light Neutral?

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:33
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.