Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 20:03   #4531
esevone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja uważam ze dentosept calkowicie nie zastapi rumianku, rumianek to jest naturalne zioło, a dentosept to w pewnym sensie lek który mocniej odkaża...na ulotce jest napisane proponowalabym plukac dentoseptem rano i wieczorem, a rumianek stosowac po kazdym posiłku
buśka
esevone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 21:03   #4532
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez hotiie Pokaż wiadomość
tak może, denosept nie jest wcale taki potrzebny ; P ja np. plukalam jame ustna pierwszy dzien denoseptem a juz pozniej rumiankiem i szalwia ;D
szałwia jest wporządku-Denosept jest ok,ale zdarza sie że podrażnia ze względu na arnikę w składzie-ja ostatnio przerzuciłam się totalnie na Oral moutwash z Easypiercing-nie powoduje takich przebarwien osadu a języku jak ziolowe środki -jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 23:45   #4533
anciik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam kolczyk 9 dzień i juz nie mam w ogołe opuchlizny, a płukałam tylko rumiankiem, także jest swobodnie, a po jakim czasie moge zmienic?

Edytowane przez anciik
Czas edycji: 2009-06-22 o 23:47
anciik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 00:26   #4534
hotiie
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
ja mam kolczyk 9 dzień i juz nie mam w ogołe opuchlizny, a płukałam tylko rumiankiem, także jest swobodnie, a po jakim czasie moge zmienic?
chyba chodzi ci o kolczyka heh ; radiłabym poczekać równo albo więcej niż 2tygodnie wtedy będzie wiadome, że język już nie napuchnie... ; )
Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:11   #4535
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez anciik Pokaż wiadomość
ja mam kolczyk 9 dzień i juz nie mam w ogołe opuchlizny, a płukałam tylko rumiankiem, także jest swobodnie, a po jakim czasie moge zmienic?
Radze czekać więcej niż 2 tygodnie 3 i zmień pewność że zagoi się dokładnie i przy przenoszeniu nie poczujesz nic a język nie będzie puchł ...
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:36   #4536
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam kolczyk ponad 3 miesiące.Jeszcze go nie wymieniłam [jest z bioplastu].Pod jezykiem wokół kolczyka mam jeszcze taką błonkę, czasami język mnie boli i wytwarza się [ale rzadko] limfa...To mnie nie pokoi... Czy język jeszcze mi się nie zagoił ?? Na początku dbałam o niego, tak jak powinnam.Proszę o odpowiedź
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:56   #4537
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kattie Pokaż wiadomość
Mam kolczyk ponad 3 miesiące.Jeszcze go nie wymieniłam [jest z bioplastu].Pod jezykiem wokół kolczyka mam jeszcze taką błonkę, czasami język mnie boli i wytwarza się [ale rzadko] limfa...To mnie nie pokoi... Czy język jeszcze mi się nie zagoił ?? Na początku dbałam o niego, tak jak powinnam.Proszę o odpowiedź
za dlugi kolczyk z bioplastu powoduje,ze istnieje ryzyko przygryzania-przygryzanie narusza strukture bioplastu -w mikro uszkodzeniach odklada sie kamien nazebny oraz wszytsko co konsumujemu-co w konsekwencji prowadzic moze do infekcji-a pobolewnaie jest jej wynikiem-radzę szybko wymienic kolczyk na krótki i dopasowany zamiast dalej ryzykować
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 17:31   #4538
ilosia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

HEj jutro ide przebijac jezyk mam obawy bo ide do kolezanki ona zapewnia mnie ze bedzie wszystko ok bo przebila juz 400jezykow...

ale powiedzcie mi bardzo boli, jak trzeba dbac o higiene po przekciu, mocno puchnie i bardzo slychac seplenienie??? bardzo prosze o szybkie odpowiedzi
ilosia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:44   #4539
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ilosia12 Pokaż wiadomość
HEj jutro ide przebijac jezyk mam obawy bo ide do kolezanki ona zapewnia mnie ze bedzie wszystko ok bo przebila juz 400jezykow...

ale powiedzcie mi bardzo boli, jak trzeba dbac o higiene po przekciu, mocno puchnie i bardzo slychac seplenienie??? bardzo prosze o szybkie odpowiedzi
nie liczy się ilość tylko jakość.
Na pytania znajdziesz odpowiedzi w wątku. Wszystko zostało już po kilka razy omawiane : )
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:44   #4540
ilosia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jak pomysle ze musze przeczytac 151 stron to az mi sie zle robi....
dlatego prosze o odpisanie na moje ptania

Edytowane przez ilosia12
Czas edycji: 2009-06-23 o 18:45
ilosia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:59   #4541
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kochana, po pierwsze istnieje coś takiego jak wyszukiwarka
po 2, na wizazu nie pomagamy leniom

