Farbowanie na blond - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 16:21   #31
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

Moja mama ma ciemne naturalne włosy i długo farbowała się na blond - nawet nieźle wyglądała ale odrosty były koszmarne, poza tym po jakimś czasie kiedy farbowałyśmy włosy to odrosty wychodziły pomarańczowe :/
Proponuję nie kopać się z koniem i dobrać coś bardziej naturalnego dla twojego wyglądu i mniej szkodliwego dla włosów niż utlenianie. Może balejaż z jakimś delikatnym kolorem albo końcówki?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:23   #32
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
pragnę blondu jedyna przeszkoda: oby mi wszystkie włosy nie wyszły!!!!

Bez przesady, stosując dobre farby rozjaśniające i dobre kosmetytki możesz mieć piękne blond włosy. Ja przeszłam z czarnego na blond w 4 miesiące , jestem już 5 miesięcy blondynką, farbuję co miesiąc a włosy mam w dobrej kondycji . Moja mama farbuje włosy na blond ( rozjasnia) ponad 20 lat i ma normalne włosy.Tak jak pisałam wszystko zalezy od środków, sposobu farbowania, kosmetyków.Dbanie o włosy blond jest nieco bardziej czasochłonne, ale się opłaca. A odrosty są zawsze niezależnie czy farbujesz na jasno czy na ciemno.

Swoją drogą dwa przesadzone motywy pojawiają się często: dekoloryzacji , która powoduje, że wyłysiejesz ( a wszystko zależy od kondycji włosa przed, spososbu przeprowadzenia, pielęgnacji) i zniszczonych blond włosów. Oczywiście , że używając rozjaśniacza i za każdym razem nakładając go na całe włosy zniszczysz je sobie, ale używając no dobrej farby rozjaśniającej ( lub nawet tego rozjaśniacza) kładąc na odrosty a potem tylkjo na minutkę na resztę, nie powinno być problemów, do tego odpowiednie kosmetyki i po kłopocie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:26   #33
doril4
Raczkowanie
 
Avatar doril4
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 262
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

no własnie dobra pielęgnacja to podstawa !!!
a kolor wyjdzie ale napewno nie za 1 razem)
doril4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:24   #34
nina_ef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Bez przesady, stosując dobre farby rozjaśniające i dobre kosmetytki możesz mieć piękne blond włosy. Ja przeszłam z czarnego na blond w 4 miesiące , jestem już 5 miesięcy blondynką, farbuję co miesiąc a włosy mam w dobrej kondycji . Moja mama farbuje włosy na blond ( rozjasnia) ponad 20 lat i ma normalne włosy.Tak jak pisałam wszystko zalezy od środków, sposobu farbowania, kosmetyków.Dbanie o włosy blond jest nieco bardziej czasochłonne, ale się opłaca. A odrosty są zawsze niezależnie czy farbujesz na jasno czy na ciemno.

Swoją drogą dwa przesadzone motywy pojawiają się często: dekoloryzacji , która powoduje, że wyłysiejesz ( a wszystko zależy od kondycji włosa przed, spososbu przeprowadzenia, pielęgnacji) i zniszczonych blond włosów. Oczywiście , że używając rozjaśniacza i za każdym razem nakładając go na całe włosy zniszczysz je sobie, ale używając no dobrej farby rozjaśniającej ( lub nawet tego rozjaśniacza) kładąc na odrosty a potem tylkjo na minutkę na resztę, nie powinno być problemów, do tego odpowiednie kosmetyki i po kłopocie.
mam pytanko: farbujesz włosy u fryzjera? jeśli nie to napisz prosze jakich farb używasz i jaki jest twój naturalny kolor włosów. Z góry dziękuję za info
nina_ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:37   #35
ohhwee86
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

