Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 22:28   #1321
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Lavender szczerze współczuję. Szczęśliwie sama sobie maluję pazurki więc jeśli coś spartolę to pretensje tylko do siebie.
A miłej pani powiedziałabym co myślę na jej temat. Faktem jest, że niczego by to nie już zmieniło, ale nie boję się otworzyć gęby. Czasami wręcz nie potrafię zamknąć. Oczywiście w kulturalny sposób (no chyba, że ktoś mnie zmusi do porzucenia kultury)


Muszę się w końcu zaopatrzyć w Poshe! Przydałby się porządny wysuszacz bo nie zawsze mam czas żeby usiąść, pachnieć i czekać
ja też sobie sama maluję, ale czasem chodzę na pomalowanie, bo chcę wypróbować nowe kolory, a nie chcę wydawać kasy na lakier który się nie sprawdzi. tak to chodzę czasem na ogarnięcie kształtu czy jakiś fajny zabieg na dłonie, ale do salonu, który jest miliard razy lepszy tylko właśnie ten jeden raz nie miałam czasu ;/ jeśli ktoś jest z Krakowa to polecam - Artnail. możecie sobie oglądnąć fotki https://www.facebook.com/salonartnail?fref=ts , ale tylko te z podpisami Artnail są ich reszta to jakieś inspiracje z internetu. chociaż większość zdjęć mają swoich jak zauważycie.

żeby nie było, że reklamę robię czy coś, po prostu chcę polecić, bo warto coś polecić innym lub odradzić, by wiedzieli gdzie jest coś naprawdę zaufanego, gdzie na 100% ci nic nie spieprzą, albo tam gdzie unikać jak ognia...
a po za tym może same się zainspirujecie ich fotkami, bo duuużo ich mają i ja czasem coś też sobie podpatrzę i w zaciszu domowym wykonam jeśli nie jakieś mega trudne :d
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 23:03   #1322
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49662247][1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49661898]

- - - - - - - - - - - - - - - - -
dziewczyny, jestem załamana.. byłam dzisiaj u kosmetyczki na zwykłym pomalowaniu paznokci (bo chciałam jakiś innych kolorów, a nie chciałam kupować nowych lakierów) i nie wspominając już jak tragicznie tam było (nigdy tam wcześniej nie byłam, ehh.. i nigdy już tam nie wrócę, masakra ), to jeszcze paznokci wyszły inaczej niż moje oczekiwania... chciałam pomalowanych na piękny pastelowy, łagodny róż KRYJĄCY całkowicie i serdeczne na ciepły złoty kolor , takie kolory: http://img.zszywka.pl/1/0146/w_3319/...-paznokcie.jpg tylko tak jak mówiłam paznokcie całe na różowo, a serdeczne całe na złoto (nie moon manicure jak na zdjęciu). miałam do wyboru wiele odcieni różu i złotego, ale oczywiście ta pani kosmetyczka wiedziała lepiej
i wyszło coś takiego jak na zdjęciu w załączniku ;/// czyli okropnie PRZEŚWITUJĄCY róż (pomimo trzech warstw) [i jeszcze nie widać tego na zdjeciu, ale nie jest to napewno pastelowy kolor ;/ ma taki tandetnie różowy blask] a ten "złoty" jak widać wygląda jak srebrny :// nawet chłopak mi powiedział "o, czy to taki srebrny jak miałaś pomalowany na studniówkę?" i jak widać ten kolor też prześwituje... już i tak jestem zdenerwowana, że nie poszłam tam gdzie zawsze, do zaufanego salonu, gdzie nigdy się nie zwiodłam, ale nie miałam czasu tam jechać.. ehh. nie będę już wspominać o warunkach w tamtym salonie i o zdolnościach tej kosmetyczki, o ile jest kosmetyczką. nie myślcie, że jestem jakąś sfrustrowaną gówniarą, bo same byłybyście wściekłe, jak ktoś jest ciekawy o co chodzi to na priv ;p.
powiedzcie mi tylko czy bardzo źle wyglądają te "prześwity"? najlepsze jest to, że na zdjęciu aż tak tego nie widać, jak w rzeczywistości ;/[/QUOTE]

Masakra ja juz nie raz na taką trafiłam...





Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
mnie także nie przypadły do gustu. Mogła Ci najpierw pazurki na biało pomalować a dopiero wtedy na kolor ;/ ojjjj te dzisiejsze pseudo kosmetyczki..

