Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 11:30   #2731
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

ale mnie jedna dziewczyna w pracy w☠☠☠☠ia normalnieee szok ! jakaś nienormalna, wczoraj przyleciała do mnie i się drze na mnie że jej szefowa nie wydała pewnego materiału a mojemu gabinetowi wydała i tak przy pacjencie i lekarzu. nie lubię takich ludzi :nieee: a ja bogu ducha winna.
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-11-23 o 11:32
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:31   #2732
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Lavia15 masz dłuzsze ode mnie tez zapuszczam i gdybym tu nie zaglądała to bym juz je obcieła ale jak patrze na piekne długie włosy niektorych dziewczyn to sie nie poddam

wczoraj byłam w rossmanie wziełam w dłonie wellatona 12/1 ide do kasy szybkim krokiem z usmiechem na twarzy ze za niedługo bede miała piekne włosy podchodze do pani wreczam farbe po czym wyciagam swoja karte (zero gotowki przy sobie) a pani mowi; mPrzepraszam ale chwilowo terminal mamy uszkodzony
fuck!!
biedna ale to następnym razem kupisz- spokojnie co sie odwlecze to nei uciecze ;D a pokaż swoje włoski, bo nie mam cie w znajomych i nei widzę

fakt jak wchodzę tutaj to mam motywację teraz nie podcinam narazie nawet końcowek przeliczylam, że do wakacji będę mieć włosy do połowy pleców
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:31   #2733
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Lavia, ale ja mam jutro Amelci roczek i musi się błyszczeć a zaraz wychodzę do pracy
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:31   #2734
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ja się najlepiej jesienią i zimą czuje w takich średnich blondach, co ja poradzę najpeirw miałam welle 8/0 a po jakims czasie kładłam casting jasny lodowy blond 1010 i cos takiego mi wyszło tego castinga to chyba za krótko na włosach trzymałam bo zbytnio go nie złapało

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------




Ja bym kupiła jej te kosmetyki skoro mówi, że potrzebuje
Sprzątanka to ja też mam sporo ale i tak mi sie nic nie chce mnie też jakiś cham dziś obudził telefonem, ale poszłam dalej spać- tak mi się przyjemnei dziś spało
Ja też właśnie myśle nad lekkim przyciemnieniem, a ten casting chyba Ci przyciemnił? po welli miałaś jasniejsze?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:31   #2735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hm... jakos dziwne że znów to z farbą skojarzyli
może to wogóle nieprawda przecież w takim wypadku skoro ten składnik znajduje się w 99% farb do włosów to musieliby wycofać wszystko ze sprzedaży
od kilkudziesięciu lat kobiety farbują włosy i nagle takie wypadki?
a w tym artykule poniżej jest napisane że nie wiadomo co mogło być tego przyczyną jakieś to wszystko dziwne
dokladnie, nie wierze w to
kobiety farbowaly wlosy od lat... dawniej bardziej chemiczne i gorsze zwiazki kladly na glowy, niejednokrotnie parzac sobie skore do ran- nie strupkow jak my dzis czasem i zyly!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale jak gromadzi sie w organizmie?
Jeśli potraktujemy PPD jak alergen,którym niewątpliwie jest, to wraz z częstością stosowania skraca się czas reakcji na alergen. Nie gromadzi się w organizmie tylko wzrasta ilość przeciwciał i szybkość odpowiedzi immunologicznej. To tak jak z truskawkami. Wpierdzielasz miesiącami, a np po pół roku wyjdzie ci wysypka, przy następnych kontaktach reakcja zajdzie szybciej. Przy silnych uczuleniach nawet po truskawkach można umrzeć. Taki przykład. Ale ktoś kto jest na truskawki uczulony przecież ich nie je... Są silne alergeny, i takim PPD na pewno jest, ale i tak jakoś dziwne mi sie wydaje reakcja bez ostrzeżenia... Moja kuzynka ma silne uczulenie na... czekolade Na początku to tylko na twarzy puchła, a później to musiała bardzo uważać bo by sie po prostu udusiła. Ale na odczulanie poszła i jest ok.
Z punktu widzenia alergologii niemożliwe jest, że nałożyła farbe i od razu taka reakcja. To są naprawde skrajne przypadki,szok anafilaktyczny i człowieka po godzinie nie ma. Ale jeśli zrobiła test na skórze, to na bank pojawiłaby się wysypka, cokolwiek. Jeśli używała wcześniej farb z PPD to też na pewno jakaś reakcja -choćby na skórze głowy wystąpiła...
No nie pasuje mi coś tutaj...
tu calkowita racja
nie mowiac ze wiele osob z alergiami po czestym kontakcie z alergenem, nagle jakby sie na niego uodparnia alergia zanika- jak alergie na siersc,kurz- wielu osobom przechodza same z siebie.
nie wierze ze test jej czegos nie pokazal... musialaby dostac mega odczynu zeby na to umrzec.
kolejna rzecz jest taka- ze przeciez po to zaleca sie wietrzenie mieszkania w czasie koloryzacji, by ograniczac ryzyko- skladniki odparowuja i sie utleniaja szybciej- dlatego nie wolno farbowac sie w zamknietej lazience
ta przerwa 3 tyg. miedzy farba a zaslabnieciem podczas koloryzacji tez dla mnie troche nie bardzo...
jak dla mnie to zaslabla od oparow farby farbujac w lazience np. przeciez wiele kobiet tak robi bo reszcie rodziny smierdzi a to co zdarzylo sie 3 tyg pozniej nie koniecznie bym polaczyla z farba- bo gdyby zle sie czula od farby, zabrali ja do szpitala- od razu podaja leki stabilizujace odczyn alergiczny i go niwelujace- nie bylo szansy zagrozenia podczas tak dlugiego czasu...
ja widze uczulanie przez farby w zupelnie druga strone- z poczatku przy c12 mialam strupki. z kilkoma farbowaniami przestaly mi sie robic i nawet juz nie pieklo- czyli org sie przyzwyczail, a nie mocniej reagowal

