Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-04, 21:47   #3301
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

A ten peeling sephorowy w pudrze nie wchodził jeszcze wczoraj na promocję? Tak mi się wydawało. Chciałam go pomacać, ale widzę, że cena regularna teraz wyskakuje
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 21:54   #3302
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja używałam kremu z awocado pod oczy i tego serum żóltego ( serum przez tydzień ) i jakiś krem silnie nawilżający i byłam zadowolona
Kremu używam, o serum tym samym raczej mówimy a zauważyłaś poprawienie kolorytu ? Skład ma nieciekawy, nie Wiem co by tam miało tak działać





Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ten peeling sephorowy w pudrze nie wchodził jeszcze wczoraj na promocję? Tak mi się wydawało. Chciałam go pomacać, ale widzę, że cena regularna teraz wyskakuje
U mnie w stacjo dzisiaj były po 22 chyba
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 21:57   #3303
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ależ ja się zgadzam tyle że ja nie umiem oszczędzać Wolę wydać a potem zaciskać pasa Ale mąż umie on oszczędza, ja wydaję - uważam że idealnie się uzupełniamy
---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



Biere!! ale tylko to złote. To drugie to jakiś tani badziew.


a tak w ogóle to widzę że się jakieś nowe kremy Lancome pojawiły - takie zielone. Ale czy ja to chcę wypróbować?
ogólnie wiadomo, że lepiej mieć kasę niż nie mieć


Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość




Nie miałam zakup w ciemno

Fajne zakupy

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też potrzebuję mieć jakiekolwiek oszczędności, nie wyobrażam sobie życia bez odkładania i jakiegoś tam planowania budżetu.
Raz w życiu się zachłysnęłam i spłukałam całkowicie na zakupach świątecznych, raz w życiu mnie porządnie okradziono. Nigdy więcej nie pozwolę sobie na bycie bez grosza

Też miałam różne doświadczenia i jako małe dziecko na zabawki z pewexu mogłam tylko popatrzeć u koleżanek dlatego teraz chyba sobie to wynagradzam...
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 22:00   #3304
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
U mnie w stacjo dzisiaj były po 22 chyba
No właśnie, nie rozumiem tego.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 22:09   #3305
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, najlepszym sposobem na oszczedzanie jest postawienie sobie dlugotetminowych celów jak zasiade do laptopa to Wam moge rozpisac jak to zrobic. Generalnie w skrocie najlepiej na początek wyobrazic sobie np wypłatę mniejszą o 5% . Kwotę te przelac na konto oszczędnościowe albo jakies inne i w ogóle na nie nie wchodzic. Ewentualnie, żeby popatrzeć jak rosnie. Najlepiej zaczac od malych kwot, realnych. Ale miec przed oczami cel. Typu- wyjazd, torebka, samochód, mieszkanie, dom. Co komu potrzebne/ się marzy.
Ja się ograniczylam bardzo kosmetycznie i nie tylko zakupowo. Ale mnie też sytuacja trochę zmusiła. Muszę puste szafki szykować dla Minionka, a na jesień samochod wymienić na większy więc plan jest i do niego dążę.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

I polecam jeszcze aplikacje w telefonie w ktorej się wydatki zapisuje, widać golym okiem jaka kwota pozostaje do dyspozycji
Mozesz napisac, chetnie poczytam.
Ja chcialabym z kazdej wyplaty odkladac sobie kwote, ktora wystarczalaby mi na oplacenie 1,5 miesiaca szkoly (zaczynam od wrzesnia). Poki co mam odlozone tylko na jeden miesiac... Zarabiam tez niewiele, wiec musialabym sie bardzo mocno zdyscyplinowac
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 22:24   #3306
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję mieć oszczędności, bez tego czuję się niepewnie. Najlepsza opcja to mieć równowartość 12 pensji, aby przetrwać rok bez pracy.
Bardzo rozsądne
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Z kiedy masz tą pudrową maseczkę?

i co dobrego w próbaskach?
To peeling 27.01.2015
W próbkach mam Chanel micro serum, Eisenberg serum affinant visage, Lancome Absolue Yeux Premium ßx, próbki perfum Narciso Rodriguez Narciso poudree, SL Feminite du Bois, SL Fille en Aiguilles, AC Rose Anonyme Cologne Absolue, AC Oud Saphir Cologne Absolue, DIOR Hydra Life Creme Sorbet


