Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 19:52   #2971
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Bialy nalot jest spowodowany plunakniem jamy ustnej rumiankiem. tez to mam :p nie ladnie to wyglada fakt ale czego sie nie robi by mieć takie cuś w jęzorku
Nessyie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 00:13   #2972
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to 'kremowe coś' to limfa
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:49   #2973
martusia0208
Przyczajenie
 
Avatar martusia0208
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
GG do martusia0208
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Limfa jest płynem śródtkankowym powstałym na skutek przesączania się osocza krwi z naczyń włosowatych do przestrzeni międzykomórkowych. Osocze stanowi jej część płynna, w której zanurzone są leukocyty. Limfa, obmywając wszystkie komórki organizmu, dostarcza im substancji odżywczych oraz zwalcza inwazje bakteryjne. Z przestrzeni międzykomórkowych limfę zbierają przewody chłonne, wpadające do żyły głównej układu krwionośnego i w ten sposób płyny limfatyczne powracają do krwioobiegu. Funkcje: rozprowadza po organizmie limfocyty zabierane z węzłów chłonnych. Bierze także udział w transporcie tłuszczów pokarmowych stąd lekko żółtawe zabarwienie, ta część limfy rozpoczyna bieg od jelita cienkiego. Pełni istotną rolę w mechanizmach obronnych organizmu przed zakażeniami, ponieważ bakterie, a nawet komórki nowotworowe, zanim dostaną sie z tkanek do krwi, zostają zatrzymane w węzłach chłonnych.
martusia0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:27   #2974
Milenka100000
Przyczajenie
 
Avatar Milenka100000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tee ' eeM .
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

powiem taak . ; D . teen biały nalot to ja też mam ;\ i troszkę mnie wkurzaa ; d ale mam nadziejee źe niedługo oon minie ;| . ;/ eeh . ^^ jęęzyk przekłuwałam 9 dni temu . : d a jush 2 dnia wszystko normalnie jadłam ^^ ; D troszkęę tylko sepleniłłam ale starzy się nie skapnelii . ;/ musze jeszcze z 7 dni poczekaać i może wloże sobie innego kolCaa ;d . ; D kolczyk w jęęzyku jest boski :P
Milenka100000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:49   #2975
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez almostthere Pokaż wiadomość
to 'kremowe coś' to limfa
a. ale to nie szkodzi że tak leci to ? bo jak ja zdejme to palcem [czystym] to za jakies 10 min znowu to jest. boje sie że coś sie papra. i to normalne że mam kolca juz 5 dni a opuchlizna jeszcze nie zeszła?
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia


Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 16:53   #2976
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

sorki za post pod postem ale mam jeszcze zdjęcie opuchlizny języka z tym że ona jest taka dziwna bo dookoła kulki jest bardziej spuchnięte niż cały język. Czy to normalne? wstawiam fotkę [to ciemne przy dziurce to cień od kulki jak coś]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07902.jpg (64,0 KB, 77 załadowań)
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia



Edytowane przez Nikaa9922
Czas edycji: 2008-12-23 o 16:54
Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 17:19   #2977
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ej dziopki powiedzcie mi czy wam z dziurki od kolczyka tez czasem leciało takie żółte coś????? ja dziś mam 6 dzień kolczyka, opuchlizna nie zeszła całkiem, jem już normalnie, choć przy dłuższym konsumowaniu boli jeszcze jęzorek. Powiedzcie mi czy to groźnie czy co. juŻ tego nie mam, ale chce się dowiedzieć czy ktoś miał cosik takiego
Nessyie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 17:50   #2978
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nessyie kilka wiadomości temu pisałam że mam cos podobnego co ty. tylko to cos co mi leci jest takie białawo-żóltawe. I mam kolczyk 5 dni i tez mi opuchlizna nie zeszła jeszcze
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia


Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 20:06   #2979
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nikaa9922 Pokaż wiadomość
Nessyie kilka wiadomości temu pisałam że mam cos podobnego co ty. tylko to cos co mi leci jest takie białawo-żóltawe. I mam kolczyk 5 dni i tez mi opuchlizna nie zeszła jeszcze
wiesz co patrzylam wczesniej ale nie doppatrzylam sie, wiesz co ja mam 6 dni i dopiero dzis takie cos zauwazylam ze mialam... wiesz moze co to jest wogole? i widze ze tez masz kolczyk tak dalej zrobiony, hehe ja mam podobnie... i mam go po skosie. Tobie i tak duzo go wystaje (sztangi) poza jezyk, mi moze ze 2mm jak wezme i od dolu go przycisne, byc moze ja mam 20mm.