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
pewnie masz rację
A ciekawe co mają a myśli pisząc, że dopiero po pewnym czasie wywołuje alergię Pewien czas to może być tydzień, a równie dobrze rok.
Może Bunny będzie wiedziała więcej na ten temat?

Prawda i ciekawe kto za każdym razem wykonuje test skórny?

No przestań, dobrze, że napisałaś, przynajmniej jest świadomość problemu
laski bez paranoi, nie wydaje mi sie zeby akurat farby do wlosow mialy zabic spoleczenstwo przeciez w org ludzkim kumuluje sie duzo wiecej paskudnych rzeczy- wraz z oddychaniem, jedzeniem itp.
mysle ze w tamtym wypadku moglo dojsc do jakiejs reakcji krzyzowej w organizmie- byc moze skumulowaly sie jakies rozne zwiazki, ona byla alergiczka np. i wyszlo jak wyszlo...
przeciez jak zrobia sekcje czy nawet w badaniach powinni widziec na jaka substancje org tak gwaltownie zareagowal i jakie tworzy przeciwciala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:32   #2736
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ładny kolor

48 cm to wcale nie takie krótkie włosy, ja mam 53-54 cm, a Twoje wydają mi się jakieś sporo krótsze

no sporo krótsze to są z przodu bo mi taka fryzjerka idiotka pocieniowała z tyłu mam 48cm bo wczoraj mierzyłam...ale te z przodu to nei wiem kiedy mi odrosną
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:33   #2737
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Lavia15 masz dłuzsze ode mnie tez zapuszczam i gdybym tu nie zaglądała to bym juz je obcieła ale jak patrze na piekne długie włosy niektorych dziewczyn to sie nie poddam

wczoraj byłam w rossmanie wziełam w dłonie wellatona 12/1 ide do kasy szybkim krokiem z usmiechem na twarzy ze za niedługo bede miała piekne włosy podchodze do pani wreczam farbe po czym wyciagam swoja karte (zero gotowki przy sobie) a pani
mowi; mPrzepraszam ale chwilowo terminal mamy uszkodzony
fuck!!

przepraszam,ale ja też tak mam. najczęściej z wpłatomatem w ing. wpadam tam specjalnie żeby wpłacić kasę a on nieczynny
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 11:35   #2738
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lavia, ale ja mam jutro Amelci roczek i musi się błyszczeć a zaraz wychodzę do pracy
Zdążysz spokojnie. Twój Tż niech ci pomoże

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie myśle nad lekkim przyciemnieniem, a ten casting chyba Ci przyciemnił? po welli miałaś jasniejsze?

mi właśnie Wella przyciemniła a casting nadał taką lekką poświatę lodową, ale oczywiście casting mi sie nei trzyma praktycznie wcale na włosach i już sie wypłukał