kurcze dziewczyny mam takie pytanie...dluzszy czas farbowalam sie na czarno wlasciwie na ciemny braz,ale wlosy wychodzily prawie jak czarne(teraz juz mam ladny odrost,bo nie nakladalam farby od okolo 4 m-cy...jednym slowem tragedia).Moj kolor naturalny to ciemny blond czy da sie zrobic tak zebym przefarbowala wlosy na taki kolor jaki mialam od razu,a nie przechodzila tak jak piszecie przez stopniowe farbowanie,albo pasemka przez kilka miesiecy?W ogole nie myslalam,ze tak ciezko jest przejsc z ciemnego koloru na blond.Moja mama pofarbowala sobie kiedys wlosy na czarno,ale jej sie nie podobalo i znow przefarbowala sie na blond,nie wyszly jej rude ani jakies zolte.Zadnej z Was sie nie udalo przejsc od razu z czarnego na blond?moze jest jakas droga i dobra farba,ktora dalaby taki efekt??raczej znam Wasza odpowiedz,ale dla swietego spokoju wole sie upewnic,nie chce niszczyc wlosow pasemkami co miesiac,moze jest jakas szansa...chcialabym w jakis cudowny sposob odzyskac swoj kolor wlosow...ehh
__________________
Boys, boys, boys I'm looking for a good time Boys, boys, boys Get ready for my love
ohhwee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:49   #36
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

Cytat:
Napisane przez nina_ef Pokaż wiadomość
mam pytanko: farbujesz włosy u fryzjera? jeśli nie to napisz prosze jakich farb używasz i jaki jest twój naturalny kolor włosów. Z góry dziękuję za info
U fryzjera miałam tylko zabiegi , które ściągły czerń ( demakijaż- mniej inwazyjna wersja dekoloryzacji oraz pasemka) teraz farbuję sama, odrosty mam ciemny mysi blond ( czyli generalnie taki brązik) są dość ciemne. Przez dłuższy czas używałam farby Alcantara 11/1 z utlenbiaczem 9% a ostatnio przeszłam na Wella Wellaton 12/1, zauważyłam , że daje jaśniejszy odcień ( u mnie wychodzi bardzo jasniutki blondz delikatnym słonecznym refleksem, ale nie żółte)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:52   #37
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

Cytat:
Napisane przez ohhwee86 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny mam takie pytanie...dluzszy czas farbowalam sie na czarno wlasciwie na ciemny braz,ale wlosy wychodzily prawie jak czarne(teraz juz mam ladny odrost,bo nie nakladalam farby od okolo 4 m-cy...jednym slowem tragedia).Moj kolor naturalny to ciemny blond czy da sie zrobic tak zebym przefarbowala wlosy na taki kolor jaki mialam od razu,a nie przechodzila tak jak piszecie przez stopniowe farbowanie,albo pasemka przez kilka miesiecy?W ogole nie myslalam,ze tak ciezko jest przejsc z ciemnego koloru na blond.Moja mama pofarbowala sobie kiedys wlosy na czarno,ale jej sie nie podobalo i znow przefarbowala sie na blond,nie wyszly jej rude ani jakies zolte.Zadnej z Was sie nie udalo przejsc od razu z czarnego na blond?moze jest jakas droga i dobra farba,ktora dalaby taki efekt??raczej znam Wasza odpowiedz,ale dla swietego spokoju wole sie upewnic,nie chce niszczyc wlosow pasemkami co miesiac,moze jest jakas szansa...chcialabym w jakis cudowny sposob odzyskac swoj kolor wlosow...ehh
Jesli przez dłuższy zcas ( a tak robiłaś) nakładałas bardzo ciemny kolor nie ma innego wyjścia niestety.Te zabiegi nie muszą być tak inwazyjne , jesli wykonasz je w dobrym salonie i zainwestujesz w profesjonalne kosmetyki. Możesz oczywiście przejśc z kosmetykami drogeryjnymi ( jedna z wizażanek ostatnio tak robi) i w ciągu miesiaca uzyskać jasniejszy odcień, ale napewno włosy nie będą w dobrym stanie a odcień może pozostawac dyskusyjny.
Poczytaj proszę wątki o Dekolortyzacji używając wizażowej wyszukiwarki.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 14:49   #38
malina1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie na blond

mam pytanie w poniedziałek pofarbowałam włosy na blond, konkretnie odrosty (naturalny kolor ciemny blond), wyszły miedziane, rude trudno okreslic ten kolor;-(, czy moge je teraz pofarbowac na blond i co zrobic z tym kolorem? Bardzo prosze o pomoc

malina1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:08   #39
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farbowanie na blond

