dobry szewc w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 09:48   #1
elunia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1

dobry szewc w Warszawie


cześć,
szukam solidnego szewca w Warszawie, ale żeby nie zdarł ze mnie skóry, odpadł mi flek i trochę rozlazł mi się obcas, a jest powlekany skórą, może możecie polecić kogoś?
elunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:56   #2
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez elunia82 Pokaż wiadomość
cześć,
szukam solidnego szewca w Warszawie, ale żeby nie zdarł ze mnie skóry, odpadł mi flek i trochę rozlazł mi się obcas, a jest powlekany skórą, może możecie polecić kogoś?
Ja od paru lat wymieniam fleki u tego samego szewca, moim zdaniem jest w porządku, jak miałam szpilki i się zdzierało to czym były pokryte obcasy, to zawsze przy okazji robił jakoś tak, że nie było zdarte Zakład jest na Hożej 25, pan nazywa się Katana (chyba Stanisław).
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:02   #3
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Ja od paru lat wymieniam fleki u tego samego szewca, moim zdaniem jest w porządku, jak miałam szpilki i się zdzierało to czym były pokryte obcasy, to zawsze przy okazji robił jakoś tak, że nie było zdarte Zakład jest na Hożej 25, pan nazywa się Katana (chyba Stanisław).
Ja ostatnio oddałam swoje buciki u szewca co siedzi galerii handlowej w podziemiach metra centrum taki punkt z wymianą kluczy + szewc
zapłaciłam tyle samo co w małej miejscowosci u moich rodziców
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:24   #4
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Ja od paru lat wymieniam fleki u tego samego szewca, moim zdaniem jest w porządku, jak miałam szpilki i się zdzierało to czym były pokryte obcasy, to zawsze przy okazji robił jakoś tak, że nie było zdarte Zakład jest na Hożej 25, pan nazywa się Katana (chyba Stanisław).

Też tam oddaję buty i polecam. Dokładnie to samo robi z moimi szpilkami, oddaję do wymiany fleków a dostaję ze zregenerowanymi całymi obcasami. Zawsze też podkleja przy podeszwie jak trzeba, generalnie dba o całość.
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:54   #5
lady katherine 25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Odradzam szewca na Tamce 45A. Starsza Pani, Maria Kowalska. Nie mialam okazji przekonać się jakie będą efekty jej pracy ponieważ moje nowe (miesięczne) buty oddała innej klientce, próbując mi potem wcisnąć na siłę stare buty tamtej kobiety. Nie poczuła się wogóle do popełnionego błędu wynikającego z zupełnej dezorganizacji pracy. Odmawiając zwrócenia pieniędzy na zagubione buty naraziła mnie na stratę nowych butów i poniesionych na nie kosztów naprawy.
lady katherine 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:30   #6
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Regulamin
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:14   #7
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: dobry szewc w Warszawie

A jak długo trzeba zostawić buty do wymiany fleków? Nie robi się tego od ręki, prawda?
Nie jestem zorientowana w tej dziedzinie, więc pytam.

Acha, a orientacyjną cenę możecie też powiedzieć? Byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 11:41   #8
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Jeśli chodzi o samą wymianę fleków bez konieczności naprawiania obcasa to można to samemu bez problemu zrobić. Można kupić same fleki. Potem podważamy stare fleki w bucie - ja to robię zwykłym śrubokrętem (delikatnie) i wkładam nowe, żadna filozofia. Trwa to może z jedną minutę. Jak słyszę, że za samą wymianę fleków niektórzy szewcy krzyczą sobie 20 zł to jestem w szoku.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 12:58   #9
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Raija80 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o samą wymianę fleków bez konieczności naprawiania obcasa to można to samemu bez problemu zrobić. Można kupić same fleki. Potem podważamy stare fleki w bucie - ja to robię zwykłym śrubokrętem (delikatnie) i wkładam nowe, żadna filozofia. Trwa to może z jedną minutę. Jak słyszę, że za samą wymianę fleków niektórzy szewcy krzyczą sobie 20 zł to jestem w szoku.
Łaa, 20zł?
Chodzi mi o samą wymianę, ale przecież jest multum najróżniejszych obcasów, flekótw do nich, więc trzeba jakoś go dobrać...
Dzisiaj się rozglądałam gdzie mogłam, ale słowa "fleki" nie wyłapałam na żadnej wystawie sklepowej... Tylko naprawa obuwia.
Zabieram się do tego jak pies do jeża, no co poradzić
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:48   #10
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Fleki często można dostać w takich miejscach, gdzie np. dorabiają klucze, czy po prostu u szewca. Zabierasz buty ze sobą, pokazujesz i sami Ci dają odpowiednie fleki. To naprawdę nie jest skomplikowane. Ale jak chcesz dodatkowo płacić za wymianę to oczywiście też tak można
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:42   #11
SweetKin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez elunia82 Pokaż wiadomość
cześć,
szukam solidnego szewca w Warszawie, ale żeby nie zdarł ze mnie skóry, odpadł mi flek i trochę rozlazł mi się obcas, a jest powlekany skórą, może możecie polecić kogoś?
Odradzam z całego serca firmę Katana - oddałam tam przedwczoraj moje najpiękniejsze na świecie kozaki z zamszowej, jasnej skóry i dopiero po przyniesieniu ich do domu zobaczyłam, że przez całą długość buta jest rysa wykonana ostrym narzędziem, poszłam tam dzisiaj, żeby wyjaśnić sprawę i dowiedziałam się, że mogłabym reklamować but, gdybym go przyniosła prosto ze sklepu (jak wiadomo większość z nas gna prosto ze sklepu z nową parą butów do szewca) i na pewno w takim stanie te buty oddałam...
Więc nie dość, że fuszerka to jeszcze bezczelność....
SweetKin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 12:35   #12
szyszynki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Polecam zakład Dratewka przy Hali Mirowskiej bardzo dobrze wykonane zelówki i fleki zaznaczam że flek tak zniszczony że aż obcas uszkodzony ale Pan szewc nawet mi czymś uzupełnił i wygląda super
Szyją też buty na wymiar hmm może baletki sobie uszyje
szyszynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:57   #13
martaunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Ja polecam szewca na bazarku przy Wąwozowej .
martaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:29   #14
Mala Malpka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: dobry szewc w Warszawie

