Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 17:10   #1801
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nie mam zdjęcia przed, ale po jak najbardziej
bardzo proszę:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=63587
właściwie to wszystkie moje "oka" na tych zdjęciach diorshowa mają, bo ja fanka jestem zaprzysięgła
Bardzo ci kochana dziękuję

Myślę, że skuszę się na diora, a później na ten drugi tusz i sama ocenię, który dla mnie będzie lepszy
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:55   #1802
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez sweet_sugar Pokaż wiadomość
Bardzo ci kochana dziękuję

Myślę, że skuszę się na diora, a później na ten drugi tusz i sama ocenię, który dla mnie będzie lepszy

Od siebie dodam,ze YSL jest bardziej kremowy niz DiorShow-ale sama zobaczysz i mysle,ze nie bedziesz zalowac.
Jezeli lubisz tez duuuze geste szczoteczki to DiorShow powinien byc udanym zakupem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:01   #1803
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mnie ten tusz starcza na 3/6 m-cy i z reguly nie uzywam dluzej zadnej maskary-a przez ten okres sprawuje sie bardzo dobrze.
Rozmawialam z kilkoma innymi fankami tuszy Lancome i potwierdzily problem z rzesami wiec cos musi byc na rzeczy skoro identyczne reakcje zaistanialy ale masz racje nie kazdy musi tak reagowac...
Podoba mi sie jeszcze efekt koncowy z MF False Lash Effect-dla mnie bardzo porownywalny z YSL czy Diorem
Polecam bardzo pomocny watek:
Rzęsiska
Przeraziłyście mnie tym wypadaniem rzęs. Nie mam ich znowu aż tyle, by móc pozwolić im wypadać
A jaki jeszcze, oprócz MF False Lash Effect,możesz Hexxanko polecić??? dodam, że ja uwielbiam efekt sztucznych rzęs (dla mnie nie ma zbyt teatralnego efektu )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:13   #1804
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Moje rzęski wyglądają tak : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1277489455

po wymalowaniu tuszem Maybelline Intense XXL, z natury mam rzęski krótkie i mało ich troszkę, dlatego szukam czegoś lepszego, więc kupię tego Diora i zobaczymy .
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:15   #1805
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Przeraziłyście mnie tym wypadaniem rzęs. Nie mam ich znowu aż tyle, by móc pozwolić im wypadać
A jaki jeszcze, oprócz MF False Lash Effect,możesz Hexxanko polecić??? dodam, że ja uwielbiam efekt sztucznych rzęs (dla mnie nie ma zbyt teatralnego efektu )

Wiesz,u kazdego to moze byc inaczej ale ja naprawde zauwazylam to po tuszach Lancome,ktore byly non stop w uzyciu-poza tym kiedy je odstawilam problem po jakims czasie zniknal a nic innego nie uzywalam.

Dla mnie najlepszym wzmacniaczem dla maskary jest baza z L'oreala Volume Shocking,praktycznie z kazda maskara potrafi wyczarowac cuda a reszta to tez zalezy od kondycji rzes
MF jest naprawde rewelacyjny ale jak u Ciebie nie ma az takiego efektu to nie wiem co Ci polecic...
Mialas moze L'oreala Telescopic Carbon Black albo Diora Iconic?bo te maskary tez lubie tylko potrzeba chwili na dobra aplikacje tzn.nie sa do uzycia raz dwa kiedy sie nam spieszy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:30   #1806
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wiesz,u kazdego to moze byc inaczej ale ja naprawde zauwazylam to po tuszach Lancome,ktore byly non stop w uzyciu-poza tym kiedy je odstawilam problem po jakims czasie zniknal a nic innego nie uzywalam.

