Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 20:23   #3241
kingala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 68
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też poproszę jeśli mozna


1. Jak się opalasz - bardzo ciężko, z tendencją do spalenia się 'na raka', szczególnie szybko łapie mnie na 'twarzy', ale z czasem niewiele z niej pozostaje, jedynie lekki brąz/beż

2. Kolor oczu - zielone, z żóltymi plamkami w środku

3. Piegi - teoretycznie nie mam, ale od czasu do czasu w okresie lata można zauważyć na twarzy małe beżowo-szare(?) plamki, nie wiem czy można je już zaliczyć jako piegi, bo nie rzucają się zbytnio w oczy;P

4. Cera - jasna, z różowymi rumieńcami, nie mogę się zdecydowac czy bardziej w odcieniu kości słoniowej czy różu

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, latem z rudawym połyskiem

6. Kolor ust - przydymiony róż/jasna malina?, trudno określić w każdym bądź razie różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w czerni, szarościach, amarantowym, beżowym, czerwieni
Źle - w pomarańczowym, brązowym, białym-> (jest zbyt jasny do mojej cery)
kingala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:58   #3242
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Lato





---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



Twój typ urody to prawdopodobnie wiosna.
Jest to ciepły, czysty typ, kolory dla Ciebie będą to zieleń młodej trawy, turkus, kremowy, jasny oliwkowy, słoneczne szarości i złote brązy, grejfrutowy, truskawkowy, kolor bzu

bardzo dziękuję!
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:06   #3243
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kingala Pokaż wiadomość
Ja też poproszę jeśli mozna


1. Jak się opalasz - bardzo ciężko, z tendencją do spalenia się 'na raka', szczególnie szybko łapie mnie na 'twarzy', ale z czasem niewiele z niej pozostaje, jedynie lekki brąz/beż

2. Kolor oczu - zielone, z żóltymi plamkami w środku

3. Piegi - teoretycznie nie mam, ale od czasu do czasu w okresie lata można zauważyć na twarzy małe beżowo-szare(?) plamki, nie wiem czy można je już zaliczyć jako piegi, bo nie rzucają się zbytnio w oczy;P

4. Cera - jasna, z różowymi rumieńcami, nie mogę się zdecydowac czy bardziej w odcieniu kości słoniowej czy różu

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, latem z rudawym połyskiem

6. Kolor ust - przydymiony róż/jasna malina?, trudno określić w każdym bądź razie różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w czerni, szarościach, amarantowym, beżowym, czerwieni
Źle - w pomarańczowym, brązowym, białym-> (jest zbyt jasny do mojej cery)
raczej ciepły typ - mogłabym prosić zdjęcie?
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:20   #3244
Toudiunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dziekuje

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

dziekuje
Toudiunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:48   #3245
Meveism
Raczkowanie
 
Avatar Meveism
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z południa
Wiadomości: 195
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam
Czy ja też mogłabym prosić o pomoc w ustaleniu typu urody ? Pragnę coś zmienić, nie wiem od czego zacząć więc może to mi pomoże

1. Jak się opalasz - najpierw na czerwono (policzki, nos), nie jest to jednak mocna czerwień a taka bardziej różowawa z czasem (dość krótkim) robi się taka jak reszta twarzy czyli złoto - brązowa.


2. Kolor oczu - niebieski, rzęsy i brwi czarne.

3. Piegi -nie mam.


4. Cera jasna, raz ciepły raz zimny odcień, zależy od światła.

5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz, taki trochę złotawy.

6. Kolor ust - raczej koral.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czerni, jasnym ciepłym brązie, w jasnych szarościach, w bieli, w żółci i zieleni (ciepłych). Źle czuje się w zimnych kolorach zwłaszcza w niebieskim, w srebrnawym, w ciemnych szarościach, w czerwonym, w fioletowym.
Meveism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:53   #3246
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Toudiunio Pokaż wiadomość
dziekuje

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

dziekuje


---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Meveism Pokaż wiadomość
Witam
Czy ja też mogłabym prosić o pomoc w ustaleniu typu urody ? Pragnę coś zmienić, nie wiem od czego zacząć więc może to mi pomoże

1. Jak się opalasz - najpierw na czerwono (policzki, nos), nie jest to jednak mocna czerwień a taka bardziej różowawa z czasem (dość krótkim) robi się taka jak reszta twarzy czyli złoto - brązowa.