Ja ODRADZAM szewca w al Solidarności (chyba 95/99, obok sklepu z wózkami dziecięcymi)...

Oddałam do wymiany flaków szpilki, obcas 8,5 cm (nie noszę butów bez min 8 cm obcasów)... odebrałam jakieś niezgraby na obcasie 6,5 cm (obcas nie był zniszczony). Jak pojechałam z reklamacją, to usłyszałam, ze kłamię, a 2 cm obcasa przy każdym bucie to chyba zjadłam. Pokazałam nawet drugą parę butów (ten sam producent, ten sam rozmiar i ten sam obcas, różnica jedynie w kolorze), to usłyszałam że są to zupełnie inne buty, a w ogóle po co on miałby mi skracać obcas i że jak ja chce mieć wyższy to mogłam mu powiedzieć to on by mi dobrał i wymienił.... moim zdaniem po prostu nie miał odpowiednich fleków, wiec urżnął tam gdzie mu pasowało...
Nie oddał kasy nawet za fleki, nie wspominając o tym, że ja w butach nie mogę chodzić, bo są źle wyważone, noga pod złym kątem, a ja mam wrażenie, ze lece do tyłu, no i źle się w nich czuję. Pozostaje mi albo wywalić buty, albo wymienić obcasy.
Mala Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 09:32   #15
marta_237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Apropo szewca w Warszawie - szukam kogoś kto jest w stanie wymienicć CAŁE rączki torebki i zrobić to dobrze. W zeszłym roku oddałam torebkę do szewca przy Górczewskiej i po prostu zakleił mi pęknięcia ( a wyglądały jakby w tym miejscu miały się zaraz urwac) innym kawałkiem skóry, nie dość że nie wyglądało to dobrze, to jeszcze wystarczyło dosłownie na miesiąc noszenia. Także torba sama w sobie nie jest zniszczona, pomijając te nieszczęsne uszy, a że bardzo ją lubię, chciałabym dać jej drugie życie Ile to kosztuje? Kto jest najlepszy? A przede wszystkim, kto zrobi to solidnie?
marta_237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:01   #16
uleq
Przyczajenie
 
Avatar uleq
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cześć Wizażanki

Mam pytanie do Was. Czy znacie może dobrego, ale nie drogiego szewca który wstawia zamki do długich kozaków?? Czy któraś z Was może korzystała z takiej usługi.
Proszę o szybką odpowiedź, to baardzo pilne.
Z góry dziękuję
__________________
Jestem boginią na swój mały sposób
uleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:00   #17
nichael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Moim zdaniem, dobry szewc jest na Placu Dąbrowskiego 7 w Warszawie.

Polecam, ale długo się naszukałem tego zakładu, dlatego link na namiar wklejam poniżej:

[link]

Przynajmniej jest solidnie i niedrogo (to jest najważniejsze).

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-05-22 o 20:42 Powód: Link.
nichael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 09:25   #18
tereser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: dobry szewc w Warszawie

Potwierdzam słowa powyżej. Byłam wczoraj u szewca na Placu Dąbrowskiego 7 w celu odebrania butów, wszystko wykonane zostało profesjonalnie i sprawnie.

