Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: skład kosmetykow atw
jak? 14 51,85%
dlaczego? 16 59,26%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 11:24   #1291
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Proszę o analize mgiełki sephora proffesionnel spray flash eclat
Wydaje mi sie całkiem do rzeczy ( ekstrakty Lubie ją -czy słusznie?

Skład: Aqua(Water), Butylene Glycol, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Dipropylene Glycol, Methylparaben, Parfum(Fragrance), Chlorphenesin, Glycolic Acid, Disodium EDTA, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Psidium Guajava (Fruit Extract), Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Extract, Passiflora Incarnata (Fruit Extract), Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Mandelic Acid, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Hydroxyaitronellal, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:35   #1292
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

ja nieśmiało przypominam sie.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:59   #1293
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Moze sie komus przyda.

Sklad Estee Lauder Beautiful Bride Loose Powder:
water (aqua purificata) purified, polyethylene, hdi/trimethylol hexyllactone crossplymer, silica silylate, sodium hyaluronate, alumina, sodium plyacrylate, C8-18 fluoroalcohol phosphate, potassium sorbate, benzyl alcohol, sodium dehydroacetate, phenoxyethanol, methylparaben
[+/-] (may contain): mica, titanium dioxide (Cl 77891), iron oxides (Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499), ultramarines (Cl 77007), bismuth oxychloride (Cl 77163) <ILN 25919>

Sklad Estee Lauder Beautiful Bride Pressed Powder:
hdi/trimethylol hexyllactone crossplymer, ptfe, barium sulfate, zinc laurate, phenyl trimethicone, isotetracosane, dimethicone, tocopheryl acetate, cholesterol, linoleic acid, hydrogenated lecithin, sorbitan sesquioleate, calcium aluminum borosilicate, trimethylsiloxysilicate, palmitic acid, bht, dehydroacetic acid, methylparaben, propylparaben
[+/-] (main contain): mica, titanium dioxide (Cl 77891), bismuth oxychloride (Cl 77163), iron oxides (Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499), ultramarines (Cl 77007) <ILN25918>
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:30   #1294
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

To ja jeszcze trochę pomęczę. Znalazłam na KWC, nie stosowałam i jestem
ciekawa, czy jest sens w ogóle próbować (i kupować większą kosmetyczkę ). Jak działanie, jak wpływ na naczynka (w sensie, czy zaszkodzą)?

Oceanic, AA Face AQUAice, Maseczka błyskawicznie nawilżająca z aktywnym kompleksem nawilżającym z wód antarktyki

Skład: aqua, caprylic/capric triglyceride, Ethylhexyl stearate, dicaprylyl ether, petrolatum, glycerin, ethoxydiglycol and sodium polyacrylate and capryl glycol, laminaria hyperborea (algae) extract, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, betaine, xylitylpolyglucosides and Xylitan and Xylitol, Glyceryl stearate citrate, dimethicone, sodium hyaluronate, paraffinum liquidum, panthenol, triethanolamine, carbomer, allantoin, durvillea antartica extract, methylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Parfum

Hean, Aroma Garden, Relaksująca maseczka odżywcza (z ryżem Inków, żeń-szeniem i pędami bambusa)

Skład: aqua, ceteareth-20 (and) cetearyl alcohol, glycerylstearate, caprylic/ capric triglyceride, isopropyl myristate, octyl dodecanol, propylene glycol, quinca oil, panax quinquefolium extract, cetyl alcohol, stearyl dimethicone, bambus vulgaris extract, c10/30 cholesterol / lanosterol ester, phenoxyethanol (and) butylparaben (and) ethylparaben (and) proylparaben. titanium dioxide, fragrance, methicone, tocopherol acetate, peg-8 (and) tocopherol (and) ascorbyl palmitate (and) ascorbic acid (and) citric acid, triethanolamine, cananga odorata

Z góry dziękuje
__________________

Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:43   #1295
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Kulfon Pokaż wiadomość
To ja jeszcze trochę pomęczę. Znalazłam na KWC, nie stosowałam i jestem
ciekawa, czy jest sens w ogóle próbować (i kupować większą kosmetyczkę ). Jak działanie, jak wpływ na naczynka (w sensie, czy zaszkodzą)?

