Palety cieni Sleek - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 20:54   #2131
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Palety cieni Sleek

Dziewczyny, mam pytanie, bo Wy się na pewno orientujecie limitowanki jak długo są w sprzedaży ? Chciałabym zakupić Nude ale niestety nie mam teraz funduszy, mogłabym wziąć za miesiąc ale do tego czasu nadal będą w sprzedaży ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:57   #2132
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo Wy się na pewno orientujecie limitowanki jak długo są w sprzedaży ? Chciałabym zakupić Nude ale niestety nie mam teraz funduszy, mogłabym wziąć za miesiąc ale do tego czasu nadal będą w sprzedaży ?
Nude podobno nie jest limitowanką, a co do czasu- limitowanki średnio 3 miesiące wiszą na aukcjach.
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:01   #2133
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Nude podobno nie jest limitowanką, a co do czasu- limitowanki średnio 3 miesiące wiszą na aukcjach.
Hmm, na Paatalu jest info, że to edycja limitowana no ale nawet jeśli, to w 3 miesiące się wyrobię, dziękuję za odpowiedź
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:03   #2134
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hmm, na Paatalu jest info, że to edycja limitowana no ale nawet jeśli, to w 3 miesiące się wyrobię, dziękuję za odpowiedź
No właśnie informacje są różne, dlatego nie jestem pewna, ale zdążysz kupić tę paletkę na pewno
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:34   #2135
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

ja już chcę moje paletki.
Pewnie we wtorek je dostanę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:46   #2136
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hmm, na Paatalu jest info, że to edycja limitowana no ale nawet jeśli, to w 3 miesiące się wyrobię, dziękuję za odpowiedź
akurat tym co piszą sprzedawcy to bym tak bardzo się nie sugerowała
OSS też wszyscy pisali , że to limitowanka, a na przysłanym pudełku nic takiego nie było napisane, w przeciwieństwie do monaco
chyba ci sprzedawcy trochę nas próbują robić w ciemnogród

więc bądźmy czujne

co wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem, że wszystkie jesteśmy siebie warte ale z nas maniaczki

buźka kochane
ale jak przez was pójdę z torbami... to normalnie....
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 22:01   #2137
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
akurat tym co piszą sprzedawcy to bym tak bardzo się nie sugerowała
OSS też wszyscy pisali , że to limitowanka, a na przysłanym pudełku nic takiego nie było napisane, w przeciwieństwie do monaco
chyba ci sprzedawcy trochę nas próbują robić w ciemnogród

więc bądźmy czujne

co wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem, że wszystkie jesteśmy siebie warte ale z nas maniaczki

buźka kochane
ale jak przez was pójdę z torbami... to normalnie....
Sprzedasz nerkę razem ze mną.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 22:12   #2138
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Sprzedasz nerkę razem ze mną.
kochana, żeby tylko nerkę
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 22:21   #2139
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
kochana, żeby tylko nerkę
Albo założymy fundację dla beznadziejnych przypadków sleekomanii.
I ludzie, którym nasz los nie jest obojętny, będą wysyłać smsy o treści: POMAGAM.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 23:05   #2140
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Palety cieni Sleek

Cześć Mam nadzieję że już niedługo dołączę do grona Sleekomaniaczek - moje pierwsze dwie paletki (OSS i BG) do mnie lecą. Jeżeli spodoba mi się ich jakość, pewnie pokuszę się na coś jeszcze. Au Naturel kusi, ale martwi mnie ta słaba pigmentacja jasnych cieni. Z doświadczenia wiem, że można zrobić jasne, napigmentowane maty. Szkoda, bo dla mnie mogłoby to być coś pięknego na jesień!

Na początek wybrałam zachowawcze kolorki których na pewno będę często używać, ale po obejrzeniu kilkudziesięciu recenzji Monaco i Curacao zastanawiam się także nad nimi. I tu mam pytanie do tych z Was, które mają na stanie Curacao: które cienie z niej są wg Was najsłabiej napigmentowane? Bo jedni twierdzą, że Screwdriver, inni że Bloody Mary, a jeszcze inni - że Blue Hawaiian.

Zdrowy rozsądek podpowiada mi też że mam podobne do Curacao kolory (poza żółtym) w paletach Coastal Scents... Ale nie jestem do końca zadowolona z ich właściwości. Czy któraś z Was ma może palety CS (ja mam matową 88 i Mirage) i mogłaby porównać dla mnie ich pigmentację i trwałość z cieniami Sleek?