Może pomóc szampon Regenal, który w pewnym stopniu niweluje żółty kolor Farba nie rozjaśni farby! wiele razy to było pisane na forum. Jeżeli kolor ma być jaśniejszy niż obecny warto użyć dekoloryzatora, a najlepiej wybrać się do fryzjera

PS. kto odgrzebał stary wątek?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 13:57   #40
malina1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie na blond

Czesc dziekuje za odpowiedz, czyli najlepiej isc do fryzjera? Czy on zlikwiduje ten dziwaczny kolor?
malina1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:55   #41
owieczka22
Raczkowanie
 
Avatar owieczka22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domkuuuu lbn
Wiadomości: 57
Dot.: Farbowanie na blond

do fryzjera!!!!nie ma innego ratunku!!!jak kupisz sama farbe np.platynke zeby zniwelowac rudość to wiesz co sie stanie????bedziesz miałazielonkawe włosy!!!więc nieryzykuj.idz do specjalisty!!fryzjer tak wymiesza rarby zeby uniknąć niemiłych niespodzianek!!
owieczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 23:45   #42
Saphire Blue
Przyczajenie
 
Avatar Saphire Blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: Farbowanie na blond

Bardzo proszę o rade....Dzisiaj byłam u fryzjera i jestem załamana...chcialam sobie zrobic ciemny blond taki karmelowy kolorek.Fryzjerka najpierw pojechała całe włosy rozjasniaczem (równo wszystkie) wyszła marchewa nastepnie dała farbe blond i nadal siedziałam ruda po prostu ruda wtedy postanowiła zrobic mi pasemka i to troche mnie uspokoiło ale za baze tych pasemek dała jakis ciemny braz który wyszedł perfidnie rudy po prostu czerwony nie brąz.w drodze powrotnej sie poryczałam -dałam za to 90 zł w dodatku ścinała włosy i na czubku głowy mam tak krótko sciete ze wygladam jak bolek i lolek,jutro od rana mam zajecia ale musze kupic chociaz szamponetkę pytanie tylko jaki kolor.Nie chce znowu czarnych ani rudych tym bardziej..Czy moge isc za kilka dni do innego fryzjera na następny balejaz i czy moze to byc pomieszany ciemny prawie czarny kolor sztyn z wyraznym blondem bo takie własnie najbardziej mi sie podobaja
Saphire Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 00:18   #43
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Farbowanie na blond

hehe ja dzisiaj bylamna balejazu, naprawiala mi po porzedniam *zle rozjasnione wlosy za krotko trzymane i zolte pasemka wyszly;/) i nalozyla mi ciemny popielaty blond, ktory nie zlapal wlosow mi i wyszedl duzo jasniejszy ale pasemka wyszly slicznie, piopielate, jasniutkie tylko za duzo tegho jasnego blondu...ehh jestem troszke w szoku, bo zmiana duza, no ale za jakis czas duzycze tych ciemniejsych i bedzie rownowaga, nie wyobrazam sobie zebym eksperymentowala w domu, najlepiej isc fo fryzjera, no ale j ak widac nie zawsze....saphire blue jakims dziwnym sposobem ta twoja fryzjerka farbowala?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 10:41   #44
blondynfarbowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie na blond

Nie marudźcie, ja juz od pół roku sobie eksperymentuje by miec włosy białe

I po każdym machnięciu odrostów mam wielokolorowe blondy heh.

