Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-25, 21:03   #1801
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :Brzydal: mi ona nie pasuje za bardzo, wyglądam w niej na przepita
Wyglądałam w niej tak samo
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:31   #1802
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :Brzydal: mi ona nie pasuje za bardzo, wyglądam w niej na przepita
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wyglądałam w niej tak samo
O kurde, nie straszcie mnie do tej pory spotkałam się z samymi dobrymi opiniami o tym kolorze, a Wy mi tu z obrazem przepitej wyjeżdżacie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 21:46   #1803
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Russian red to piękna czerwień chętnie bym ja przygarnęła, ale czerwieni używam okazjonalnie i mam inne
Ze wszystkich macowych czerwieni moją ulubioną ( i w ogóle spośród wszelkich marek ) jest Mac Red Ruby Woo tez mam i lubie, ale jest dość trudna w obsłudze RR jest na mojej liście, ale najpierw musze chociaż jedna z powyższych zużyć do minimum 1/3
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:06   #1804
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dokladnie promocja w Sephorze jest na kolorowke, ale może po Świetach zestawy tez przecenia...?


A co do bonu z paybacka to chyba nie laczy się z innymi promocjami. Dziala jak bon, odejmuje 100zl ale prezenty dodaja się do ceny sprzed rabatu, czyli jak kupimy cos za 200 bon odejmie 100 ale prezenty wchodzą tak jakby zamówienie było na 200zl, ale rabaty nie dzialaja chyba. Wykorzystalam już dwa te bony ale dokładnie nie pamiętam, ale chyba tak jest.
Wiem, że na kolorówkę, ale liczę, że już będzie co nieco poprzeceniane
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:26   #1805
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :Brzydal: mi ona nie pasuje za bardzo, wyglądam w niej na przepita
Nie strasz ja lubię pomadkę kremową z Sephory taką mocno czerwona, mam nadzieję, że RR będzie podobny.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 00:20   #1806
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

witam się świątecznie !! dostałyście fajne prezenty
moje sponsorował Apart

gratuluję macowych zamówień
No ja dostałam mega fajne prezenty. M.in. misiek Tous na szyję, kartę do D (nie wiem na ile, ale już się ślinię co za to kupię). Zestaw TBS karite i jakieś wypaśne wielkie słuchafony do Iphona. I jeszcze Mikołaj sypnął gotóweczką, więc uważam że bardzo mocno przegiął w tym roku
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 01:16   #1807
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No ja dostałam mega fajne prezenty. M.in. misiek Tous na szyję, kartę do D (nie wiem na ile, ale już się ślinię co za to kupię). Zestaw TBS karite i jakieś wypaśne wielkie słuchafony do Iphona. I jeszcze Mikołaj sypnął gotóweczką, więc uważam że bardzo mocno przegiął w tym roku
Miskaa, annaszel
bardzo fajne prezenty. kwotę z karty można sprawdzić na stronie D. w zakładce Karta Upominkowa. Scierasz tylko kod PIN z karty i wpisujesz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 08:28   #1808
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miskaa, annaszel
bardzo fajne prezenty. kwotę z karty można sprawdzić na stronie D. w zakładce Karta Upominkowa. Scierasz tylko kod PIN z karty i wpisujesz
O fajnie. Dziękuję. Muszę sobie sprawdzić.
Ale tu u nas cisza. Wszyscy świętują
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 08:44   #1809
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Russian red to piękna czerwień chętnie bym ja przygarnęła, ale czerwieni używam okazjonalnie i mam inne
Ze wszystkich macowych czerwieni moją ulubioną ( i w ogóle spośród wszelkich marek ) jest Mac Red Ruby Woo tez mam i lubie, ale jest dość trudna w obsłudze RR jest na mojej liście, ale najpierw musze chociaż jedna z powyższych zużyć do minimum 1/3
Wiadomo, najszybciej zużywa się kolory neutralne, bo pasują do wielu makijaży. Jednak kupując pomadkę czerwoną, warto postawić na jakość: Russian Red z Mac czy Military Red Z Burberry to właśnie takie pewniaki, jeśli ktoś nosi czerwienie.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wyglądałam w niej tak samo
Ja z kolei w ogóle nie mogę nosić czerwieni, bo mam chłodny typ urody.
Poza tym mam wybarwione naturalnie usta, więc najlepiej wyglądam w przezroczystym błyszczyku, ewentualnie w jakichś fajnych odcieniach Nude.