A moje trzecie pytanie dotyczy paletki Monaco. Czy cień Summer Breeze wg Was jest bardzo słabo napigmentowany? Bo też czytałam różne opinie. I czy Magenta Madness jest bardziej chłodna, czy ciepła? Na zdjęciach potrafi wyglądać różnie, chociaż chyba bardziej mi wygląda na chłodną.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc z moich rozterkach.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 23:13   #2141
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Cześć Mam nadzieję że już niedługo dołączę do grona Sleekomaniaczek - moje pierwsze dwie paletki (OSS i BG) do mnie lecą. Jeżeli spodoba mi się ich jakość, pewnie pokuszę się na coś jeszcze. Au Naturel kusi, ale martwi mnie ta słaba pigmentacja jasnych cieni. Z doświadczenia wiem, że można zrobić jasne, napigmentowane maty. Szkoda, bo dla mnie mogłoby to być coś pięknego na jesień!

Na początek wybrałam zachowawcze kolorki których na pewno będę często używać, ale po obejrzeniu kilkudziesięciu recenzji Monaco i Curacao zastanawiam się także nad nimi. I tu mam pytanie do tych z Was, które mają na stanie Curacao: które cienie z niej są wg Was najsłabiej napigmentowane? Bo jedni twierdzą, że Screwdriver, inni że Bloody Mary, a jeszcze inni - że Blue Hawaiian.

Zdrowy rozsądek podpowiada mi też że mam podobne do Curacao kolory (poza żółtym) w paletach Coastal Scents... Ale nie jestem do końca zadowolona z ich właściwości. Czy któraś z Was ma może palety CS (ja mam matową 88 i Mirage) i mogłaby porównać dla mnie ich pigmentację i trwałość z cieniami Sleek?

A moje trzecie pytanie dotyczy paletki Monaco. Czy cień Summer Breeze wg Was jest bardzo słabo napigmentowany? Bo też czytałam różne opinie. I czy Magenta Madness jest bardziej chłodna, czy ciepła? Na zdjęciach potrafi wyglądać różnie, chociaż chyba bardziej mi wygląda na chłodną.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc z moich rozterkach.
Witam.
Ja niestety przy Monaco i Curacao nie pomogę, ale OSS to dobry wybór.
BG również do mnie leci.
Co do AN, się przekonam.
Zawsze się znajdzie dla nich zastosowanie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 23:25   #2142
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Co do AN, się przekonam.
Zawsze się znajdzie dla nich zastosowanie.
A to nie mam ani chwili wątpliwości. Jak już zostało napisane, chociażby do rozświetlenia, ja zawsze też ciemniejsze cienie rozcieram jaśniejszym, mniej napigmentowanym, jeżeli chcę je trochę zgasić na codzień. I w sumie mam cienie w takich matowych, jasnych odcieniach, ale lubię jak paletka stanowi całość którą mogę się umalować tak jak lubię, bez dodawania innych cieni - zboczenie takie.
Chociaż z drugiej strony te cienie z dolnego rzędu są TAK ŚLICZNE że nie wiem czy mnie AN nie skusi tylko dla nich.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 23:34   #2143
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
A to nie mam ani chwili wątpliwości. Jak już zostało napisane, chociażby do rozświetlenia, ja zawsze też ciemniejsze cienie rozcieram jaśniejszym, mniej napigmentowanym, jeżeli chcę je trochę zgasić na codzień. I w sumie mam cienie w takich matowych, jasnych odcieniach, ale lubię jak paletka stanowi całość którą mogę się umalować tak jak lubię, bez dodawania innych cieni - zboczenie takie.
Chociaż z drugiej strony te cienie z dolnego rzędu są TAK ŚLICZNE że nie wiem czy mnie AN nie skusi tylko dla nich.
Takie samo zastosowanie będą miały moje jasne.
Ja się długo zastanawiałam, ale stwierdziłam, że spróbuję, nie jest to majątek, jak mi nie przypasuje (w co wątpię), to oddam mamie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 23:39   #2144
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja mimo że mam i monaco i curacao to nie bardzo pomogę bo ja używam cieni zawsze na bazie i wszystkie wtedy dają ładny kolor (oss jasne też) I nie odróżniam chłodnych od ciepłych.
Ale monaco i curacao bardzo, bardzo lubię i polecam
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 23:49   #2145
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja mimo że mam i monaco i curacao to nie bardzo pomogę bo ja używam cieni zawsze na bazie i wszystkie wtedy dają ładny kolor (oss jasne też) I nie odróżniam chłodnych od ciepłych.
Ale monaco i curacao bardzo, bardzo lubię i polecam
Ja też tylko na bazie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 23:58   #2146
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja mimo że mam i monaco i curacao to nie bardzo pomogę bo ja używam cieni zawsze na bazie i wszystkie wtedy dają ładny kolor (oss jasne też) I nie odróżniam chłodnych od ciepłych.
Ale monaco i curacao bardzo, bardzo lubię i polecam
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja też tylko na bazie.
A, to super, ja też zawsze używam bazy. Ale miewałam i cienie które na bazie były niewidoczne (i na białej kredce...), dlatego pytam.

