Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 20:33   #1261
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Yo

Selene My pamiętać i maminy gratulować Fajnie, że się tak ułożyło.

Odnośnie spodni- ja niewysoka i okrąglutka jestem, generalnie "prawdziwa" kobieta- biust/pupa/talia. Też nie mogę sobie dobrać spodni. Rurek nie znoszę, bo raz, że niski stan, a nawet jak trochę wyższy, to dla mnie i tak za niski. Najbardziej lubię lekko rozszerzane, ewentualnie proste, szwedy o dziwo też nieźle wyglądają na mojej wystającej pupie Mój ulubiony sklep to LeeCooper, czasem w Orsayu też coś trafię. Niestety, mimo że superszczupłej talii nie mam, wszystko dziadostwo odstaje, a z powodu pupy w niski stan się nie wbijam (no chyba że 44, ale to by wyglądało groteskowo) średni to na mnie biodrówki, normalny- tak w sam raz poniżej pępka Miałam cień nadziei, kiedy nastała moda na podwyższany stan, ale nie udało mi się trafić idealnego kroju I teraz wyjdę pewno na obdartusa, ale udaje mi się kupić średnio 1 parę spodni na rok. A mały się cieszy, bo przez to częściej chodzę w spódniczkach I gdzie tu jest sprawiedliwość

A tak w ogóle to jutro muszę wstać o 4 rano na autobus do "domu", ja nie chcę Zaraz muszę jeszcze dwie sprawy mailem puścić, blee.

Było tu niedawno o wymarzonych studiach/zawodach. Ja bym chciała pracować jako grafik komputerowy, głównie w grafice przestrzennej. Najlepsza szkoła polsko- japońska w Wawie, liczą sobie jak za zboże i pewnie wywaliliby mnie po pierwszym semestrze, ale chciałabym kiedyś spróbować :marzy:
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:35   #1262
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Bliżej do lata?
to też ale przede wszystkim mniej pracy, bo wiadomo święta idą i ludzie zaczynają myśleć trochę innymi kategoriami

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie będę wybredna, mnie wystarczy listopad
w listopadzie mam urodziny i imieniny, dzień po dniu
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:37   #1263
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ja też rzadko kupuję spodnie, w sensie co pół roku, nie mam 10 par na raz jak niektórzy... ale to przez to że w sklepach nic normalnego nie ma, przynajmniej w mojej wschodniej pipidówie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:37   #1264
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

kamień to mi tak jepsnął o podłogę, jak leciał z serca, że popękały kafelki już wymieniłam
Żurek ja zawsze ze łba robię (z głowy, znaczy sie...znaczy się no z pamięci jako tako) ........ to jak będę roić to zanotuję...bo zabijcie mnie, ale nie powiem co, kiedy dodaję, tak ....... na sucho
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:38   #1265
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Było tu niedawno o wymarzonych studiach/zawodach. Ja bym chciała pracować jako grafik komputerowy, głównie w grafice przestrzennej. Najlepsza szkoła polsko- japońska w Wawie, liczą sobie jak za zboże i pewnie wywaliliby mnie po pierwszym semestrze, ale chciałabym kiedyś spróbować :marzy:
Życzę ci tego

Co do spodni, nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Dobre w biodrach - luz w pasie, dobre w pasie - ciasne w biodrach A w dodatku zazwyczaj wszystkie za długie ...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:39   #1266
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Kamila, brawo!