Oceanic, AA Face AQUAice, Maseczka błyskawicznie nawilżająca z aktywnym kompleksem nawilżającym z wód antarktyki

Skład: aqua, caprylic/capric triglyceride, Ethylhexyl stearate, dicaprylyl ether, petrolatum, glycerin, ethoxydiglycol and sodium polyacrylate and capryl glycol, laminaria hyperborea (algae) extract, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, betaine, xylitylpolyglucosides and Xylitan and Xylitol, Glyceryl stearate citrate, dimethicone, sodium hyaluronate, paraffinum liquidum, panthenol, triethanolamine, carbomer, allantoin, durvillea antartica extract, methylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Parfum

Hean, Aroma Garden, Relaksująca maseczka odżywcza (z ryżem Inków, żeń-szeniem i pędami bambusa)

Skład: aqua, ceteareth-20 (and) cetearyl alcohol, glycerylstearate, caprylic/ capric triglyceride, isopropyl myristate, octyl dodecanol, propylene glycol, quinca oil, panax quinquefolium extract, cetyl alcohol, stearyl dimethicone, bambus vulgaris extract, c10/30 cholesterol / lanosterol ester, phenoxyethanol (and) butylparaben (and) ethylparaben (and) proylparaben. titanium dioxide, fragrance, methicone, tocopherol acetate, peg-8 (and) tocopherol (and) ascorbyl palmitate (and) ascorbic acid (and) citric acid, triethanolamine, cananga odorata

Z góry dziękuje
Nie zaszkodzą, ale mogą zapychać. Zwykle kremy dla naczynkowców są bardziej ciężkie i treściwe. Jeśli nie masz tłustej cery to te kremy są ok.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:50   #1296
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

nie, mam normalno-sucha cerę, niezapychalną prawie. tylko czy te produkty są ciekawe, warto je kupować, czy szkoda zachodu? maseczka AA podobno świetnie nawilża, czy rzeczywiście widać to po składzie?
__________________

Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 10:08   #1297
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cos dla opalających się

Oto skład samoopalacza firmy Oriflame Natural Bronze - tylko ja mam jeszcze stara wersje a nie wiem czy sa jakies roznice w skladzie w nowej

Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Dihydroxyacetone, Hydrogenated Polydecene, Polyglyceryl - 3, Oleate, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Linalool, Limone, Hexyl Cinnamal, Methyldibromo Glutaronitrile, Coumarin, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol, Geraniol, Altpha-isomethyl lonone, Isobutylparaben, Benzyl Alcohol {i dalej jest kilka Ci i cyfra... zakladam ze malo istotne

ogólnie chwale sobie bardzo ten samoopalacz ale jak uzywam go do twarzy to nastepnego dnia mam bardzo rozszerzone pory i wyskakuja mi gdzie niegdzie jakies niespodzianki - szukam potencjalnego winowajcy.

dodam jeszcze tylko ze raczej nie sa ta silikony - nie zauwazylam takiej reacji na nie, i wydaje mi sie tez ze nie jest to witamina E.
podejrzewam tu wosk. Jeszcze jakies potencjalne zapychacze?
aha i bardzo jestem ciekawa co tu opala
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 11:28   #1298
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Zastanawiam sie co jest w tym serum dobrego,bo sklad szczegolnie na poczatku nie wydaje mi sie przyjazny(ale nie znam sie na tym kompletnie).Jednak działa na mnie doskonale,jednak mam zagadke bo ostatnio cos mnie zapycha- wiec tropie co to moze byc...(poza tym szukam argumentu aby przestac kupowac Kanebo, bo zbankrutuje

Sensai silky puryfing Pore Clarifying Essence
Glycerin,Water,Diclycerin ,Dipropylene Glycol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,alcohol,Polysorbate 20,Sucrose Laurate,Butylene Glycol,Ethyl Glucoside,Fragrance,Hydro lized Silk,Ethylhexyl Methoxycinnamate,Panax Ginseng Root Extract,Protease Dextran,Thymus Vulgaris Extr,BHT,Sodium Benzoate,Ethylparaben,But ylparaben

