Kosmetyki Astor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 20:21   #1
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364

Kosmetyki Astor


Witam
Dziś w rossmanie wyparzyłam nowy pseudo mineralny podkład
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-w-pedzlu.html

Niestety na KWC jest tylko jedna opinia
Jestem bardzo ciekawa jak się sprawuje, więc kobitki jeżeli go posiadacie czekam niecierpliwie na relacje. Warto czy nie warto kupić ??

UP

Nie wierze, że jeszcze żadna z Was się na niego nie skusiła...
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...




Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-19 o 18:26 Powód: post pod postem
wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:12   #2
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Ja dzis sobie wziełam próbkę tego podkładu z Rosmana, więc specjalnie dla Ciebie moge go jutro wypróbować :P hehe no tylko nie wiem czy odcień dobry

__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:20   #3
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Gabi86 byłabym wdzięczna

U mnie w rossmanie niestety probek nie dają
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:39   #4
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

U nas w Rosmanie lezaly probki to sobie wzielam Ale podobno w probkach zawsze daja lepsze kosmetyki niz sa w opokawaniach normalnie :/
No wiec pomalowalam sie tą probką dzisiaj i musze przyznac ze spodobal mi sie na tyle ten podklad ze zamowilam go na alegro (bo byl tylko po 18 zl), kolezanka ktora tez miala probke rowniez zadowolona zamowila razem ze mna.
Jest on dosc kryjacy, po rozprowadzeniu (dzisiaj kolo 8 rano) ze tak powiem wtopił sie w skórę i mam go caly dzien praktycznie bez zadnych widocznych zmian, skóre mam mieszana, zimą nieco przesuszoną, i jest on odpowiedni dla mnie na teraz, jezeli masz tłustą cere to mogłby Ci nie odpowiadac. Przy malowaniu troche cienia do powiek spadlo mi pod oko i ciezko bylo to zmyc a wiec poklad ten "łapie" inne kosmetyki a wiec kulki brązujące od razu było widac na twarzy po jednokrotnym przejechaniu pedzla ale to akurat chyba dobrze. Co by Ci tu jeszcze powiedziec ..hmm mialam probke wiec nie wiem jak sie naklada go pędzlem ale podobno da się nauczyć
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:05   #5
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

Gabi86 dziękuje Ci ślicznie
Ja do tej pory używałam Max Factor, Lasting Performance i całkiem nieźle się sprawował, ale jak to ze mną bywa korcą mnie nowości Poza tym myślałam aby przejść na mniej kryjące podkłady - w końcu wiosna się zbliża, a póki co na prawdziwe minerałki muszę uzbierać kasy.
Zastanawiam sie jak by przyjęła go moja cera, bo ona chimerna jest i lubi się przetłuszczać
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 01:18   #6
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Astor

zmiana nazwy watku?
no mi na nosie sie nieco przetluszcza i wieczorem jeszcze wychodzilam to po prostu przypodrowalam, ale i tak jestem pelna podziwu ze podklad wytrzymal caly dlugiiii dzien, taki np Maybelline Superstay(podklad z baza ktory mial byc bardzo trwały) byl dla mnie bardzooo sredni;
A co do kuszenia sie nowosciami to znam to doskonale, mam swoj niezawodny i do tego niedrogi podklad (Lirene City Matt - jezeli nie uzywalas to polecam wyprobowac) ale czasem lubie kupic sobie cos innego , najlepiej z nowosci, choc przewaznie jestem zawiedziona, ciekawe jak tym razem bedzie, czy ten z alegro to nie jakas podrobka...
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 22:04   #7
czekoladka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki Astor

Hm... może użyj La roche..? dla mnie jest dobry chyba jeden z lepszych które miałam.
__________________
" Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety "
" Wszystko, co dobre, jest albo tuczące, albo niemoralne "
M.Monroe


czekoladka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 20:51   #8
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

Gabi skusiłaś mnie na ten podkładzik jutro ruszam po jego zakup

Co do Lirene - miałam go kiedys i nie przypadł mi do gustu

czekoladko to samo z La Roche...
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 00:49   #9
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Astor

no no tylko w razie co żeby na mnie nie było :P ale daj znać oczywiście jak Twoje wrażenia, ja niedlugo dostane ten z allegro... hm
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 16:04   #10
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

No i po ptakach

Nie mogłam się zdecydować na kolorek więc się cala wymazałam testerami, wróciłam do domku, patrze i ... ona ma mnóstwo świecących drobinek. Do tego obydwa kolorki 1 i 2 jak dla mnie podchodzą pod róż
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:26   #11
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Astor

no co Ty! ja miałam 003 i nie był ani różowy (też wole bezowe odcienie) ani sie nie swiecilam po nim... dla mnie ten 003 byl bardzo dobry mimo ze mam bardzo jasna karnacje..
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 16:37   #12
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

Jak zwlokę się z łóżka i wszelkie bakterie mnie porzucą udam się jeszcze raz na teścik owych podkładów. Pomyślałam, że świecące drobinki nie będą widoczne, bo i tak przyprószam sie sypkim pudrem.