Wyczucie koloru chyba przychodzi z czasem
blondynfarbowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 06:35   #45
Saphire Blue
Przyczajenie
 
Avatar Saphire Blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie na blond

blondynfarbowany...a czym kurujesz włosy po eksperymentach rodem z kreskówki o Dexterze ???? gdybyś wiedział ile nerwów zjadłam i ile kasy poszło, jak bardzo marzyłam o zapuszczaniu i normalnym wygladzie włosów to byś nie mówił ze marudzimy...swoja droga to komiczne jest
Saphire Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 06:58   #46
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farbowanie na blond

Cytat:
Napisane przez Saphire Blue Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o rade....Dzisiaj byłam u fryzjera i jestem załamana...chcialam sobie zrobic ciemny blond taki karmelowy kolorek.Fryzjerka najpierw pojechała całe włosy rozjasniaczem (równo wszystkie) wyszła marchewa nastepnie dała farbe blond i nadal siedziałam ruda po prostu ruda wtedy postanowiła zrobic mi pasemka i to troche mnie uspokoiło ale za baze tych pasemek dała jakis ciemny braz który wyszedł perfidnie rudy po prostu czerwony nie brąz.w drodze powrotnej sie poryczałam -dałam za to 90 zł w dodatku ścinała włosy i na czubku głowy mam tak krótko sciete ze wygladam jak bolek i lolek,jutro od rana mam zajecia ale musze kupic chociaz szamponetkę pytanie tylko jaki kolor.Nie chce znowu czarnych ani rudych tym bardziej..Czy moge isc za kilka dni do innego fryzjera na następny balejaz i czy moze to byc pomieszany ciemny prawie czarny kolor sztyn z wyraznym blondem bo takie własnie najbardziej mi sie podobaja
Może poczekaj jeszcze troszkę....daj odpocząć włosom Napewno nie wyglądasz tak źle jak piszesz
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:01   #47
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Farbowanie na blond

blondynfarbowany , ale jak sie domyslam Ty masz krotkie wlosy i jak Ci sie zniszcza i wysusza koncowki to je i tak podcinasz,a dziewcyzny jak chca miec dlugie blond wlosy to ostatnia rzecza ktora chca zorbic to je podciac:P
Wiec nie dziw sie Nam . zapuszczanie wlosow do polowy plecow trwa ok rok i przez tyle czasu musza wytrzymac katowanie blondem :P

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:55   #48
ruda2506
Raczkowanie
 
Avatar ruda2506
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 73
GG do ruda2506 Send a message via Skype™ to ruda2506
Exclamation farbowanie na blond :)

Witam!Mam pytanie związane z farbowaniem. Mam dość delikatne i podatne włosy, kolor naturalny to dość jasny brąz. Chciałabym się zafarbować na złocisty blond. Nie martwię się o kolor,zarówno ja jak i wszyscy znajomi mówią że to świetny pomysł.Tylko martwię się o jedną rzecz:czy farbowanie na blond bardzo niszczy włosy? Czy są jakieś sposoby żeby złagodzić negatywne skutki farbowania?Czy któraś z Was miała z tym jakieś problemy?Z góry dziękuję za wszelką pomoc Pozdrawiam!!

Edytowane przez ruda2506
Czas edycji: 2007-06-17 o 21:55
ruda2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 23:54   #49
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: farbowanie na blond :)

rozjasnianie wlosow zawsze bardziej je niszczy niz przyciemnianie... ale jesli twoj kolor jest naturalny i jesli bedziesz farbowac je nie czesciej niz co 3 mies to wydaje mi sie ,ze bedzie ok... wlosy z czasem beda sie przesuszac dlatego powinnas zainwestowac w duza game odzywek....
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 16:29   #50
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: farbowanie na blond :)

Jak tam wyszło farbowanie?
Chciałabym ,podobnie jak Ty, ufarbowac włoski na blond, tylko mysłałam o bursztynowym odcieniu, z natury jestem ciemna blondynką, więc może....bez rozjaśniania się uda, tylko samą farbą...
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:15   #51
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: farbowanie na blond :)

wizja zniszczonych włosów po rozjaśnianiu na blond mnie przeraża ;(
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:01   #52
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: farbowanie na blond :)