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Dobra idę się w końcu wykąpać i ogarnąć
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:37   #2739
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ale mnie jedna dziewczyna w pracy w☠☠☠☠ia normalnieee szok ! jakaś nienormalna, wczoraj przyleciała do mnie i się drze na mnie że jej szefowa nie wydała pewnego materiału a mojemu gabinetowi wydała i tak przy pacjencie i lekarzu. nie lubię takich ludzi :nieee: a ja bogu ducha winna.
trzeba było jej odpyskować
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no sporo krótsze to są z przodu bo mi taka fryzjerka idiotka pocieniowała z tyłu mam 48cm bo wczoraj mierzyłam...ale te z przodu to nei wiem kiedy mi odrosną
rok temu w grudniu też tak sobie opitoliłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:37   #2740
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja tez nie a farbuje włosy już od 12 lat i chyba przetestowałam już wszystkie dostępne farby na rynku więc chyba nic mi nie grozi

jakoś nie chce mi się w to wierzyć no chyba że w między czasie robiła coś henną np.tatuaż bo o tym pisze na opak. że może wystąpić reakcja alergiczna lub po użyciu farby z metalami czy coś takiego
i jeszcze to że ogolili jej głowe z włosów
a wlosy to chyba gabka co wchlania ta substancje nie
to rownie dobrze jakby trzymala sama farbe w rece tez by ja uczulilo ja pierdziele, przeciez to sie wszystko utlenia z czasem!
farby nie zawieraja juz ciezkich metali jak dawniej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:39   #2741
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kiteczko, wyszłam z gabinetu i jej powiedziałam co myślałam bo ja nie jestem tak niewychowana żeby przy lekarzu robić awanturę. No ale ona mnie nie lubi już drugi raz mam z nią potyczki bo się nie zachowuję jak trzeba. No ale to dłuższa opowieść jest głupia, żaden lekarz nie chce z nią pracować. no ale co poradzisz. chodzi i mąci tylko.
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 11:47   #2742
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kiteczko, wyszłam z gabinetu i jej powiedziałam co myślałam bo ja nie jestem tak niewychowana żeby przy lekarzu robić awanturę. No ale ona mnie nie lubi już drugi raz mam z nią potyczki bo się nie zachowuję jak trzeba. No ale to dłuższa opowieść jest głupia, żaden lekarz nie chce z nią pracować. no ale co poradzisz. chodzi i mąci tylko.
dziwię się w takim razie, że jej jeszcze nie zwolnili
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:48   #2743
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki wyobraźcie sobie ze lejdi nie spała i jęczała do 4 nad ranem byłam u wet i prawdopodobne to jakaś infekcja bakteryjna za dwa dni do kontroli wet powiedziała ze te psy są wrażliwe i dlatego nie śpi w nocy bo to ją swendzi i ona nie wie co ze sobą zrobić... dobrze ze wiem jaka przyczyna bo dziś w nocy myślałam ze ją przez okno wyrzuce miałam masakryczną noc




a jak Ci się sprawował byłaś zadowolona ?







zamówić z tej aukcji czy to jacyś oszuści?



ale długie



czyli polecasz go?
mogłabyś opisać jak sie sprawuje jaki masz kolor i może jeszcze fotka



ooo jej... niedobrze
kotka a moze to reakcja alergiczna na zarcie?
bo lolka miala takie cos przez tydzien i strupki na brzuszku jak jej karme zmienilam, ale doszlam do tego ze to karma i ja wywalilam i samo przeszlo.
ja cie ostrzegalam ze ratlerki to bardzo delikatne pieski...


a ja po prostu kipie z wscieklosci
☠☠☠ana tesciowa wczoraj tak mi krwi napsula ze prawie sie z nia poklocilam, ale sie hamowalama, za to z tz sie po☠☠☠☠ialam na amen
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:57   #2744
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kitka, umowa jej się kończy w grudniu bodajże
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:57   #2745
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

iiiiiiiiiiiiidę się zająć robotą

do wieczora albo do jutra
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:00   #2746
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
iiiiiiiiiiiiidę się zająć robotą

do wieczora albo do jutra
miłego dzionka
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:00   #2747
Wiktoria505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Czym farbować odrosty ?

Mam duzy problem. Miałam ładny jasny blond uzyskany przez balejaż ale nie mogłam co miesiąc chodzić do fryzjera na balejaż dlatego chciałam sama sobie zafarbować odrosty. Użyłam garniera kremu super rozjaśniającego i wyszedł mi na odrostach taki jakby ciemny blond ale najgorsze, że na niektorych pasmach gdzie miałam mój jasny blond wyszły mi siwe nawet mozna powiedzieć niebieskie włosy. Zastanawiałam się co z tym zrobić. Może użyłabym szamponetki albo szamponu koloryzujacego , albo jakiejs farby, która by mi wszystkie włosy zafarbowała na jeden ładny kolor ? chyba, że na balejaż bym poszła, ale najbardziej chce się pozbyć tych siwych włosów.
Gdybym jednak uporała sie z nimi i wyszedł by mi dawny kolor to czym farbować odrosty?