Ev, trzymam kciuki

Co do spodni: ja biodrówki kocham i wielbię. Z dżinsów właściewie tylko wrangler megan mi odpowiada. Prosta lub odrobinę rozszerzana nogawka Spodnie "pracowe" trafiam w Housie i Croppie - tam przynajmniej rozmiar mają, w typowo damskich nie mam czego szukać, niestety.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-28 o 20:42
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:42   #1267
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ja tak myslałam o tych urodzinach..Fajnie by było gdyby w dzień urodzin uzytkownika przy nicku wyswietlał sie jakis symbol o urodzinach. niby cos tam jest , ale jakos tam nie zagladam- jedynie dominka chyba sledzi na bieżąco Może akurat jakis kochany i wyczekiwany moderotor przeczyta moja dyskretną sugestię
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 20:42   #1268
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Co do spodni, nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Dobre w biodrach - luz w pasie, dobre w pasie - ciasne w biodrach A w dodatku zazwyczaj wszystkie za długie ...
ehh... jak juz dziś napisałam, spodnie szyte na kobiety bez bioder
i gratuluję porządku w kuferku też mam "działy"

Ev - marzenia się spełniają. Możesz robić to, co sprawia Ci przyjemność trzymam kciuki, zapisz się tam.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:44   #1269
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
rany jak zazdroszczę... ja jeszcze siedzę w pracy, w sumie to nie wiem kiedy wyjdę bo lista moich "todosów" przez ostatnie dwa dni urosła do rozmiaru XXL
aktualnie robię sobie małą przerwę relaksacyjną... chcialabym żeby już był grudzień
jesli Cie pocieszy to ja codziennie nie wyrabiam sie z paroma todosami.. i caly wieczor sie stresuje. I zostaje wiecznie dluzej, to juz chyba taka regula ze gdybym wyszla o czasie byli by w szoku..
(gdzie pracujesz Krystle, jesli moge..?)
Do grudnia juz blisko Bardzo blisko..


Hmm.. rurki to mi sie podobaja.. ale na kims.. Ja sama.. srednio. A naprawde maja fajne kolekcje-gdyby tylko rozszerzyli nogawki..


tak wogole-wrocilam Wrzuce zdjecia-pomożcie wybrać
1, 2, 3=Moj faworyt, ale maja dziure.. Juz widze jak bede w grudniu smigac w nich(zara, tanie)
4-tez zara, srednio wygladaja na takich zdjeciach iphonem, traca duzo uroku, ale sa ladniejsze w rzeczywistosci..
5-nie pamietam juz co, ale znajde jutro jakby co. tylko takie ujecie mam bo tz jeczal..

Pomozcie
Brac te pierwsze? Przetarcia maja..

Bea-Disel mowisz..? Jeansow nigdy za malo
Ale naprawde nachodzilam sie dzis za nimi, jak juz znajde to kupie pare par i z glowy na jakis czas..

Selenko..

Vio mialam duzo komentowac co piszesz ale juz zapomnialam ale lubie Cie czytac..


Sorry za takie ujecia z d... ale kto oceni jak nie Wy Tz tylko jeczy w kazdym sklepie, nie mam sily do niego! Bede chodzic sama, a on niech jeczy potem jak zobaczyc wyciag
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-10-28 o 20:45
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:44   #1270
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
No właśnie chyba nikt nie czuwa... a momentami to mi już nerwy puszczają, ostatniej skomentowałam inteligencję bo ileż można. A z tą cerą to dziękuję ale też nie przesadzaj. Zwłaszcza teraz mi gulki powychodziły i ciężko mi łapska z dala od buzi utrzymać, drapię co chwilę oby to były przejściowe problemy
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Życzę ci tego

Co do spodni, nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Dobre w biodrach - luz w pasie, dobre w pasie - ciasne w biodrach A w dodatku zazwyczaj wszystkie za długie ...
A u mnie jak pasuje w pasie to zawsze mi sie zawsze nad krokiem po bokach nadmiar uwydatnia i wygladam jakby były za duże...Powiedziała mi sprzedawczt\yni że jak urdzę to mi się tam uwypukli...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:49   #1271
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

no i patrzcie, to z tymi dżinsami jest coś nie tak a nie z nami
każda z nas jest inna i żadna nie jest zadowolona

moje skarby
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 20:54   #1272
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

pierwsze mi się fasonowo podobają, ale te przetarcia
drugie,
trzecie mało co widać, tyle że bootcut ale chyba przy krótkie