Wbrew pozorom nie jest tak łatwo dobrać czerwoną pomadkę. Trzeba umieć dostrzec chłodne lub zimne tony w odcieniu karnacji
Do bardziej słowiańskiej urody, np. dla blondynek. z żółtymi podtonami cery polecam tę pomadkę Pupa Volume 403.
Piękny koralowy kolor podobny do Runway Coral z Clinique.
Jednak ta pomadka daje efekt większych ust.
Testuję pomadkę dopiero od 2 dni, więc też nie chcę wydawać ostatecznej oceny, ale na razie duży plus.



__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-26 o 18:57
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 08:53   #1810
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

I jak Wam mija świąteczny czas? U nas już lepiej... Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa, jesteście kochane

Kod na boxa w d. juz nie dziala. Akurat jak dojrzałam żeby zamówić paletkę the balm
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 09:21   #1811
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Nie strasz ja lubię pomadkę kremową z Sephory taką mocno czerwona, mam nadzieję, że RR będzie podobny.
Wielu osobom się sprawdza, ale nie jest to odcień dla każdego jak legenda głosi Trzymam kciuki żebys w tej pierwszej grupie była
Uwielbiam czerwienie ale to nie jest mój odcień. Chyba moja ulubiona to Chanel Allure 98





Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No ja dostałam mega fajne prezenty. M.in. misiek Tous na szyję, kartę do D (nie wiem na ile, ale już się ślinię co za to kupię). Zestaw TBS karite i jakieś wypaśne wielkie słuchafony do Iphona. I jeszcze Mikołaj sypnął gotóweczką, więc uważam że bardzo mocno przegiął w tym roku

super prezenty
Ja się sama obdarowalam




Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wyglądałam w niej tak samo


---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
I jak Wam mija świąteczny czas? U nas już lepiej... Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa, jesteście kochane

Kod na boxa w d. juz nie dziala. Akurat jak dojrzałam żeby zamówić paletkę the balm
To dobrze ze juz lepiej

A zamowilas bez boxa ? The balm ma bardzo fajne cienie jakościowo, mojej ulubionej paletki akurat na D nie ma, ale spodziewam się że jakość wszystkich jest podobna






Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wiadomo, najszybciej zużywa się kolory neutralne, bo pasują do wielu makijaży. Jednak kupując pomadkę czerwoną, warto postawić na jakość: Russian Red z Mac czy Military Red Z Burberry to właśnie takie pewniaki, jeśli ktoś nosi czerwienie.



Ja z kolei w ogóle nie mogę nosić czerwieni, bo mam chłodny typ urody.
Poza tym mam wybarwione naturalnie usta, więc najlepiej wyglądam w przezroczystym błyszczyku, ewentualnie w jakichś fajnych odcieniach Nude.

Wbrew pozorom nie jest tak łatwo dobrać czerwoną pomadkę. Trzeba umieć dostrzec chłodne lub zimne tony w odcieniu karnacji
Do bardziej słowiańskiej urody, np. dla blondynek. z żółtymi podtonami cery polecam tę pomadkę Pupa Volume 403.
Piękny koralowy kolor podobny do Runway Coral z Clinique.
Jednak ta pomadka daje efekt większych ust.
Testuję pomadkę dopiero od 2 dni, więc też nie chcę wydawać ostatecznej oceny, ale na razie duży plus.

Widzę że bardzo Ci te pomadki podpasowaly, kusisz ale i tak bym pewnie kupiła i rzuciła w kat, nie zależnie od jakości

Do karnacji, typu urody dochodzi jeszcze skłonność do zaczerwienien itp. Dlatego nie ma uniwersalnych odcieni pasujących każdemu
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 09:30   #1812
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dodaje wam zestaw miniatur DKNY do koszyka?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 09:35   #1813
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Wg zasady strażacka czerwień pasuje do wszystkich typów kolorystycznych (wiosna, lato, jesień, zima) - zarówno w postaci pomadki, jak i w ubiorze ;
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 09:57   #1814
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wg zasady strażacka czerwień pasuje do wszystkich typów kolorystycznych (wiosna, lato, jesień, zima) - zarówno w postaci pomadki, jak i w ubiorze ;
Takie generalne zasady czasem nie sprawdzają się w makijażu.
Uwierz mi, że ja w czerwieniach to nie wyglądam nawet tak tylko lekko zgnile, czyli tak:
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-26 o 10:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:04   #1815
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV


Na pewno aż tak źle nie jest Ale wierzę, że nie dogadujesz się z czerwieniami. Ja najszerszym łukiem omijam wszelkie brązy i fiolety na ustach, to dla mnie szczyt nietwarzowości
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:06   #1816
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wg zasady strażacka czerwień pasuje do wszystkich typów kolorystycznych (wiosna, lato, jesień, zima) - zarówno w postaci pomadki, jak i w ubiorze ;
Nie ma czegoś co pasuje każdemu. Może pasować większości, ale nie każdemu.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:10   #1817
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Na pewno aż tak źle nie jest Ale wierzę, że nie dogadujesz się z czerwieniami. Ja najszerszym łukiem omijam wszelkie brązy i fiolety na ustach, to dla mnie szczyt nietwarzowości
A mnie z kolei bardzo ładnie w śliwkach, jak przystało na zombie
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:10   #1818
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

W temacie PUPY Dodam, że dostałam pod choinkę wielką paletę motyla tej marki. Generalnie niektóre ładne cienie, ale wkurza mnie ta wielkogabarytowość. Żeby dobrać się do cienia, trzeba odsuwać szufladki, odginać skrzydełka itd itp Jak się maluję, to wolę łatwo czapnąć, machnąć po powiekach i już
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:15   #1819
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ta pomadka z Pupa teraz w Rossmann po 20zł z kodem TicTac, więc to bardzo rozsądna cena za tę jakość.

Też nie lubię takich rozkładanych paletek - szufladek typu tych Sephorowych. Są strasznie niepraktyczne. Może to i robi wrażenie na klientkach, ale ja już wolę moje kompaktowe wycieruchy.

__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 10:33   #1820
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Przy zamówieniu na 30 euro w Samparze można dostać Nocturnal Rescue Mask, ale nie wiem w jakiej pojemności.
Ja dostanę naszyjnik (przy zakupach powyżej 35 euro). Dostała któraś z Was ten naszyjnik? Ja wolałabym ten kosmetyk
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:30   #1821
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny pisalyscie kiedys o ekspresach do kawy, mozecie powiedziec jakiej firmy polecacie?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:40   #1822
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Przy zamówieniu na 30 euro w Samparze można dostać Nocturnal Rescue Mask, ale nie wiem w jakiej pojemności.
Ja dostanę naszyjnik (przy zakupach powyżej 35 euro). Dostała któraś z Was ten naszyjnik? Ja wolałabym ten kosmetyk
To chyba naszyjnik z piórkami. Nie skusił mnie, nie lubię takich klimatów.
Ale maseczka niestety kusi ;(

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisalyscie kiedys o ekspresach do kawy, mozecie powiedziec jakiej firmy polecacie?
Ja mam ekspres na kapsułki Dolce Gusto. Lubię go, ale nie mam porównania z innymi.

Pod choinkę kupiłam mamie spieniacz do mleka z Tchibo (taki duży, wyglądający jak ekspres ). I nie działa, będziemy reklamować.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:48   #1823
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Ja mam ekspres na kapsułki Dolce Gusto. Lubię go, ale nie mam porównania z innymi.

Pod choinkę kupiłam mamie spieniacz do mleka z Tchibo (taki duży, wyglądający jak ekspres ). I nie działa, będziemy reklamować.
Cześć Dziewczyny, wtryniam się w rozmowę, ale od czasu do czasu podczytywałam poprzednią część i tak się teraz natknęłam na ekspresy.
Mogę się wypowiedzieć nt. chyba dwóch najpopularniejszych kapusłkowych: Dolce Gusto jest bardzo syntetyczne, jeżeli chodzi o zawartość kapsułek. To raczej nadaje się głównie do nesquikow, oreo, milek et cetera. Dużo lepiej pod względem kawy jako kawy wypada nespresso, natomiast tu jest problem z dostępnością kapsułek :internet lub specjalny butik nespresso. Czasem widziałam też w Saturnie, ale nie w stałej sprzedaży. Generalnie kapusłkowe ekspresy wypadają dużo drożej w ogólnym rozrachunku, chyba że ktoś pije kawę sporadycznie.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:48   #1824
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