Przy nr stron na górze masz coś takiego jak "przeszukaj wątek" , skorzystaj z tego.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 20:05   #4542
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ilosia12 Pokaż wiadomość
HEj jutro ide przebijac jezyk mam obawy bo ide do kolezanki ona zapewnia mnie ze bedzie wszystko ok bo przebila juz 400jezykow...

ale powiedzcie mi bardzo boli, jak trzeba dbac o higiene po przekciu, mocno puchnie i bardzo slychac seplenienie??? bardzo prosze o szybkie odpowiedzi

Zastanawiam się tylko czemu nie zadałaś tych pytań koleżance.Hmmm?
Czy boli?Jeżeli piercer mam duże doświadczenie, to nawet nie zauważysz, a już będziesz miała kolczyk.
Czy puchnie? To zależy od osoby, jednej puchnie bardzo, drugiej w ogóle.
Seplenienie?Tak samo jak wyżej.
Pielęgnacja: Należy ssać kostki zrobione z naparu rumianku lub szałwi, po każdym jedzeniu dokładnie myć zęby. Nie bawić się kolczykiem przez dwa tygodnie.To tak w skrócie.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:11   #4543
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Miss Venflon DZIĘKI za odpowiedź ... Mam kolejne pytania Chcę wymienić kolczyk. Ten pierwszy , specjalny mam już ponad 3 miesiące[jest z bioplastu] jaki materiał teraz będzie najlepszy? może być stal chirurgiczna , plastik,akryl czy może znów mieć bioplast ?? hmm i czy kuleczka 5mm to jest bardzo duża ?? a i czy różni się grubość sztangi 1,2 mm a 1,6 mm bo nie wiem którą mam wybrać jako swój drugi kolczyk i podobno najlepsza długość po tym specjalnym kolczyku który mam [22mm] to będzie 16 tak ?? Proszę o odpowiedź osoby znające się na tym
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:41   #4544
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kattie Pokaż wiadomość
Miss Venflon DZIĘKI za odpowiedź ... Mam kolejne pytania Chcę wymienić kolczyk. Ten pierwszy , specjalny mam już ponad 3 miesiące[jest z bioplastu] jaki materiał teraz będzie najlepszy? może być stal chirurgiczna , plastik,akryl czy może znów mieć bioplast ?? hmm i czy kuleczka 5mm to jest bardzo duża ?? a i czy różni się grubość sztangi 1,2 mm a 1,6 mm bo nie wiem którą mam wybrać jako swój drugi kolczyk i podobno najlepsza długość po tym specjalnym kolczyku który mam [22mm] to będzie 16 tak ?? Proszę o odpowiedź osoby znające się na tym
Skoro masz teraz kolczyk z bioplastu to czemu chcesz go zmieniać?
Wystarczy ten obciąć tyle ile potrzebujesz i nagwintować.
Nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc "ten pierwszy specjalny"?
"czy kuleczka 5mm to jest bardzo duża ??" zależy dla kogo, dla jednego będzie malutka a dla drugiego duża.
"a i czy różni się grubość sztangi 1,2 mm a 1,6 mm bo nie wiem którą mam wybrać jako swój drugi kolczyk" piercer w ogóle z Tobą na ten temat nie rozmawiał??? Idz najlepiej do piercera niech Ci zrobi to jak trzeba.
"podobno najlepsza długość po tym specjalnym kolczyku który mam [22mm] to będzie 16 tak ??" nie ma czegoś takiego jak najlepsza długość, dla nie których będzie dobra 10-12 mm a nie innych 22 mm, długość sztangi dobiera się indywidualnie do każdego języka.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:17   #4545
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Proszę o odpowiedź kogoś innego....... bo chyba ktoś mnie nie zrozumiał......
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:31   #4546
anciik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jest w ogóle mozliwe ze język napuchnie jak bede wymieniać kolczyk po tych 3 tygodniach? jestem w szoku ;o
anciik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:02   #4547
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Skoro masz teraz kolczyk z bioplastu to czemu chcesz go zmieniać?
Wystarczy ten obciąć tyle ile potrzebujesz i nagwintować.
Nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc "ten pierwszy specjalny"?
"czy kuleczka 5mm to jest bardzo duża ??" zależy dla kogo, dla jednego będzie malutka a dla drugiego duża.
"a i czy różni się grubość sztangi 1,2 mm a 1,6 mm bo nie wiem którą mam wybrać jako swój drugi kolczyk" piercer w ogóle z Tobą na ten temat nie rozmawiał??? Idz najlepiej do piercera niech Ci zrobi to jak trzeba.
"podobno najlepsza długość po tym specjalnym kolczyku który mam [22mm] to będzie 16 tak ??" nie ma czegoś takiego jak najlepsza długość, dla nie których będzie dobra 10-12 mm a nie innych 22 mm, długość sztangi dobiera się indywidualnie do każdego języka.
no problem polega na tym,ze ten kolec moze juz byc pogryziony-z naruszona struktura-jesli nie jestes alergikiem to moze byc stal-jesli przyzwyczailas sie do bioplastu tomoze byc on-a dlugosc defakto powinien dobrac piercer przy wymianie-to grubosc jezyka +odrobina luzu
i raczej to gwint 1,6 mm- bo 1,2 nie powinno sie stosowac do jezyka-a co do kulek to jak komu wygodnie-ja nosze np 10mm
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:18   #4548
kattie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hmm a podobno kolczyki zamawiane z internetu są lepsze i sprawdzone. To prawda ?
A no i piercer doradził mi długość 16 mm nie mniej,żeby nie był za krótki po pierwszym,specjalnym kolczyku
kattie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:32   #4549
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
no problem polega na tym,ze ten kolec moze juz byc pogryziony-z naruszona struktura-jesli nie jestes alergikiem to moze byc stal-jesli przyzwyczailas sie do bioplastu tomoze byc on-a dlugosc defakto powinien dobrac piercer przy wymianie-to grubosc jezyka +odrobina luzu
i raczej to gwint 1,6 mm- bo 1,2 nie powinno sie stosowac do jezyka-a co do kulek to jak komu wygodnie-ja nosze np 10mm
co do wielkosci kuleczek, jak ja nosilam 10mm to piercer wyskoczyl do mnie z morda, ze po co ja to robie, ze tak sie nie nosi :| nie wiedzialam, jak zareagowac. no ale coz
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 23:52   #4550
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Pewnie chodziło mu o to, że sobie zęby skatujesz.
Ja kiedyś nosiłam większe, zaczęłam coraz częściej seplenić i zdażyło kilka nagryźć kulkę, wróciłam do 4mm.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:27   #4551
seba4ball
Raczkowanie
 
