Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 08:55   #2341
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dziękuje za cenną radę

Is czyli rozumiem, że jak bedę chciała cos organizować to mam ogłaszać tez tutaj ?


ale mnie bolą piersi jestem przed @, raz na rok zdarzy się ze tak bardzo bolą są tak małe że prawie w ogóle ich nie ma a teraz tak spuchły i bolą że czuję je przy każdym kroku na schodach też tak macie?
Możesz jak będziesz miała chwilkę rzucić hasło
Merci
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:59   #2342
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Wilny-o co sie poklociliscie..? jesli nie jestes 100% przekonana ze on zawinil to odpusc mu ten jeden raz pojedz, i spedzcie mily wieczor razem. klotnia klotnia-ale przeciez milosc jest ponad to
to taka sytuacja, nie ma wątpliwości że zachował się źle i że ma winę sam powiedział potem, że ewidentnie mu odje**ło - a to już u niego wiele jak sam zobaczył swój błąd

właściwie to już się nie gniewam, bo szybko mi przechodzi, ale trzymam go tak trochę dla zasady, bo wiem że jak za wcześnie zmięknę to on nic z tego nie wyciągnie na przyszłość i znowu będzie tak robił if U know what I mean
chcę żeby się wysilił chociaż raz na jakieś przeprosiny
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-03-02 o 09:05
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:05   #2343
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dzień Dobry
Kto się napije kawki?

Kamilanna wszystkiego naj,naj,naj...


Co do kremów to ja juz od dawna używam Dermedic Hydrain 2 i jestem bardzo zadowolona
__________________


Edytowane przez manusiakubusia
Czas edycji: 2010-03-02 o 09:07
manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:08   #2344
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
czeeeeść
a wiesz, że w maju będę w Wawie z TŻtem i że będziemy mieszkać 50 metrów od Ciebie?
jupi! Je we środy bywam niedaleko Fanki mieszkania

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Pranie, Yoskine jest w wersjach dla cery suchej i dla cery mieszanej
Ja miałam yoskine i nie podchodził mi, oddałam koleżance.

Pranie, jak możesz wytrzymać z kremem (a raczej bez kremu) do przyszłego tygodnia i w przyszłą środę znajdziesz 1,5 godz. to zabiorę Cię do pewnej firmy na pokaz kosmetyków (będzie można przetestować na własnej twarzy)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:08   #2345
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

winly, tylko się upewnij, że on wie o co chodzi
bo jeśli przyznał się do błędu, to dla niego już dużo i może uważąć, że to starczy za przeprosiny i jest spoko - więc o co chodzi?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:13   #2346
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
winly, tylko się upewnij, że on wie o co chodzi
bo jeśli przyznał się do błędu, to dla niego już dużo i może uważąć, że to starczy za przeprosiny i jest spoko - więc o co chodzi?
nie nie, on wie na pewno akurat tutaj jest jasna sytuacja czuje, ze idziemy znowu krok do przodu oby tak było

a propos związków, w dziendobrytvn mowia teraz o zwiazkach, gdzie po latach nagle okazuje sie ze od 20 lat zdradzał omg
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:13   #2347
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to taka sytuacja, nie ma wątpliwości że zachował się źle i że ma winę sam powiedział potem, że ewidentnie mu odje**ło - a to już u niego wiele jak sam zobaczył swój błąd

właściwie to już się nie gniewam, bo szybko mi przechodzi, ale trzymam go tak trochę dla zasady, bo wiem że jak za wcześnie zmięknę to on nic z tego nie wyciągnie na przyszłość i znowu będzie tak robił if U know what I mean
chcę żeby się wysilił chociaż raz na jakieś przeprosiny
i do.. indeed..
Hmm.. to zmienia nieco postac rzeczy..
no ale co... nie przeprosil..? Moze on z tych co przyznanie ze zle postapili uznaja automatycznie za przeprosiny..