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A u mnie jak pasuje w pasie to zawsze mi sie zawsze nad krokiem po bokach nadmiar uwydatnia i wygladam jakby były za duże...Powiedziała mi sprzedawczt\yni że jak urdzę to mi się tam uwypukli...
tiaaa, ciekawe z jakiej okazji
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:56   #1273
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jesli Cie pocieszy to ja codziennie nie wyrabiam sie z paroma todosami.. i caly wieczor sie stresuje. I zostaje wiecznie dluzej, to juz chyba taka regula ze gdybym wyszla o czasie byli by w szoku..
(gdzie pracujesz Krystle, jesli moge..?)
Do grudnia juz blisko Bardzo blisko..
no marna to pociecha
w sumie to ja nawet lubię pracować wieczorem w biurze gdy już sobie wszyscy pójdą, jest taka cisza i spokój, nikt nie dzwoni i mogę robić moje rzeczy ale coś czuję że to się wkrótce skończy... do tej pory raczej nie wpadałam na wizaż przez sieć firmową, bo wiadomo - pernamentna inwigilacja - ale dzisiaj przekroczyłam kolejną granicę i właśnie na calego wizażuję z biura! aby to odpowiednio zobrazować mogłabym użyć mojego ulubionego tekstu z Dnia świra

pracuję w jednej z większych międzynarodowych korporacji, której nazwy nie wymienię... chyba że na PW

spodnie wszystkie fajne ale chyba te ostatnie najmniej.
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia

Edytowane przez Krystle Carrington
Czas edycji: 2009-10-28 o 20:58
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:57   #1274
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ok.. nadrabiam

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
kamień to mi tak jepsnął o podłogę, jak leciał z serca, że popękały kafelki już wymieniłam
Żurek ja zawsze ze łba robię (z głowy, znaczy sie...znaczy się no z pamięci jako tako) ........ to jak będę roić to zanotuję...bo zabijcie mnie, ale nie powiem co, kiedy dodaję, tak ....... na sucho
musialam zacytować no
Miałaś tez cos pisac co mnie bo cytowałas, ale chyba w tloku Ci umkneło..
Ciesze sie bardzo z Toba zdrowie najwazniejsze!

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
ja też rzadko kupuję spodnie, w sensie co pół roku, nie mam 10 par na raz jak niektórzy... ale to przez to że w sklepach nic normalnego nie ma, przynajmniej w mojej wschodniej pipidówie
i to jest system ... na to czego nie lubimy kupowac(np buty i spodnie.. wogole mnei NIGDY nie ciagnie.. a minerały to bym mogła kazdego dnia)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Życzę ci tego

Co do spodni, nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Dobre w biodrach - luz w pasie, dobre w pasie - ciasne w biodrach A w dodatku zazwyczaj wszystkie za długie ...
No wlasnie-może powinni Ci projektanci wziaźć startystyczna Polke i dopiero szyć! Zawsze wszystkim odstaje w talii-z kim nie rozmawiam. Cos w tym jest w takim razie..

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja tak myslałam o tych urodzinach..Fajnie by było gdyby w dzień urodzin uzytkownika przy nicku wyswietlał sie jakis symbol o urodzinach. niby cos tam jest , ale jakos tam nie zagladam- jedynie dominka chyba sledzi na bieżąco Może akurat jakis kochany i wyczekiwany moderotor przeczyta moja dyskretną sugestię
dobry pomysl.. Jest lista na dole na glownej forum.. ale kto tak bedzie zagladal i szukal..


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Tworzę petycję o powrót uroczych dziewczyn na avatarki, kto się podpisze?



tak podpisuje sie. Zwlaszcza Kamila i Selena.. no ja rozumiem wolnosc wyboru, freedom i te pe. Ale kurczaki-dawac swoje twarze..