Gabi jak dostaniesz podkładzik czekam na kolejne opinie
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:55   #13
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki Astor

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
no co Ty! ja miałam 003 i nie był ani różowy (też wole bezowe odcienie) ani sie nie swiecilam po nim... dla mnie ten 003 byl bardzo dobry mimo ze mam bardzo jasna karnacje..
a ja po wyprobowaniu probki 003 wygladalam jak murzynka..dawno probka z gazety nie byla dla mnie taka ciemna. Niestety musialam zmyc po 10 min, bo jak patrzylam na siebie w lustrze to roznica pomiedzy twarza a dekoltem porazala. (nie wytrzymalam nawet w domu).. ale sam podklad..hmm.ide dzis kupic:P
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:20   #14
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Astor

W sumie to macie racje dziewczyny ze ten odcien 003 jest dość ciemny, ale zaczelam chodzic teraz na solarium bo juz swojej bielosci zniesc nie moge wiec mysle ze niedlugo bedzie ok. A co do swiecących drobinek to rzeczywiscie jak sie wezmie na palec ta widac je ale po nalozeniu na twarz nie swiece sie. Dostalam juz ten z allegro i chyba rzeczywiscie trafilam na orginal i to za 18 zl, nadal jestem bardzooo zadowolona z tego podkladu. Tylko jedna wade zauwazylam, uwidacznia on zmarszczki, w moim przypadku nie ma za bardzo co uwidaczniac tylko lekko pod oczami ale pewnie dla starszych pan sie nie nadaje.
Pozdrawiam )
Anjouka, czekamy na Twoje relacje po zakupie, i na jakis odcien sie zdecydowalas
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:55   #15
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

gabi86 naprawdę się nie błyszczysz?? No jak football kocham, jak testowałam go na nadgarstku dość mocno się świecił. Co do uwydatniania zmarszczek, tym się póki co nie muszę martwić

Anjouka i jak kupiłaś go? Na który odcień się zdecydowałaś? Zdawaj szybko relacje

Bo ja póki co dalej leże w łóżku i muszę się obejść smakiem.

Czyżbyśmy tylko we 3 upolowały ten podkład ?
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:37   #16
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Astor

no naprawde sie nie blyszcze a te drobinki dostrzeglam dopiero jak o nich przeczytalam tutaj ;]
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:15   #17
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Astor

Ja też go mam ;D Odcień 007, jak dla mnie idealny. Podkład dobrze kryje... Świetnie się rozsmarowuje, a do pędzelka można się przyzwyczaić. Faktycznie te drobinki są co sprawia, że trochę się świecę.. A cerę mam mieszaną i dotychczas używałam podkładu matującego. Mineral Match używam zaledwie kilka dni, ale podoba mi się ponieważ nie tworzy efektu maski A kupiłam go za 41,90.
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:44   #18
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

W końcu po niego wyruszyłam, i aż wstyd się przyznać że do domu wróciłam z Rimmelem

Niestety jak dla mnie drobinki były bardzo widoczne, a dla mojej tłustej cery taki podkład odpada. I kolorystycznie bardziej podpasował mi R....

No i cena dużo niższa.

Ale dzięuję ślicznie kobitki za wszystkie opinie
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:34   #19
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Astor

Rozumiem.... ja pierwszy raz jak się nim pomalowałam to byłam silnie przestraszona widząc te drobinki. Bo kiedy testowałam go w sklepie na ręku to nic nie dostrzegłam, widoczność tych drobinek na pewno zleży od światła, ale mona się przyzwyczaić A z rimmela na jaki podkład się skusiłaś ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 22:09   #20
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

Pokusiłam się na Lasting Finish, też pseudo mineralny
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 15:59   #21
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Astor

Lasting Finish rozumiem Koleżanka mi go polecała, poczytałam o nim dużo poztywnych opini i też zastanawiałam się nad zakupem. Tylko trochę mało odcieni. A Ty jaki wybrałaś? I co zadowolona ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:12   #22
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

Wydaje mi się , że Rimmel ma więcej odcieni do wyboru. Przynajmniej mi łatwiej było dobrać kolorek 103 najjaśniejszy. Tak jak pisałam wcześniej miałam wrażenie że z Astora jasne kolory wpadają w róż;/

Trudno mi określić stopień mojego zadowolenia, ponieważ miałam go na sobie dzisiaj po raz pierwszy, ale pierwsze wrażenie zrobił dobre. Całkiem nieźle pokrył moje niedoskonałości, skóra wyglądała promiennie ale się nie świeciłam. I co ważne dość długo utrzymał się na skórze. Używam go wraz z nowo zakupionym pudrem matującym. Póki co jestem jak najbardziej na tak
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:33   #23
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Astor

Co do jasnych odcieni Astora to nie wiem, bo mój jest taki opalizujący i na pewno nie wpada w róż Na razie również nie żałuje swojego wyboru. A powiedz jak z tym Rimmelem nie ma efektu maski ? Jestem ciekawa, bo może jeszcze się na niego kiedyś zdecyduje ;p
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:43   #24
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Astor

A jak twoje wrażenie z dłuższego używania Astora? Powiedz, widzisz jakąś różnicę w porównaniu do innych podkładów, chodzi mi tutaj o zawarte minerały??