wiesz.. ja przestalam walczyc i egzekwowac slowo "przepraszam" bo wole jak on sie przyzna ze wie ze zle zrobil.. i widze ze mu przykro..zamiast na sile cisnac o to jedno slowo. Ty wiesz najlepiej jak jest miedzy Wami i jak powinnas sie zachowac-ale na urodziny jedz. Tylko nie czekaj na lozku ubrana w tasiemke czerwona jak do prezentow i.. w.. ym.. perfumach tylko
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 09:23   #2348
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

witajcie
ostatnio nie czytalam was bo ogladalam na necie serial a wyszukiwarke mialam wlaczona wiec niby bylam dostepna... w kazdym razie wlasnie skonczylam nadrabiac zaleglosci...uff.. na szczescie tylko 4 strony

Sel, tesknilas?
Winly czesc, ciesze sie ze cie widze

u nas jakos leci, tyle ze siedzimy w domu. dzis pogoda do bani, strasznie wieje.
kostka mi sie powoli leczy, ale cos zapal mi przygasl, mam nadzieje, ze zdolam go znowu rozbudzic...

Mariolu, dostalam przesylke od Ciebie- bardzo dziekuje spodziewalam sie jakiejs probeczki a tu cala pomadka i probeczki. kochana jestes.

co do przedszkoli, musze sie wybrac po wniosek, u nas jak dobrze pamietam nabor od 18 marca.. choc i tak nie mam wielkich nadziei na przyjecie malej.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
najgorzej maja kobiety w malzenstwie ktore niepracuja i chca zaczac, zupelnie nie maja szans na przedszkole
dokladnie dlatego... nie przyjmuja dzieci, kiedy matka nie pracuje... ale jak mam zaczac skoro musze byc z dzieckiem?
chyba, ze uda mi sie zalatwic pieczatke, ze pracuje. nie ukrywam, ze to w mojej sytuacji jakies wyjscie. gdyby przyjeli mi mala do przedszkola, moglabym pojsc do pracy bo by mi sie to bardziej "oplacalo".

Kamilanno, rozwniez przylaczam sie do najlepszych zyczen urodzinowych- spelnienia marzen i zebyscie juz wkrotce mieszkali wspolnie, cala rodzinka
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:29   #2349
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Kamilianno, wszystkiego naj, naj, spelnienia marzen tych mniejszych i tych wiekszych rowniez !!!



Oooooo, o butach mowa....to nie bede sie rozlaczac...

Na mnie ostatnio wszystko zle lezy , kremy, prochy ...i ciuchy po zimie..........Dobrze ze z butami OK.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:33   #2350
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
i do.. indeed..
Hmm.. to zmienia nieco postac rzeczy..
no ale co... nie przeprosil..? Moze on z tych co przyznanie ze zle postapili uznaja automatycznie za przeprosiny..

wiesz.. ja przestalam walczyc i egzekwowac slowo "przepraszam" bo wole jak on sie przyzna ze wie ze zle zrobil.. i widze ze mu przykro..zamiast na sile cisnac o to jedno slowo. Ty wiesz najlepiej jak jest miedzy Wami i jak powinnas sie zachowac-ale na urodziny jedz. Tylko nie czekaj na lozku ubrana w tasiemke czerwona jak do prezentow i.. w.. ym.. perfumach tylko


wiem ze mu przykro i slowo przepraszam padło, jakoś tam wybąkał ale potem wyszedł i się nie widzieliśmy. czekam na jakiś gest z jego strony, bo nie chciałam się pierwsza odzywać ech, z nim to ciężko bo on sie w takich sytuacjach zamyka w sobie i zadręcza myślami
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-03-02 o 09:36
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:43   #2351
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Is czyli rozumiem, że jak bedę chciała cos organizować to mam ogłaszać tez tutaj ?


ale mnie bolą piersi jestem przed @, raz na rok zdarzy się ze tak bardzo bolą są tak małe że prawie w ogóle ich nie ma a teraz tak spuchły i bolą że czuję je przy każdym kroku na schodach też tak macie?
Ogłaszaj

a co do bólu piersi... niestety też tak mam. Po domu zawsze chodzę w spodniach dresowych (czemu jak wymiawiam słowo "dres" to nasuwa mi się wizja dresu ortalionowego? broń Boże nie taki noszę ), jakiejś bluzie i bez stanika, bo najwygodniej. I właśnie wtedy jak schodzę po schodach, to się za przeproszeniem trzymam za piersi, bo bolą przy każdym "wstrząsie" ale u mnie to może też kwestia tego, że mam mastopatię.