Trochę zakład jest ustawiony na uboczu, ale od stacji metra świętokrzyska można spokojnie dość w 10 minut.
tereser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:45   #19
AnetaGrzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: dobry szewc w Warszawie

Polecam Szewca Z Bemowa przy ulicy Baborowskiej 7 - NEONOWY NAPIS SZEWC NA OKNIE.
Solidnie, szybko a przede wszystkim tanio. Byłam u niego wielokrotnie. Uratował moje ulubione szpilki które po imprezie w klubie straciły fleki, zdarł się materiał z obcasa po prostu stan fatalny. Po wizycie u tego Pana wyglądały jak nowe.
AnetaGrzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 17:27   #20
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Ja lubię tego szewca: http://tustolica.pl/szewc-od-pol-wie...monckiej_63770
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 16:07   #21
Jola_Rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Polecam jak wyżej szewca na Placu Dąbrowskiego 7, żadnej reklamy tutaj nie będę uprawiać po prostu jestem zadowolona, ale to każdy sam oceni jak skorzysta z usług tego Pana.
Jola_Rut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:57   #22
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257
Dot.: dobry szewc w Warszawie

A ja polecam szewca przy ul. Wilczej (chyba)27. Generalnie, za kamienicą 29 wchodzi się wgłąb i tam jest jakaś fundacja Mama, czy coś takiego i zakład szewca. Zakład wygląda jak żywcem przeniesiony z lat 60, ale robią bardzo solidnie. Naprawili mi buty, których nikt nie chciał już brać od naprawy (wymiana całych podeszw prawie), a trzyma to do dziś.
A jeśli nie podpasuje Wam klimat, to dobry szewc jest też przy Hożej 21/23 (topy).
__________________
62 - 60 - 59 -58 -57 -56 - 55 [kg]
zapuszczam włosy!
ruszam się
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 06:19   #23
nichael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Ja kolejny raz skorzystałam usług Pana na placu dąbrowskiego, jestem zadowolona.
nichael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 13:17   #24
Asia21981
Przyczajenie
 
Avatar Asia21981
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: dobry szewc w Warszawie

Hej, polecam pana z Majewskiego/Dickensa (Ochota). Może nie jest najtańszy ale swoja robotę robi super! Pies mi trampki pożarł, myślałam że do wyrzucenia ale pan ogarnął całkiem fajnie.
Z resztą pojawiły się na jego profilu na FB - Szewc Sławek Jest fejm
xxx

Edytowane przez Asia21981
Czas edycji: 2015-12-01 o 12:14 Powód: Link.
Asia21981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 19:20   #25
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Czy znacie szewca lub kogoś kto zajmuje się farbowaniem/czyszczeniem butów nubukowych? Wiem, że taniej kupić itp. ale wsumie lubie te buty i nie chce ich wyrzucać
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 12:15   #26
Asia21981
Przyczajenie
 
Avatar Asia21981
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
Czy znacie szewca lub kogoś kto zajmuje się farbowaniem/czyszczeniem butów nubukowych? Wiem, że taniej kupić itp. ale wsumie lubie te buty i nie chce ich wyrzucać
Szewc Sławek na FB Dickensa/Majewskiego widziałam, że buty też farbuje a polecam go bo jest do rzeczy.
Asia21981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:02   #27
krystyna118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
Czy znacie szewca lub kogoś kto zajmuje się farbowaniem/czyszczeniem butów nubukowych? Wiem, że taniej kupić itp. ale wsumie lubie te buty i nie chce ich wyrzucać
Sprawdź ofertę szewca internetowego "TYTAN"- spokojnie znajdziesz ich w google
Czyszczą i farbują buty - bardzo profesjonalnie.
Ja osobiście wysyłam zbiorczo (co 6-10 miesięcy) do nich fleki: najtańsze z jakimi się w życiu spotkałam bo 7-9 zł/para i są "gumowe" a nie plastikowe jak te oryginalne ze sklepów - które nie wytrzymują nawet miesiąca.
krystyna118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 23:19   #28
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Asia21981 Pokaż wiadomość
Szewc Sławek na FB Dickensa/Majewskiego widziałam, że buty też farbuje a polecam go bo jest do rzeczy.
akcję farbowania butów rozpoczynam już w lutym/marcu 2016 https://www.facebook.com/SzewcSlawek/?fref=ts sprawdzę


krystyna118, dzięki za informację
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 07:36   #29
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Ja korzystam z usług punktu szewskiego/dorabiania kluczy w podziemiach metra Politechnika - po prostu mam go na trasie z pracy do domu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 18:28   #30
spider123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry szewc w Warszawie

Ja korzystam z usług szewca na Placu Dąbrowskiego 7 (blisko metra świętokrzyska)
spider123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 19:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.