Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 19:31   #481
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No dobra, ale to znaczy, że z tych, co odwiedzali Galmoki i inne ZT nie wiedział prawie nikt, poza branżą i maniakami typu szanowne forum, obawiam się. Co innego za wielką wodą zapewne, gdzie jest bardziej znana. Niestetyż. Co nie znaczy, że to źle - tylko niszowo i pewnie utrudnia sprzedaż w PL, zamiast uatrakcyjniać. Ale ja tu tylko tak dumam, od dawna fascynuje mnie taktyka marketingowa Maca... Ogólnie genialna przecież.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:34   #482
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wiesz jakby mieli 2-4 kolekcje do roku to nie mogli by sobie pozwolic na słabszą sprzedaż, ale przy takim natężeniu kolekcji naprawde moze zrobić 2 czy 3 bardziej offowe w ciągu roku - tak sobie myśle
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:35   #483
myworldishere
Raczkowanie
 
Avatar myworldishere
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to jesteśmy umówione, tak czy siak masz już odsypkę Spicy zaklepaną!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Znalazłam fajny swatch tego miedzianego Metal X-a, raczej mój typ:
http://beaut.ie/blog/2011/mac-metal-...ures-swatches/
Widziałyście gdzieś inne?

ja mogę zrobić swatch Red Hot Copper jak ktoś chcę
__________________
aparatka od 7.12.2011
myworldishere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:37   #484
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pytanie! Dawaj, dawaj swatcha.
Kamilu, ale kolekcja nie była offowa wcale, rzekłabym, że całkiem przyjazna. Tylko fotki poszły po bandzie, tzn. nie były specjalnie upiększające. Jeśli dodasz do tego fakt, że przy standach nie było żadnego info o tym, kto zacz na zdjęciach, wyszło dziwnie. Dziewczyny z Maca opowiadały mi, że musiały się bronić przed kpinami i tłumaczyć, o co chodzi w tych fotkach - zakładam, że nie taki miał być efekt.
Zabawne jest jeszcze to, że twarz G&I, Johny Weir, jest w sklepach Mac w PL brany zwykle za kobietę, toteż fotki promujące tę kolekcję nie są uważane za kontrowersyjne, a po prostu ładne.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-11-22 o 19:40
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:51   #485
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ci co wiedzieli kim jest Cindy Sherman i jaki ma dorobek na pewno się nie śmiali MAC to dzieki bogu nie IsaDora gdzie kazdy look jest papka - ale polkom niesamowicie sie podoba
nie wiem, kim ona jest, ale właśnie standy tego typu najbardziej mi się podobają - dziwaczne, kreatywne. Dla mnie znakomicie reklamują kolekcję, chociaż fakt, że nie noszę kolorów papugi, więc i tak się nie skusiłam.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:52   #486
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Moim zdaniem zdjęcia czy główna część kolekcji była zdecydowanie offowa, same kosmetyki tez nie były najłatwiejsze do sprzedaży jezeli chodzi o kolorystyke.

Nie bardzo rozumiem przejęcia pracowników kpinami, zawsze można przenieść się do Clinique i będzie sie sprzedawało ludzkie kolekcje
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:55   #487
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ci co wiedzieli kim jest Cindy Sherman i jaki ma dorobek na pewno się nie śmiali MAC to dzieki bogu nie IsaDora gdzie kazdy look jest papka - ale polkom niesamowicie sie podoba
dokładnie, tylko ja się obawiam, ze niestety mało wiedzialo...
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zdjęcia czy główna część kolekcji była zdecydowanie offowa, same kosmetyki tez nie były najłatwiejsze do sprzedaży jezeli chodzi o kolorystyke.

Nie bardzo rozumiem przejęcia pracowników kpinami, zawsze można przenieść się do Clinique i będzie sie sprzedawało ludzkie kolekcje

dooobre z tym Clinique, nie mam nic do nich ale ich kolekcje są zwykle hym... dość zachowawcze... żeby nie powiedzieć nudne... jasne, mam u nich swoich faworytów, ale wybieram MAC
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 19:59   #488
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wychodzi na to, że kupuję offowe kosmetyki, bo mam sporo rzeczy z kolekcji Cindy/ Fall Człowiek nawet nie zauważa, jak mu się gust sublimuje przez takiego Maca. Ale coś w tym jest, jakoś od lat nie kupuję nic z kolorówki Clinique
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:06   #489
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kasia ale to nie pierwsze kolekcja gdzie wiekszość osób może nie wiedzieć kim jest osoba przedstawiana jako współautor, w Mac dość czesto się to zdarza.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Maca opowiadały mi, że musiały się bronić przed kpinami i tłumaczyć, o co chodzi w tych fotkach - zakładam, że nie taki miał być efekt.
zabrzmi to moze mało grzecznie z mojej strony, ale nie taki jest cel, ja widze to tak - reprezentują firmę i za to dostają pensje

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Z reszta jakby nie ważne kazdy odbiera po swojemu, z reguły te trudniejsze kolekcje nie wchodziły do PL i obawiam się ze po próbie z Cindy Sherman i delikatnym sparzeniu się na polskim kliencie mozemy szybko nie zobaczyć tego typu kolekcji u nas.
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-11-22 o 20:04
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:19   #490
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