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
jupi! Je we środy bywam niedaleko Fanki mieszkania
Ale my będziemy od piątku do niedzieli... zostawię TŻta na chwilę i mam nadzieję, że chociaż z Fanką uda mi się 10 minut na chodniku pod blokiem pogadac
ciekawe, jak jej idzie teraz...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 09:52   #2352
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Kamilanna wszystkiego najpiękniejszego i duuuuużo ciepła i bliskości : roza:

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Anko, dostalam probke kremui dziekuje za pink snowflakesteraz nie wiem czym sie odwdzieczac
ju łelkom oj tam, wszystko się w praniu wyrówna (za co uprzejmie przepraszam Pranie )

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
To teraz JA WAS pokusze
Fergie, jaki krem bo juz jestem w takim amoku, ze jak znam siebie, to jutro pojde i za bandyckie pieniadze jakiegos chanela w ciemno kupie. Laska od pol ceny milczy.
a czemu chcesz akurat takie drogeryjne? na tych stronach z naturalnymi kosmetykami, które podawałam, można kupować próbki, np. właśnie Logony albo AnneMarieBorelind (dość treściwe, mam akurat pod oczy i dzienny regenerujący i są super)
a apteczne Ci nie pasują? jakieś avene albo cuś? jeśli chcesz poszperam w próbkach - mam sporo takich wypasionych (jakieś lancomy itd), naturalnych i aptecznych, spiszę Ci co mam może coś znajdziesz dla siebie (ale to jak wrocę do domu)

Pastereczko, trzymam kciuki za zdrowie synka


a wiecie, że kazali mi zmienić tytuł pracy? i muszę drukować, oprawiać i wysyłąć jeszcze raz. zła jestem jak nie wiem co, chociaż dzięki temu dostałam jeszcze jeden miesiąc (do następnej rady) na ewentualne uzupełnienia

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2010-03-02 o 09:55
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:16   #2353
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale my będziemy od piątku do niedzieli... zostawię TŻta na chwilę i mam nadzieję, że chociaż z Fanką uda mi się 10 minut na chodniku pod blokiem pogadac
ciekawe, jak jej idzie teraz...
Ej Viol! nie musisz go zostawiać (no chyba, że bardzo chcesz), możemy się razem spotkac na kafce przecież i może być w sobotę lub w niedzielę przecież... nie ma problemu - dojadę do centrum (nawet bilet miesięczny posiadam od wczoraj )

Paula - mam nadzieję, że spełni Twoje wymagania

U nas są elektroniczne zapisy do przedszkoli i szkół podstawowych (nie wiem jak wyżej, bo za małe dziecię mam . Od 15 do 30 marca muszę podjąć decyzję czy wysłać Gluta do "zerówki" czy do I klasy

Kamilianna - biziol odemnie też Żeby wszystko było po Twojej myśli

Anka F. niefajnie z tą pracą
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:19   #2354
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ej Viol! nie musisz go zostawiać (no chyba, że bardzo chcesz), możemy się razem spotkac na kafce przecież i może być w sobotę lub w niedzielę przecież... nie ma problemu - dojadę do centrum (nawet bilet miesięczny posiadam od wczoraj )
No to jesteśmy umówione a co do TŻta, to nie wiem czy on będzie wolał iść ze mną, czy zostać z naszymi znajomymi wyjdzie w praniu (za co i ja Pranie przepraszam ). Też nie chcę, żebyście Wy się dziwnie czuły, że chłopa ze sobą wlokę ja nie z tych, co muszą go mieć przy sobie w każdej sytuacji