Dla mnie najlepszym wzmacniaczem dla maskary jest baza z L'oreala Volume Shocking,praktycznie z kazda maskara potrafi wyczarowac cuda a reszta to tez zalezy od kondycji rzes
MF jest naprawde rewelacyjny ale jak u Ciebie nie ma az takiego efektu to nie wiem co Ci polecic...
Mialas moze L'oreala Telescopic Carbon Black albo Diora Iconic?bo te maskary tez lubie tylko potrzeba chwili na dobra aplikacje tzn.nie sa do uzycia raz dwa kiedy sie nam spieszy.
Diora nie miałam, właśnie zastanawiałam się, czy wybrać Diora czy Lancome i chyba kwestia stanu rzęs mnie przekonuje. Telescopic u mnie suuuuper wydłużał, tylko ja mam tez delikatne i cienkie rzęsy, wiec po nim wyglądały jak mega długie owadzie nóżki (czyli długie,a le cienkie).Gdyby nie to, to byłby idealny., choć faktycznie aplikacja bywa czasochłonna.
Dziękuję Ci bardzo za rady, coś czuję, że zasilę grono fanek Diora
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:45   #1807
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Diora nie miałam, właśnie zastanawiałam się, czy wybrać Diora czy Lancome i chyba kwestia stanu rzęs mnie przekonuje. Telescopic u mnie suuuuper wydłużał, tylko ja mam tez delikatne i cienkie rzęsy, wiec po nim wyglądały jak mega długie owadzie nóżki (czyli długie,a le cienkie).Gdyby nie to, to byłby idealny., choć faktycznie aplikacja bywa czasochłonna.
Dziękuję Ci bardzo za rady, coś czuję, że zasilę grono fanek Diora

Mam nadzieje Nadi,ze bedziesz zadowolona Napisz jak juz dokonasz zkaupu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 21:31   #1808
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
coś czuję, że zasilę grono fanek Diora
oj kochana Dior wciąga ja juz od pięciu lat innego tuszu nie miałam, tylko diory i każdy mi po ok. 3-4 miesiące spokojnie wystarczał
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:43   #1809
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
oj kochana Dior wciąga ja juz od pięciu lat innego tuszu nie miałam, tylko diory i każdy mi po ok. 3-4 miesiące spokojnie wystarczał

Mnie sie wydaje,ze jak dany produkt pasuje to juz pozniej nie dziala magia marki-przynajmniej na mnie bo wielokrotnie tez przejechalam sie wybierajac jedynie na podstawie firmy,nie wszystko zloto co sie swieci
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:45   #1810
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

ja też miałam oba te tusze i żadnego nie polecam - mi z kolei bardzo pasowało Lancome L'Extreme, efekt był dużo wyraźniejszy i tusz nie znikał pod koniec dnia (jak działo się u mnie z Diorshow). A z niższej półki polecam niedawno przeze mnie odkryty dzięki KWC Essence Multiaction Mascara

aha, co do tuszu Lancome: ja używałam po zmyciu tuszu na noc olejku rycynowego i nie zauważyłam, żeby zaczęły wypadać mi po nim rzęsy
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251

Edytowane przez encore1fois
Czas edycji: 2010-06-27 o 18:47
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 21:44   #1811
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje,ze jak dany produkt pasuje to juz pozniej nie dziala magia marki-przynajmniej na mnie bo wielokrotnie tez przejechalam sie wybierajac jedynie na podstawie firmy,nie wszystko zloto co sie swieci
ale ja wcale nie twierdzę ze na mnie zadziałała magia marki dior, czy jakiejkolwiek innej, wprost przeciwnie- skoro znalazłam już swój ulubiony, który mi pod każdym względem pasuje, to jestem mu wierna pomimo kuszenia rozmaitymi nowościami i ulepszeniami innych marek
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 13:56   #1812
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Trochę mi się nie spodobała ta "uprzejma" odpowiedź "KWC". Co innego kilka recenzji, a co innego analiza PORÓWNAWCZA. Strażnicy wyszukiwarki czasem przesadzają...

Ale do rzeczy.

TYLKO YSL EFC Jeśli masz rzęsy takie jak ja, czyli jasne, cienkie, długie, rzadkie. Jeśli masz inne - nie sugeruj sięmoją opinią.

Przede wszystki EFC lepiej pogrubia niż DiorShow. Jest bardziej gęsty i kremowy, przez co lepiej otula rzęsy. Ma bardziej "poręczną" szczoteczke, nie brudzi powiek podczas malowania, co zdarza się Diorshow'om. EFC nie skleja rzęs i nie osypuje się pod koniec dnia. Poza tym starcza na dłużej.
Jeśli wybierasz się gdzieś za granicę, to lotniskach można upolować EFC za 22 Euro. Za tyle widziałam go ostatni na lotnisku Amsterdamie.