Bardzo dziekuje za pomoc
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:25   #1299
krokodyl1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Blagam co sadzicie o skladzie tego zmywacza .Naprawde juz nie wiem czego mam uzywac do mycia twarzy prawie wszystko mnie uczula .Prosze o odpowiedz.Z gory dziekuje. ENVIRON- Cleansing Cream.
Aqua , Caprylic/Capric Triglyceride , Hydrogenated Palm Oil , Stearic Acid , Polysorbate 40 , Glyceryl Stearate , PEG-100 Stearate , Lauryl Betaine , Panthenol , Dimethicone , Triethanolamine , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer , Disodium EDTA.
krokodyl1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:26   #1300
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie co jest w tym serum dobrego,bo sklad szczegolnie na poczatku nie wydaje mi sie przyjazny(ale nie znam sie na tym kompletnie).Jednak działa na mnie doskonale,jednak mam zagadke bo ostatnio cos mnie zapycha- wiec tropie co to moze byc...(poza tym szukam argumentu aby przestac kupowac Kanebo, bo zbankrutuje

Sensai silky puryfing Pore Clarifying Essence
Glycerin,Water,Diclycerin ,Dipropylene Glycol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,alcohol,Polysorbate 20,Sucrose Laurate,Butylene Glycol,Ethyl Glucoside,Fragrance,Hydrolized Silk,Ethylhexyl Methoxycinnamate,Panax Ginseng Root Extract,Protease Dextran,Thymus Vulgaris Extr,BHT,Sodium Benzoate,Ethylparaben,But ylparaben

Bardzo dziekuje za pomoc
To serum moze cie zapychac. Gliceryna przed woda w składzie?! jeszcze nie spotkalam sie z takim produktem do twarzy! Zaznaczylam ekstrakty roslinne i jedwab, wiecej nie widze. niech wypowiedza sie ekspertki
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:29   #1301
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
To serum moze cie zapychac. Gliceryna przed woda w składzie?! jeszcze nie spotkalam sie z takim produktem do twarzy! Zaznaczylam ekstrakty roslinne i jedwab, wiecej nie widze. niech wypowiedza sie ekspertki
przepisalam grzecznie z opakowania , przysiegam nic nie zmienialam z ta kolejnoscia
evee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 22:35   #1302
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Czy ten toner jest cos wart?Czy rzeczywiscie bedzie nawilzal i wygladzal?Kupilam opakowanie probkowe-na razie uzylam kilka razy-podraznienia brak-chociaz obawiam sie o ten Ylang Ylang.Ostatnio doprowadzilam swoja cere do stanu nawet dobrego(uzywam tylko filtra,pelingu raz na tydzien i lagodnego zelu do zmywania twarzy)i nie chce tego zepsuc.
dzieki

Zia Natural Skincare Sea Tonic Rosewater and Aloe Toner

Deionized Water, Floral Water of Rose, Bladderwrack Extract (Seaweed), Aloe Vera Gel, Glycerin, Panthenol, Phospholipids, Essential Oils Of Ylang Ylang And Cypress, Polysorbate 20, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-06-28 o 23:27
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 07:44   #1303
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie co jest w tym serum dobrego,bo sklad szczegolnie na poczatku nie wydaje mi sie przyjazny(ale nie znam sie na tym kompletnie).Jednak działa na mnie doskonale,jednak mam zagadke bo ostatnio cos mnie zapycha- wiec tropie co to moze byc...(poza tym szukam argumentu aby przestac kupowac Kanebo, bo zbankrutuje

Sensai silky puryfing Pore Clarifying Essence
Glycerin,Water,Diclycerin ,Dipropylene Glycol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,alcohol,Polysorbate 20,Sucrose Laurate,Butylene Glycol,Ethyl Glucoside,Fragrance,Hydro lized Silk,Ethylhexyl Methoxycinnamate,Panax Ginseng Root Extract,Protease Dextran,Thymus Vulgaris Extr,BHT,Sodium Benzoate,Ethylparaben,But ylparaben