Ja ostatnio byłam na wąsiku i wyszłam tak jak weszłam :/ a jeszcze kiedyś u takiej na bikini woskiem i zrobiła nie dokładnie...




Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Lavender szczerze współczuję. Szczęśliwie sama sobie maluję pazurki więc jeśli coś spartolę to pretensje tylko do siebie.
A miłej pani powiedziałabym co myślę na jej temat. Faktem jest, że niczego by to nie już zmieniło, ale nie boję się otworzyć gęby. Czasami wręcz nie potrafię zamknąć. Oczywiście w kulturalny sposób (no chyba, że ktoś mnie zmusi do porzucenia kultury)


Muszę się w końcu zaopatrzyć w Poshe! Przydałby się porządny wysuszacz bo nie zawsze mam czas żeby usiąść, pachnieć i czekać
Też muszę kupić Poshe on daje żelowy efekt ktoś wie? I czy nie zmienia kolorów?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 23:11   #1323
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dlatego jeśli ma się swój zaufany salon/kosmetyczkę itp to lepiej się ich trzymać i nie kombinować O!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 23:25   #1324
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Nie mam facebooka i nie potrafię znaleźć galerii. Jest ogólnodostępna?
Na oficjalnej stronie mają tylko 16 zdjęć i to takich raczej klasycznych manicure, a ja rzadko mam chęć na klasyczny :p

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też muszę kupić Poshe on daje żelowy efekt ktoś wie? I czy nie zmienia kolorów?
Pojęcia nie mam. Nigdy nie miałam, ale chwalą więc trzeba wypróbować

Ooo ja ślepa! Znalazłam zdjęcia
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-01-08 o 23:27
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 23:37   #1325
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ohoho! A teraz mi proszę powiedzieć jak uzyskać taki efekt na pazurach! Zakochałam sie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1420756637747.jpg (20,3 KB, 96 załadowań)
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 00:35   #1326
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ohoho! A teraz mi proszę powiedzieć jak uzyskać taki efekt na pazurach! Zakochałam sie
wiesz co, to popularny w ostatnim czasie tzw. "manicure sweterkowy", czyli wzorki jak na zimowym swetrze
tutaj masz jakiś filmik https://www.youtube.com/watch?v=1DrXMzqeOJM
i tutaj na blogu wpis http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...kcie-knit.html
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 01:09   #1327
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Nie mam facebooka i nie potrafię znaleźć galerii. Jest ogólnodostępna?
Na oficjalnej stronie mają tylko 16 zdjęć i to takich raczej klasycznych manicure, a ja rzadko mam chęć na klasyczny :p

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------


Pojęcia nie mam. Nigdy nie miałam, ale chwalą więc trzeba wypróbować

Ooo ja ślepa! Znalazłam zdjęcia
To daj znać jak kupisz bo ja na razie mecze z SH Double :/ który wysusza bardzo długo...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 08:59   #1328
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też muszę kupić Poshe on daje żelowy efekt ktoś wie? I czy nie zmienia kolorów?
Kolorów nie zmienia, nadaje bardzo ładny połysk, każdy lakier nim pokryty, wygląda tak ekskluzywnie Z wysuszaczy godny polecenia jest też Kinetics Kwik, który można kupić stacjonarnie w Hebe.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 09:19   #1329
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

O mamo jaki cudny ten sweterkowy!!! Ale chyba nie zrobi go zwyklym lakierem az tak wyraznie? No i schnalby chyba calutki dzien

A ten Poshe to taki tani jest?
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:23   #1330
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49668183]wiesz co, to popularny w ostatnim czasie tzw. "manicure sweterkowy", czyli wzorki jak na zimowym swetrze
tutaj masz jakiś filmik https://www.youtube.com/watch?v=1DrXMzqeOJM
i tutaj na blogu wpis http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...kcie-knit.html[/QUOTE]

Dzięki! Dzięki! Dzięki!
Dzisiaj tworzę
W ogóle bardziej mi się to skojarzyło ze śladami opon niż ze sweterkiem :p
Pewnie dlatego, że nie lubię i nie posiadam grubasów tego typu


Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To daj znać jak kupisz bo ja na razie mecze z SH Double :/ który wysusza bardzo długo...
Trochę to może potrwać, ale dam znać