2. Kolor oczu - niebieski, rzęsy i brwi czarne.

3. Piegi -nie mam.


4. Cera jasna, raz ciepły raz zimny odcień, zależy od światła.

5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz, taki trochę złotawy.

6. Kolor ust - raczej koral.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czerni, jasnym ciepłym brązie, w jasnych szarościach, w bieli, w żółci i zieleni (ciepłych). Źle czuje się w zimnych kolorach zwłaszcza w niebieskim, w srebrnawym, w ciemnych szarościach, w czerwonym, w fioletowym.
Można prosić o zdjęcie?
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 13:10   #3247
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę Was jeśli możecie też przeanalizować mój typ Byłabym wdzięczna ;***

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Na tzw. raka dopiero później przechodzi to w brązowy ale jest on taki złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy szare jasne z ciemniejszą obwódka, kolor jest czysty, brwi i rzęsy raczej jasne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam cerę naczynkową, kolor twarzy raczej chłodny wpadający w róż.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kolor ciemny blond z przebłyskami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuje się dobrze w błękitnym, brązowy, beżowym... ale nie wiem czy są one dla mnie odpowiednie

Kobitki mam jeszcze jedną prośbę jeśli któraś z Was miała by ochotę odpowiedzieć;p Chciałabym zmienić kolor włosów czy któraś mogłaby mi doradzić jaki by pasował do mojego typu urody? (może zdjęcie konkretnej farby...) ;**
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!

Edytowane przez Bouquet
Czas edycji: 2010-05-08 o 13:13
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 20:45   #3248
8ccff82344b31e9fbfd9f2c0f53d84ea63f00cd1_65d68e9cefdde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 41
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Halo!

Witam Was wszystkie serdecznie bo to mój pierwszy wpis i jednocześnie błagam o pomoc w określeniu mojego typu urody! Od kilku dobrych tygodni usilnie próbuję go odszyfrować i już głupieje


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, potem przechodzi to w złotawy brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy- piwne, z otoczką ciemną, nie mają żadnych plamek w środku. Oprawa oczu na pewno nie jest jasna, ale zbyt zdecydowana też nie. (Wszystko zresztą na zdjęciu widać )
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów mam dość trochę, ale tylko na buzi. Złote, ciepłe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Moja skóra..hm..dokładnie widać na zdjęciu. Jest raczej złotawo-oliwkowa.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
No i tutaj się zaczynają schody. Włosy farbuję odkąd pamiętam i ciężko mi teraz określić mój naturalny kolor. To był raczej ciemny blond w porywach do jasnego brązu. Refleksy były i trochę mysie i trochę złotawe. Jako dziecko byłam blondynką.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Na zdjęciu widać.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Z jednej strony dobrze mi we wszystkich kolorach naturalnych : brązy,zgniłe zielenie, miedź, beże itp. Ale z drugiej strony dobrze się czuję np. w amarantowym, czy czystej bieli i czerni, kiedy jestem opalona. Za to np. lawenda odpada.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. A oto moja facjata : ) :

Edytowane przez 8ccff82344b31e9fbfd9f2c0f53d84ea63f00cd1_65d68e9cefdde
Czas edycji: 2012-09-09 o 14:32
8ccff82344b31e9fbfd9f2c0f53d84ea63f00cd1_65d68e9cefdde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:19   #3249
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Niestety nie mam żadnego odpowiedniego zdjęcia ale może odpowiedzi na pytania pomogą Wam określić mój typ

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Heh, w ogóle się nie opalam, straasznie z tym ciężko. Robię się cała czerwona, a po kilku dniach to znika i dalej jestem blada... No może troszeczkę brązowa ale minimalnie. Odcień jest taki bardziej ciepły ale niezbyt ciemny.. Mam nadzieję, że w miarę czytelnie to wyjaśniłam