W żadnym wypadku nie ma efektu maski, nawet przy większej ilości nałożenia podkładu
Mam porównanie do Revlon, ColorStay oraz do Max Factor, Lasting Performance.
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:27   #25
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Astor

Ja jestem zadowolona, bo po roztarciu jednej warstwy efekt jest dosyć naturalny. Mam wrażenie, że jeśli się nałoży więcej podkładu te drobinki są bardziej uwidocznione, ale ogólnie nie poznałam jeszcze minusów... I jest lepszy od podkładów, które wcześniej używałam zdecydowanie
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:29   #26
matusiawww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Astor

Hej!Ja także zakupiłam niedawno ten podkład za 30,99 w Rossmanie, wiec od razu był powód, żeby sie skusić...Kupiła m odcień 007.W sklepie wydawał sie ok, jednak myslę, że jest trochę za ciemny(natomiast 003 jest na pewno za jasny), ale ładnie stapia się z kolorem skóry, wiec efekt nie jest jakis straszny.Mam cere mieszaną, i fakt,że drobinki są widoczne, jednak jest to efekt bardzo naturalny wg mnie.Podkład długo się trzyma, kryje niedoskonałości(jest dość gesty,w porównaniu z podkladami Maybelline, których miałam kilka)Generalnie odbiór bardzo dobry, powiem nawet, że jestem mile zaskoczonaBrakuje mi jednak jakiegos odcienia pośredniego..jakis 005 by sie przydał...
matusiawww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:39   #27
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki Astor

Ja co prawda nie o tym podkladzie, ale poniewaz watek jest o kosmetykach astor to chcialam wspomniec o nowym podkladzie mineralnym w pudrze astora. Link do stronki astora(niestety nie ma bezposredniego linku): http://www.swiatastor.pl/

Tam wchodzimy w produkty->podklady->najezdzamy kursorem na napis podklady->podklad w pudrze i jest tylko jeden do wyboru Mineral Match.

Natknelam sie na niego ostatnio w rossmanie i kupilam ze wzgledu na mega jasny odcien podkladu 01 - tak jasny podklad spotkalam tylko w prawdziwych mineralach i revlonie colorstay ivory. U mnie zlewa sie z szyja co jest nie lada wyczynem Krycie powiedzialabym ze srednie, ale pewnie wiecej warstw da lepsze, ja nakladam jedna. Rozprowadzenie podkladu dziecinnie proste, w ogole jest to najlepiej sprawujacy sie u mnie podklad mineralny(a mialam edm i buff'd). Co prawda testuje dopiero 3 dzien, ale jestem bardzo zadowolona szczegolnie ze byl to taki impulsywny zakup.

I z tym mineralym jest zonk, bo na opakowaniu, ani na stronce nie ma skladu. Jedyne co mozna znalezc to, to ze zawiera 96% mineralow, jest wzbogacony o zloto, platyne i srebro, oraz jest parben free, nieperfumowany i beztluszczowy.
Moze wy cos wiecej wiecie?
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:58   #28
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kosmetyki Astor

Ja sie wczoraj skusilam na mineral match w rossmannie, ale za 41,99... wiec chyba przeplacilam powiedzcie mi, jakich kremow uzywacie pod ten podklad? bo ja niegdys ze swieceniem sie nie mialam problemu, a teraz... czytalam opinie, ze jest dobry mat i w ogole wiec stwierdzilam, ze wyprobuje pomimo tego, ze jeszcze nie zuzylam do konca colorstaya, no i dalej sie swiece wiec tak sobie mysle, ze to moze wina kremow ktorych uzywam...
z gor dzieki za jakies podpowiedzi
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:15   #29
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Astor

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
I z tym mineralym jest zonk, bo na opakowaniu, ani na stronce nie ma skladu. Jedyne co mozna znalezc to, to ze zawiera 96% mineralow, jest wzbogacony o zloto, platyne i srebro, oraz jest parben free, nieperfumowany i beztluszczowy.
Moze wy cos wiecej wiecie?
Edyt, skład musi gdzieś być podany. Może sprawdź nalepkę na opakowaniu. Czasami lista jest ukryta pod nią. Jakbyś znalazła, to będę wdzięczna za przepisanie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:33   #30
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kosmetyki Astor

Nie ma pod nalepka skladu, sprawdzilam wlasnie.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.