Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 17:33   #181
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z Was Tribiotic? W maści tej jest neomycyna, która podoba pomaga na takie wredne syfki..
Naprawde neomecyna pomaga na krosty? Jak tak to zaczne sie nia smarowac
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:38   #182
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

ja nie stosowałam.
obecnie myje mbuzie pianką l'oreal happy derm i nie nażekam, fakt syfki są, ale skóra jest promienna, rozjaśniona czoło też takby troszkę gładsze, moe dlatego ze je dobrze oczyszczam
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:53   #183
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Naprawde neomecyna pomaga na krosty? Jak tak to zaczne sie nia smarowac
Moja mama pracowała w aptece i mówiła, że często robiły na pryszcze maść właśnie z neomycyną, a kiedyś nie było takich specyfików jak teraz są
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:25   #184
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
Moja mama pracowała w aptece i mówiła, że często robiły na pryszcze maść właśnie z neomycyną, a kiedyś nie było takich specyfików jak teraz są
I to by sie zgadzało bo neomecyna goi rany wiec czemu by nie miała goic również syfków
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:58   #185
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Smaruję od 2 dni, posmaruję jeszcze z kilka i opiszę efekty
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:37   #186
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Dziewczyny nie wiem co zrobic... Ostatnio na czole i TYLKO czole wyskoczylo mi ze 30 krostek- czerwonych!!!! Jezu nie wiem co z tym zrobic :/ Cala twarz jest gladka i ok ale czolo masakra!!! Nie wiem od czego ;( I to nie sa zaskorniki ni nic ropnego, tylko ot ,czerwone krosty, jedne malutkie inne coraz wieksze co to moze byc? i czemu tak nagle? dodam ze zdarzylo mi sie to pierwszy raz... tzn wczesniej tez czasem cos mi ''wyskoczylo'' ale nie w takiej po 1 - paskudnej po 2 -zatrwazajacej ilosci ((( POMOCY!!! :/
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:17   #187
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co zrobic... Ostatnio na czole i TYLKO czole wyskoczylo mi ze 30 krostek- czerwonych!!!! Jezu nie wiem co z tym zrobic :/ Cala twarz jest gladka i ok ale czolo masakra!!! Nie wiem od czego ;( I to nie sa zaskorniki ni nic ropnego, tylko ot ,czerwone krosty, jedne malutkie inne coraz wieksze co to moze byc? i czemu tak nagle? dodam ze zdarzylo mi sie to pierwszy raz... tzn wczesniej tez czasem cos mi ''wyskoczylo'' ale nie w takiej po 1 - paskudnej po 2 -zatrwazajacej ilosci ((( POMOCY!!! :/
Trzeba będzie się do dermatologa przejść, bo to wygląda na większą "akcję". A nie używałaś jakiegoś nowego mazidła do twarzy?
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 15:02   #188
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