Bardzo dziekuje za pomoc
Evee, Wygląda na bardzo treściwe - nie dziwię się ,że zaczęło Cię zapychać, to bogactwo gliceryny Oprócz gliceryny, masz tu jeszcze inne emolinety, a dopiero za połowa składu jedwab, wciąg z żeńszenia i z tymianku. Obawiam się,że w większości płacisz za glicerynę [z pewnością dobrze usuwa make-up]

Cytat:
Napisane przez krokodyl1313 Pokaż wiadomość
Blagam co sadzicie o skladzie tego zmywacza .Naprawde juz nie wiem czego mam uzywac do mycia twarzy prawie wszystko mnie uczula .Prosze o odpowiedz.Z gory dziekuje. ENVIRON- Cleansing Cream.
Aqua , Caprylic/Capric Triglyceride , Hydrogenated Palm Oil , Stearic Acid , Polysorbate 40 , Glyceryl Stearate , PEG-100 Stearate , Lauryl Betaine , Panthenol , Dimethicone , Triethanolamine , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer , Disodium EDTA.
Nie wiem jaką masz skórę, Krokodylu. Jeśli suchą, wrażliwą, podatną na podrażnienia - zmywacz powinien być odpowiedni dla twojej cery. Ma sporo emolientów, nie będzie podrażniać skóry przy usuwaniu makijażu. Jeśli Twoja skóra jest tłusta, to może Cie pozapychać - trójglicerydy.

Nie ma tu ani jednego składnika, który wygląda na potencjalny alergen. Nie powinien uczulać.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Czy ten toner jest cos wart?Czy rzeczywiscie bedzie nawilzal i wygladzal?Kupilam opakowanie probkowe-na razie uzylam kilka razy-podraznienia brak-chociaz obawiam sie o ten Ylang Ylang.Ostatnio doprowadzilam swoja cere do stanu nawet dobrego(uzywam tylko filtra,pelingu raz na tydzien i lagodnego zelu do zmywania twarzy)i nie chce tego zepsuc.
dzieki

Zia Natural Skincare Sea Tonic Rosewater and Aloe Toner

Deionized Water, Floral Water of Rose, Bladderwrack Extract (Seaweed), Aloe Vera Gel, Glycerin, Panthenol, Phospholipids, Essential Oils Of Ylang Ylang And Cypress, Polysorbate 20, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate

Nawilżał będzie Wygładzał może i też - dzięki wodzie różanej i ekstraktowi z wodorostów oraz fosfolipidom. W składzie nie ma nic podejrzanego: woda, woda różana, wodorosty, aloes, gliceryna, pantenol, fosfolipidy, olej z ylang ylang i cyprysu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 08:14   #1304
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
co prawda już kupiłam ten tonik kilka dni temu i spisuje się narazie dobrze ale i tak proszę o analizę :
Tonik-żel 2w1, Tołpa, huminea
skład: Aqua, Peat Extract, Propyle Glycol (and) Artictium Lappa Root Extract, Polysorbate 20, Panthenol, Carboner, Sodium Hydroxide, Parfum (Linalool, Hexyl Cinnamal), Methylparaben, Propylaparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Chodzi mi głównie o zapychanie.
Z góry dziękuje
jeszzce raz sie przypominam
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 08:24   #1305
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
co prawda już kupiłam ten tonik kilka dni temu i spisuje się narazie dobrze ale i tak proszę o analizę :
Tonik-żel 2w1, Tołpa, huminea
skład: Aqua, Peat Extract, Propyle Glycol (and) Artictium Lappa Root Extract, Polysorbate 20, Panthenol, Carboner, Sodium Hydroxide, Parfum (Linalool, Hexyl Cinnamal), Methylparaben, Propylaparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Chodzi mi głównie o zapychanie.
Z góry dziękuje
Bardzo ciekawy tonik o nawilżających właściwościach. Nie widze nic co miałoby zapychać, nawet cery mieszane. Nie mam się do czego przyczepić - gdzie można kupić taki tonik??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:40   #1306
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy tonik o nawilżających właściwościach. Nie widze nic co miałoby zapychać, nawet cery mieszane. Nie mam się do czego przyczepić - gdzie można kupić taki tonik??
Dzięki L_V
kupiłam go w zwykłej aptece i jestem wciąż bardzo zadowolona - uzywam go chyba 3 tydzień
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:34   #1307
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy tonik o nawilżających właściwościach. Nie widze nic co miałoby zapychać, nawet cery mieszane. Nie mam się do czego przyczepić - gdzie można kupić taki tonik??
W niektórych centrach handlowych Tołpa ma również swoje standy (tzw. sklepiki borowinowe). Tu jest spis na całą Polskę, widzę jeden punkt w Lublinie:
http://www.torf.pl/spis_punktow_handlowych.php
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:16   #1308
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