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ostatnia część

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to czekam na recenzję

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


wiedziałam że na Ciebie można liczyć to kupuję tylko Helenkę
Jeszcze chwilę poczeka, ale dam znać jak się sprawdza
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ten peeling sephorowy w pudrze nie wchodził jeszcze wczoraj na promocję? Tak mi się wydawało. Chciałam go pomacać, ale widzę, że cena regularna teraz wyskakuje
Jest na promocji peeling w starym opakowaniu wysyłkowo zapas wyczerpany http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...phose/P1862001
Nowy: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...phose/P2471112

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-05-04 o 22:28
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 22:40   #3307
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Your Angel, ale masz superowego synka!

Amyz, Malinum (i może ktoś jeszcze), taki zły ten EL CC?? Byłam pewna, że miałam kilka próbek w zeszłym roku i mi się podobał. Ale może pomyliłam kremy?

Macintosh, fajnie, że jesteś, dawno Cię nie było
Może Tobie będzie odpowiadać zawsze warto sprawdzić, niż wtopić kasę
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Sosnowiec też zalało, a koło ikei normalnie jezioro a teraz słoneczko świeci jak gdyby nigdy nic

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------




Dziwna strasznie ta pogoda, wieczorem przy słońcu biegałam
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
EL CC jest b. fajny dla ciemniejszej karnacji, dziewczyny narzekały chyba na BB.

Super ! Podziel się wrażeniami dotyczącymi Luny, zwłaszcza, jeśli masz większą z funkcją masażu, by chyba się wkręciłam .
O CC pisałam BB nawet nienajgorzej u mnie wypada


Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Irmina, pokazuj co w środku!

Utknęłam w galerii przez burzę no i ten... Nic nie potrzebowałam tylko pomadki ochronne i plastry na nos

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość



Nie miałam zakup w ciemno
o i kolejne super zakupy i próbki fajne

Też dzisiaj wpadłam do S. po maseczki, jutro fotę wrzucę
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 23:25   #3308
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Nałożyłam zielona GG i cóż... Ładnie pachnie jak jabłkowe mydło do rąk z B&BW... Przyjemnie się stosuje...i to by było na tyle Co ta maska ma robić? U mnie nie robi nic
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 05:25   #3309
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

śpią
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 05:38   #3310
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Nie wszyscy spia. witam, ja juz w pracy
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 05:42   #3311
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Ja do pracy już jadę jeszcze tylko jutro i weekend
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 05:43   #3312
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też ostatnio przy tż bałam sie podchodzić do półki szanela

nadrobiłam dostałam katalog S ile prezentów dedykowanych. Szkoda że nie wskakują automatycznie do koszyka jak w D ale może za parę lat do tego dojdą bo w stacjo się ciężko ich doprosić



A ja nadal nie mam katalogu

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja do pracy już jadę jeszcze tylko jutro i weekend
Super ten tydzien
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 05:45   #3313
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Nie wszyscy spia. witam, ja juz w pracy
a ja juz po pracy



miałam dostać bon z kazar, do tej pory cisza
wszak były wolne dni, no aleeee zaczynam sie zastanawiać, czy dotrze
dziś ma zadzwonić też moja fryzjerka, obym nie ruszyła nic poza odrostem bo na fotelu dostaję małpiego rozumu

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja do pracy już jadę jeszcze tylko jutro i weekend
hehe łikend pracuje, cieszą mnie wolne dni w tygodniu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 05:54   #3314
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
śpią
Pingwin nie śpi, Pingwin czuwa.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 05:58   #3315
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

o ludzieeeee
w kazarze zrobili moje czółenka z 10,5 obcasem
a ja kupiłam z 12, bo nie było modelu niższego
byłyby do biegania, nie tylko do chodzenia ...
http://www.kazar.com/pl/sklep/8234-g...928-06-19.html
http://www.kazar.com/pl/sklep/9525-g...278-tk-19.html
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:05   #3316
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I to złote oczywiście
no to oczywista oczywistość że złote biere idę jutro na łowy do stacjo - jak ten mini tusz Guerlaina pojawi się do zakupów tych małych kremów to chyba sobie kupię jeszcze ten biały