Odświeżam wątek...poniewaz ostatnio po głowie chodzi mi wizyta u fryzjera w celu zafarbowania wlosow na blond. Konkretnie chodzi mi mniej wiecej o taki kolorekhttp://goldmax.pl/product_info.php?products_id=464. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, rozjasnilam je sprayem joanny blond reflex i mam obecnie dziwny kolor na glowie. Na kazdym zdjeciu wyglada inaczej, na 1 jest ladny, na 2 zolto-zloty, na 3 ciemny... a niby w rzeczywistosci naturalny
Chcialabym uzyskac u fryzjera podobny kolor co z garniera. Moje pytanie dotyczy konkretnie inwazyjnosci farbowania na blond u fryzjerow. Teraz mam dlugie wlosy ok 50 cm i nie wyobrazam sobie ich sciecia, nie sa w najlepsyzm stanie bo susze i lekko prostuje codziennie. Koncowki dosc porozdwajane..uzywam profesjonalnych odzywek i masek oraz produktow termoochronnych.
Czy fryzjer bedzie musial wlosy jeszcze bardziej rozjasnic przed nalozeniem farby, zeby wyrownac kolor i odrosty czy od razu jest szansa na polozenie farby? jakiego stanu wlosow moge sie spodziewac po takim zabiegu? mocno przesuszone, porozdwajane wlosy? nigdy nie farbowalam wlosow dlatego nie wiem czego moglabym sie spodziewac. Czy jest ryzyko ze zaczna mi mocniej wypadac? mam nadzieje, ze ktoras z wizazanek potrafi mi udzielic odp na te pytania i powie mi jak to mniej wiecej wyglada.
Podsumowujac jakie sa skutki takiego zabiegu?

Bylabym bardzo wdzieczna za wszelkie rady..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 17:23   #53
TMei
Przyczajenie
 
Avatar TMei
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

A ja mam naturalne rude włosy i właśnie chciałabym zmienić kolor na jasny blond ;]
Zastanawiam się właśnie, czy jak potraktuję je szamponetką, to coś z tego wyjdzie?;>
Wiem też od jednej znajomej, że kiedyś zawsze farbowała włosy na miedź, po czym zafarbowała na bardzo jasny blond i wyszedł bardzo fajny kolorek ;]
TMei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:17   #54
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

up ... zalezy mi bardzo na odpowiedzi...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 21:38   #55
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam nadzieje, że pomożecie...
We wtorek byłam u fryzjerki, zrobiła mi pasemka, ułożyła włosy, wszystko pięknie ładnie. Gorzej było gdy w domu przyjżałam sie dokładnie. Na włosach widać niedokładne farbowanie (jakbym miała odrosty), miejscami mam żółte place, miejscami całkowity brak pasemek. Nie mam zamiaru iść do niej na poprawkę, a kasy na nowego fryzjera też nie mam

Co zrobić, jak mam sama poprawić fryzurę??
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 10:58   #56
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Nikt nie może pomóc??

Dziewczyny,poratujcie, nie mogę się tak pokazać ludziom bo mi wstyd....
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:54   #57
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Question Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Witam mam pytanie mam włosy jasny braz z blond pasemkami i zastanawiam sie czy jak położe na nie farbe wellaton odcien 12/1 Bardzo jasny popielaty blond to wyjda mi jasne włoski?? Dodam ze uzywalam juz wellaton 8/1 jasny popielaty blond i kolor fajnie chwycil i zrobil mi sie taki jasniutko-złoty brazik. Nie chce uzyskac zadnego platynowego blondu tylko rozjasnic troszke te moje włosy Jak myslicie moge kłaśc ten odcień 12/1??


Czwarte zdjecie to kolor jaki mi sie marzy
W naturalnym świetle mam jasniejsze włosy niz na zdjeciach ktore niestety byly robione kamera internetowa i sa bez lampy błyskowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0027.JPG (8,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0028.JPG (8,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0030.JPG (7,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 589.jpg (71,4 KB, 133 załadowań)
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:10   #58
YOostyneczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dziewczyny gdy macie ciemne włosy, a farbujecie sie na blond, farbujecie również brwi? Czy zostawiacie ciemniejsze? Ktora opcja jest lepsza?
YOostyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 13:22   #59
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Ja mysle ze lepiej nie farbowac brwi bo pewnie wygladaloby to śmiesznie.Bardzo duzo kobiet ma czarne brwi i blond wlosy.Nie widze w tym nic dziwnego.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 13:43   #60
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Mój kolor włosów to ciemny blond, czy wystarczy jedna wizyta u fryzjera żebym miała jasny blond?
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.