PS: czy farba wellaton 12/0 bardzo jasny blond byłaby dobra na odrosty, używał jej ktoś ?
Wiktoria505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:16   #2748
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej

Kitka i Czeko-wybaczcie, ale wczorajszy dzien upłynął pod znakiem kompletnego zabiegania i dopiero teraz mam chwilkę zeby do kompa usiąśc i Wam napisać co z Revlonami

Czeko-porównując do Twojego Photoready 004 Nude, to najbardziej zbliżonym, co by nie powiedziec niemal idealnym odpowiednikiem jest 180 Sand Beige Colorstay (wersja normal/dry)
mowie, że "niemal" bo 180 jest minimalnie ale to megaminimalnie cieplejszy, jednak widać to przy dogłębnym wpatrywaniu się i porównywaniu, oba mazniecia po czesci zmieszałam i się idealnie wtopiły.
Wspominałaś też o 150 Buff-ale jest on jednak troche jasniejszy, taki pastelowy, jak dla alabastrowej cery. Od Twojego PR Nude odróznia się znacznie.

Kitka-tu miałam większy problem, ponieważ okazało się, ze zupełnie mam inne spostrzeżenia niz Buahhot
wycisnełam kapke Twojego MF 150 i zaczęłam poszukiwania
wg mnie najbardziej pasuje do niego 220 Natural Beige wersja combination/oily
obok sprawdziłam oczywiscie inne i :
340 early tan o ktorym mowiła Buahhot, to jak dla mnie jest on rzeczywiscie "tan" taki solaryjny, mocno pomaranczowy, no z dobry ton jak nie dwa ciemniejszy niz Twoj MF. Idealny po 2 tygodniach w tropikach
320 natural tan-też ciemniejszy, choc juz bardziej beżowy niz pomaranczowy
jesli chodzi o 220 to jak mowie-wg mnie najlepiej pasował do 150MF, ale nie zupełnie idealnie->tzn odcienie "ciepłości" mniej wiecej tak samo, jednak 220 odrobine ciutke jasniejszy, ale też było to widac przy wpatrywaniu sie. Na całej twarzy wiadomo, ze też inaczej wychodzi, pani powiedziała, ze te podkłady są dobrze kryjące i kolor musi być dobrze dobrany równiez i do koloru szyi. Spytałam ją o zdanie w sprawie tego 220, to rowniez stwierdziła, ze pasuje, ale:jest też odcien 240 medium beige, którego akurat nie mieli. Moze byc tak, ze on by lepiej Ci przypasował, biorac pod uwage, ze chyba mowiłaś, ze mogłabys miec kapke ciemniejszy?

uuuff..się rozpisałam
dla siebie też dobrałam
200 Nude
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:27   #2749
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Kitka i Czeko-wybaczcie, ale wczorajszy dzien upłynął pod znakiem kompletnego zabiegania i dopiero teraz mam chwilkę zeby do kompa usiąśc i Wam napisać co z Revlonami

Czeko-porównując do Twojego Photoready 004 Nude, to najbardziej zbliżonym, co by nie powiedziec niemal idealnym odpowiednikiem jest 180 Sand Beige Colorstay (wersja normal/dry)
mowie, że "niemal" bo 180 jest minimalnie ale to megaminimalnie cieplejszy, jednak widać to przy dogłębnym wpatrywaniu się i porównywaniu, oba mazniecia po czesci zmieszałam i się idealnie wtopiły.
Wspominałaś też o 150 Buff-ale jest on jednak troche jasniejszy, taki pastelowy, jak dla alabastrowej cery. Od Twojego PR Nude odróznia się znacznie.

Kitka-tu miałam większy problem, ponieważ okazało się, ze zupełnie mam inne spostrzeżenia niz Buahhot
wycisnełam kapke Twojego MF 150 i zaczęłam poszukiwania
wg mnie najbardziej pasuje do niego 220 Natural Beige wersja combination/oily
obok sprawdziłam oczywiscie inne i :
340 early tan o ktorym mowiła Buahhot, to jak dla mnie jest on rzeczywiscie "tan" taki solaryjny, mocno pomaranczowy, no z dobry ton jak nie dwa ciemniejszy niz Twoj MF. Idealny po 2 tygodniach w tropikach
320 natural tan-też ciemniejszy, choc juz bardziej beżowy niz pomaranczowy
jesli chodzi o 220 to jak mowie-wg mnie najlepiej pasował do 150MF, ale nie zupełnie idealnie->tzn odcienie "ciepłości" mniej wiecej tak samo, jednak 220 odrobine ciutke jasniejszy, ale też było to widac przy wpatrywaniu sie. Na całej twarzy wiadomo, ze też inaczej wychodzi, pani powiedziała, ze te podkłady są dobrze kryjące i kolor musi być dobrze dobrany równiez i do koloru szyi. Spytałam ją o zdanie w sprawie tego 220, to rowniez stwierdziła, ze pasuje, ale:jest też odcien 240 medium beige, którego akurat nie mieli. Moze byc tak, ze on by lepiej Ci przypasował, biorac pod uwage, ze chyba mowiłaś, ze mogłabys miec kapke ciemniejszy?