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
hihih...wykapałam sie no i oczywiście musiałam zajrzec bo przeciez komp jest odpalony to jak mam sie oprzec a co do opierania znam dobry kawał.
na sali sądaowej pada pyatnie:
Czy została Panoi zgałcona?
- Tak
A czy opierała sie Pani ?
- Tak , o drzewo
jeszcze mi sie ten o gwałconej sprzataczce podobal.. w tej swojej grotesce był zabawny

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ogladam makijaże z konkursu,,chyba troszeczkś się dziewczyny niektóre zapędziły i nie przeczytały regulaminu ..Czy nad tym ktoś czuwa ? Jestescie sliczne dziewczyny Ferg i violl - chcę mieć taka cere jak Wy!!!!

Nie jest super piekna-bo mam naczynka popekane. A wypryski jakies drobne wyleczylam Effaclarem K. Uzywasz go nadal..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:58   #1275
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Vio mialam duzo komentowac co piszesz ale juz zapomnialam ale lubie Cie czytac..


Sorry za takie ujecia z d... ale kto oceni jak nie Wy Tz tylko jeczy w kazdym sklepie, nie mam sily do niego! Bede chodzic sama, a on niech jeczy potem jak zobaczyc wyciag
Dziękuję miło słyszeć, że choć jednej osoby nie zanudzam swoimi wywodami a tak już mam, że czasem czuję się jak głupek, tzn mam wrażenie że tak jestem postrzegana ale to już inna sprawa jest

Co do spodni - nr 3 i 5 mi się najbardziej podobają
laseczko


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
moje skarby
Tak zwane "maj preszyyysssss"? Uważam, że należy iść na zakupy bo mało tego jak na minerałoholiczkę
kurde... dopiero Twoje fotki uświadomiły mi, ile ja już tego wszystkiego mam
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:59   #1276
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ferg te 1-3 mnie się podobają, ładnie, wiedziałam z kim się zaręczać ...., a Tż niech nie marudzi, bo konkurencja go wychłoszcze.....

tak tak cytowałam coby do spodni się odnieść....ja w rurkach wyglądam jak szafa mojej babci co miała 3m szerokości (tzn ogólnie mi rośnie)
musiałam szybko wyłączyć, bo Pietrula wszamał parówkę i się zdziwiłam
1. se wziął z mojego talerza
2. se wszamał tak 1/3
3. sie zakrztusił
4. teraz będą jazzy
5. jaki dostałam opr jak zabrałam, no farfocel no
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-10-28 o 21:05
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:01   #1277
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
pracuję w jednej z większych międzynarodowych korporacji, której nazwy nie wymienię... chyba że na PW
To ja poproszę, bom ciekawska


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
tak podpisuje sie. Zwlaszcza Kamila i Selena.. no ja rozumiem wolnosc wyboru, freedom i te pe. Ale kurczaki-dawac swoje twarze..
Powiedziała ta, która sama nie ma swojej buzi w avku
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:02   #1278
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jesli Cie pocieszy to ja codziennie nie wyrabiam sie z paroma todosami.. i caly wieczor sie stresuje. I zostaje wiecznie dluzej, to juz chyba taka regula ze gdybym wyszla o czasie byli by w szoku..
(gdzie pracujesz Krystle, jesli moge..?)
Do grudnia juz blisko Bardzo blisko..


Hmm.. rurki to mi sie podobaja.. ale na kims.. Ja sama.. srednio. A naprawde maja fajne kolekcje-gdyby tylko rozszerzyli nogawki..


tak wogole-wrocilam Wrzuce zdjecia-pomożcie wybrać
1, 2, 3=Moj faworyt, ale maja dziure.. Juz widze jak bede w grudniu smigac w nich(zara, tanie)
4-tez zara, srednio wygladaja na takich zdjeciach iphonem, traca duzo uroku, ale sa ladniejsze w rzeczywistosci..
5-nie pamietam juz co, ale znajde jutro jakby co. tylko takie ujecie mam bo tz jeczal..