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Moje oczy są niebieskie, mają lekko ciemniejszą, też niebieską obwódkę Kolor jest czysty, bez żadnych plamek. Brwi i rzęsy są czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są, szczególnie latem mam ich więcej. Mają złotawy, ciepły odcień.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ehh, jestem biała :P Moja skóra ma baaardzo jasny odcień, to chyba się nazywa porcelanowy, tak? Raczej się nie rumienię ale jeśli już to delikatnie, bardziej róż niż czerwień...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Mój naturalny kolor to brąz, bardziej jasny niż ciemny (nie mylić z ciemnym blondem). Przebłyski złotawo-brązowe

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Hmm, mam czerwone usta ale nie bardzo nasycone, może koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
W czarnym wypadam blado... Źle też czuję się w kolorach krzykliwych typu czerwień, pomarańcz... Lubię siebie w błękicie, szarym, fioletowym... Chociaż mam taką zieloną bluzę w ładnym nasyconym kolorze i muszę przyznać, że wyglądam w niej jakoś "żywiej"

Mam nadzieję, że jakieś wnioski da się z tego wyciągnąć
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:12   #3250
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Ciężko, początkowo na różowo, a potem ciemnieje na taki raczej żółtawo-pomarańczowy odcień. [zdjęcie nr 1] po lewej skóra nieopalona po prawej po opalaniu.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Moje oczy są niebieskie, raczej jasne, mają ciemniejszą obwódkę, wokół źrenicy żółtawe. Brwi i rzęsy-czarne. [zdjęcie nr 2]

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są, latem dużo więcej, ciężko mi określić kolor. [zdjęcie nr 3] opalone czoło


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Skóra naturalnie bardzo jasna, miejscami przezroczysta. Rumieni się na ciężki do określenia kolor. [zdjęcie nr 4]

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalny średni blond, złotawe przebłyski [zdjęcie nr 4]

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
blady róż [zdjęcie nr 5]

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w raczej ciemnych lub intensywnych kolorach np habrowym, morskim.

Ktoś pomoże?
__________________
Zakupy z wampirkiem - wątek informacyjny
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 23:11   #3251
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Wygląda na to, że jesteś jesienią
Kolory dla Twojego typu to biel śmietanowa, łososiowy, morski błękit, średni turkus, średni granat, złoty, piaskowy beż, kawa z mlekiem, słomkowy żółty, lipowa zieleń, oliwkowy, miedź, śliwkowy, jagodowy,makowa czerwień. Unikaj natomiast ciemnych chłodnych kolorów oraz pasteli, są dla Ciebie niekorzystne.
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 23:16   #3252
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że jesteś jesienią
Kolory dla Twojego typu to biel śmietanowa, łososiowy, morski błękit, średni turkus, średni granat, złoty, piaskowy beż, kawa z mlekiem, słomkowy żółty, lipowa zieleń, oliwkowy, miedź, śliwkowy, jagodowy,makowa czerwień. Unikaj natomiast ciemnych chłodnych kolorów oraz pasteli, są dla Ciebie niekorzystne.
A ja?
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 23:25   #3253
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

[1=8ccff82344b31e9fbfd9f2c 0f53d84ea63f00cd1_65d68e9 cefdde;19150793]Halo!

Witam Was wszystkie serdecznie bo to mój pierwszy wpis i jednocześnie błagam o pomoc w określeniu mojego typu urody! Od kilku dobrych tygodni usilnie próbuję go odszyfrować i już głupieje