Pozdrawiam
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:37   #1813
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ale ja wcale nie twierdzę ze na mnie zadziałała magia marki dior, czy jakiejkolwiek innej, wprost przeciwnie- skoro znalazłam już swój ulubiony, który mi pod każdym względem pasuje, to jestem mu wierna pomimo kuszenia rozmaitymi nowościami i ulepszeniami innych marek

Ale to wcale nie byl zarzut jedynie wyrazilam opinie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:17   #1814
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Trochę mi się nie spodobała ta "uprzejma" odpowiedź "KWC". Co innego kilka recenzji, a co innego analiza PORÓWNAWCZA. Strażnicy wyszukiwarki czasem przesadzają...

Ale do rzeczy.

TYLKO YSL EFC Jeśli masz rzęsy takie jak ja, czyli jasne, cienkie, długie, rzadkie. Jeśli masz inne - nie sugeruj sięmoją opinią.

Przede wszystki EFC lepiej pogrubia niż DiorShow. Jest bardziej gęsty i kremowy, przez co lepiej otula rzęsy. Ma bardziej "poręczną" szczoteczke, nie brudzi powiek podczas malowania, co zdarza się Diorshow'om. EFC nie skleja rzęs i nie osypuje się pod koniec dnia. Poza tym starcza na dłużej.
Jeśli wybierasz się gdzieś za granicę, to lotniskach można upolować EFC za 22 Euro. Za tyle widziałam go ostatni na lotnisku Amsterdamie.

Pozdrawiam
Bardzo dziękuję bo uważam, że bardzo pomocny post. Właśnie o porównanie chodzi, bo co innego opinia o jednej rzeczy, a co innego zestawienie jej z drugą.
A mogłabyś jeszcze porównać choć jeden z nich z Hypnose Lancome???
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:41   #1815
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję bo uważam, że bardzo pomocny post. Właśnie o porównanie chodzi, bo co innego opinia o jednej rzeczy, a co innego zestawienie jej z drugą.
A mogłabyś jeszcze porównać choć jeden z nich z Hypnose Lancome???
Nadi83 w tej chwili używam Hypnose Drama z tą "dramatyczną" pokręconą szczoteczką. Cóż... Ranking?

1. EFC
2.DiorShow
3 Hypnose.

Hypnose jest z nich najbardizej wodnisty, a przez to najmniej pogrubiający. Baaaardzo łatwo brudzi powiekę na linii rzęs, czego nienawidzę. Jest w tym jeszcze "lepszy" niż DiorShow. Moim zdaniem najbardziej z tych trzech skleja, ale bez efektu pogrubienia. Na moich oczach daje taki dziwaczny efekt. Po umalowaniu muszę rozczesać rzęsy szczoteczką po Lash Queen HR, żeby jakoś wyglądać. Plusem jest to, że jest na pewno wydajniejszy niż EFC i DiorShow, ale co mi po tym? Na rzęsach jest jednak najbardziej trwały z nich wszystkich. Ale dla tych dwoch plusów nie warto go kupować moim skromnym zdaniem. Jesli juz miałabyś się zdecydować na Hypnose to na pewno na wersję klasyczną, bo Drama to jeden wielki dramat, par exellence Klasyczne Hypnose nie jest złe (nie brudzi powiek tak jak Drama albo DiorShow), ale tusz o podobnej jakosci (pogrubienie) znajdziesz w zwykłej drogerii, np. Look Out Astor (super tusz notabene, na moich rzęsach jedynie EFC i LAsh Queen HR go przebija). Hypnose zarowno drama jaki i klasyk mają najintensywniejszy odcień czerni z porównywanych maskar. By the way ostrzegam właścicielki rzęs takich jak moje przed klonem DiorShow o nazwie Iconic. Najbadziewniejsza maskara, jaką miałam kiedykolwiek.