L_V, Hexxano, czy ten krem jest cos wart :

Vichy, LiftActiv pro , Krem na noc
Skład: aqua, cyclohexasiloxane, glycerin, prunus armeniaca, cetyl alcohol, cyclopentasi-loxane, zea mays, petrolatum, glyceryl stearate, potassium cetyl phosphate, peg-40 stearate, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid , cera alba, sorbitan tristearate, glycine soja, dimethiconol, triethanolamine, caffeine, sodium hloride, methylparaben, arginine pca, sodium hyaluronate, cellulose acetate butyrate , cyclodextrim, penoxyethanol, mannitol, tocopherol, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, disodium succinate, capryl glycol, hydrolyzed soy protein, acetyl trifluoromethylphenyl valylgycyine, lentinus edodes extract, faex, polyphosphorylcholine glycol acrylate, polyvinyl alcohol, butylene glycol, parfum.

z góry dziękuje za pomoc
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:02   #1309
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
L_V, Hexxano, czy ten krem jest cos wart :

Vichy, LiftActiv pro , Krem na noc
Skład: aqua, cyclohexasiloxane, glycerin, prunus armeniaca, cetyl alcohol, cyclopentasi-loxane, zea mays, petrolatum, glyceryl stearate, potassium cetyl phosphate, peg-40 stearate, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid , , sorbitan tristearate, glycine soja, dimethiconol, triethanolamine, caffeine, sodium chloride, methylparaben, arginine pca, sodium hyaluronate, cellulose acetate butyrate , cyclodextrim, penoxyethanol, mannitol, tocopherol, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, disodium succinate, capryl glycol, hydrolyzed soy protein, acetyl trifluoromethylphenyl valylgycyine, lentinus edodes extract, faex, polyphosphorylcholine glycol acrylate, polyvinyl alcohol, butylene glycol, parfum.

z góry dziękuje za pomoc
Jest tutaj wyciag z moreli ktory posiada wlasciwosci zluszczajace i wygladzajace,ktore intensywnie pielegnuja skore i ja wygladzaja,wyciag z kukurydzy dziala silnie nawilzajaco.z Ciekawych skaldnikow to takze wosk pszczeli ktory ma wlasciwosci ochraniajace,wygladzajace i przyspieszajace regenarcaje naskorka.
Kofeina stymuluje enzymatyczne procesy spalania tluszczu ale wydaje mi sie,ze tutaj zostala zastosowana w celu wzmocnienia dzialania innych skladnikow by krem lepiej dzialal.


Tyle na szybko z mojej strony,moze L_V dolozy wiecej
Ciezko mi sie skupic,sama wiesz...ale mam nadzieje,ze co nieco pomoglam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 14:37   #1310
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Proszę o analize mgiełki sephora proffesionnel spray flash eclat
Wydaje mi sie całkiem do rzeczy ( ekstrakty Lubie ją -czy słusznie?

Skład: Aqua(Water), Butylene Glycol, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Dipropylene Glycol, Methylparaben, Parfum(Fragrance), Chlorphenesin, Glycolic Acid, Disodium EDTA, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Psidium Guajava (Fruit Extract), Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Extract, Passiflora Incarnata (Fruit Extract), Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Mandelic Acid, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Hydroxyaitronellal, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.
Nieśmiało się przypominam
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:42   #1311
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jest tutaj wyciag z moreli ktory posiada wlasciwosci zluszczajace i wygladzajace,ktore intensywnie pielegnuja skore i ja wygladzaja,wyciag z kukurydzy dziala silnie nawilzajaco.z Ciekawych skaldnikow to takze wosk pszczeli ktory ma wlasciwosci ochraniajace,wygladzajace i przyspieszajace regenarcaje naskorka.
Kofeina stymuluje enzymatyczne procesy spalania tluszczu ale wydaje mi sie,ze tutaj zostala zastosowana w celu wzmocnienia dzialania innych skladnikow by krem lepiej dzialal.