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, potem przechodzi to w złotawy brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy- piwne, z otoczką ciemną, nie mają żadnych plamek w środku. Oprawa oczu na pewno nie jest jasna, ale zbyt zdecydowana też nie. (Wszystko zresztą na zdjęciu widać )
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów mam dość trochę, ale tylko na buzi. Złote, ciepłe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Moja skóra..hm..dokładnie widać na zdjęciu. Jest raczej złotawo-oliwkowa.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
No i tutaj się zaczynają schody. Włosy farbuję odkąd pamiętam i ciężko mi teraz określić mój naturalny kolor. To był raczej ciemny blond w porywach do jasnego brązu. Refleksy były i trochę mysie i trochę złotawe. Jako dziecko byłam blondynką.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Na zdjęciu widać.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Z jednej strony dobrze mi we wszystkich kolorach naturalnych : brązy,zgniłe zielenie, miedź, beże itp. Ale z drugiej strony dobrze się czuję np. w amarantowym, czy czystej bieli i czerni, kiedy jestem opalona. Za to np. lawenda odpada.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. A oto moja facjata : ) :

http://yfrog.com/1np1010063kopiaj[/QUOTE]
Prawdopodobnie jesteś mocnym latem. Kolory dla Twojego typu to średnie pastele takie jak morski, malinowy, wiśniowy,kolor gorzkiej czekolady, ciemny szary, kremowy, fuksja, szarawy granat, cytrynowy, szaro-czarny, marynarski błękit

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Bouquet Pokaż wiadomość
Proszę Was jeśli możecie też przeanalizować mój typ Byłabym wdzięczna ;***

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Na tzw. raka dopiero później przechodzi to w brązowy ale jest on taki złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy szare jasne z ciemniejszą obwódka, kolor jest czysty, brwi i rzęsy raczej jasne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam cerę naczynkową, kolor twarzy raczej chłodny wpadający w róż.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kolor ciemny blond z przebłyskami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuje się dobrze w błękitnym, brązowy, beżowym... ale nie wiem czy są one dla mnie odpowiednie

Kobitki mam jeszcze jedną prośbę jeśli któraś z Was miała by ochotę odpowiedzieć;p Chciałabym zmienić kolor włosów czy któraś mogłaby mi doradzić jaki by pasował do mojego typu urody? (może zdjęcie konkretnej farby...) ;**
A czy białko oka jest wyraźne białe, czy raczej takie zamglone?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Niestety nie mam żadnego odpowiedniego zdjęcia ale może odpowiedzi na pytania pomogą Wam określić mój typ

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Heh, w ogóle się nie opalam, straasznie z tym ciężko. Robię się cała czerwona, a po kilku dniach to znika i dalej jestem blada... No może troszeczkę brązowa ale minimalnie. Odcień jest taki bardziej ciepły ale niezbyt ciemny.. Mam nadzieję, że w miarę czytelnie to wyjaśniłam

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Moje oczy są niebieskie, mają lekko ciemniejszą, też niebieską obwódkę Kolor jest czysty, bez żadnych plamek. Brwi i rzęsy są czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są, szczególnie latem mam ich więcej. Mają złotawy, ciepły odcień.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ehh, jestem biała :P Moja skóra ma baaardzo jasny odcień, to chyba się nazywa porcelanowy, tak? Raczej się nie rumienię ale jeśli już to delikatnie, bardziej róż niż czerwień...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Mój naturalny kolor to brąz, bardziej jasny niż ciemny (nie mylić z ciemnym blondem). Przebłyski złotawo-brązowe

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Hmm, mam czerwone usta ale nie bardzo nasycone, może koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
W czarnym wypadam blado... Źle też czuję się w kolorach krzykliwych typu czerwień, pomarańcz... Lubię siebie w błękicie, szarym, fioletowym... Chociaż mam taką zieloną bluzę w ładnym nasyconym kolorze i muszę przyznać, że wyglądam w niej jakoś "żywiej"

Mam nadzieję, że jakieś wnioski da się z tego wyciągnąć
Proszę
Trudno tak bez zdjęcia, ale wyglądasz chyba na lato,kolory dla Ciebie to średnie pastele, takie które zawierają domieszkę szarego bądź różu, np. szarawy niebieski, morski, fuksja, cytrynowy, kremowy, gorzka czekolada, kolor bzu,marynarski,arbuzowy, średni granat
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/