Avatar seba4ball
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam. W poniedziałek zrobiłem sobie kolczyk, wszystko niby jest ok. Język napuchł ale daje rade jakoś. Niepokoi mnie jednak takie białe coś w miejscu przekłucia. Widać to w miarę dokładnie na zdjęciu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d8f8276ae.html

Co to może być? Czy to martwa tkanka po przekłuciu? Czy może coś mi się zaczyna robić? Przekłułem tak jak mówię w poniedziałek a dopiero dzisiaj rano to miałem.

(Kolor języka to od płukania Dentoseptem )
__________________
Streetball legends are not born... They are made...
seba4ball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:41   #4552
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kattie Pokaż wiadomość
hmm a podobno kolczyki zamawiane z internetu są lepsze i sprawdzone. To prawda ?
A no i piercer doradził mi długość 16 mm nie mniej,żeby nie był za krótki po pierwszym,specjalnym kolczyku
kolczyki zamwiane od pewnych firm owszem-np wildcat czy koltat-z opcja sterylizacji oczywiscie-i niekoniecznie 16mm bedzie ok-moze byc zdecydowanie za dlugie

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
co do wielkosci kuleczek, jak ja nosilam 10mm to piercer wyskoczyl do mnie z morda, ze po co ja to robie, ze tak sie nie nosi :| nie wiedzialam, jak zareagowac. no ale coz
kazdy nosi jak mu wygodnie-ja przy moim delikatnie rozciagnietym jezyku i dopasowanym kolcu nie czuje wogole tych dziesiatek
ale do duzych kulek trzeba sie przywyczaic- u niektorych 6mm wywoluje odruch wymiotny a co dopiero 10
standardowo operuje sie na 5-6 mm bo sa w miare wygodne-4 mm jest moim zdaniem za amle do przeklucie-a pracowanie na sztangach 1,2 mm kardynalnym bledem

Cytat:
Witam. W poniedziałek zrobiłem sobie kolczyk, wszystko niby jest ok. Język napuchł ale daje rade jakoś. Niepokoi mnie jednak takie białe coś w miejscu przekłucia. Widać to w miarę dokładnie na zdjęciu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d8f8276ae.html

Co to może być? Czy to martwa tkanka po przekłuciu? Czy może coś mi się zaczyna robić? Przekłułem tak jak mówię w poniedziałek a dopiero dzisiaj rano to miałem.