Tyle na szybko z mojej strony,moze L_V dolozy wiecej
Ciezko mi sie skupic,sama wiesz...ale mam nadzieje,ze co nieco pomoglam
dzięki Asiu, a jak myślisz warto w niego zainwestować ?, według ciebie jest to solidny krem czy taki sobie?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:46   #1312
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
dzięki Asiu, a jak myślisz warto w niego zainwestować ?, według ciebie jest to solidny krem czy taki sobie?

Madziu,a czego oczekujesz od kremu,z jakimi problemami sie borykasz?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:55   #1313
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Cos dla opalających się

Oto skład samoopalacza firmy Oriflame Natural Bronze - tylko ja mam jeszcze stara wersje a nie wiem czy sa jakies roznice w skladzie w nowej

Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Dihydroxyacetone, Hydrogenated Polydecene, Polyglyceryl - 3, Oleate, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Linalool, Limone, Hexyl Cinnamal, Methyldibromo Glutaronitrile, Coumarin, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol, Geraniol, Altpha-isomethyl lonone, Isobutylparaben, Benzyl Alcohol {i dalej jest kilka Ci i cyfra... zakladam ze malo istotne

ogólnie chwale sobie bardzo ten samoopalacz ale jak uzywam go do twarzy to nastepnego dnia mam bardzo rozszerzone pory i wyskakuja mi gdzie niegdzie jakies niespodzianki - szukam potencjalnego winowajcy.

dodam jeszcze tylko ze raczej nie sa ta silikony - nie zauwazylam takiej reacji na nie, i wydaje mi sie tez ze nie jest to witamina E.
podejrzewam tu wosk. Jeszcze jakies potencjalne zapychacze?
aha i bardzo jestem ciekawa co tu opala

ja sie tylko chcialam tak delikatnie przypomniec
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 19:20   #1314
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Dzieki L_V-tonik troszke szczypie w oczy gdy psikam na cala twarz ale oprocz tego jak na razie jest dobry.Ni epodraznia-a to najwazniejsze.Bede go uzywac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 20:45   #1315
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Hej, prosze o analize 2óch kremów z serii Retroactive Avonu

Avon, Anew Retroactive+, Youth Extending Night Cream (Krem na noc "Esencja młodości")
aqua, glycerin, cyclopentasiloxane, c12-13 alkyl lactate, c12-13 alkyl benzoate, glyceryl polymethacrylate, silica, phytol, peg-40 stearate, steareth-2, carbomer, glyceryl stearate, hydrogenated polydecene, benehyl alcohol, parfum, sodium hydroxide, hydrogenated polyisobutene, phenoxyethanol, disodium edta, diazolidinyl urea, dimethicone crosspolymer, dimethicone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, oryzanol, retinol/saccharomyces polypeptide, sodium dehydroacetate, trimethylsiloxysilicate, benzophenone-4, helianthus annuus seed extract, andrographolide, panthenol, sodium hyaluronate, caprylic/capric triglyceride, phosphoric acid, hydrolyzed milk protein, plankton extract, glycine soja extract, phaeodactylum tricornutum extract, tocopherol, ci 60730, ci 42090<27895-036>

Avon, Anew Retroactive+, Youth Extending Day Cream SPF25 UVA/UVB (Krem na dzień "Esencja młodości")
aqua, glycerin, ethylhexyl methoxycinnamate, dimethicone, isodecyl isononanoate, ethylhexyl salicylate, butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, peg-8, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, benzophenone-3, phytol, polymethyl, methacrylate, squalane, parfum, phenoxyethanol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium edta, hydrogenated lecithin, kaempferia galanga root extract, polysorbate 60, chlorphenesin, oryzanol, retinol/saccharomyces polypeptide, sodium dehydroacetate, helinthus annuus seed extract, andrographolide, panthenol, sodium hyaluronate, caprylic/capric triglyceride,phosphoric acid, hydrolyzed milk protein, plankton extract, glycine soja extract, phaeodactylum tricornutum extract, tocopherol, <1005983-037>