Edytowane przez babydoll1985
Czas edycji: 2010-05-09 o 23:30
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 23:30   #3254
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziękuję Ci! Nareszcie coś wiem !
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 23:33   #3255
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 08:55   #3256
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

wyraźnie białe
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 11:20   #3257
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Wybaczcie, ale czytam ten wątek i pukam się w czoło. Jak to możliwe, że na podstawie opisu jesteście w stanie na 100% określić typ kolorystyczny??? I to w wielu przypadkach moim skromnym zdaniem robicie to błędnie, a dziewczyny biorą zdanie doradzających za pewnik.
Pytającym radzę brać poprawkę na to, co tu przeczytają, a jeśli chcą dowiedzieć się, jaki typ kolorystyczny reprezentują, radzę udać się do profesjonalnego wizażysty/kolorysty na analizę przy pomocy chust garderobianych.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:56   #3258
8ccff82344b31e9fbfd9f2c0f53d84ea63f00cd1_65d68e9cefdde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 41
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Bardzo dziękuję Babydoll !
8ccff82344b31e9fbfd9f2c0f53d84ea63f00cd1_65d68e9cefdde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:31   #3259
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pisałam na innym wątku, ale skopiuje i wkleje tu - nie zaszkodzi!
Mianowicie :


zglaszam sie i ja do was, zagubiona dusza zagubiona dlatego ze bagatelizowalam do tej pory kwestie ubran. Nosilam co mialam pod reka. Postanowilam wprowadzic kilka zmian w zycie, miedzy innymi zaczac podkreslac wyglad i bardzo prosze o pomoc.
Wydaje mi sie, ze jestem wiosna lub latem... ale tak na 100%?
Dodaje opis i zdjecia
Oczy: niebieskie, wyraznie, intensywnie niebieskie, ani granatowe ani blekitne
Włosy: Naturalnym moim odcieniem jest słomkowy blond (chyba - bo od kilku lat sie farbuje i po prostu nie wiem jak to moze wygladac teraz. Odrosty sa piaskowo, slomkowo blond), czesto we wlosach mialam zlote refleksy, ale drobne! W dziecisnwtie bylam blondynka. Obecnie jestem ruda (tj. brazowawomiedziana) < farba.
Cera: obecnie jestem bardzo blada, wrecz nie widze w swojej twarzy odcienia ani zoltego ani czerwonego, natomiast reszta ciala ma wyrazny zoltawy kolor.
Opalanie : opalam sie na zloty braz i nie pamietam bym kiedys byla spieczona na raczka. Aczkolwiek nie jestem pewna co do tepa opalania. Wydaje mi sie, ze opalam sie w miare szybko (teraz zaprzestalam)
Usta : bardzo delikatnie wpadajace w cos mocniejszego niz roz, czerwienia bym do konca tego nie nazwala ale cos pomiedzy rozem a czerwienia.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 13:39   #3260
casiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Question Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Droga wizazystko, nie wim czy to tu powinam zadac pytanie, ale mam nadzieje ze dostane odpowiedz na nurtujace mnie pytanie, czyli jaki typ urody posiadam? by moc dobrac odpowiednia dla mnie palete barw ubran, ufarbowac wlosny w odpowiedniej tonacji, zrobic makijaz w mojej gamie kolorystycznej.

Wlosy
maja mysi odcin ciemnego bladu, na zdjeciach czasami wychodzi z zielonkawa poswiata
Oczy
maja odcien szaro-zielony, teczowka ma ciemniejsza toczke, wokol zrenicy jest okrag zloto-brazowy, mam od dziecka cienie pod oczami, bialka maja liczne zylki, a barwa jest taka zmglona, nie jest czysto-biala
Cera
przy zmianie temperatury z zimnej na ciepla dostaje mocnych czerwonych kolorow na policzkach, policzki generalnie sa lekko rozowe, reszta ma taka barwe ziemista
Cialo
ma kolor taki zotlo-bezowy, musze uwazac na slonce, poniewaz bardzo latwo ulegam poparzeniom, musze wychodzic stopniowo bo inaczej jestem cala czerwona, jak opalam sie stopniowo to opalenizna brazowieje, jednak dlugo sie nie utrzymuje, mam cienka skore, jak zmarzne to jestem sina
Usta
maja kolor rozowy, jednak nie sa bardzo intensywne
Kolory
zle wygladam w intensywnych kolorach, lubie biel, czarny, czerwony ale stonowany, jasny niebieski, brudny roz, czekoladowy braz, granat, czasmi zolty ale spokjnyh, nie lubie fioletow, pomoranczy i zieleni, z wyjatkiem khaki i bardzo ciemnej zieleni. Odkrylam ze dobrze wygladam w makijazu w kolorze bzu, fiolka.