uuuff..się rozpisałam
dla siebie też dobrałam
200 Nude
Dziękuje ci bardzo O kurcze a byłam pewna że ta 180 będzie zbyt ciemna No ale skoro PR nie jest to ten Colorstay też nie powinien
Może sobie zamówie na święta bo przy mojej buzi na zime prawdopodobnie PR bedzie za lekki i bede potrzebować czegoś cięższego...
Ale naprawde w szoku jestem że ta 180 jest najbardziej podobna Bo ja to raczej blada
Dziękuje raz jeszcze


Zbieram sie na uczelnie niestety Do wieczora
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 12:42   #2750
Airrazor
Przyczajenie
 
Avatar Airrazor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 6
Dot.: Zmiana

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
o, jakie dłuuugie, a w avie to też Ty?
A no moje a co ?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale długie
a no trochę
Airrazor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:43   #2751
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ja dzisiaj mam dzień wolny i wstałam o 11stej mam lenia jak nie wiem co

a potem chyba idę na zakupy z TŻ i do kina tylko jeszcze nie wiemy na co
listy do m i nowy zmierzch fajne ja ide za tydzień prawdopodobnie na zmierzch

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka a moze to reakcja alergiczna na zarcie?
bo lolka miala takie cos przez tydzien i strupki na brzuszku jak jej karme zmienilam, ale doszlam do tego ze to karma i ja wywalilam i samo przeszlo.
ja cie ostrzegalam ze ratlerki to bardzo delikatne pieski...


a ja po prostu kipie z wscieklosci
☠☠☠ana tesciowa wczoraj tak mi krwi napsula ze prawie sie z nia poklocilam, ale sie hamowalama, za to z tz sie po☠☠☠☠ialam na amen
wet powiedziała ze u szczeniaków się to często zdarza bo zarażają sie tym od matki ssąc ją wogóle powiedziała ze pies jest zaniedbany i sprawdzała czy nie ma zapalenia płuc dla mnie masakra nie dość ze zapłaciłam za nią to ludzie z którymi przebywała trzymali ją w złych warunkach... jestem taka wściekła... widać było ze kochają psy ale nieodpowiedzialni masakrycznie ale ja o nią zadbam wyleczę i nie dam zeby była zaniedbana okropnie sie czułam jak mi to mówiła i cały czas powtarzałam ze u mnie jest dopiero tydzień i nie doprowadziłabym jej do takiego stanu...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:45   #2752
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja muszę przyznać że nigdy testu na skórze nie robiłam
i ja
chociaaaż niee..chyba ze sto lat temu robiłam jakis

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondasy, całuję Was mocno
P nadepnął na mojego netbooka i matrycę szlag trafił za dwa dni dopiero wrócę do ludzi
trzymaj się
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz jeszcze na pewno jej nie kupię, zrobię odrost Wellatonem, ale może na święta... kto wie
noo..kiedy robimy odrost? jutro czw ale moze proponuje weekend

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja musze do dermatologa isc zeby diagnoze mi postawił, wstepna juz mam, no ale zobaczymy. Tak czy siak udręka z tą suchością, jeszcze te czerwone plamy Jak dobrze że mam zabiegi za darmo

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



To tak jak ja
a nie myslalas, ze to moze AZS?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja w tym serialu najbardziej lubię duet Żabcia i Beti oraz Grubą
oo tak, zgadzam się