Edytowane przez Nessyie
Czas edycji: 2008-12-23 o 20:08
Nessyie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:17   #2980
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nessyie Pokaż wiadomość
wiesz co patrzylam wczesniej ale nie doppatrzylam sie, wiesz co ja mam 6 dni i dopiero dzis takie cos zauwazylam ze mialam... wiesz moze co to jest wogole? i widze ze tez masz kolczyk tak dalej zrobiony, hehe ja mam podobnie... i mam go po skosie. Tobie i tak duzo go wystaje (sztangi) poza jezyk, mi moze ze 2mm jak wezme i od dolu go przycisne, byc moze ja mam 20mm.
ja mam 22mm bo zamawiałam z wildcata i wolałam wziąść dłuzszy na wszelki wypadek. Mi to leci jakos od 2 dni. Nie wiem własnie czy to groźne. Ja mam dalej zrobiony bo tak chciałam bo mi się jakos tak bardziej podoba heh. A jak z Twoją opuchlizną? Jeszcze się utrzymuje? I czy też tak masz/miałaś że wogół kolczyka jest/było bardziej spuchnięte? Kurcze troche się boje że cos nie tak
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia


Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:36   #2981
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nikaa9922 Pokaż wiadomość
ja mam 22mm bo zamawiałam z wildcata i wolałam wziąść dłuzszy na wszelki wypadek. Mi to leci jakos od 2 dni. Nie wiem własnie czy to groźne. Ja mam dalej zrobiony bo tak chciałam bo mi się jakos tak bardziej podoba heh. A jak z Twoją opuchlizną? Jeszcze się utrzymuje? I czy też tak masz/miałaś że wogół kolczyka jest/było bardziej spuchnięte? Kurcze troche się boje że cos nie tak
tez mam bardziej spuchniete wokol kolczyka, to raczej normalne, bo to swieza rana i zawsze wystepuje zgrubienie. gdy mialam robione kolczyki w uszach to tez tam bylo wieksze zgrubie, ktore zeszlo po zagojeniu. nie jestem specjalista wiec wiele nie doradze w tym temacie jezyk spuchniety jest nadal pomimo ze mam go 6 dzien z bokow juz mi zeszla bo juz zebow nie mam odbitych jutro Wigilia, dobrze choc ze jem juz, i jezyk jest zwinniejsczy to mozna cos konkretnego zjesc (nie gorace ) a szkoda ehh.
Nessyie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 22:35   #2982
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

właśnie ja miałam nadzieje że sobie ciepły barszczyk z uszkami zjem itp . i myslalam ze mi zejdzie opuchlizna do tego czasu. a to nic ;( ale ja nie mam problemów z jedzeniem tylko troche to trwa ale jakos daje rade jesc w miare normalne jedzenie. dzisiaj zjadlam bułke a potem bigos[na chłodno;/] .. tylko martwi mnie to coś co leci z dziurki
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia


Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:29   #2983
poducha555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 100
Red face Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

siemka! too znowu ja.. xD
Postanowilam zrobic sobie wkoncu ten kolczyk w jezyku ale tylko jedno mnie niepokoi... ;/
Moje wiązadełko! Jest strasznie dlugie (tzn. ze tak powiem jest "przyczepione" prawie do konca jezyka" a nie chce zeby mi je przecinali - zreszta boje sie... xD)
A nawet powiedzmy ze bym sobie je przeciela...
to boli taki zabieg?
i ile sie goi?
oraz po jakim czasie mozna zrobic wtedy kolczyka?
Bardzo prosze o odpowiedz!
Z góry dziekuje!
poducha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:57   #2984
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam kolca 18 dzień i czasem leci mi owa limfa, ale z tego co wiem to caliem normalne, w końcu język całkowicie się wygoi po 3-4 tygodniach. zgrubienie też jest całkiem normalne, ja mam jeszcze odrobinę tego wokół samego kolczyka. Nie macie się czym martwić płuczcie buźke rumiankiem albo szałwią po każdym posiłku i będzie git a co do nalotu na języku ja myłam go miękką szczoteczką delikatnie i pastą dla dzieci
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:50   #2985
Milenka100000
Przyczajenie
 