bardzo prosze o pomoc
casiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:37   #3261
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Bouquet Pokaż wiadomość
wyraźnie białe
Prawdopodobnie jesteś łagodniejszym typem lata, kolory dla Twojego typu to delikatne pastele, zawierające domieszkę szarego, przełamane jakimś innym kolorem, np. lawenda, szaro-niebieski, kremowy, arbuzowy, kolor nieba(jasnoniebieski), pudrowy róż, delikatny morski...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez casiaw Pokaż wiadomość
Droga wizazystko, nie wim czy to tu powinam zadac pytanie, ale mam nadzieje ze dostane odpowiedz na nurtujace mnie pytanie, czyli jaki typ urody posiadam? by moc dobrac odpowiednia dla mnie palete barw ubran, ufarbowac wlosny w odpowiedniej tonacji, zrobic makijaz w mojej gamie kolorystycznej.

Wlosy
maja mysi odcin ciemnego bladu, na zdjeciach czasami wychodzi z zielonkawa poswiata
Oczy
maja odcien szaro-zielony, teczowka ma ciemniejsza toczke, wokol zrenicy jest okrag zloto-brazowy, mam od dziecka cienie pod oczami, bialka maja liczne zylki, a barwa jest taka zmglona, nie jest czysto-biala
Cera
przy zmianie temperatury z zimnej na ciepla dostaje mocnych czerwonych kolorow na policzkach, policzki generalnie sa lekko rozowe, reszta ma taka barwe ziemista
Cialo
ma kolor taki zotlo-bezowy, musze uwazac na slonce, poniewaz bardzo latwo ulegam poparzeniom, musze wychodzic stopniowo bo inaczej jestem cala czerwona, jak opalam sie stopniowo to opalenizna brazowieje, jednak dlugo sie nie utrzymuje, mam cienka skore, jak zmarzne to jestem sina
Usta
maja kolor rozowy, jednak nie sa bardzo intensywne
Kolory
zle wygladam w intensywnych kolorach, lubie biel, czarny, czerwony ale stonowany, jasny niebieski, brudny roz, czekoladowy braz, granat, czasmi zolty ale spokjnyh, nie lubie fioletow, pomoranczy i zieleni, z wyjatkiem khaki i bardzo ciemnej zieleni. Odkrylam ze dobrze wygladam w makijazu w kolorze bzu, fiolka.

bardzo prosze o pomoc
Wydaje mi się, że intuicyjnie wiesz, jakim jesteś typem, kolory które wybierasz, to właśnie kolory dla typu, jakim jesteś, czyli dla lata
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:44   #3262
doczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To i ja poproszę o analizę:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Na początku bardzo wolno i na czerwono, jak się odcień zmieni na złotawo-brązowy to potem brązowieję szybko

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Kolor oczu piwny, tj jasnobrązowy z szarą obwódką, oprawa oczu ciemnobrązowa


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?Piegi jasnobrązowe, ciepłe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Cera jasna, wpadająca bardziej w oliwkę czy szary- wyglądam lepiej jak się trochę opalę, rumienię się na różowy


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Kolor ciemnobrązowy z złotawymi przebłyskami


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Dość jasny różowy,


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w czarnym, ciemnobrązowym, oliwkowym, dobrze mi w zdecydowanych kolorach tj czerwonym, zielonym
doczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 23:32   #3263
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