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja się długo zastanawiałam, ale stwierdziłam, że spróbuję, nie jest to majątek, jak mi nie przypasuje (w co wątpię), to oddam mamie.
No ja właśnie nie mam komu oddawać. A żeby leżały niekochane to żal, dlatego każdy zakup dokładnie przemyśliwuję i staram się zasięgnąć jak największej liczby opinii.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 03:38   #2147
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Palety cieni Sleek

Dołączam do maniaczek paletek sleek. Jestem posiadaczką sunset (najlepsze cienie ever!), acid i sparkle. Teraz podróżuje do mnie jeszcze oh so special, au naturel i storm ale czuję że na tym się nie skończy ;D
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:09   #2148
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dołączam do maniaczek paletek sleek. Jestem posiadaczką sunset (najlepsze cienie ever!), acid i sparkle. Teraz podróżuje do mnie jeszcze oh so special, au naturel i storm ale czuję że na tym się nie skończy ;D
istne szaleństwo
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:03   #2149
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Palety cieni Sleek

Dzień doberek A ja się zastanawiam nad Monaco, bo z jednej strony Wasze zachwycające opinie, a z drugiej ta http://www.youtube.com/watch?v=k9iI9tYgulM
Jestem ciekawa jak się odniosą posiadaczki Monaco do tego filmiku, bo już mam normalnie Sleekowy mętlik w głowie, istny chaos (a właśnie, tej paletki też nie mam)
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 08:38   #2150
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzień doberek A ja się zastanawiam nad Monaco, bo z jednej strony Wasze zachwycające opinie, a z drugiej ta http://www.youtube.com/watch?v=k9iI9tYgulM
Jestem ciekawa jak się odniosą posiadaczki Monaco do tego filmiku, bo już mam normalnie Sleekowy mętlik w głowie, istny chaos (a właśnie, tej paletki też nie mam)
filmik znam oglądałam go kilka razy i ja nie do końca zgodzę się z opinią użytkowniczki, a to dlatego, że:
- fajne jest w monaco, że cienie są zróżnicowane, w OSS mamy podobna gamę kolorystyczną ( róż-brąz) a tu kilka kolorów, jak dla mnie osoby, która lubi poeksperymentować jest super
- kolory nie są ostre więc nawet najbardziej zachowawcze w makijaży dziewczyny znajdą coś dla siebie, nie rezygnując przy tym z koloru na powiece

Taka jest moja opinia.
poszalałam
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:42   #2151
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
filmik znam oglądałam go kilka razy i ja nie do końca zgodzę się z opinią użytkowniczki, a to dlatego, że:
- fajne jest w monaco, że cienie są zróżnicowane, w OSS mamy podobna gamę kolorystyczną ( róż-brąz) a tu kilka kolorów, jak dla mnie osoby, która lubi poeksperymentować jest super
- kolory nie są ostre więc nawet najbardziej zachowawcze w makijaży dziewczyny znajdą coś dla siebie, nie rezygnując przy tym z koloru na powiece

Taka jest moja opinia.
poszalałam
Dzięki za opinię Właśnie też mi się wydaje, że zróżnicowanie jest wielkim atutem tej paletki. A co z tymi niby ogromnymi drobinkami brokatu, faktycznie takie są i się osypują?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:08   #2152
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Palety cieni Sleek

W nich nie ma żadnego brokatu, te cienie są metaliczne, nie osypują się, ale trzeba je odpowiednio wklepywać.

Piękne swatche znalazłam Ja bardzo lubię Monaco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sleek Monaco swatches (1).jpg (51,7 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2011-09-03 o 10:10
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:12   #2153
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja też wtrącę moje jako, że jestem posiadaczką i Monaco, i Caribbean Curacao, 3 grosze

Zacznę od początku:

Po pierwsze zgadzam się z Mushu_ponetny : Na OSS, tym kartonowym opakowaniu nie pisze, ze jest to limitowanka, na Au Naturel też nie widzę (wnioskuję ze zdjęć, bo swojej jeszcze nie mam). Natomiast na Monaco i CC pisze wyraźnie, że jest limitowanka. Więc jest tak, że pewnie sprzedawcy chcą nas zachęcić do zakupu, że to edycja limitowana, później nie będzie okazji i takie tam

A teraz odpowiem na pytania Lejki.

Według mnie najsłabiej napigmentowany cień w CC to Blue Hawaiian, ale ta jego "słabość" nie jest wcale jakoś zła, moim zdaniem z dobrą bazą ze Sleeków można wycisnąć niewiele więcej ( oprócz walki z małym osypywaniem się, ja sobie pomagam bazą Hean, albo bazą w płynie pod pigmenty Kobo, lub Mixing Medium z przepisu Cathy i problem znika ) tak są cholery dobrze napigmentowane .