No wlasnie nie, nic nowego :/ Kosmetyki uzywam hipoalergiczne wiec nie sadze zeby to bylo od kremow, etc. Chyba sie przejde do dermatologa rzeczywiscie. Ale jeszcze one question- bo ostatnio jedna rzecz ktora uzywam nowa to korektor Rimmel i nie wiem czy to moze byc przyczyna? Uzywam go punktowo na czole :/
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:25   #189
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
No wlasnie nie, nic nowego :/ Kosmetyki uzywam hipoalergiczne wiec nie sadze zeby to bylo od kremow, etc. Chyba sie przejde do dermatologa rzeczywiscie. Ale jeszcze one question- bo ostatnio jedna rzecz ktora uzywam nowa to korektor Rimmel i nie wiem czy to moze byc przyczyna? Uzywam go punktowo na czole :/
A wiesz co..ja niedawno tez kupiłam sobie korektor Rimmel. Uzywałam go przez jakiś czas, ale przestałam, bo mi jednak odcień nie pasował..Ale od tego czasu też mam syfki na czole.. Teraz zwróciłam na to uwagę. Tylko, że teraz niby innego używam a dalej mam..
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:09   #190
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
A wiesz co..ja niedawno tez kupiłam sobie korektor Rimmel. Uzywałam go przez jakiś czas, ale przestałam, bo mi jednak odcień nie pasował..Ale od tego czasu też mam syfki na czole.. Teraz zwróciłam na to uwagę. Tylko, że teraz niby innego używam a dalej mam..
Hmm... to chyba cos w tym moze byc a jaki mialas korektor? bo ja to kupilam ostatnio podklad Rimmel Recover i do niego byl taki korektor w plynie z pedzelkiem gratis... I wlasnie tego uzywam, tzn poprawka-uzywalam- bo narazie przerwe stosowanie i postaram sie wyeliminowac potencjalne czynniki ktore moga miec wplyw i zobaczymy czy bedzie poprawa... Nawet Iwostin hipoalergiczny odstawie narazie bo kto wie-moze on tez ma na to wplyw... Ogranicze sie do mycia twarzy jedynie woda przegotowana a smarowac delikatnie bede kremikiem Bambino (wiem ze ma troche zapychaczy, ale przynajmniej ochroni troszke skore przed ''ostrym'' powietrzem )

Aha, jeszcze mam pytanko- poniewaz uzywam od jakichs 3 tygodni tabletek Merz Spezial- myslisz ze one moglyby byc przyczyna ?
Albo moze slyszalas zeby komus po tym cos wyskoczylo ( albo jak mi- bardziej hardcorowo- zdewastowalo lico ) ?

Pozdrowionka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 07:08   #191
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Hmm... to chyba cos w tym moze byc a jaki mialas korektor? bo ja to kupilam ostatnio podklad Rimmel Recover i do niego byl taki korektor w plynie z pedzelkiem gratis... I wlasnie tego uzywam, tzn poprawka-uzywalam- bo narazie przerwe stosowanie i postaram sie wyeliminowac potencjalne czynniki ktore moga miec wplyw i zobaczymy czy bedzie poprawa... Nawet Iwostin hipoalergiczny odstawie narazie bo kto wie-moze on tez ma na to wplyw... Ogranicze sie do mycia twarzy jedynie woda przegotowana a smarowac delikatnie bede kremikiem Bambino (wiem ze ma troche zapychaczy, ale przynajmniej ochroni troszke skore przed ''ostrym'' powietrzem )

Aha, jeszcze mam pytanko- poniewaz uzywam od jakichs 3 tygodni tabletek Merz Spezial- myslisz ze one moglyby byc przyczyna ?
Albo moze slyszalas zeby komus po tym cos wyskoczylo ( albo jak mi- bardziej hardcorowo- zdewastowalo lico ) ?