Avatar Milenka100000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tee ' eeM .
Wiadomości: 7
Cool Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez almostthere Pokaż wiadomość
Ja mam kolca 18 dzień i czasem leci mi owa limfa, ale z tego co wiem to caliem normalne, w końcu język całkowicie się wygoi po 3-4 tygodniach. zgrubienie też jest całkiem normalne, ja mam jeszcze odrobinę tego wokół samego kolczyka. Nie macie się czym martwić płuczcie buźke rumiankiem albo szałwią po każdym posiłku i będzie git a co do nalotu na języku ja myłam go miękką szczoteczką delikatnie i pastą dla dzieci
Dokładnie .. . ja kolczyka w języku mam 1o dzień i już normalnie z nim jest ... miałlam biały nalot na języku , ale o to się nie martwcie jest to spowodowane płukaniem rumiankiem ... . a jeśli chodzi o spuchnięty jęęzyk .. on ma prawo puchnąąć ... ja osobiscie bardzo go nie miałłam spuchniętego .. ale niedługo powinno wam minąąć
Milenka100000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:08   #2986
Nessyie
Raczkowanie
 
Avatar Nessyie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 139
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Nikaa9922 Pokaż wiadomość
właśnie ja miałam nadzieje że sobie ciepły barszczyk z uszkami zjem itp . i myslalam ze mi zejdzie opuchlizna do tego czasu. a to nic ;( ale ja nie mam problemów z jedzeniem tylko troche to trwa ale jakos daje rade jesc w miare normalne jedzenie. dzisiaj zjadlam bułke a potem bigos[na chłodno;/] .. tylko martwi mnie to coś co leci z dziurki
Ja tez nie mam problemow z jedzeniem bo jezyk juz bardziej wykonuje manewry. Dzwoniłam teraz do swojego Princera wlasnie o to cos co leci z dziurki, powiedzial mi ze to zdaza sie dosyc czesto i nie ma czym sie przejmowac,bo to dzieje sie gdy jakis brudek dostanie sie tam w ta dziurke... pytal czy jezyk jest spuchniety ja mu odpowiedzialam ze "tak" a on powiedzial ze jesli mi opuchlizna nie zejdzie za jakies 3-4 dni ( a kolczyka robilam 18.12) to zebym zaczela plukac dentoseptem. tyle wiem jak narazie
Nessyie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 12:26   #2987
Nikaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Polski xPP
Wiadomości: 177
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez poducha555 Pokaż wiadomość
siemka! too znowu ja.. xD
Postanowilam zrobic sobie wkoncu ten kolczyk w jezyku ale tylko jedno mnie niepokoi... ;/
Moje wiązadełko! Jest strasznie dlugie (tzn. ze tak powiem jest "przyczepione" prawie do konca jezyka" a nie chce zeby mi je przecinali - zreszta boje sie... xD)
A nawet powiedzmy ze bym sobie je przeciela...
to boli taki zabieg?
i ile sie goi?
oraz po jakim czasie mozna zrobic wtedy kolczyka?
Bardzo prosze o odpowiedz!
Z góry dziekuje!
ja miałam robiony zabieg podcięcia wędzidełka języka całkiem niedawno no więc tak. boleć nie bolało bo miałam znieczulenie miejscowe. goiło się jakoś koło 1,5 tyg. a po 2 tyg zrobiłam kolczyk ) nie bój się . na prawdę ja nic nie czułam dzięki znieczuleniu. Dopiero w domu jak znieczulenie przeszło to troszkę pobolewało ale to tak minimalnie ;D;p płukałam szałwią i zagoiło się po 1,5 tyg całkowicie

a co do tego płukania dentoseptem to ja mam od niego taki biały nalot zauwazylam . ;/ i wlasnie ja plucze po kazdym posiłku szałwią i dentoseptem. moze dentoseptem nie powinnam ?? pozatym obżarłam sie ostatnio ptasim mleczkiem i boje sie że cos mi sie bd dzialo bo tam jest nabiał ale jak narazie to nic. całe szczęscie
__________________
Dietka z Dukanem od 07.06.10
59-58-57-56-55-54-53-52