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
O mamo jaki cudny ten sweterkowy!!! Ale chyba nie zrobi go zwyklym lakierem az tak wyraznie? No i schnalby chyba calutki dzien

A ten Poshe to taki tani jest?
Dzisiaj zmaluję więc zobaczymy czy zwykłym też wyjdzie Myślę, że powinno. Fakt w tej sytuacji przydałby się wysuszacz, ale mam wolne więc mogę sobie pozwolić na długie schnięcie

Znajdziesz od ok. 20 zł na allegro
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-01-09 o 10:28
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:29   #1331
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Kolorów nie zmienia, nadaje bardzo ładny połysk, każdy lakier nim pokryty, wygląda tak ekskluzywnie Z wysuszaczy godny polecenia jest też Kinetics Kwik, który można kupić stacjonarnie w Hebe.
Dzięki tak o tym drugim też słyszałam, ale Hebe nie mam.Może znajdę go w Dayli ktoś wie?

Olej kokosowy można podgrzewać prawda?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 11:11   #1332
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kupiłam ten Poshe!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:31   #1333
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dzięki tak o tym drugim też słyszałam, ale Hebe nie mam.Może znajdę go w Dayli ktoś wie?

Olej kokosowy można podgrzewać prawda?
Oj nie wiem, ale jeśli bardzo zależy Ci na połysku, to Poshe pod tym względem daje lepszy efekt. Co do kokosa, to niektórzy na nim smażą, więc podgrzanie na pewno mu nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Kupiłam ten Poshe!
Daj znać jak wrażenia, gdy już wypróbujesz
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:44   #1334
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość

Daj znać jak wrażenia, gdy już wypróbujesz
Tak jest!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:48   #1335
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Kupiłam ten Poshe!
Oo to daj znać jak tam i czy daje żelowy efekt byłabym wdzięczna.Gdzie kupiłaś?




Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, ale jeśli bardzo zależy Ci na połysku, to Poshe pod tym względem daje lepszy efekt. Co do kokosa, to niektórzy na nim smażą, więc podgrzanie na pewno mu nie zaszkodzi

Daj znać jak wrażenia, gdy już wypróbujesz
Najlepiej kupić najpierw ten potem ten ja na razie muszę wymeczyc cały SH Double :/ ach nie wiem jak to zrobię najwyżej będę używać jako bazy.Jeszcze bym chciała Seche, ale on nie ma najlepszego składu.
A no w sumie racja jak i smażyć można to podgrzewać tym bardziej.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:03   #1336
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jak tak sobie rozmawiacie o wysuszaczach to ja też fajny stosuję. Insta Dri z Sally Hansen. Lakier również w 5 minut suchy, błyszczący także. Do dostania w większości drogerii za 30 zeta.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:45   #1337
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Smerfetko kupilam na Allegro I to sprzedawca z Niska to szybciutko do mnie dojdzie
Drakan mialam z SH ten preparat.Wysuszal swietnie. Z tym ze trzeba bylo wprawnym ruchem maznac po paznokciu zeby byl efekt szkla bo inaczej widać poprawki a dwa szybko gestnial co utrudnialo nakladanie. Chyba ze taki egzemplarz mi sie trafil. Nie wiem.
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:49   #1338
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jak tak sobie rozmawiacie o wysuszaczach to ja też fajny stosuję. Insta Dri z Sally Hansen. Lakier również w 5 minut suchy, błyszczący także. Do dostania w większości drogerii za 30 zeta.
o ten też lubię. Daje piękną błyszczącą tafle, pod tym względem trudno go przebić.
Wypróbowałam już całkiem sporo wysuszaczy, bo nienawidzę czekać aż lakier wyschnie, zawsze sobie mani uszkodzę Jak już rozwinęłyśmy ten temat, to podzielę się z Wami moimi doświadczeniami Nie lubię wysuszaczy w kropelkach, nie wysuszają jakoś super, są tłuste, nie przedłużają trwałości lakieru i nie nadają połysku (miałam Pierre Rene i Inglot). Poshe jest chyba moim ulubieńcem, nadaje piękny połysk, schnie szybko i nie gęstnieje jakoś strasznie, w miarę zużycia. SH Insta Dri (wersja w lakierze, bo są też kropelki) też jest super i jak pisałam wyżej nadaje niesamowity połysk. Jego wadą jest natomiast to, że jak przekroczymy połowę buteleczki dość mocno gęstnieje i wtedy zdarza mu się bomblować. Po jakimś czasie glucieje tak bardzo, że jak wyciągamy pędzelek z buteleczki ciągną się za nim takie jakby niteczki lakieru. Miałam też Orly Sec'N Dry wysuszał ok, ale nie nadawał za bardzo połysku. Teraz od jakiegoś miesiąca mam wspomnianego Kwika i na razie jestem zadowolona. Wysusza dobrze, połysk nie najgorszy (ale słabszy niż Poshe, czy Insta Dri), ale nie wiem jeszcze jak będzie się zachowywał pod koniec buteleczki
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:51   #1339
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Na paznokciu owszem, dosyć szybko gęstnieje, ale co do poprawek nie było większego problemu. Ma duży pędzel więc ze 2 - 3 pociągnięcia na paznokciu i jest dobrze.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 12:53   #1340
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Drakan moze jakas podroba mi sie trafila. Ja wiekszosc kosmetykow przez All kupuje. Aaaa ten sprzedawca mial jeszcze.lakiery winylowe o ktorych tutaj ktoras duszyczka pisala. Kusily... Ale stwierdzilam ze teraz bede miala mniej czasu na paznokcie z racji powiekszenia rodziny to nie kupowalam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:58   #1341
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Prędzej jakiś stary. Kiedyś zamawiając maskę do włosów na Allegro sprzedawca chwalił, że do każdego zamówienia lakier gratis dorzuca? Dobry wujek jaki czy co? No ale wyszło szydło z worka. Maska dotarła, działała jak działac powinna natomiast lakier... khem. Pól buteleczki, marka NoName i glut. Taka to gratis był.