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki wyobraźcie sobie ze lejdi nie spała i jęczała do 4 nad ranem byłam u wet i prawdopodobne to jakaś infekcja bakteryjna za dwa dni do kontroli wet powiedziała ze te psy są wrażliwe i dlatego nie śpi w nocy bo to ją swendzi i ona nie wie co ze sobą zrobić... dobrze ze wiem jaka przyczyna bo dziś w nocy myślałam ze ją przez okno wyrzuce miałam masakryczną noc

bedzie lepiej
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Doradzcie na co iść do kina na ZMIERZCH Przed świtem czy Listy do M. ?? Chciałam na Paranolmal Activity 3 ale grają dopiero o 22.30 więc dupa...
Listy do M.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam zdjęcia moich krótkich włosiaków obecnie mam taki kolorek jak na zdjęciach, na szczęście rosną cały czas i z tyłu są dłuższe (koło 48cm jak mierzyłam). Może doczekam dnia kiedy będą takie długie jak Wasze
ładny ten Twój kolorek, taki średni blondzik ja taki miałam po syossie średni blond chyba Ci cos ciemno wyszedł ten casting?
odrosną, nie martw się

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ale mnie jedna dziewczyna w pracy w☠☠☠☠ia normalnieee szok ! jakaś nienormalna, wczoraj przyleciała do mnie i się drze na mnie że jej szefowa nie wydała pewnego materiału a mojemu gabinetowi wydała i tak przy pacjencie i lekarzu. nie lubię takich ludzi :nieee: a ja bogu ducha winna.
masakra
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:57   #2753
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ależ Wy pędzicie z postami Dwa dni nieobecności i nadrabiam z kwadrans

Pofarbowałam dwukolorowy odrost i uwaga - po raz pierwszy jestem w 100% zadowolona z farbowania wszystko równiutko pokryte. Zrobiłam tak, jak któraś z Was pisała - na 10-15min przed spłukaniem wbiłam się z rękawicą między pasma i zrobiłam małe zamieszanie, roztarłam farbę i jest cud miód orzeszki, dzięki za radę

oraz:
Moje odkrycie - tanie jak barszcz farby Joanny - 212 Szlachetna perła- o niebo mi lepiej niż Garnier, L'Oreal i Matrix. Czaję się na następny -213 srebrny pył.

i...i może nie dostanę bana za to co teraz napiszę
Pewnie same macie świetny dostęp do drogerii i farb w sklepach, ale może któraś z Was ma chęć przygarnąć ode mnie Wellaton 12/1 - nówka sztuka rzecz jasna. Kupiłam i się bałam.
Widzę, że oksydant 9% mi wystarcza, więc chyba nie będę farbować Superblondem Welli. Bo o ile wiem, tam 12% upchnęli - jeśli się mylę - wyprowadźcie
Mogę się na coś wymienić lub po prostu za półdarmo oddać
wellaton 12/1 ma oksy 9 %
bardzo łagodna farbka dla włosów, a rozjasnia slicznie moja miłość


Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
ja też pilnuję tego klikania, obserwuję co się dzieje i coś tam kombinują za bardzo...


Dziewczyny, doradźcie
Za około tydzień będę miała od Mamci dostawę z pl i mam jej podać listę co ma mi kupić więc tak się zastanawiam nad farbami, których w dk nie ma - chciałabym może coś z palette, wellatonu, albo jeszcze coś innego?
Nigdy ich nie używałam, zawsze tylko Garnier, raz Loreal i ten N&E. No i tu się zastanawiam jaki kolor brać, teraz mam na głowie Garnier Nutrisse 111, odrost jest oczywiście trochę jajeczny, a chcę mieć na Święta jakiś cudny jaśniutki blondzik
Nie wiem co wybrać, musi wyjść czysto i jak najbardziej równo, nie będę miała czasu na poprawki, włosy pofarbuję 14 grudnia, a następnego dnia lecimy na święta do uk, więc wszystko musi być pięknie.
Co polecacie?
ja polecam wellaton 12/1 oczywiscie
poza tym- c12 i excellence 01

Cytat:
Napisane przez Airrazor Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !

Jestem tu po raz pierwszy, więc nie wiem czy były takie wątki.
Otóż mam taki problem: chcę przefarbować swój ciemny mysi blond na jaśniejszy. Mam włosy prawie do pasa więc zwykłą farbą to trochę ciężko jednak będzie wykonać w warunkach domowych. Jednakże, kupiłam farbę w postaci pianki Schwarzkopf Perfect Mouuse odcień 1000 perłowy blond. Czy to zadziała na moich włosach ? Znaczy się nie musi wyjść perłowy, ma być gdzieś o te co najmniej 2 tony rozjaśniony, nawet mogą być złote refleksy(nie żółte !!!).