Biorę się za siebie
Od wakacji siłownia


Nikaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 13:07   #2988
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Biały nalot możecie usunąć lekko masując język miękką szczoteczką, jeśli zrobicie to odpowiednio delikatnie nie powinno mocno boleć. Mnie prawie wcale nie bolało, ale może ja wyjątkowo łagodnie znoszę proces gojenia, nie wiem dentoseptu nie używałam. Denerwuje mnie teraz tylko ten długaśny kolczyk bo ciągle go gryzę, ale wymienię go sobie po Nowym Roku
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 13:26   #2989
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam Przyznam, ze przejrzalam niedokladnie kilkanascie stron postow i niestety nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie, chociaz prawdopodobnie jest gdzies ukryta.. Przebilam jezyk 1.5 roku temu i kolczyk mi sie "znudzil" , w takim sensie, ze czesto choruje, boli mnie gardlo i niestety czuje , ze moze to byc spowodowane tym kolczykiem. Bo bolu jaki przezylam po przebiciu, nie odwaze sie go wyjac na zawsze, jednak chcialabym sobie zrobic mala przerwe. Czy istnieje cos w stylu "malej zatyczki", czy czegos innego, ktora jedynie zapobiega zarosnieciu, chroni dziurke ? Prosze slicznie o odpowiedz
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 13:54   #2990
dorrottii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tak istnieje coś takiego jak zatyczka do języka- RETAINER
__________________
...Nothing To Lose Everything To Win...
dorrottii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 13:58   #2991
Rudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Po 7 dniach kolczykiem moge dotknąc nosa,żaden ruch nie powoduje już bólu jem wszystko z wyjątkiem mleka jogurtów i tego co zawiera żywe kultury bakteri.
Po 9 dniach zmieniłam na 14 mm bo miałam 19mm
i był to optymalny czas bo przy moim przekłuciu tak długi kolczyk utrudniał wspołprace.
Dziewczyny rewelacja.
Przetrwania świąt i hard corowego sylwestra.
Rudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 14:31   #2992
martuUuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez martusia0208 Pokaż wiadomość
Słuchaj ja przekłuwałam język w piątek 12 grudnia... Miałam identyczny przypadek jak Ty... Te skrzepy wokół języka były takie paskudne, że myślałam, że zwymiotuje... Wiem dobrze jakie to uczucie... Nadwyrężyłaś poprostu język, możesz mówić, ale nie krzycz i jedz miekkie potrawy (np. kaszki dla dzieci na wodzie lub warzywa gotowane)... Nie jedz nabialu i plucz buzie roztworem z dentoseptu (kosztuje niecale 10zl do nabycia w aptece)... Mi dzieki temu przestaly leciec skrzepy... Ale po tygodniu po przebiciu i tak wyjelam kolczyk... Przestal mi sie podobac i przez to, ze malo jadlam schudlam 5kg i bylo mi non stop slabo... Wyjelam go dla swojego zdrowia, a zoladek mi sie tak skurczyl, ze teraz zjem mala kanapke i jestem najedzona ehh... A poza tym papral mi sie jezyk, opuchlizna po tygodniu wcale nie schodzila i kulka mi sie non stop odkrecala wiec mialam tego dosyc... Oprocz tego mam drobne problemy z nerwami i wpadalam w wielka panike kiedy lecialy mi skrzepy i kulka sie odkrecala... Jezeli bardzo Ci sie podoba ten kolczyk to go nie wyjmuj tylko nie nadwyrezaj jezyka i plucz dentoseptem tak jak wczesniej pisalam, ale o swiatecznym jedzeniu mozesz zapomniec...
w sumie to juz było dobrze... dentoseptem płukałam po każdym posiłku, jesc juz tez jadlam no ale dzis nad ranem obudziłam się oczywiście z krwią w buzi poleciałam do łazienki... leciała ciurkiem i za cholere przestać nie chciała....:eek : Mame obudzić też się bałam, że bedzie wrzeszczeć... po 20 min zaczeło mi się już robić słabo, wyciagnełam kolczyka, jeszcze nie mogłam dziada chwycić bo krew ciągle mi leciała i sie slizgał !!! jak przykładałam wacik to doslownie w 15 sekunk był pzresiakniety krwią :/ Naszczeście mama sie obudziła i mi zaraz okłady zimne zaczeła robić, srarałam się nieruszać językiem żeby krew przestała wkoncu lecieć :/ Pewnie gdyby weszła 5 min wcześniej to bym teraz była w szpitalu bo by się przeraziła ;D
To sie tak wydaje, ''a język ile tam krwi może polecieć'' zdziwilibyscie się !!!!! w życiu mi tyle krwi niepoleciało jak dziś w nocy :/ Moja mama to sie tak pzrestrasztła, że położyła się koło mnie i czekała aż zasne, bo bała się ze znowu krwotoku dostane i sie udusze Byłam dzisiaj u lekarza, dała mi antybiotyki jakieś ogólnie powiedziała że '' pokarało mnie za grzechy'' i mam sie cieszyc '' ze niespedziłam świąt w szpitalu i że niezadławiłam się krwią''
także przed zrobieniem upewnijcie się, że nie macie problemów z krzepliwością krwi, że osoba, która wam robi, zna się na rzeczy no i liczcie się, że obiad jeść będziecie ok 40 min I nikomu nieżycze przeżyc tego co ja przeżyłam :P bagno w ch... wesołych świąt!!
martuUuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 14:49   #2993
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Niestety tak to jest jak się chce mieć coś bez względu na konsekwencje... Może teraz dotrze do niektórych, że jeśli jest opcja kolczyk u kosmestyczki a wcale lepiej wybrać to drugie. Współczuję Ci tej akcji bo ja bym chyba non stop mdlała :P nie pozostaje nic innego jak życzyc szybkiego 'powrotu do zdrowia'
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 20:09   #2994
dorrottii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No niby tak, ale nie tylko kosmetyczka może spaprać robotę, pełno jest niedoświadczonych piercerów, którzy także niezabardzo znają się na rzeczy. Także według mnie nie powinno być podziału na kosmetyczki i piercerów, tylko na tych którzy sie na tym znają i na tych którzy o tym nie mają bladego pojęcia.
No i jak się decyduję na kolca no to ze skóry wychodzę żeby wszystko było ok. Z tym krzepnięciem to też powinno się wcześniej wiedzieć że są jakieś uniedogodnienia :/ Tak samo jak jakieś uczulenia na tytan itp, czy na jakieś inne materiały. W sumie to współczuje wam że macie takie problemy jak własnie to krzepnięcie czy np. podcinanie węzidła... Ja robiłam kolca w salonie kosmetycznym, ale kłucie wykonywała mi osoba która jest bardzo kompetentna, i nigdy bym się poddała komuś nie wiedząc że tak jest. Autoklaw i wszystko co potrzeba było w salonie, a przecież nieraz zdarza się tak że nawet w studio kolczykowania czy tatuaży takiego autoklawu nie posiadają. Nie ma, nie robię- proste, bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.
__________________
...Nothing To Lose Everything To Win...
dorrottii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 20:32   #2995
1CzaRna6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam kolczyk w języku od 3 dni, prawde mówiąc nie ma sie czego bac, nic nie boli, tylko czuc samo ukłucie igły, drugi i trzeci dzien trzyma mi sie opuchlizna ,ani troche nie sepleniłam choc opuchlizna daje popalic , po kazdym jedzeniu przemywam dentoseptem, w 1 dzien jadłam tort troche powoli ale dałam rade , zamroziłam kostki lodu z szłwii. i czuje ulge i widac jak opuchlizna znika ,
jestem zadowolona

