Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 17:56   #1231
agatka810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
Te miejsca to : brzuch , klatka piersiowa ,palce dłoni ,czasami także grzbiety dłoni,czasami szyja,boki policzków, broda. O depilacji przeczytaj proszę artykuł - opisywałam tam jak taki zabieg przebiega. Efekty na pewno utrzymają się dwa tygodnie a może dłużej.

teraz to mnir zalamałaś bo mi rosną włosy w w/w miejscach poza brodą i policzkami, tylko dziwi mnie ze napisałas ze to sa nietypowe miejsca bo moim koleżankom tez rosną włosy na dloniach i brzuchu
agatka810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:54   #1232
aga2609
Przyczajenie
 
Avatar aga2609
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkie z problemem. Powiem Wam tak.. Zaczelam od rozjasniacza Sally Hansen .. Niby super.. bylam mega szczesliwa, ale ta metoda ma wiele wad.. Strasznie ta biel rzuca sie w oczy, tak sztucznie, nienaturalnie to wyglada w swietle.. Po jakims czasie jak rozjasniacz zaczyna puszczac wloski staja sie rude a po poprawce rozjasniaczem staja sie coraz bardziej swiecace.. Co najgorsze jak zrezygnowalam z wybielania okazalo sie ze wloski staly sie ciemniejsze i te malutkie siwe bardziej wyrazne! Masakra.. A wiec bylo trzeba cos z tym zrobic.. Wiec zakupilam plastry z Joanny.. Jak dla mnie za duzo nerwow, rece mi sie trzesly ;D Skora po wszystkim opuchnieta i troszke podraniona, a wloski nie wszystkie wyrwane, ale efekt mimo wszystko swietny . I tak wygrywa PESETA !!! Co cos odrosnie co kilka dni to wyrywam. Wloski wyrastaja ciensze i jasniejsze wiec wyrywam tylko te kilka ciemnych, ktore i tak widze tylko ja.. Ogromna ulgaaaa! Bawie sie tak z peseta juz od kilku miesiecy i polecam.. Wreszcie zaczelam podkreslac usta. Sprobujcie.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez prettylittleliar Pokaż wiadomość
Chętnie bym pokazała jak wyglądają odrastające włoski po depilowaniu woskiem w plastrach, ale akurat ostatnio z braku laku użyłam kremu, więc to nie to samo. Dla mnie najgorsze jest, że po depilowaniu ta skóra jest naprawdę gładka i różni się jednak od całej twarzy. Na szczęście na drugi dzień i pod pudrem nie jest to tak widoczne. Myślę nad laserem, ale podobno trzeba do tego całkowicie zejść z opalenizny - nie wiem czy mi się to uda, bo jednak twarz jest najbardziej wystawiona na słońce. Zresztą podobno zabieg trzeba powtórzyć kilka razy - to już trochę za drogie dla mnie.

Co do zbyt gladkiej skory po depilacji plastrami.. No wlasnie peseta daje mi taki efekt, ze ta skora wyglada naturalnie.. cieniutkie, jasne, krotkie wloski no i zero podraznien!
Czuje sie piekniejsza...
aga2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:12   #1233
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Martynus91 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.

Mam problem dot. depilacji wąsika woskiem, zabieg ten robie już kilka lat. Wczesniej robiłam u kosmetyczki, ale krótko a teraz ciągle w domu. Mam pewien problem, zauważyłam że gdy się umaluje to po niedlugim czasie nad górną wargą( czyli w miejscu usuwania wąsika) po prostu makijażu juz nie ma i mam to miejsce po prostu jaśniejsze od reszty twarzy.. Myślałam o nakładaniu tylko w to miejsce balsamu brązującego lub samoopalacza..Oprócz tego w tym miejscu jakoś bardzo mi się poci skóra Powiedzcie proszę czym to może dokladnie byc spowodowane i może ma któraś z Was na to sposób?