Opisy produceta tutaj
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-mlodosci.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-mlodosci.html

Chcialabym sie dowiedziec czy rzeczywiscie bedzie on dobry dla skory po 20tce i czy bedzie on mial dzialanie prewencyjne
No i czy rzeczywiscie ma te filtry
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333

Edytowane przez Ahtaga
Czas edycji: 2007-06-29 o 21:25
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:37   #1316
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

bardzo proszę o analizę

Isana Krem ujędrniający do ciala z Q10

AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCINE SOJA OIL, ISOPROPYL PALMITATE, CARBOMER, UBIQUINONE, PARFUM, POTTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN.

To nie dla mnie bo moja skóra źle by zniosła te wszystkie parabeny i caprylic/capric triglyceride ale dla kogoś kto ma skórę normalną, rzadko ją coś podrażni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:45   #1317
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Hej, prosze o analize 2óch kremów z serii Retroactive Avonu

Avon, Anew Retroactive+, Youth Extending Night Cream (Krem na noc "Esencja młodości")
aqua, glycerin, cyclopentasiloxane, c12-13 alkyl lactate, c12-13 alkyl benzoate, glyceryl polymethacrylate, silica, phytol, peg-40 stearate, steareth-2, carbomer, glyceryl stearate, hydrogenated polydecene, benehyl alcohol, parfum, sodium hydroxide, hydrogenated polyisobutene, phenoxyethanol, disodium edta, diazolidinyl urea, dimethicone crosspolymer, dimethicone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, oryzanol, retinol/saccharomyces polypeptide, sodium dehydroacetate, trimethylsiloxysilicate, benzophenone-4, helianthus annuus seed extract, andrographolide, panthenol, sodium hyaluronate, caprylic/capric triglyceride, phosphoric acid, hydrolyzed milk protein, plankton extract, glycine soja extract, phaeodactylum tricornutum extract, tocopherol, ci 60730, ci 42090<27895-036>

Avon, Anew Retroactive+, Youth Extending Day Cream SPF25 UVA/UVB (Krem na dzień "Esencja młodości")
aqua, glycerin, ethylhexyl methoxycinnamate, dimethicone, isodecyl isononanoate, ethylhexyl salicylate, butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, peg-8, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, benzophenone-3, phytol, polymethyl, methacrylate, squalane, parfum, phenoxyethanol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium edta, hydrogenated lecithin, kaempferia galanga root extract, polysorbate 60, chlorphenesin, oryzanol, retinol/saccharomyces polypeptide, sodium dehydroacetate, helinthus annuus seed extract, andrographolide, panthenol, sodium hyaluronate, caprylic/capric triglyceride,phosphoric acid, hydrolyzed milk protein, plankton extract, glycine soja extract, phaeodactylum tricornutum extract, tocopherol, <1005983-037>

Opisy produceta tutaj
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-mlodosci.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-mlodosci.html

Chcialabym sie dowiedziec czy rzeczywiscie bedzie on dobry dla skory po 20tce i czy bedzie on mial dzialanie prewencyjne
No i czy rzeczywiscie ma te filtry
W pierwszym kremie nie widze nic nadzwyczajnego,no i ta gliceryna na poczatku od razu....moze zapychac.Dosc wysoko w skladzie jest tez zawarty podrazniajacy konserwant(na czerwono).Skladniki ktore sa ciekawe umiescili na szarym koncu:wyciag z nasion slonecznika(antyoksydant) ,pantenol ma wlasciwosci lagodzace,hialuronian sodu odpowiada za wlasciwy poziom nawilzenia.