Pisałam to w oparciu o moje doświadczenia i moje rzęsy: długie, cienkie, jasne, rzadkie, oczy głęboko osadzone. Tusze kupuję ZAWSZE w perfumeriach albo w sklepach Duty Free na lotniskach, więc to na pewno oryginały, a nie podrobki z allegro.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:09   #1816
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Widzę, że temat sie rozkręca. A na krótkich rzęsach i rzadkich jaki tusz najbardziej się sprawdzi. YSL czy Diorshow?
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:15   #1817
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez sweet_sugar Pokaż wiadomość
Widzę, że temat sie rozkręca. A na krótkich rzęsach i rzadkich jaki tusz najbardziej się sprawdzi. YSL czy Diorshow?

Jeśli rzęsy są cienkie to EFC YSL
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:58   #1818
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety nasze rzęski różnią sie długością i nie wiem co je bardziej wydłuży
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:10   #1819
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

ja mam dość rzadkie i polecam zdecydowanie VEFC, odradzam Diorshow!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 20:36   #1820
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

YSL- według mnie jedna z najlepszych maskar jeżeli chodzi o efekt Pieknie wydłuża , pogrubia rzęsy...ale...wysycha i po miesiacu zaczyna sprawiać problemy .
Dior show- według mnie nazwa w ogóle nie pasuje do tego tuszu . Jest to fantastyczny tusz dla średnich i długich rzęs . Pieknie je modeluje , ale SHOW nie ma . W ogóle nie pogrubia , fantastyczny na co dzień Efekt naturalnych rzęs

Jeżeli mogę cos polecić od siebie to Helene Rubenstein...KLIK
Trwałość Diora, efekt YSL w jednym

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

acha ..najwazniejsze!!! kup olejek rycynowy w aptece Kosztuje może ze 2 złote, wcieraj codziennie wieczorem w rzęsy Po dłuższym stosowaniu nowe rzęsy rosną duuuużo dłuższe Pozdrawiam ...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:59   #1821
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
YSL- według mnie jedna z najlepszych maskar jeżeli chodzi o efekt Pieknie wydłuża , pogrubia rzęsy...ale...wysycha i po miesiacu zaczyna sprawiać problemy .
Dior show- według mnie nazwa w ogóle nie pasuje do tego tuszu . Jest to fantastyczny tusz dla średnich i długich rzęs . Pieknie je modeluje , ale SHOW nie ma . W ogóle nie pogrubia , fantastyczny na co dzień Efekt naturalnych rzęs

Jeżeli mogę cos polecić od siebie to Helene Rubenstein...KLIK
Trwałość Diora, efekt YSL w jednym

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

acha ..najwazniejsze!!! kup olejek rycynowy w aptece Kosztuje może ze 2 złote, wcieraj codziennie wieczorem w rzęsy Po dłuższym stosowaniu nowe rzęsy rosną duuuużo dłuższe Pozdrawiam ...

Dziękuję za wypowiedź Bardzo mi pomogłaś
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:01   #1822
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
YSL- według mnie jedna z najlepszych maskar jeżeli chodzi o efekt Pieknie wydłuża , pogrubia rzęsy...ale...wysycha i po miesiacu zaczyna sprawiać problemy .
Dior show- według mnie nazwa w ogóle nie pasuje do tego tuszu . Jest to fantastyczny tusz dla średnich i długich rzęs . Pieknie je modeluje , ale SHOW nie ma . W ogóle nie pogrubia , fantastyczny na co dzień Efekt naturalnych rzęs

Jeżeli mogę cos polecić od siebie to Helene Rubenstein...KLIK
Trwałość Diora, efekt YSL w jednym