Pozdrawiam.
Witaj!
Zapewne Twój problem jest spowodowany tym, ze w trakcie depilacji woskiem robisz skórze w tym miejscu intensywny peeling(wosk przykleja się do skóry i włosków), więc niejako zdzierasz wraz z plasterkiem wosku drobinki skóry, przez co makijaz się tam nie trzyma. Jedyna na to rada, spróbuj depilacji pęsetką!
Pozdrawiam
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 23:49   #1234
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

plastry do depilacji twarzy JOANNA! Tanie, wydaje i skuteczne
lepszych nie znalazłam (zużyłam już ok 6 opakowań)
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:32   #1235
american_kitty
Raczkowanie
 
Avatar american_kitty
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 61
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

pęsetka efekt na pewno uzyskasz. Oł jeee
__________________
Your smile look adorable on you .
You should wear it more often.

american_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:16   #1236
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Z góry przepraszam, jeśli ktoś już o to pytał, ale wątek jest dość długi
Kilka razy byłam u kosmetyczki na usuwaniu włosków woskiem i ogólnie wszystko ok, skóra była lekko czerwona tylko przez kilka godzin, ale za każdym razem po kilku dniach pojawiały mi się tam jakieś krostki czy pryszcze... da się temu jakoś zapobiec? Dziwi mnie to, że one nie wyskakują od razu..
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:07   #1237
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Te krostki to oznaka wrastania włosków, czyli że włoski nie przebijają się przez skórę. Pomóc powinny regularne peelingi, np. cukrowy (łyżka cukru, trochę zmoczyć wodą i trzeć wydepilowany obszar, ale nie za mocno). Ja wykonuję je dwa razy w tygodniu: pierwszy 24 h po depilacji, drugi kilka dni później. Mi pomaga, teraz na jakiś czas zaprzestałam je stosować i są efekty- powrastane włoski.;(
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 19:31   #1238
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Te krostki to oznaka wrastania włosków, czyli że włoski nie przebijają się przez skórę. Pomóc powinny regularne peelingi, np. cukrowy (łyżka cukru, trochę zmoczyć wodą i trzeć wydepilowany obszar, ale nie za mocno). Ja wykonuję je dwa razy w tygodniu: pierwszy 24 h po depilacji, drugi kilka dni później. Mi pomaga, teraz na jakiś czas zaprzestałam je stosować i są efekty- powrastane włoski.;(
Dziękuję bardzo robię czasem peeling twarzy ale akurat to miejsce zawsze omijałam
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:33   #1239
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez american_kitty Pokaż wiadomość
pęsetka efekt na pewno uzyskasz. Oł jeee
szkoda, tylko, że np. gdybym ja chciała pęseto to mi odrasta i co dziennie musiałabym jej używać ;D mi najszybciej włosy odrastają na brodzie, ostatnio trochę na szyi nawet mam ;( nad górną wargą też mam, ale stosuję wybielacz i jakoś żyję - nie mogę pozwolić sobie na ogolenie włosków nad wargą, bo one mi wtedy będą rosły dłuższe i grubsze ;/
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:03   #1240
BladaMary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 50
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Oooooooo jeeeej xD Jak ładnie mi teraz !
Przed chwilą po raz pierwszy usunęłam włoski nad górną wargą. Pocięłam wąsikowe plastry Isany na mniejsze kawałki i po centymetrze likwidowałam co trzeba. Przyzwyczaiłam sie do bólu. Co zostało pęsętą.
Wcześniej nie zwracałam uwagi na te włoski ale różnice widać ) Polecam
__________________
65 kg dziś

58 kgjutro
BladaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:32   #1241
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Również polecam plastry z Isany tanie i mniej więcej co 4-6 tygodni odnawiam depilację i nie jest źle. Wyrywa dość skutecznie i po jakimś tygodniu zaczynają odrastać pojedyncze włoski.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 13:06   #1242
BladaMary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 50
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Również polecam plastry z Isany tanie i mniej więcej co 4-6 tygodni odnawiam depilację i nie jest źle. Wyrywa dość skutecznie i po jakimś tygodniu zaczynają odrastać pojedyncze włoski.
a do nóg też są takie dobre ?
__________________
65 kg dziś

58 kgjutro
BladaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:31   #1243
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja zaryzykowałam wczoraj plasterkami Joanny sensual, jestem zadowolona. Czekam jak będzie z odrastaniem. Być może jak po wosku i kosmetyczki - powtórzę to z 10x i włosków będzie mniej i mniej...
ja używam plastrów sensual od ponad roku, to mój pierwszy taki tego typu produkt i twardo się go trzymam - nie jest drogi, a całkiem ok. teraz doszłam do wprawy i wystarczy mi niecałe 10 minut (dla was to pewnie dużo ) żeby pozbyć się całego wąsiku. jeśli chodzi o odrastanie - widzę sporą różnicę, włoski są też nieco jaśniejsze ja powtarzam "zabieg" co dwa tygodnie, czasem co tydzień, jeśli akurat mam gdzieś wyjść i chcę wyglądać (a raczej czuć się) trochę lepiej