[jak mnie wkurzało strasznie, kiedy moja ex-przyjaciółka przyjeżdżała do mnie ze swoim TŻ... raz rozumiem, nawet drugi, ale za każdym razem? jak ja do niej przyjeżdżałam to też on wiecznie u niej był... normalnie brakowało żeby jeszcze do wc razem chodzili, nie było kiedy pogadać "po babsku" i dużo z tego powodu drogi się nam rozeszły...]
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:31   #2355
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Pastereczko..dlaczego jesteś na zielono na moim pasku ??? ,
A Wy o związkach ???Ja się nie udzialam o facetach bo juz kiedys pisałam co o nich myslę , zdania nie zmienię
Violl..ja bym była zdziwiona jakby on chciał na to spotkanie iść...On i same kobiety
Kamilianko...sto lat , duzo miłości , radości z pociechy.Życzę Ci z całego serduszka abyś w końcu wsiadła w ten samolot i zamieszkała ze swoim TŻem
Paula...oczywiści że tęskniłam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-03-02 o 11:34
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:32   #2356
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl, mam pytanie w kwestii kobiecej
czy jak wertowałaś literaturę do swojej pracy zetknęłaś się z czymś o spostrzeganiu ciąży w społeczeństwie? a najlepiej o spostrzeganiu ciąży w społeczeństwie na przestrzeni wieków? ktoś mi bliski potrzebuje, a w googlach nic się nie pojawia
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:37   #2357
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

o, widzę że wszystkie organizatorki się nam wiosennie zazieleniły gratulacje dziewczyny nowych barw wojennych


Kamilianno wszystkiego najlepszego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:40   #2358
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Pastereczko..dlaczego jesteś na zielono na moim pasku ??? ,
A Wy o związkach ???Ja się nie udzialam o facetach bo juz kiedys pisałam co o nich myslę , zdania nie zmienię
Violl..ja bym była zdziwiona jakby on chciał na to spotkanie iść...On i same kobiety
Kamilianko...sto lat , duzo miłości , radości z pociechy.Życzę Ci z całego serduszka abyś w końcu wsiadła w ten samolot i zamieszkała ze swoim TŻem
Paula...oczywiści że tęskniłam
Ja tęż jestem zielona Organizatorki jesteśmy teraz Oficjalne Normalnie jak moderator "prawie" Tylko punktów karnych nie możemy dawać

Kamilanno Wszystkiego najlepszego


---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o, widzę że wszystkie organizatorki się nam wiosennie zazieleniły gratulacje dziewczyny nowych barw wojennych
Śliczny wiosenny kolor, co nie ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:41   #2359
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja tęż jestem zielona Organizatorki jesteśmy teraz Oficjalne Normalnie jak moderator "prawie" Tylko punktów karnych nie możemy dawać


Śliczny wiosenny kolor, co nie ?
Ja też

Śliczny Bałam się że będzie różowy
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 11:41   #2360
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Violl..ja bym była zdziwiona jakby on chciał na to spotkanie iść...On i same kobiety
Może będzie chciał popatrzeć...? a serio to też nie sądzę, żeby chciał pójść także na chwilę wyskoczę z mieszkania zostawiając go tam na pastwę losu


Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Violl, mam pytanie w kwestii kobiecej
czy jak wertowałaś literaturę do swojej pracy zetknęłaś się z czymś o spostrzeganiu ciąży w społeczeństwie? a najlepiej o spostrzeganiu ciąży w społeczeństwie na przestrzeni wieków? ktoś mi bliski potrzebuje, a w googlach nic się nie pojawia
Niestety... Jedyna książka "pokrewna" to "Macierzyństwo w kontekście zmian społecznych" A. Maciarz, ale raczej nie porusza strikte tego tematu o który pytasz.


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o, widzę że wszystkie organizatorki się nam wiosennie zazieleniły gratulacje dziewczyny nowych barw wojennych
Aaa więc to takie triko
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:42   #2361
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

normalnie awans
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:45   #2362
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Gratulacje dziewczyny

z tymi punktami, to moim zdaniem najmniej przyjemna część moderowania, wiec nie macie czego zalowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:47   #2363
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Domi., Pastereczko ...no gratuluję A jak wy sobie interpretujecie te kolory to wiecie Ale barwy wojenne mnie rozśmieszyły
AnkaFranka..znalazłam coś takiego , rzeczywiście cięzki temat ...
Problem „zawłaszczenia” i medykalizacji ciąży i narodzin, menopauza i antykoncepcja
(ciąża będąca zjawiskiem znanym i powszechnym jest dziś traktowana jako rodzaj
„choroby”. Współczesne kobiety zostały odsunięte od procesu narodzin (kobiety boją się
rodzić w domu, zanika instytucja akuszerki). Nadzorujący proces reprodukcji lekarze nie
respektują wiedzy i opinii kobiet na temat własnego ciała);