Swoją drogą nie wiem czy wysuszacze można rozcieńczać tak jak lakiery, ale jeżeli się da to warto zainwestować w odpowiedni preparat, bo znacznie życie ułatwia. Mam jakiś za 10 zł i wszystkie gluty mi zreanimował pięknie.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2015-01-09 o 13:00
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:02   #1342
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Gdzie kupowalas? Bo.powinnam miec jeszcze buteleczke tego SH. No i.moze moze mialam jakis stary kto to wie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:06   #1343
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

W zwykłej miejscowej drogerii podczepionej pod Drogerie Polskie. Ale z tego co wiem rozcieńczalniki do lakierów nietrudno jest znaleźć, więc jak pochodzisz po mieście gdzieś na pewno otrzymasz.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:30   #1344
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jak tak sobie rozmawiacie o wysuszaczach to ja też fajny stosuję. Insta Dri z Sally Hansen. Lakier również w 5 minut suchy, błyszczący także. Do dostania w większości drogerii za 30 zeta.
Właśnie miałam go brać, ale zabrakło mi kasy i wzięłam top plus baza i schnie i schnie...





Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
o ten też lubię. Daje piękną błyszczącą tafle, pod tym względem trudno go przebić.
Wypróbowałam już całkiem sporo wysuszaczy, bo nienawidzę czekać aż lakier wyschnie, zawsze sobie mani uszkodzę Jak już rozwinęłyśmy ten temat, to podzielę się z Wami moimi doświadczeniami Nie lubię wysuszaczy w kropelkach, nie wysuszają jakoś super, są tłuste, nie przedłużają trwałości lakieru i nie nadają połysku (miałam Pierre Rene i Inglot). Poshe jest chyba moim ulubieńcem, nadaje piękny połysk, schnie szybko i nie gęstnieje jakoś strasznie, w miarę zużycia. SH Insta Dri (wersja w lakierze, bo są też kropelki) też jest super i jak pisałam wyżej nadaje niesamowity połysk. Jego wadą jest natomiast to, że jak przekroczymy połowę buteleczki dość mocno gęstnieje i wtedy zdarza mu się bomblować. Po jakimś czasie glucieje tak bardzo, że jak wyciągamy pędzelek z buteleczki ciągną się za nim takie jakby niteczki lakieru. Miałam też Orly Sec'N Dry wysuszał ok, ale nie nadawał za bardzo połysku. Teraz od jakiegoś miesiąca mam wspomnianego Kwika i na razie jestem zadowolona. Wysusza dobrze, połysk nie najgorszy (ale słabszy niż Poshe, czy Insta Dri), ale nie wiem jeszcze jak będzie się zachowywał pod koniec buteleczki

Też nie lubię tych wysuszaczy tłustych mam z Avon ale leży bo jest do kitu.Z Celia tez miałam dobry był fajny połysk, ale zmienia kolory szczególnie biały na brzydki żółty :p a ten Kwik zmienia?




Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Prędzej jakiś stary. Kiedyś zamawiając maskę do włosów na Allegro sprzedawca chwalił, że do każdego zamówienia lakier gratis dorzuca? Dobry wujek jaki czy co? No ale wyszło szydło z worka. Maska dotarła, działała jak działac powinna natomiast lakier... khem. Pól buteleczki, marka NoName i glut. Taka to gratis był.

Swoją drogą nie wiem czy wysuszacze można rozcieńczać tak jak lakiery, ale jeżeli się da to warto zainwestować w odpowiedni preparat, bo znacznie życie ułatwia. Mam jakiś za 10 zł i wszystkie gluty mi zreanimował pięknie.
Ja swój stary rozcieńczałam z Deli i nic mu nie było

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
W zwykłej miejscowej drogerii podczepionej pod Drogerie Polskie. Ale z tego co wiem rozcieńczalniki do lakierów nietrudno jest znaleźć, więc jak pochodzisz po mieście gdzieś na pewno otrzymasz.
Są nawet w Sekret Urody za 7 zł chyba.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:44   #1345
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też nie lubię tych wysuszaczy tłustych mam z Avon ale leży bo jest do kitu.Z Celia tez miałam dobry był fajny połysk, ale zmienia kolory szczególnie biały na brzydki żółty :p a ten Kwik zmienia?
Nic takiego nie zauważyłam, ale nie malowałam paznokci białym lakierem, generalnie raczej ciemnych kolorów używam ostatnio, ale będę mu się bacznie przyglądać

A rozcienczalniki są też w Super Pharmach - Cree czy jakoś tak. Kosztują jakieś 8-9 zł. chyba.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 14:15   #1346
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja pomalowalam.swoje pazurki odzywka Wibo Milk and Calcium i jakos tak dziwnie wygladaja. Wole golasy
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:31   #1347
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Popieram wszystko powyżej, bez wysuszacza już bym nie mogła żyć, 5 minut i gotowe
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:47   #1348
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Nic takiego nie zauważyłam, ale nie malowałam paznokci białym lakierem, generalnie raczej ciemnych kolorów używam ostatnio, ale będę mu się bacznie przyglądać

A rozcienczalniki są też w Super Pharmach - Cree czy jakoś tak. Kosztują jakieś 8-9 zł. chyba.
Ok a jak używasz czarnego to nie zmienia go na granatowy?
Bo jak mam jakiś top to z tym wiecznie problem ;/
A może jak masz biały lub jasny byś zrobiła dla mnie test w wolnym czasie nawet na jednym pazurku

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Nie mam u siebie nawet SP nad czym ubolewam...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:52   #1349
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Wrr...
A ja chodzę i wiatr w domu robię żeby szybciej wyschły!
Niby mam wysuszacz z Essence, ale lepiej schnie bez niego
W ogóle naciapkałam ten sweterkowy manicure Trochu krzywo, ale i tak jestem zadowolona
Jakby któraś miała chęć tak kiedyś pomalować to sądzę, że na jaśniejszych jest lepszy efekt. Ja mam jasno szary i ciemniejszy niebieski i na tym szarym bezdyskusyjnie lepiej widać
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:32   #1350
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ok a jak używasz czarnego to nie zmienia go na granatowy?
Bo jak mam jakiś top to z tym wiecznie problem ;/
A może jak masz biały lub jasny byś zrobiła dla mnie test w wolnym czasie nawet na jednym pazurku

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Nie mam u siebie nawet SP nad czym ubolewam...
W takcie weekendu zrobię test na białym i czarnym

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Wrr...
A ja chodzę i wiatr w domu robię żeby szybciej wyschły!
Niby mam wysuszacz z Essence, ale lepiej schnie bez niego
W ogóle naciapkałam ten sweterkowy manicure Trochu krzywo, ale i tak jestem zadowolona
Jakby któraś miała chęć tak kiedyś pomalować to sądzę, że na jaśniejszych jest lepszy efekt. Ja mam jasno szary i ciemniejszy niebieski i na tym szarym bezdyskusyjnie lepiej widać
wrzucisz fotkę?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.