Niestety nie mogę Ci pomóc jeśli chodzi o palety CS ponieważ żadnej nie posiadam, ale napisz do Miss Heledore, wiem, że ona ma i na pewno Ci pomoże. Jest bardzo pomocna i miła.

Summer Breeze faktycznie jest słabym ogniwem paletki Monaco, ale tak, jak napisałam ja i Dziewczyny : z dobrą bazą nie ma problemu

Magenta Madness jest zdecydowanie chłodną, piękną fuksją.

Uff, strasznie szczegółowe te pytania przyznam Lejko , ale mam nadzieję, że pomogłam

Teresko odnośnie filmiku Ciasteczka25 :
też ją czasem oglądam, spoko dziewczyna, ale nie zgadzam się z jej opinią co do Monaco. Ona uważa paletkę Sunset za super, i że warto w nią zainwestować. Z całym szacunkiem, ale ja uważam, że niekoniecznie. Owszem sama ją mam i lubię Sunset za te ciepłe kolorki, ale jest ona nieco powtarzalna, taki ciepły odpowiednik limitki Graphite, która też miała kolory prawie takie same. W Sunset jest podobnie. Ja tak, jak piszę - lubię tę paletkę, ale jest ona niekonieczna. A Monaco... Cóż tu nawet porównywać jedną do drugiej, nie rozumiem Ciasteczka
Przecież one są zupełnie inne, jest tak jak napisałyście: ma niepowtarzalne kolory i można nią wyczarować fajne makijaże

Ale się rozpisałam, kawa tak na mnie działa pobudzająco
Ktoś to w ogóle przeczyta ??

__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:17   #2154
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Palety cieni Sleek

A na którą bazę najchętniej nakładacie Sleeka, zastanawiam się nad zakupem tej z Hean bo wszędzie na blogach o niej piszą i mnie skusiła.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:21   #2155
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A na którą bazę najchętniej nakładacie Sleeka, zastanawiam się nad zakupem tej z Hean bo wszędzie na blogach o niej piszą i mnie skusiła.

Baza Hean jest świetna Ale ja też bardzo lubię Mixing Medium domowej roboty z przepisu Cathy. Próbowałaś ?
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:27   #2156
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość

Baza Hean jest świetna Ale ja też bardzo lubię Mixing Medium domowej roboty z przepisu Cathy. Próbowałaś ?
Nie próbowałam, ale czytałam co nieco ostatnio u Idalii. Ciekawa sprawa.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:30   #2157
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Palety cieni Sleek

Miałam zaproponować Lumene albo ArtDeco, ale widzę że baza Hean ma jeszcze lepszą ocenę na kwc, w dodatku jest dużo tańsza, chyba sama się skuszę
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:31   #2158
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale czytałam co nieco ostatnio u Idalii. Ciekawa sprawa.
Warto spróbować
Idalia też to super opisała. Gliceryna kosztuje grosze w aptece, a wodę, no cóż każdy ją ma
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:39   #2159
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Miałam zaproponować Lumene albo ArtDeco, ale widzę że baza Hean ma jeszcze lepszą ocenę na kwc, w dodatku jest dużo tańsza, chyba sama się skuszę
No, widziałam ją u mnie w drogerii osiedlowej w cenie 13 zł, więc nawet nie musiałabym zamawiać na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Warto spróbować
Idalia też to super opisała. Gliceryna kosztuje grosze w aptece, a wodę, no cóż każdy ją ma
Muszę dodać, że dopiero rozpoczynam tak na prawdę przygodę z cieniami, bo do tej pory (choć podkładu, tuszu i kredki/eyelinera używam od baaardzo dawna) jakoś nie szalałam z makijażem oczu.
Chciałabym potrafić pomalować sobie oczy tak jak Wy Dziewczyny, jak widzę Wasze makijaże na blogach to !!
Zresztą za sprawą tych zdjęć i stepów postanowiłam zakupić paletki i trenować.
Moje dwie paletki Sleeka odebrałam wczoraj z paczkomatu. Swoją drogą ten paczkomat to fajna sprawa - świetnie że Pataal ma promocję darmowej wysyłki, ciekawe jeszcze jak długo?

Dostałam gratisy, i ogólnie jestem bardzo zadowolona.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:45   #2160
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja mam bazę z artdeco.
I się cienie trzymają jak pop... szalone.
Nawet wczoraj wieczorem specjalnie paluchem tarłam, i nic ich nie ruszyło.
Także polecahm
A z innymi bazami jeszcze nie miałam do czynienia.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.