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez EdzikK Pokaż wiadomość
Witam,
wczoraj postanowiłam się " upiększyć" poprzez usunięcie zbędnego owłosienia nad górną powieką woskiem- plastrami Sensual od Joanny i od wczoraj mam nieprzyjemną czerwoną plamę nad ustami, która wydaje się być mocno podrażniona. Posmarowałam oliwką z zestawu, ale to nic nie daje. Jakie było ognisto czerwone tak jest.
Co mogę zrobić żeby to znikło? Czy to w ogóle zniknie?
Czy będę mieć bliznę? Moja skóra jest ogólnie dość mocno wrażliwa...
Pierwszy raz takie coś robiłam. miałam się wziąć w garść za siebie i zadbać, żeby przestać marudzić , ale to w ogóle nie znika. Wprawdzie nie mam jakiegoś ciemnego wąsika, ale marzył mi się efekt takiej gładkiej skóry, bo niestety przy moim nieumiejętnym makijażu niestety podkreślam te zbędne włoski na mojej twarzy...
BARDZO PROSZĘ O RADĘ!
wiem, że minęło już półtora miesiąca, ale jednak napiszę swoje doświadczenia z ostrym zaczerwienieniem po tych plastrach
mi zazwyczaj pojawia się to, gdy zbyt mocno/zbyt słabo rozgrzeję plaster, a jeszcze jak do tego jestem wkurzona i zrywam go bardzo stanowczo to już w ogóle mam zapewniony efekt buraka nie wiem, jak z tym było u ciebie. zazwyczaj pomaga mi systematyczne (na noc dość obfite) smarowanie tą oliwką, jeśli siedzę w domu to nawet 3-4 razy dziennie i po 2-3 dniach jest luks ale ostatnio miałam taką masakrę na twarzy, że tłukłam się z tym dobre 2 tygodnie, jakoś tak szczęśliwie zrobiłam tą depilację, że skóra zaczęła mi z tego miejsca schodzić a potem miałam nawet ministrupka mimo wszystko smarowałam sobie oliwką, która łagodziła pieczenie i zaczerwienienie trochę chyba też.
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 18:50   #1244
melka13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a ja mam pytanie jeśli używacie tych plastrów z woskiem, to w którą stronę odrywacie plaster? bo pisze że pod włos trzeba, czyli jakby od ust w stronę nosa wyrywać??
melka13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 19:21   #1245
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez melka13m Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie jeśli używacie tych plastrów z woskiem, to w którą stronę odrywacie plaster? bo pisze że pod włos trzeba, czyli jakby od ust w stronę nosa wyrywać??
tak.
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 09:33   #1246
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
ja używam plastrów sensual od ponad roku, to mój pierwszy taki tego typu produkt i twardo się go trzymam - nie jest drogi, a całkiem ok. teraz doszłam do wprawy i wystarczy mi niecałe 10 minut (dla was to pewnie dużo ) żeby pozbyć się całego wąsiku. jeśli chodzi o odrastanie - widzę sporą różnicę, włoski są też nieco jaśniejsze ja powtarzam "zabieg" co dwa tygodnie, czasem co tydzień, jeśli akurat mam gdzieś wyjść i chcę wyglądać (a raczej czuć się) trochę lepiej [COLOR="Silver"]

[
ale one są jakieś takie wielkie
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:40   #1247
magda1991mwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 12
Dot.: Wąsik nad górna wargą

ja mam 21 lat, kiedyś jak byłam nastolatką popełniłam błąd i zgoliłam go. Po tym było strasznie... widoczny był okropnie, ale zdecydowałam się na wosk, byłam zadowolona, stosowałam Sensual z Rossman'a ok. 7zł.
Jednak skóra po depilacji woskiem jest strasznie sucha, wrażliwa i delikatna więc przestałam go używać. Teraz raz na 2tyg. używam pęsety, jeżeli jest dobra pęseta to nie boli nic a nic!! Po wyrywaniu włosków trzeba tylko nakremować ale po którymś razie już nie występują żadne skutki uboczne, na początku może trochę piec albo pojawić się zaczerwienienie ale to i tak szybko schodzi.
Polecam zainwestować w dobrą pęsetkę i do dzieła. No chyba że depilacja laserowa, ja nie stosowalam bo jest to bardzo kosztowny zabieg.