Jezeli chodzi o drugi krem to filtry sa niestabilne,pochodne polimerow,ktore daja "slizg"podczas aplikacji,susbtancje zapachowe a to,co ciekawe na samym koncu i w malej ilosci.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:49   #1318
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jest tutaj wyciag z moreli ktory posiada wlasciwosci zluszczajace i wygladzajace,ktore intensywnie pielegnuja skore i ja wygladzaja,wyciag z kukurydzy dziala silnie nawilzajaco.z Ciekawych skaldnikow to takze wosk pszczeli ktory ma wlasciwosci ochraniajace,wygladzajace i przyspieszajace regenarcaje naskorka.
Kofeina stymuluje enzymatyczne procesy spalania tluszczu ale wydaje mi sie,ze tutaj zostala zastosowana w celu wzmocnienia dzialania innych skladnikow by krem lepiej dzialal.


Tyle na szybko z mojej strony,moze L_V dolozy wiecej
Ciezko mi sie skupic,sama wiesz...ale mam nadzieje,ze co nieco pomoglam
Są jeszcze te fibrocyklamidy, które mają stymulować odbudowę włókien kolagenowych.

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
dzięki Asiu, a jak myślisz warto w niego zainwestować ?, według ciebie jest to solidny krem czy taki sobie?
Madziu, razem z TZtem kupiliśmy ten kremik jego mamie [58 lat] i cały cza nam mówi, że jest bardzo zadowolona. Nie ma uczucia ściągnięcia, miękka buzia itd itp. Ma skórę mieszaną, a mimo to krem jej nie pozapychał.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:56   #1319
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
W pierwszym kremie nie widze nic nadzwyczajnego,no i ta gliceryna na poczatku od razu....moze zapychac.Dosc wysoko w skladzie jest tez zawarty podrazniajacy konserwant(na czerwono).Skladniki ktore sa ciekawe umiescili na szarym koncu:wyciag z nasion slonecznika(antyoksydant) ,pantenol ma wlasciwosci lagodzace,hialuronian sodu odpowiada za wlasciwy poziom nawilzenia.

Jezeli chodzi o drugi krem to filtry sa niestabilne,pochodne polimerow,ktore daja "slizg"podczas aplikacji,susbtancje zapachowe a to,co ciekawe na samym koncu i w malej ilosci.
Ahtago, dzięki za PW!

Potwierdzam co napisała Hex. Niestety, tego spodziewałam się po Avonie. W kremie są naprawdę ciekawe skłądniki, któe mogłyby zrobić z niego świetny krem p/zmarszczkowy, przeciwdziałąjący wolnym rodnikom. Ale te składniki sa na szarym końcu!! Pewnie jest ich tam tyle co kot napłakał, poniżej 1% A za same emolienty z konserwanatami płacić nie będę

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo proszę o analizę

Isana Krem ujędrniający do ciala z Q10

AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCINE SOJA OIL, ISOPROPYL PALMITATE, CARBOMER, UBIQUINONE, PARFUM, POTTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN.

To nie dla mnie bo moja skóra źle by zniosła te wszystkie parabeny i caprylic/capric triglyceride ale dla kogoś kto ma skórę normalną, rzadko ją coś podrażni.
Jest to krem do ciała - więc nie wiem czy zapychanie przez trójglicerydy też będzie wchodziło w grę, bo na ciele mamy zazwyczaj bardziej suchą skórę. Mi się tam podoba - dużo emolientów = nawilżona skóra. A i wspomniany Co Q10 [na niebiesko] jest na nienajgorszym miejscu w składzie. Naprawdę ciekawy preparat, a podejrzewam że jeszcze przyjazny cenowo.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:58   #1320
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo proszę o analizę

Isana Krem ujędrniający z Q10

AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCINE SOJA OIL, ISOPROPYL PALMITATE, CARBOMER, UBIQUINONE, PARFUM, POTTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN.

To nie dla mnie bo moja skóra źle by zniosła te wszystkie parabeny i caprylic/capric triglyceride ale dla kogoś kto ma skórę normalną, rzadko ją coś podrażni.
Hmmmm....mowic szczerze to nie widze tutaj nic ciekawego,krem jest tresciwy bo sporo w nim emolientow,skladniki zapachowe,olej z nasion soi ma wlasciwosci regulujace poziom odpowiedniego nawilzenia i to tyle
Mysle,ze dla osoby z normalna skora ktora nie boryka sie z zadnymi problemami moze byc dobry.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.