My chcemy taki porzadny, z mlynkiem, spieniaczem itp. Tylko kompletnie sie nie znam, a wiem, ze ktos cos polecal
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:53   #1825
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Hej Kochane Widze, ze zamowienia na MACzki sie posypaly Fajna promke dali Mnie by w sumie interesowal Eye Tint Armaniego ale niestety wszystko juz wykupilyscie Za pozno sie dowiedzialam, bo przez 2 dni jezdzilam po rodzicach moich i TZ Jakie prezenty dostalyscie? Ja dostalam suuuuper OD TZ platynowy lancuszek z kwiatuszkiem YES ktory daaawno mi sie podobal ale wiecznie szkoda mi bylo pieniedzy Dokupie sobie teraz tylko branso do tego, coz, przeboleje te niecale 2 stowki No i jeszcze misia dostalam oczywicha Od rodzicow to mnoostwo slodkości, posciel, filizanki w pudrowym rozu (a jakze by inaczej ) no i pieniazki dostalam, co zawsze sie przydadza Od mamy TZ slodkosci, kolejnego misia no i stowke Mega sie ciesze, wszystkie prezenty bardzo udane Pochwalcie sie I opowiedzcie jak tam spedzacie swieta Leniuchujecie czy aktywnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12431534_1525664507762296_1402948666_n.jpg (103,3 KB, 78 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:58   #1826
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Sliczny. Pasuje do Ciebie poziomko
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:05   #1827
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No ja dostałam mega fajne prezenty. M.in. misiek Tous na szyję, kartę do D (nie wiem na ile, ale już się ślinię co za to kupię). Zestaw TBS karite i jakieś wypaśne wielkie słuchafony do Iphona. I jeszcze Mikołaj sypnął gotóweczką, więc uważam że bardzo mocno przegiął w tym roku

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miskaa, annaszel
bardzo fajne prezenty

Poziomko śliczny wisiorek


a ja dostałam zegarek z bransoletką https://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,,4549
i nausznicę https://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,,20148#kolekcja
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:07   #1828
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane Widze, ze zamowienia na MACzki sie posypaly Fajna promke dali Mnie by w sumie interesowal Eye Tint Armaniego ale niestety wszystko juz wykupilyscie Za pozno sie dowiedzialam, bo przez 2 dni jezdzilam po rodzicach moich i TZ Jakie prezenty dostalyscie? Ja dostalam suuuuper OD TZ platynowy lancuszek z kwiatuszkiem YES ktory daaawno mi sie podobal ale wiecznie szkoda mi bylo pieniedzy Dokupie sobie teraz tylko branso do tego, coz, przeboleje te niecale 2 stowki No i jeszcze misia dostalam oczywicha Od rodzicow to mnoostwo slodkości, posciel, filizanki w pudrowym rozu (a jakze by inaczej ) no i pieniazki dostalam, co zawsze sie przydadza Od mamy TZ slodkosci, kolejnego misia no i stowke Mega sie ciesze, wszystkie prezenty bardzo udane Pochwalcie sie I opowiedzcie jak tam spedzacie swieta Leniuchujecie czy aktywnie?
Ja już się chwaliłam . Twoja filiżanka bardzo ładna. Kwiatuszek też
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:15   #1829
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, wtryniam się w rozmowę, ale od czasu do czasu podczytywałam poprzednią część i tak się teraz natknęłam na ekspresy.
Mogę się wypowiedzieć nt. chyba dwóch najpopularniejszych kapusłkowych: Dolce Gusto jest bardzo syntetyczne, jeżeli chodzi o zawartość kapsułek. To raczej nadaje się głównie do nesquikow, oreo, milek et cetera. Dużo lepiej pod względem kawy jako kawy wypada nespresso, natomiast tu jest problem z dostępnością kapsułek :internet lub specjalny butik nespresso. Czasem widziałam też w Saturnie, ale nie w stałej sprzedaży. Generalnie kapusłkowe ekspresy wypadają dużo drożej w ogólnym rozrachunku, chyba że ktoś pije kawę sporadycznie.
Faktycznie, dziewczyny miały ostatnio wymianę zdań na temat ekspresów, ale nie powiem co i jak, bo nie znam się na tym kompletnie.
Generalnie w ogóle nie piję kawy - tylko z tego Dolce Gusto, bo wygrałam w konkursie Fakt, kawa wychodzi słodka jak ulep - tylko dlatego jestem w stanie ją przełknąć

Najlepiej to na pewno przelewowy, ale to kupa siana.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:19   #1830
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Sliczny. Pasuje do Ciebie poziomko
Dziekuje Slonce

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość




Poziomko śliczny wisiorek


a ja dostałam zegarek z bransoletką https://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,,4549
i nausznicę https://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,,20148#kolekcja
Dziekuje Zegarek i nausznica super Gratuluje

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Ja już się chwaliłam . Twoja filiżanka bardzo ładna. Kwiatuszek też
Dziekuje Annaszel
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.