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Bardzo rozsądne

To peeling 27.01.2015
W próbkach mam Chanel micro serum, Eisenberg serum affinant visage, Lancome Absolue Yeux Premium ßx, próbki perfum Narciso Rodriguez Narciso poudree, SL Feminite du Bois, SL Fille en Aiguilles, AC Rose Anonyme Cologne Absolue, AC Oud Saphir Cologne Absolue, DIOR Hydra Life Creme Sorbet

super próbki

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



A ja nadal nie mam katalogu
dzisiaj pewnie dostaniesz jak do mnie dotarł to i Ty dostaniesz
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a ja juz po pracy



miałam dostać bon z kazar, do tej pory cisza
wszak były wolne dni, no aleeee zaczynam sie zastanawiać, czy dotrze
dziś ma zadzwonić też moja fryzjerka, obym nie ruszyła nic poza odrostem bo na fotelu dostaję małpiego rozumu

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------


hehe łikend pracuje, cieszą mnie wolne dni w tygodniu
oby bon szybko doszedł współczuję pracy w weekend. Ja w sobotę musze ogarnąć balkon, kupić jakieś kwiatki i wsadzić

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

witam poranną porą tak w ogóle

dziś czwartek - ciekawe co w D będzie może skarpety albo tampony?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:09   #3317
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



A ja nadal nie mam katalogu

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------



Super ten tydzien
dzisiaj z tż jedziemy po kociołek zeliwny i w weekend bedą pieczonki

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o ludzieeeee
w kazarze zrobili moje czółenka z 10,5 obcasem
a ja kupiłam z 12, bo nie było modelu niższego
byłyby do biegania, nie tylko do chodzenia ...
http://www.kazar.com/pl/sklep/8234-g...928-06-19.html
http://www.kazar.com/pl/sklep/9525-g...278-tk-19.html
kupisz za bon, który dostaniesz pocztą pomogłam?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:20   #3318
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o ludzieeeee
w kazarze zrobili moje czółenka z 10,5 obcasem
a ja kupiłam z 12, bo nie było modelu niższego
byłyby do biegania, nie tylko do chodzenia ...
http://www.kazar.com/pl/sklep/8234-g...928-06-19.html
http://www.kazar.com/pl/sklep/9525-g...278-tk-19.html
no to kupisz sobie drugie i już wiem wiem - genialna porada ale nie musisz dziękowac
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:21   #3319
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzisiaj z tż jedziemy po kociołek zeliwny i w weekend bedą pieczonki

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------


kupisz za bon, który dostaniesz pocztą pomogłam?
tiaaaaa
po co mi 2 pary takich samych

niech zrobią róziowe niższe to biere za bon
o ile go dostanę, bo coś przestaję w to wierzyć


gdzie kociołek kupujecie?
pieczonki uwielbiam

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to kupisz sobie drugie i już wiem wiem - genialna porada ale nie musisz dziękowac
następna
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 06:25   #3320
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzisiaj z tż jedziemy po kociołek zeliwny i w weekend bedą pieczonki
dawaj adres! jutro po pracy melduję się pod bramką dzialki przywiozę pijanego arbuza i karimatę

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
tiaaaaa
po co mi 2 pary takich samych

niech zrobią róziowe niższe to biere za bon
o ile go dostanę, bo coś przestaję w to wierzyć


gdzie kociołek kupujecie?
pieczonki uwielbiam

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------


następna
no a jak Ci się jedne zniszczą a przestaną produkowac ten model to co zrobisz?? no co? a tak to będziesz mieć zapas

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pingwin nie śpi, Pingwin czuwa.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:27   #3321
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam towarzystwo w drodze do pracy Chociaż luny użyłam dopiero dwa razy czuje ze tak jakby krem i podkład lepiej wyglądają, ale to pewnie autosugestia Proszę o pw w razie gdyby jakąś super hiper promocja, bo w ciągu dnia nie ma opcji ogarniać wątku
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:31   #3322
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, najlepszym sposobem na oszczedzanie jest postawienie sobie dlugotetminowych celów jak zasiade do laptopa to Wam moge rozpisac jak to zrobic. Generalnie w skrocie najlepiej na początek wyobrazic sobie np wypłatę mniejszą o 5% . Kwotę te przelac na konto oszczędnościowe albo jakies inne i w ogóle na nie nie wchodzic. Ewentualnie, żeby popatrzeć jak rosnie. Najlepiej zaczac od malych kwot, realnych. Ale miec przed oczami cel. Typu- wyjazd, torebka, samochód, mieszkanie, dom. Co komu potrzebne/ się marzy.
Ja się ograniczylam bardzo kosmetycznie i nie tylko zakupowo. Ale mnie też sytuacja trochę zmusiła. Muszę puste szafki szykować dla Minionka, a na jesień samochod wymienić na większy więc plan jest i do niego dążę.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