Lektura
Adam Buczkowski, Społeczne tworzenie ciała. Płeć kulturowa i płeć biologiczna,
(Rozdział: Instytucjonalizacja nauki o kobiecie), s. 140-184.
Iza Desperak, Antykoncepcja, aborcja i ... eutanazja. O upolitycznieniu praw
reprodukcyjnych w Polsce

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Rzaba...a to za co punkty się otrzmuje ???Też chcę zbierać punkty-jaka nagroda , he??? Fajnie że wpadłaś pokumkać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:49   #2364
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Kamilianna- życzę Ci samych szczęśliwych chwil w życiu i aby wszystko ułożyło się po Twojej (Waszej ) myśli!

Pastereczko- za syna! Na pewno wszystko będzie dobrze.

Kamilko- nadal chcesz się wzajemnie wspierać? Mój tż codziennie opycha się fast foodami, chipsami, ciastkami, gazowanymi napojami itp. Ledwo co żyję po wczorajszym otwarciu szafki z przyprawami... Paskud wsadził tam wszystkie słodycze Prawie się poddałam... Jakaś propozycja na zastąpienie słodyczy/owoców?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:51   #2365
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Rzaba...a to za co punkty się otrzmuje ???Też chcę zbierać punkty-jaka nagroda , he??? Fajnie że wpadłaś pokumkać

Za tarzanie w kisielu
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:52   #2366
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Rzaba...a to za co punkty się otrzmuje ???Też chcę zbierać punkty-jaka nagroda , he??? Fajnie że wpadłaś pokumkać
raczej za kare

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:56   #2367
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny

z tymi punktami, to moim zdaniem najmniej przyjemna część moderowania, wiec nie macie czego zalowac
No właśnie tak podejrzewałam. Ja za ugodowa jestem, moze to dobrze, że nie mogę dawać punktów karnych, bo bym chyba nie potrafiła
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Za tarzanie w kisielu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:56   #2368
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

No to ja jestem z tych grzecznych..heheh
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:56   #2369
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Niestety... Jedyna książka "pokrewna" to "Macierzyństwo w kontekście zmian społecznych" A. Maciarz, ale raczej nie porusza strikte tego tematu o który pytasz.
ooo, dzięki, zawsze to coś

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
AnkaFranka..znalazłam coś takiego , rzeczywiście cięzki temat ...
Problem „zawłaszczenia” i medykalizacji ciąży i narodzin, menopauza i antykoncepcja
(ciąża będąca zjawiskiem znanym i powszechnym jest dziś traktowana jako rodzaj
„choroby”. Współczesne kobiety zostały odsunięte od procesu narodzin (kobiety boją się
rodzić w domu, zanika instytucja akuszerki). Nadzorujący proces reprodukcji lekarze nie
respektują wiedzy i opinii kobiet na temat własnego ciała);

Lektura
Adam Buczkowski, Społeczne tworzenie ciała. Płeć kulturowa i płeć biologiczna,
(Rozdział: Instytucjonalizacja nauki o kobiecie), s. 140-184.
Iza Desperak, Antykoncepcja, aborcja i ... eutanazja. O upolitycznieniu praw
reprodukcyjnych w Polsce
dzięki Sel! kurcze, przecież ja znam tego gościa!! i to prawie osobiście zapomniałam o nim!

a swoją drogą to w tym temacie to właśnie same aborcje znalazłam, szkoda że badaczki feministyczne nie zajmują się normalnością i pozytywnymi stronami macierzyństwa
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:01   #2370
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Ja też

Śliczny Bałam się że będzie różowy
ja myslalam ze nas pogrubia tylko jakos

Is fajny podpis z listonoszem

Selene dziekuje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.