Pomozcie
1 wyglądają na Tobie świetnie I muszę dodać że jesteś śliczna i masz świetną figurę i... [odkłada delicje] odchudzam się!

IlonaP bardzo podoba mi się Twój zbiór i widzę że lubimy podobne cienie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-10-28 o 21:05
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:08   #1279
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pierwsze mi się fasonowo podobają, ale te przetarcia
drugie,
trzecie mało co widać, tyle że bootcut ale chyba przy krótkie
mówisz..?
ostatnie za krotkie ale moge zamowic dluzsze.. fajne sa bo klasyczne, zadnych cieć, przetarć ani nic.. moze dwie pary?


Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
no marna to pociecha
w sumie to ja nawet lubię pracować wieczorem w biurze gdy już sobie wszyscy pójdą, jest taka cisza i spokój, nikt nie dzwoni i mogę robić moje rzeczy ale coś czuję że to się wkrótce skończy... do tej pory raczej nie wpadałam na wizaż przez sieć firmową, bo wiadomo - pernamentna inwigilacja - ale dzisiaj przekroczyłam kolejną granicę i właśnie na calego wizażuję z biura! aby to odpowiednio zobrazować mogłabym użyć mojego ulubionego tekstu z Dnia świra

pracuję w jednej z większych międzynarodowych korporacji, której nazwy nie wymienię... chyba że na PW

spodnie wszystkie fajne ale chyba te ostatnie najmniej.
hmm.. no ja wlasnie o tych ostatnich mysle. lepiej wygladaja na zywo. ale slucham Waszych rad
(tu miejsce na narzekanie na figure-bo "zlej baletnicy.." ale nie bede niiiic mówic)

Wizazujesz z pracy..? U nas tez jest rejestrowane wszystko. Juz nawet nie chodzi o wizaz bo a.i tak nie rozumieja b.nic zdroznego to nie jest c.wszyscy I TAK siedza na necie jesli jest czas.. tylko wlasnie ta ilosc czasu na wizazu. Nie wylaczam strony jesli nie korzystam, tylko mam caly czas w tle open.. ale nalicza sie to chyba jako korzystanie..?
aaa...w d .. mam. Jak mnie wyrzuca to chociaz odpoczne psychicznie.
zaraz pisze PW do Ciebie

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

no i macie. Nie gotuje dzis wiec bede was meczyc na wizazu

Ilonko-masz pięęękny ten zbiór(tylko nie widzę wszystkich kolorów..) i dużo.....

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dziękuję miło słyszeć, że choć jednej osoby nie zanudzam swoimi wywodami a tak już mam, że czasem czuję się jak głupek, tzn mam wrażenie że tak jestem postrzegana ale to już inna sprawa jest

Co do spodni - nr 3 i 5 mi się najbardziej podobają
laseczko
Nigdy nie zanudzasz.. Dlaczego jak gUpek? Masz taka fajna ekstrowertyczna osobowość. Lubie takich ludzi..
a ja juz kurcze chyba wszystkie 3 wezme..? ale jeszcze widzialam fajny sweterek, taki dlugi, z szarej welny..
i bluzeczke biala (oo.. kolejna rzecz ktorej nigdy za malo bluzki i podkoszulki białe)

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ferg te 1-3 mnie się podobają, ładnie, wiedziałam z kim się zaręczać ...., a Tż niech nie marudzi, bo konkurencja go wychłoszcze.....
Tż pyta-Mam sie bać..?

No no.. pewnego dnia ja go wychłoszczę.



Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Powiedziała ta, która sama nie ma swojej buzi w avku

truskawaka jest ładna..


Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
1 wyglądają na Tobie świetnie I muszę dodać że jesteś śliczna i masz świetną figurę i... [odkłada delicje] odchudzam się!
weźże nie przesadzaj! Jedz delicje, po tym sie chudnie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 21:09   #1280
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Wizazujesz z pracy..? U nas tez jest rejestrowane wszystko. Juz nawet nie chodzi o wizaz bo a.i tak nie rozumieja b.nic zdroznego to nie jest c.wszyscy I TAK siedza na necie jesli jest czas.. tylko wlasnie ta ilosc czasu na wizazu. Nie wylaczam strony jesli nie korzystam, tylko mam caly czas w tle open.. ale nalicza sie to chyba jako korzystanie..? aaa...w d .. mam. Jak mnie wyrzuca to chociaz odpoczne psychicznie.
Ja właśnie tak samo. Nikt mi nigdy uwagi nie zwrócił, ale czasami zastanawiam się, co byłoby gdyby. Ale ja po prostu muszę jakoś odreagowywać od czasu do czasu tą nieznośną ciszę. W domu ciągle jestem sama, nie ma do kogo ust otworzyć, a jeszcze w pracy teraz to samo, bo najbliżsi współpracownicy albo w ciąży albo ciężko chorzy, w sensie nieobecni i nie zanosi się, żeby miało się coś zmienić. Wizaż mnie trochę socjalizuje
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:10   #1281
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dziękuję miło słyszeć, że choć jednej osoby nie zanudzam swoimi wywodami a tak już mam, że czasem czuję się jak głupek, tzn mam wrażenie że tak jestem postrzegana ale to już inna sprawa jest
mnie też nie
a ja na to
na to za to
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:12   #1282
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mnie też nie
Ani mnie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:14   #1283
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
truskawaka jest ładna..
Wolę Twoją buzię. No, raz raz! Zmieniać avka!
co do mojej ekstrawertycznej osobowości - prawda.
a co do delicji - też prawda ja właśnie chudnę po Kinder Schoko Bons


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wizaż mnie trochę socjalizuje
My Ci zawsze towarzystwa dotrzymamy na dobre i na pisanie pracy licencjackiej


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mnie też nie
a ja na to
na to za to
Wyjdź za mnie!!!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:16   #1284
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Fergussku- dla mnie zdecydowanie 2, ewentualnie 1, te ostatnie nigdy w życiu
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:16   #1285
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

no teraz aktualnie siedzę w pracy i plotkuję zamiast kończyć prezentację na jutro

ostatecznie jest już po godzinach, a że często biorę pracę do domu i zrywam się w śrdku nocy żeby coś pokończyć to nie czuję w tej chwili wyrzutów sumienia.
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:18   #1286
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wolę Twoją buzię. No, raz raz! Zmieniać avka!
co do mojej ekstrawertycznej osobowości - prawda.
a co do delicji - też prawda ja właśnie chudnę po Kinder Schoko Bons


Wyjdź za mnie!!!
dobra, tylko cicho bo ferg usłyszy, musimy ją na to przygotiwać

a ja teraz nucę tę reklamę Schoko Bons birompom..... matko ja tak mam i mnie teraz nie da spokoju.....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:20   #1287
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Krystle- oszalałaś?! Po 21, a Ty w pracy?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:21   #1288
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
dobra, tylko cicho bo ferg usłyszy, musimy ją na to przygotiwać

a ja teraz nucę tę reklamę Schoko Bons birompom..... matko ja tak mam i mnie teraz nie da spokoju.....
słyszałam..


WI-to ja już to pierwsze napewno.. i zaszyje ta dziure

Vio-ale ja lubie ta truskawke.. Wczesniej mialam kota.. teraz truskawka.. i jeszcze zmienie kiedys na moja trzecia miłośc. whisky.
a nie przepraszam-po sobocie mam dosc
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:23   #1289
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
i jeszcze zmienie kiedys na moja trzecia miłośc. whisky. a nie przepraszam-po sobocie mam dosc
No co ty, przecież to wina kebaba była
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:23   #1290
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Krystle- oszalałaś?! Po 21, a Ty w pracy?
ja często tak, klasyczny pracoholik
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.