Brodawki płaskie - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 13:44   #301
Lio4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Brodawki płaskie

Brodawki płaskie rozsypały się mojemu synowi na całą twarz kiedy miał 5lat ,walczyliśmy bezskutecznie przez 4 lata). To co nam pozwoliło się ich pozbyć,to przemywanie syna moczem codziennie rano kilkakrotnie miejsc zajętych brodawkami.Znacznie się zmniejszyły . Na wskutek wyjazdu przerwaliśmy przemywanie.W tym czasie brodawczaki zaczęły strupieć (jakieś 10 dni),następnie zaczęły odpadać (dla łagodzenie ich smarowaliśmy maścią z propolisu-uwaga na uczulenie można zastosować inną,albo i w ogóle). Wszystko zeszło po 2 tygodniach i nie ma śladów.
Lio4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 16:18   #302
Anus341106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Brodawki płaskie

Męczyłam się z brodawkami płaskimi dobre 2 lata, na początku wyskoczyła jedna, która mi za specjalnie nie przeszkadzała, po około roku wyskoczyły kolejne na czole, strasznie mi to przeszkadzało, rozdrapywałam je dzięki czemu miałam ich jeszcze więcej. Miarka się przebrała kiedy miałam zainfekowane już całe czoło i zaczęły pojawiać się na dłoniach. Wypróbowałam WSZYSTKIEGO od wypalania czosnkiem po drogie kremy od dermatologów jedyne co mi pomogło to CYNK ORGANICZNY. Na początku sceptycznie do tego podchodziłam po wcześniejszych zawodach ale brałam regularnie po tabletce, po około 14 dniach zauważyłam że brodawki zaczęły "puchnąć" zrobiły się czerwone, po 21 dniach nie miałam śladu po żadnej brodawce, nawet tej pierwotnej. Od 3 lat nie mam już problemu brodawek, mimo że po tamtej kuracji, ani razu nie sięgnęłam po cynk
__________________
Anna
Anus341106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 16:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.