Z góry dziękuję
hmm..te pianki chyba słabo rozjasniają

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Hej, to znowu ja
Po tym jak wyszlo mi żółtko po preference 03 nałozyłam c12 na pół godzinki i wszyło cudnie, tylko... przy myciu włosy są strasznie sztywne, trudno je rozdzielić palcami, nie myślę nawet o rozczesywaniu, dopiero jak nałożę jakąkolwiek odżywkę są fajne i łatwo je rozczesać.
Moje pytanie: Czy Wy też macie takie zbite druty przy myciu? Czy tylko ja tak mam? Robi mi się dosłownie taki zbitek włosów
Używam do mycia babydreama, raz w tygodniu barwy tataro-chmielowej. Odżywki: garnier awokado i karite, maska biovax mleczne proteiny, maska gloria. Nie używam silikonowych szamponów bo mi przetłuszczają włosy.
ja mam lekko sztywne tylko po pokrzywowym ale tak musi byc, bo on mega oczyszcza po "normalnych" szamponach jest OK

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
mam nadzieję, ze już mnie nic nie podkusi, ale w razie awarii tż jest wyszkolony aby mi to skutecznie wybić z głowy no i córeczka - jak ogląda moje zdjęcia w ciemnych włosach za każdym razem mówi: 'Mamusiu ale tam masz bzidkie włoski'

hahahha padłam
słodko
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:00   #2754
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
i ja
chociaaaż niee..chyba ze sto lat temu robiłam jakis


trzymaj się


noo..kiedy robimy odrost? jutro czw ale moze proponuje weekend



a nie myslalas, ze to moze AZS?

oo tak, zgadzam się



bedzie lepiej


Listy do M.



ładny ten Twój kolorek, taki średni blondzik ja taki miałam po syossie średni blond chyba Ci cos ciemno wyszedł ten casting?
odrosną, nie martw się



masakra

Wiesz co to Wella mi tak pociemniła włoski, castingu to prawie wogóle mi nie złapały włosy ale dla mnie lepiej bo ja zawsze się na jesień/zimę przyciemniam a na wiosne/lato rozjaśniam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:01   #2755
Airrazor
Przyczajenie
 
Avatar Airrazor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm..te pianki chyba słabo rozjasniają

A pianka Wellaton 9/1 ??? Czy ten Perfect Mousse Shwarzkopfa 1000 lepsza ?
Airrazor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:29   #2756
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

bedzie lepiej
no nie dziękuje biedna moja mała oby ją tylko teraz nie swędziało to bedzie dobrze

aaa luknijcie sobie http://kwejk.pl/obrazek/683144/szampon.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:31   #2757
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wiesz co to Wella mi tak pociemniła włoski, castingu to prawie wogóle mi nie złapały włosy ale dla mnie lepiej bo ja zawsze się na jesień/zimę przyciemniam a na wiosne/lato rozjaśniam
no rzeczywiscie mocno Ci złapała, a z ciekawosci-kładłas z obnizoną wodą czy oryginalna z pudełka(pewnie 6%) bo chyba nie wypłukała Ci się ?
mi tamten syoss to się sprał raz dwa

Cytat:
Napisane przez Airrazor Pokaż wiadomość
A pianka Wellaton 9/1 ??? Czy ten Perfect Mousse Shwarzkopfa 1000 lepsza ?
a co sie tak na te pianki uparłaś?
zrób normalnie farba
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:37   #2758
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

wróciłam na chwilę wyrobiłam się
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitka-tu miałam większy problem, ponieważ okazało się, ze zupełnie mam inne spostrzeżenia niz Buahhot
wycisnełam kapke Twojego MF 150 i zaczęłam poszukiwania
wg mnie najbardziej pasuje do niego 220 Natural Beige wersja combination/oily
obok sprawdziłam oczywiscie inne i :
340 early tan o ktorym mowiła Buahhot, to jak dla mnie jest on rzeczywiscie "tan" taki solaryjny, mocno pomaranczowy, no z dobry ton jak nie dwa ciemniejszy niz Twoj MF. Idealny po 2 tygodniach w tropikach
320 natural tan-też ciemniejszy, choc juz bardziej beżowy niz pomaranczowy
jesli chodzi o 220 to jak mowie-wg mnie najlepiej pasował do 150MF, ale nie zupełnie idealnie->tzn odcienie "ciepłości" mniej wiecej tak samo, jednak 220 odrobine ciutke jasniejszy, ale też było to widac przy wpatrywaniu sie. Na całej twarzy wiadomo, ze też inaczej wychodzi, pani powiedziała, ze te podkłady są dobrze kryjące i kolor musi być dobrze dobrany równiez i do koloru szyi. Spytałam ją o zdanie w sprawie tego 220, to rowniez stwierdziła, ze pasuje, ale:jest też odcien 240 medium beige, którego akurat nie mieli. Moze byc tak, ze on by lepiej Ci przypasował, biorac pod uwage, ze chyba mowiłaś, ze mogłabys miec kapke ciemniejszy?