I polecam jeszcze aplikacje w telefonie w ktorej się wydatki zapisuje, widać golym okiem jaka kwota pozostaje do dyspozycji
Ja mam w planach zacząć coś odkładać od pierwszej wypłaty, czyli za kilka dni Spodobał mi się ten pomysł z odkładaniem 5%. W ogóle ja raczej należę do tych osób, które nie spłuczą się do zera dla kosmetyku czy torebki, także to chyba dobrze

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nic Nie ma żadnego gratisu do tych perfum - jedyne na stronie bez gratisu
No właśnie, no nic nie dają dziadałygi

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co to dają gratis do pudrowego Narciso?:brzydal :
Ja miałam brać pudrowego, ale wczoraj zrobiłam test i bliższy jest mi czarny
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:32   #3323
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Organique:

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:35   #3324
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ależ ja się zgadzam tyle że ja nie umiem oszczędzać Wolę wydać a potem zaciskać pasa Ale mąż umie on oszczędza, ja wydaję - uważam że idealnie się uzupełniamy

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



Biere!! ale tylko to złote. To drugie to jakiś tani badziew.


a tak w ogóle to widzę że się jakieś nowe kremy Lancome pojawiły - takie zielone. Ale czy ja to chcę wypróbować?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:35   #3325
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Chce mi się nowych perfum... Czemu ten rabat jest od jutra Ja mogę iść do S dzisiaj rano, a potem dopiero w poniedziałek... Jak żyć?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:37   #3326
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
tiaaaaa
po co mi 2 pary takich samych

niech zrobią róziowe niższe to biere za bon
o ile go dostanę, bo coś przestaję w to wierzyć


gdzie kociołek kupujecie?
pieczonki uwielbiam

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------


następna
na olx znakazłam
edit: ale gościu wysyła jak coś - mogę podać namiary

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-05-05 o 06:41
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:38   #3327
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

dzisiaj pewnie dostaniesz jak do mnie dotarł to i Ty dostaniesz


oby bon szybko doszedł współczuję pracy w weekend. Ja w sobotę musze ogarnąć balkon, kupić jakieś kwiatki i wsadzić

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

witam poranną porą tak w ogóle

dziś czwartek - ciekawe co w D będzie może skarpety albo tampony?
oby

na pewno coś praktycznego

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzisiaj z tż jedziemy po kociołek zeliwny i w weekend bedą pieczonki

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------


kupisz za bon, który dostaniesz pocztą pomogłam?
ale kusisz z rana

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dawaj adres! jutro po pracy melduję się pod bramką dzialki przywiozę pijanego arbuza i karimatę

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:42   #3328
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dawaj adres! jutro po pracy melduję się pod bramką dzialki przywiozę pijanego arbuza i karimatę

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------



no a jak Ci się jedne zniszczą a przestaną produkowac ten model to co zrobisz?? no co? a tak to będziesz mieć zapas

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------


Ale jeszcze nie ma altany i jest brzydko

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Jakie są najlepsze pieczony? ziemniaki, kiełbaska, kapusta???
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:43   #3329
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chce mi się nowych perfum... Czemu ten rabat jest od jutra Ja mogę iść do S dzisiaj rano, a potem dopiero w poniedziałek... Jak żyć?
Ja już chcę obwąchać nowego aniołka
Pingwinku pomadka ekstra, zmalowałam się dzisiaj do pracy i
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 06:48   #3330
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale jeszcze nie ma altany i jest brzydko

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Jakie są najlepsze pieczony? ziemniaki, kiełbaska, kapusta???
nie przeszkadza mi to - będzie jadło i alkohol to się przystosuję do każdych warunków
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.