Edytowane przez 1CzaRna6
Czas edycji: 2008-12-24 o 20:47
1CzaRna6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:03   #2996
wagarowiczka
Raczkowanie
 
Avatar wagarowiczka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ostrów wlkp
Wiadomości: 93
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mam kolczyk od pon ad 2 lat
moje zeby sa w IDEALNYM stanie [potwierdzone przez dentyste]
jadłam wsyztsko juz nastepnego dnia po przebiciu
nawet przetwory mleczne
nic sie nie działo a opuchlizna zeszła mi po 6 dnaich
takze nie wiezcie we wsyztsko co wyczytacie na necie ;]
wagarowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:13   #2997
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wagarowiczka - to, że Tobie nic się nie stało nie oznacza, że innym się nie stanie. Więc nie każdy będzie miał takie szczęście przy jedzeniu produktów mlecznych podczas gojenia.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:39   #2998
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

amen.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 21:11   #2999
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez wagarowiczka Pokaż wiadomość
jadłam wsyztsko juz nastepnego dnia po przebiciu
nawet przetwory mleczne
nic sie nie działo a opuchlizna zeszła mi po 6 dnaich
takze nie wiezcie we wsyztsko co wyczytacie na necie ;]
Ja też jadłam podukty mleczne i żyję
Opuchlizny za to wcale nie miałm.
Ale mi się udało
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 02:36   #3000
tsumannai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja byłam dzisiaj, ale było zamknięte.
ale pójdę w pon. .
trochę boje się bólu.. xD
dużo na ten temat czytałam i w ogóle, ale jakoś tak ...
moja kumpela ma kolczyk, 5 dnia jadła pizze. ;D
pozdrowieniaa. ;*
tsumannai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.