Przechodziłam przez to co Wy więc nie ma dramatu, ludzie nie są idealni. Mamy taką skórę i musimy się z tym pogodzić no i przede wszystkim podjąć walkę. A stosowanie tych wszystkich zabiegów powinno wejść nam w krew. Ja wyrywam raz na 2 tyg i uważam ze to nie jest jakoś bardzo uporczywe. Niestety tak musi byc. Powodzenia!!
magda1991mwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 00:51   #1248
laplaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsy u kobiet

Witam, ja z kolei mam taki problem- będąc w gimnazjum ubzdurałam sobie posiadanie delikatnego wąsika, nikt nigdy nie zwrócił mi na to uwagi. Odbyłam na własną rękę rozmaite zabiegi pielęgnacyjne z kremem do depilacji chemicznej vanity, później dwa opakowania plastrów joanna. z reguły robiłam to tak z doskoku, usiłowałam przekonać samą siebie, że problem istnieje tylko w mojej głowie. w znacznej mierze tak chyba właśnie jest, natomiast mam fobię, że to co odrośnie będzie już zauważalne. chciałabym się dowiedzieć, czy raz 'naruszony' meszek będzie już odrastał w nieskończoność i stanie się widoczny czy też mogę zaprzestać uciążliwego wyrywania ledwie widocznych włosków pęsetą i czekać, aż te włoski... zjaśnieją na słońcu? czy ktoś ma podobne doświadczenia? jest jeszcze nadzieja w wizycie u ginekologa. nigdy nie byłam, a mam mało regularne cykle i od dziecka włoski na szyi (tylko 'na gardle'). ogólnie dość gęsto jestem owłosiona na przedramionach. nogi to normalne, ale na przedramionach trochę tego jest, dość długie i widoczne włoski, choć miękkie, bo nieruszane ;p ogólnie kolor moich włosów to ciemny blond, na głowie też raczej gęsto. zastanawiam się czy to może być oznaką zachwiania produkcji hormonów.pozdrawiam forumowiczki
laplaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 07:21   #1249
jadwiga34161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsy u kobiet

mam poważny problem z wąsikiem u mojej córki ma ona dopiero 11 lat bardzo widoczny ciemny zaczynający się od dziurek od nosa a kończońcy się przy końcikach ust prosi mnie o pomoc bo jest wyśmiewana przez inne dzieci w szkole .... proszę o pomoc i rade co z tym zrobic

Edytowane przez jadwiga34161
Czas edycji: 2012-02-28 o 07:23
jadwiga34161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 18:17   #1250
brunetka35
Przyczajenie
 
Avatar brunetka35
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zazwyczaj z domu
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam.
Odświeże temat