uuuff..się rozpisałam
dla siebie też dobrałam
200 Nude
dziękuję!!!
przyznam szczerze, że właśnie oglądałam jeszcze w internecie te podkłady, buteleczki, odcienie i ten early tan również wydał mi się bardzo ciemny. Przeczytałam jeszcze dokładny opis i było napisane, że to właśnie dla osób z dość ciemną karnacją, bądź opalonych. Hmm... no ja może najjaśniejszej karnacji nie mam, ale do "śniadej" to mi daleko, zwłaszcza na twarzy, która wolniej mi się opala, bo wiadomo zawsze mam jakiś krem z filtrem...
No nic, dziękuję baaaaaardzo jeszcze raz za sprawdzenie, ale chyba rzeczywiście będzie najlepiej jeśli sama się wypuszczę na łowy Revlona
Za jakąś godzinę jadę Gd, może uda mi się podjechać chociaż na sekundę do jakiegoś Douglasa
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
noo..kiedy robimy odrost? jutro czw ale moze proponuje weekend
ja już na swój patrzeć nie mogę, naprawdę
ale również jestem za weekendem jutro raczej nie zdążę, a po drugie, chciałabym jeszcze chwilę chociaż poczekać, aż mi się lepiej ta "dziura" po pieprzyku zagoi bo to w takim miejscu, że niechcący można pacnąć farbą
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:38   #2759
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wczoraj cały dzień szukałam kozaków na zimę.. Nie kupiłam żadnych
Wszędzie te z kożuszkiem i najwięcej płaskich, a ja chciałam na obcasie.
A jak już znalazłam ładne to tylko rozmiar 41 :/

co sądzicie o takich?
http://allegro.pl/b20-kozaki-eleganc...941446435.html
mnie się nie widzą za bardzo


Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
najlepiej to od razu po przebudzeniu otworzyc okno i pokrzyczec troche hehehe
nie praktykowałam czegoś takiego jeszcze i nie zamierzam


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
laski bez paranoi, nie wydaje mi sie zeby akurat farby do wlosow mialy zabic spoleczenstwo przeciez w org ludzkim kumuluje sie duzo wiecej paskudnych rzeczy- wraz z oddychaniem, jedzeniem itp.
mysle ze w tamtym wypadku moglo dojsc do jakiejs reakcji krzyzowej w organizmie- byc moze skumulowaly sie jakies rozne zwiazki, ona byla alergiczka np. i wyszlo jak wyszlo...
przeciez jak zrobia sekcje czy nawet w badaniach powinni widziec na jaka substancje org tak gwaltownie zareagowal i jakie tworzy przeciwciala
masz rację


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
iiiiiiiiiiiiidę się zająć robotą
do wieczora albo do jutra
miłego dnia


Cytat:
Napisane przez Airrazor Pokaż wiadomość
A no moje a co ?
nic, tak pytałam


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja polecam wellaton 12/1 oczywiscie
poza tym- c12 i excellence 01

hahahha padłam
słodko
na 12/1 się napaliłam i na c12 też jestem już zdecydowana
Przed chwilą tż pojechał do polskiego sklepu po pierogi i dzwoniłam do niego, żeby sprawdził czy tu są te kolory, ale nie ma oczywiście Poczekam za paczką od Mamy
No jest słodka dziewczynka, czasami jak coś powie to padamy ze śmiechu


Princesska, chyba wzięli się za te oszuski, rano byłaś na 27 miejscu, pierwszą piątkę zajmowały laski z głosami powyżej 2500, a teraz ich nie ma za to Ty jesteś na 7 miejscu
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:40   #2760
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej
ja już po pracy
jak mnie ta nowa wkurza pracuje miesiąc,a trzeba za nią zostać,bo ona się umówiła, jak przyjdzie to i tak nic nie robi,albo zostawi syf po sobie. A teraz jest wielce chora i nie przyjdzie przez 2 tygodnie
i już dzwonią do mnie,a ja w przyszłym tyg. moge tylko dwa razy przyjść,bo mam taki plan

Kotka tak zadowolona z niego byłam dlatego chcę kupić znowu
a z tej aukcji to nie wiem, ja chyba kupię od kogoś innego niby same pozytywy,ale jak napisalam do babki czy moge odebrać osobiście to mi powiedziała cene 6 zł droższą, no niby i tak wychodzi taniej,aaale wkurza mnie takie coś

aagusiaa88 ona wogole ma ten podkład wystawiony na kilku aukcjach i na każdej inna cena

Nikola mi się buty nie podobają

Lavia fajny masz kolorek włosów
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.