Pozdrowionka
Ja używałam takiego zwykłego korektora w sztyfcie. Ale to chyba wszystko jedno, bo skład raczej ten sam. Chociaż kto tam wie
Po 3 tygodniach to raczej już powinne być widocznie korzystne efekty stosowania tabletek Nie raz używałam takich specyfików i nigdy przy tym nie miałam problemów z cerą.. Więc to chyba nie to. Chociaż Merz Spezial akurat nie stosowałam, więc mogę się mylić
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 15:09   #192
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Maggiczna To chyba odstawie ten korektor bo kto wie co tam w nim jest :P nie pozostaje mi chyba nic innego tylko nie ''bejcowac'' twarzy podkladami przez jakis czas... co bedzie lekkim horrorem bo jak wyskocze z czolem jak ciasto z kruszonka :P to ludzi z ulic splosze :P hehe no coz, jak mus to mus
pozdrowionka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 15:49   #193
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A może to jakieś uczulenie? Chociaz to malo prawdopodobne Moze to wina tego korektora bo skoro jest w plynie to tak jakby był to podklad. Radze kupic jakis delikatny zel do twarzy oczyszczajacy ale nie antybakteryjny bo po tym jest tylko gorzej i smarowac twarz jakims lekkim kremem bez masy zapychaczy, ale nie bambino bo na pierwszym miejscu ma parafine a potem gliceryne ktore moga naprawde wyrzadzic krzywde
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 08:36   #194
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ja się już zdenerwowałam tymi syfami i zainwestowałam w porządne kosmetyki.. Kupiłam sobie żel do twarzy, krem i tonik serii Normaderm Vichy + Acne Derm. Wydałam duuuużo kasy (sic!), ale widzę efekty Więc jeśli jest ktoś na tyle zdesperowany, żeby się zubożyć, ale mieć ładną cerę, to polecam
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 15:18   #195
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Hehehe Dzieki dziewczyny Maggiczna- moze tez niebawem zainwestuje ALBO poprosze ladnie św. Mikołaja to moze mi przyniesie na gwiazdke Ale pewnie bedzie to musialo byc kilku Mikołajów bo nie sadze zeby jeden byl az tak hojny :P
Pozdrowionka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 15:42   #196
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Hehehe Dzieki dziewczyny Maggiczna- moze tez niebawem zainwestuje ALBO poprosze ladnie św. Mikołaja to moze mi przyniesie na gwiazdke Ale pewnie bedzie to musialo byc kilku Mikołajów bo nie sadze zeby jeden byl az tak hojny :P
Pozdrowionka
Mikołaj będzie bardzo rozsądnym wyjściem Ale mi by się nie chciało czekać jeszcze miesiąc
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:02   #197
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

gdzieś wyczytała ze grudki itp. sa wynikiem nadmiernego produkowania łoju przez skóre czy jakos tak. to w takim razie jak to nadmierne wydzielanie zachamować?
kupiłam sobie tribiotic zobaczymy czy cos pomoze...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:07   #198
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
gdzieś wyczytała ze grudki itp. sa wynikiem nadmiernego produkowania łoju przez skóre czy jakos tak. to w takim razie jak to nadmierne wydzielanie zachamować?
kupiłam sobie tribiotic zobaczymy czy cos pomoze...
Pare stron wczesniej była o tym mowa

Ja juz nie wiem co robic Za 2 tyg bierzmowanie a ja wygladam jak debil Pełno syfów i tych "niewidocznych" krost...Nadodatek nie moge tego zamalowac korektorem ani podkladem bo zaraz robi mi sie na twarzy maska i wszystko spływa. Macie jakis sprawdzony sposob na wyleczenie krostek? Jakies masci, domowe sposoby, cokowiek...Oczywiscie nie licze na to ze pozbede sie tego na stałe ale przynajmniej na troche
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:32   #199
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

kiedys stosowałam aknemycin plus, po nim wszystko zniklo, ale pojawialo sie z powrotem gdy przestalam uzywac, chyba pojde do lekarza po recepte na to
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 16:38   #200
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
kiedys stosowałam aknemycin plus, po nim wszystko zniklo, ale pojawialo sie z powrotem gdy przestalam uzywac, chyba pojde do lekarza po recepte na to
A czy ta masc nie ma czasem sporo alkoholu? Chociaz nie wiem czy to możliwe w masci
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:41   #201
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

to nie była masc tylko płyn, efekt był super ale tylko przy cigłym stosowaniu, a ja przestałam go uzywac po 3 opakowaniach i wróciło /
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:45   #202
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Dziś kupiłam Brevoxyl, nie wiem jak będzie ale maść cynkowa to porażka ktoś napisał że jest sucha- to dziwne bo dla mnie jest kosmzarnie tłusta!! mam wrażenie jakbym smarowała się wazeliną i efekt tez podobny
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:51   #203
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

gdzieś na forum znalazłam to: heh a ja sie wlasnie wysmarowałam tą maścią, ide ja zmyc