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

acha ..najwazniejsze!!! kup olejek rycynowy w aptece Kosztuje może ze 2 złote, wcieraj codziennie wieczorem w rzęsy Po dłuższym stosowaniu nowe rzęsy rosną duuuużo dłuższe Pozdrawiam ...
Bardzo przydatne
A wiecie co dziwnego okazało się z moją YSL? Otóż jak już wcześniej pisałam po niecałym miesiącu była totalnie do niczego ( a kupiona przez zaprzyjaźnioną Wizażankę [dzięki Martuś] na lotnisku, zapakowana w dwupak, więc na pewno nie była to podróbka), więc sobie stała na półce (tak ładnie wygląda jej opakowanie, że jakoś szkoda mi było wcześniej wyrzucić). Wczoraj robiłam porządki i wreszcie miała wylądować w koszu. Chciałam zerknąć, otwieram i.....całkiem "odżyła"!! tzn. konsystencja wróciła do normy (wcześniej szczoteczka sie skleiła, wyglądała jak "patyk" i tusz wysechł i zgęstniał, a teraz ok.). Dzis dla próby umalowałam się nią i efekt jak na początku. W sumie od pierwszego otwarcia minęło troszkę ponad 2 miesiace (z dwa tyg stał nieużywany), ale zdziwiło mnie, że sam "się naprawił"....
A czy olejku można używać przy soczewkach? Tzn. czy trzeba dokładnie go czymś zmyć z rzęs rano?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:04   #1823
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara czy Christian Dior DiorShow

up, może jeszcze ktoś się wypowie
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 09:02   #1824
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

ja się chyba skuszę na jakąś maskarę Wibo... co do max factora, to używałam tego - http://allegro.pl/max-factor-masterp...2.html#gallery i spisał się wzorowo bezsprzecznie mój KWC...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:37   #1825
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

A który tusz możecie mi polecić żeby dawał efekt sztucznych rzęs, nie muszą byc wydłużone ani podkręcone tylko żeby były grubione. Fajny jakby robił efekt takiego wachlarzyka.
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 22:12   #1826
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
A który tusz możecie mi polecić żeby dawał efekt sztucznych rzęs, nie muszą byc wydłużone ani podkręcone tylko żeby były grubione. Fajny jakby robił efekt takiego wachlarzyka.
Bourjois Volume Clubbing
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 15:25   #1827
Nozika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 185
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
A który tusz możecie mi polecić żeby dawał efekt sztucznych rzęs, nie muszą byc wydłużone ani podkręcone tylko żeby były grubione. Fajny jakby robił efekt takiego wachlarzyka.
multiaction Essence false lashes, dla mnie rewelka, najlepszy tusz jaki mialam, uzywalam wielu tuszy, zarowno tych drozzych jak HR czy Dior jaki i tanszych: loreal, max factor, maybelline itd, ale ten polecila mi kolezanka ktora jest wizazystka i jestem z neigo super zadowolona kosztuje okolo 11 zl, ale daje super efekt
__________________
książki na wymianę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457047
Nozika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 18:41   #1828
asiek1989
Rozeznanie
 
Avatar asiek1989
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 720
GG do asiek1989
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

A jaki tusz polecicie dla mnie? Mam naturalnie długie rzęsy, ale chciałabym je podkręcić i może lekko pogrubić. Jednak problem z dotychczasowymi tuszami był (i jest) taki, że wszystkie się osypują/kruszą tworząc na dolnej powiece i pod okiem czarną podkówkę. Strasznie denerwujące jest ciągłe zaglądanie do lusterka i patrzenia, czy jest już nowa podkówka :/

P.S. Dodam, że nakładając krem lub podkład nie nakładam ich na oczy/powieki, bo już i takie rady słyszałam, żeby tego nie robić
__________________

asiek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:04   #1829
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

witajcie chcialam was prosic o pomoc w dokonaniu wyboru miedzy dwoma tuszami loreal mascara volume milion lashes a max factor false lash effect maskara
mam niestety krotkie proste rzesy poszukuje maskary ktora mi je wydluzy i podkreci wczesniej uzywalam tuszy typu maybeline i rimmel efekt byl srednio zadowalajacy chcialabym zeby rzesy byly wydluzone i zeby makijaz byl wyrazisty widoczny i zeby tusz wytrzymal te 7h kiedy jestem w szkole
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:39   #1830
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Jesli chodzi o wydluzenie to polecam bardzo tusz L'oreala telescopic karbon black, naprawde wydluza rzesy, ja nie mam najdluzszych a po pomalowaniu siegaja do brwi, nie rozmazuje sie, naprawde godny polecenia
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 09:11:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.