DagmaraRose.. moim zdaniem lato, nie wiosna
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 06:54   #3264
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzieki wielkie Honey pie
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:12   #3265
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

babydoll1985, dziękuje bardzo ;****
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:56   #3266
kasiaa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
GG do kasiaa1990
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, może Wy mi poradzicie co do mojego typu urody, bo już sama nie wiem:/
Oczy: zielone ze złotymi plamkami
Włosy: typowy kolor dla Polek, coś pośredniego między blondem a brązem(latem płowieją, więc są jaśniejsze,zimą prawie brązowe)
Cera:jasna,bardzo lekko zaróżowione policzki.Ogólnie nie mam skłonności do rumienienia się
Opalaniepalam się dość szybko,zwykle na średni brąz, ale jak przesadzę,to skóra najpierw jest różowa, potem przechodzi w brąz
Usta:zdecydowanie różowe
Kolory:dobrze czuję się w czerwieni, brązie, ogólnie ciepłych kolorach, ale również w czarnym i białym.No i kiedyś nosiłam wszystko w kolorze niebieskim
Bardzo proszę o pomoc,będę wdzięczna za radę
kasiaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:00   #3267
casiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

babydoll1985 dziekuje i pozdrawiam
casiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:47   #3268
doczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Może ktoś jednak podejmie się analizy mojej urody. Ja myślę że jestem zimą, ale może się mylę. Wkurza mnie we mnie ten kontrast ciemnej oprawy oczu , koloru włosów w połączeniu z moją jasną cerą. Dlatego włosy maluję na rudy i się trochę opalam. Ale może źle robię.
doczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:54   #3269
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 321
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, bardzo Was proszę, pomóżcieeee, jestem na 100% pewna, że jestem typem ciepłym, gdyz w pastelach wyglądam mdławo, a w popielach nijako. Natomiast kontrasty zimy bialy-czarny sa dla mnie okropne i mnie postarzaja. Tylko, że z kolei, źle czuje sie w ubraniach rudych i brązowych typowych dla jesienii i jednoczesnie niektore kolory wiosny są dla mnie zbyt "pstrokate". HELP!!

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
najpierw czerwony pozniej brąz ale jakis szarawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy piwne, z ciemną obwódka, wewnątrz pomaranczowe


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mialam nigdy ani jednego piega
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cerę mam jasną, chyba różowawą albo brzoskwiniową, na pewno nie niebieskawą


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasny brąz/szary o ciepłym odcieniu złotawym

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
róż ciemny, zgaszony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czuję sie okropnie w ciemnych cieplych kolorach, najbardziej lubie łososiowy, pudrowy, szary, delikatne kolory, lubię też czarny, nie lubię pstrokatych, kolorowych ubran, rózu nie cierpie. ale moze to tylko moj gust bo nigdy nie kupowalam takich ubran, moze wygladam w nich lepiej?;-) nie znosze czerwieni we wlosach, lubie cynamonowy ale bez czerwieni. Dobrze czuje sie w cieplych kolorach wlosow (poza tymi z domieszka czerwieni), np. pasuje mi sloneczny blond, albo jasny bardzo blond. Czarny rowniez.... moze ja zima jednak? aa
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-05-13 o 16:58
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:45   #3270
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 321
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

znalezione w internecie:
Pytanie 1. Twoje włosy są koloru:
a) blond (słomkowy, miodowy, jasnorudy)
b) blond lub ciemny blond (platynowy lub popielaty) - z wiekiem ciemnieją
c) rude lub jasnobrązowe
d) ciemnobrązowe lub czarne

Pytanie 2. Twoje oczy są:
a) jasnobrązowe lub szarozielone
b) niebieskie lub szare
c) zielone lub piwne
d) ciemnobrązowe, ciemnoniebieskie, czarne

Pytanie 3. Odcień twojej cery jest:
a) jasny o ciepłym odcieniu, brzoskwiniowy
b) bardzo jasny, blady (możliwe szarobrunatne piegi)
c) ciepły (skłonnośc do piegów)
d) jasny, ziemisty (ochłodnym odcieniu)

Pytanie 4. Jak się opaladsz?
a) łatwo na ciepły brąz
b) bardzo łatwona chłodny oliwkowy kolor
c) słabo, skóra zaczerwieniona
d) słabo na lekki oliwkowy kolor


A teraz zlicz odpowiedzi i odczytaj wynik:

Większośc:
A - Wiosna
B - Lato
C - Jesień
D - Zima
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.