Poczytalam troszeczkę to i owo co tu napisalyscie i mam pytanie. Ogólnie rzecz biorąc tez mam lekki wąsik przy koncach nad ustami. Raz próbowałam sally hansen fajny z tym ze szybko schodzi bo często myje twarz, to pewnie dlatego, niestety sprasznie piecze ale nie wywołuje krost i alergii. Po jakimś czasie sprobowalam wody utlenionej, efektu w ogóle nie było widać. Niedawno sprobowalam zwykłej farby do rozjasniania, podobnie jak sally piekła niemiłosiernie skóra podczas tegoż eksperymentu. I ogólnie zastanawiam się czy zacząć go depilowac. Nie jest on aż tak widoczny ale jest. Czuje się z tym bardzo głupio. I się zastanawiam czy ten wąsik może być przez niesprawna tarczyce. Chodzi o to ze w mojej rodzinie jest osoba która miała operacje na tarczyce i teraz bierze leki -hormony. Ja ogólnie miałam robione badania THS o ile się nie mylę, wiem ze miałam wynik troszkę zanizony. I się tak zastanawiam czy jest sens depilacji jeśli możliwe mam coś z organizmem...? I czy możliwe jest to ze ten wąsik sie robi bardziej wyraźny przez nieprawidłowe działanie tarczycy? Rzecz w tym ze nie chce się oszpecac czy coś w ten desen. Teraz chciałabym tylko zatuszowac te niedoskonałośc gdyż badania na razie nie mogę zrobić bo jestem w Irlandii. Chyba ze znacie dziewczyny jakieś znane kosmetyki z Irlandii które można wypróbować "na razie"... z góry dzięki za odpowiedz
__________________
"(...)To było pięć lat temu teraz mam córeczkę, która ma cztery latka i kocham ją pomimo, że jest jego a nie Daniela"
brunetka35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 13:34   #1251
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny zna któraś jakiś sposób na zerwany naskórek po depilacji wąsika? Bożeeee jaki ból, chyba za mocno pociagnęłam, uzywam plastrów do depilacji twarzy z Rossmanna. Mam teraz strasznie czerwoną skórę i ewidentnie zdarty naskórek, piecze i szczypie czym to załagodzic???????
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:43   #1252
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a ja chciałabym zapytać jak to w końcu jest z ta pęsetą... używa ktoś do wąsika? boję się, że włosy będą wyrastać mocniejsze. Wosku się boję, bo mam wrażliwą i naczynkową cerę, więc mogę sobie narobic więcej szkody, niż pożytku niestety
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:18   #1253
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

chodze do kosmetyczki na wosk, 3 machniecia i juz po. a koszt 7 zl
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:45   #1254
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

czytam czytam i czytam.....chyba wybiore sie jednak do kosmetyczki
wyrwałam raz sobie wąsik, było duzo bólu;/ włoski odrosły i muszę znowu sie ich pozbyc. plastry kiedyś poszły w ruch ale nic nie wyrwało niestety;/
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:27   #1255
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja używam pensety. U kosmetyczki nie byłam, próbowałam woskiem w domu co się skończyło strupkami nad górną wargą (nie mam pojęcia jak to się stało że wosk oderwał kawałeczki skóry a włosy zostały :/). Wolę już pocierpieć i pomęczyć się pensetą
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:42   #1256
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez bagnik Pokaż wiadomość
ja używam pensety. U kosmetyczki nie byłam, próbowałam woskiem w domu co się skończyło strupkami nad górną wargą (nie mam pojęcia jak to się stało że wosk oderwał kawałeczki skóry a włosy zostały :/). Wolę już pocierpieć i pomęczyć się pensetą
A czy wlosy nie odrastają ciemniejsze i mocniejsze?

Pytam, bo wyrywam pęsetą w innym miejscu i wydaje mi się, że potem rosną ciemniejsze i grubsze
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 11:56   #1257
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

raczej nie
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 12:06   #1258
kwiatek182
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek182
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

witam Wszystkie Dziewczyny ja zdecydowanie polecam wosk. Ale tylko u dobrej kosmetyczki. Nigdy nie zrobię tego sama, już mnie ciarki przechodzą :/ a tak ? chwilka bólu i spokój na kilka miesięcy
kwiatek182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:05   #1259
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
a ja chciałabym zapytać jak to w końcu jest z ta pęsetą... używa ktoś do wąsika? boję się, że włosy będą wyrastać mocniejsze. Wosku się boję, bo mam wrażliwą i naczynkową cerę, więc mogę sobie narobic więcej szkody, niż pożytku niestety
Ponawiam pytanie kolezanki
Ja zazwyczaj do depilacji wasika uzywam wosku w rolce. Ale cos mi strzelilo do glowy i wyrwalam 2 albo 3 wloski peseta... Nigdy tego nie robilam i teraz obawiam sie ze po pesectce teraz odrosna ciemniejsze niz po wosku...
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:29   #1260
Musia1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

To pytanie było już na początku wątku, ale chciałabym usłyszeć więcej opinii na ten temat Chodzi o to jak to jest z odrastaniem włosków po depilacji woskiem np. u kosmetyczki? Po jakimś czasie zaczynają wyrastać nowe i co wtedy? Widać takie czarne kropki? Nie kłują? Jest to samo co na nogach, że zaczyna być widać nowe?

Edytowane przez Musia1101
Czas edycji: 2012-03-28 o 18:30
Musia1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.