(Kolor języka to od płukania Dentoseptem )
trudno powiedziec-ale to stopniowo powinno sie wchlonac-moze to byc podrazniona po zabiegu sluzowka-batrdziej martwi mnie to ze jak na moje oko na tym zdjeciu widac ze kolczyk masz krzywo-w sensie przesuniety w jedna strone wobec osi jezyka
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:47   #4553
seba4ball
Raczkowanie
 
Avatar seba4ball
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
batrdziej martwi mnie to ze jak na moje oko na tym zdjeciu widac ze kolczyk masz krzywo-w sensie przesuniety w jedna strone wobec osi jezyka
Tzn on nie jest krzywo tylko jest zrobiony tak troche z lewej strony języka. Wynikło to z tego że mam dość krótki język i na środku przeszkadzało wędzidełko i jakaś żyła i dlatego. A to jest jakiś problem?

A powiedz mi jak zmniejszyć opuchliznę? Czytałem żeby ssać kostki z rumianku ale co ile mniej więcej ?
__________________
Streetball legends are not born... They are made...
seba4ball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:50   #4554
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez seba4ball Pokaż wiadomość
Witam. W poniedziałek zrobiłem sobie kolczyk, wszystko niby jest ok. Język napuchł ale daje rade jakoś. Niepokoi mnie jednak takie białe coś w miejscu przekłucia. Widać to w miarę dokładnie na zdjęciu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d8f8276ae.html

Co to może być? Czy to martwa tkanka po przekłuciu? Czy może coś mi się zaczyna robić? Przekłułem tak jak mówię w poniedziałek a dopiero dzisiaj rano to miałem.

(Kolor języka to od płukania Dentoseptem )
to biale cos to obumarty w skutek klucia kubek smakowy. Mialam taki sam i po kilku dniach po prostu sie oderwal i nie ma. Wiec o to bądź spokojny

ps. tylko go nie draznij. Sam wyjdzie
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka

Edytowane przez meggara
Czas edycji: 2009-06-24 o 14:52
meggara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:58   #4555
seba4ball
Raczkowanie
 
Avatar seba4ball
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hehe nie no raczej nie będę go tryciał Łehh ale jęzorek boli troche... Taki mały balonik ;D Smoktam kostki z rumianku, płucze Dentoseptem i Corsodylem ale opuchlizna nie schodzi w ogóle... ;/
__________________
Streetball legends are not born... They are made...

Edytowane przez seba4ball
Czas edycji: 2009-06-24 o 15:00
seba4ball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:09   #4556
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

seba4ball spokojnie, trzeba po prostu czasu mnie zaczol puchnac jezyk po 2dniach i dopiero po tygodniu opuchlizna sie zmniejszyla. Czas, czas i czas... a kazdy organizm reaguje indywidualnie
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:10   #4557
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez seba4ball Pokaż wiadomość
Tzn on nie jest krzywo tylko jest zrobiony tak troche z lewej strony języka. Wynikło to z tego że mam dość krótki język i na środku przeszkadzało wędzidełko i jakaś żyła i dlatego. A to jest jakiś problem?

A powiedz mi jak zmniejszyć opuchliznę? Czytałem żeby ssać kostki z rumianku ale co ile mniej więcej ?
jak jest dlugie wedzidlo to kluje sie tak ze grona kulka jest idealnie na srodku a dolna omija wedzidlo-nie przeskakuje sie z kluciem ciut w lewo lub ciut w prawo
jesli nie chcialas venoma o dla mnie to jest blad techniczny przy kluciu
kosztki lodu znapru szalwi tez sa dobre
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:13   #4558
seba4ball
Raczkowanie
 
Avatar seba4ball
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Może i błąd nie wiem ale raczej naprawiał tego nie będę te 2 mm mnie nie zbawi ale typka od razu mi powiedziała ze będzie delikatnie z boku bo tak jak pisałem coś o tym wspominała Ale nie pamiętam ze stresu co dokładnie
__________________
Streetball legends are not born... They are made...

Edytowane przez seba4ball
Czas edycji: 2009-06-24 o 15:48
seba4ball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:17   #4559
KasiaCehak
Przyczajenie
 
Avatar KasiaCehak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pruszcz Gdański/Szczecin/Szwecja
Wiadomości: 25
GG do KasiaCehak
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja przekłułam język jak miałam 18,5 roku, teraz mam 24 i nadal go mam, nie czuję go, w ogóle mi nie przeszkadza
co do przekłuwania - to samo przekłucie nie boli, potem trochę spuchł mi język i tak przez tydzień jadłam kaszki
moja sis też sobie przekłuła język - potem jadła lody wodne, i po 3 dniach opuchlizna przeszła
KasiaCehak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:49   #4560
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ahh a ja po raz kolejny o tym myślę, ale moj TŻ marudzi... ;/
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.