Aśka, 08.08.2005, godz. 11:35:32
---

Nie polecam w nadmiarze zwłaszcza smarowania całej twarzy. Byłam kiedyś u dermatologa przede mną wyszła dziewczyna która zrobiła sobie taką "maseczkę" Rzeczywiście pozbyła się trądziku razem z naskórkiem. Spaliła sobie twarz- lekarz powiedział że to się już nie odbuduje.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:53   #204
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Mówisz o maści cynkowej czy o czym?
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:55   #205
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
to nie była masc tylko płyn, efekt był super ale tylko przy cigłym stosowaniu, a ja przestałam go uzywac po 3 opakowaniach i wróciło /
Aha a nie pamietasz czy byl na bazie alkoholu albo czy bardzo wysuszał? Bo jak tak to mozliwe ze to dlatego. Ja tez jak uzywalam toniku alkoholowego to przez jakis czas mialam gladka cere a potem bylo jeszcze gorzej

Ja zainteresowalam sie aloesem Ponoc dobrze dziala na syfki. Ma ktos jakies doświadczenie? I wiecie gdzie moge kupic taki zywy i świezy aloes?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:58   #206
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

mówiłam o cynkowej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:59   #207
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

to skład aknemycinu :1 g zawiera: 0,04 g erytromycyny, 0,25 mg tretynoiny
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:34   #208
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Drogie Wizażanki Dowiedzialam sie pewnego niusa od mojej cioteczki dermatolog odnosnie specyfiku na wlasciwie kazda przypadlosc zwiazana z paskudztwem wyskakujacym na twarzy :P A mianowicie krem LINOLA , producent DR WOLF- dostepny w aptece za ok. 25zl Zawiera naturalne kwasy tluszczowe bodajze i lanoline co razem MAX lagodzi wszystkie podraznienia ORAZ...uwaga uwaga.... ZWALCZA WSZELKIEGO RODZAJU WYPRYSKI !!!! Kurcze tak sie napalilam na ten krem ze dzis pognam niczym dzika łania do apteki i zakupie ten wspanialy cud (OBY) wspolczesnej medycyny Aha co wazne- nie zawiera on ZADNYCH dodatkowych skladnikow dzieki czemu jest taki iście wspanialy
Pozdrawiam i ide zamienic sie w krolika doswiadczalnego :P
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:38   #209
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Skoro dobrowolnie się zgadzasz na rolę królika to ja chętnie skorzystam potem z twoejgo doświadczenia w cuda nie wierzę ale jesli spełnia chociaż połowe z obiecanych rzeczy to może zainwestuję...to jakaś nowość??
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:07   #210
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki Dowiedzialam sie pewnego niusa od mojej cioteczki dermatolog odnosnie specyfiku na wlasciwie kazda przypadlosc zwiazana z paskudztwem wyskakujacym na twarzy :P A mianowicie krem LINOLA , producent DR WOLF- dostepny w aptece za ok. 25zl Zawiera naturalne kwasy tluszczowe bodajze i lanoline co razem MAX lagodzi wszystkie podraznienia ORAZ...uwaga uwaga.... ZWALCZA WSZELKIEGO RODZAJU WYPRYSKI !!!! Kurcze tak sie napalilam na ten krem ze dzis pognam niczym dzika łania do apteki i zakupie ten wspanialy cud (OBY) wspolczesnej medycyny Aha co wazne- nie zawiera on ZADNYCH dodatkowych skladnikow dzieki czemu jest taki iście wspanialy
Pozdrawiam i ide zamienic sie w krolika doswiadczalnego :P
Szczerze powiedziawszy nie wierze w to zabardzo. Nie wszystko co poleca dermatolog na pryszcze jest u każdego skuteczne. A tak na marginesie to ja polecam neomecyne (masc) kocham ja poprostu Super goi syfki i ranki po nich Dzieki za pomysł ze stosowaniem jej do takich celow
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.