Z reszta jakby nie ważne kazdy odbiera po swojemu, z reguły te trudniejsze kolekcje nie wchodziły do PL i obawiam się ze po próbie z Cindy Sherman i delikatnym sparzeniu się na polskim kliencie mozemy szybko nie zobaczyć tego typu kolekcji u nas.
Sądząc po tym, z jakim rozmachem MAC dokonuje ekspansji na polskim rynku (liczba salonów=constant), też bym się nie spodziewała tego typu kolekcji w PL
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:39   #491
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A wiadomo już może kiedy będzie Daphne?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 21:49   #492
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A wiadomo już może kiedy będzie Daphne?
Styczeń
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:20   #493
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że kupuję offowe kosmetyki, bo mam sporo rzeczy z kolekcji Cindy/ Fall Człowiek nawet nie zauważa, jak mu się gust sublimuje przez takiego Maca. Ale coś w tym jest, jakoś od lat nie kupuję nic z kolorówki Clinique
hehe ja mam podobnie zoba jakie oryginały z nas
a co do Clinique, ja mam od nich mój ukochany tusz, i za to ich kocham, ale fajne mieli też róże do policzków i spoko są ich szminki, ale cienie - mam kilka głównie z tych setów promocyjnych - no fajne jak ktoś startuje ale jak się lubi bawić kolorem - to już trochę gorzej bo są baaaardzo delikatne te ich kolorki... :/
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Kasia ale to nie pierwsze kolekcja gdzie wiekszość osób może nie wiedzieć kim jest osoba przedstawiana jako współautor, w Mac dość czesto się to zdarza.


Z reszta jakby nie ważne kazdy odbiera po swojemu, z reguły te trudniejsze kolekcje nie wchodziły do PL i obawiam się ze po próbie z Cindy Sherman i delikatnym sparzeniu się na polskim kliencie mozemy szybko nie zobaczyć tego typu kolekcji u nas.
oj no wiadoma że nie pierwsza.. mam tylko nadzieję, że nie osttania, tak jak podejrzewasz...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:28   #494
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe ja mam podobnie zoba jakie oryginały z nas
a co do Clinique, ja mam od nich mój ukochany tusz, i za to ich kocham, ale fajne mieli też róże do policzków i spoko są ich szminki, ale cienie - mam kilka głównie z tych setów promocyjnych - no fajne jak ktoś startuje ale jak się lubi bawić kolorem - to już trochę gorzej bo są baaaardzo delikatne te ich kolorki... :/

oj no wiadoma że nie pierwsza.. mam tylko nadzieję, że nie osttania, tak jak podejrzewasz...
Ja też, ja też

No już najwyższy czas na nowe salony, a nie na ograniczanie kolekcji
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:35   #495
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
zdjęcia produktów (wszystkich) z kolekcji Iris Apfel - coś jak Stylishly Yours, ale bardziej... http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...edzi-duzo.html

to kolekcja po Daphne super kolekcja MAC
A może zamiast wstawiac na ślepo, to byś rzuciła okiem na posty wstecz? Bo wyżej Iris już była pokazywana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:44   #496
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A może zamiast wstawiac na ślepo, to byś rzuciła okiem na posty wstecz? Bo wyżej Iris już była pokazywana
Po co zerkać wstecz, skoro celem było (chyba) zlinkowanie swojego bloga
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:51   #497
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Po co zerkać wstecz, skoro celem było (chyba) zlinkowanie swojego bloga
Basiu, przecież wiem co było jej celem ... ale nie chciałam o tym pisać "głośno"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 08:27   #498
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Z cyklu ogłoszeń parafialnych - jakby ktoś był zainteresowany Magically Cool Liquid Powder Truth & Light, Cremesheen Geo Powder, i przetestowanymi Zoomlash Green is Green i PP Hyperviolet to można pisać PW
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:10   #499
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
zdjęcia produktów (wszystkich) z kolekcji Iris Apfel - coś jak Stylishly Yours, ale bardziej... http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...edzi-duzo.html

to kolekcja po Daphne super kolekcja MAC
dostałaś zdjęcia prasowe od polskiego dystrybutora i to kolekcji której nie będzie w Polsce ? ciekawe
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 11:39   #500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dostałaś zdjęcia prasowe od polskiego dystrybutora i to kolekcji której nie będzie w Polsce ? ciekawe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:54   #501
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Bylam w MACU na chwile i zobaczylam skinfinisza Gold Deposit - ze tez ja wczesniej nie interesowalam sie MACiem i nie znam tak wszystkiego jak Wy!

Toz to czyste zloto! przepiekne!!!!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:59   #502
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

wiem, że teraz odkryłam amerykę, ale Iris nie będzie? ;/ a ja sobie akurat flamingo upatrzyłam ;/
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:45   #503
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej wszystkim. Dawno mnie nie było, będę nadrabiać.

Ostatnio bardzo się cieszyłam, że nic nie podoba mi się z metalowej kolekcji i wreszcie trochę zaoszczędzę, a tu takie ładne cienie, no nie! (wcześniej jakoś mi umknęły).
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:53   #504
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Po dzisiejszym macowym evencie G&I: oj, słabizna, niestetyż. Miało być lodowisko i łyżwiarz w stylu Johny'ego, było dwoje... wrotkarzy (LOL), wystylizowanych na fotkę promocyjną, którzy rozdawali posypane glitterowym cukrem-kryształem ciasteczka. Wyglądały jak z masy solnej, ale były o dziwo jadalne (zostałam zmuszona do przetestowania). Wkurzali mnie, bo zaczepiali co chwilę nielicznych klientów zresztą, wpychając te wypieki, a ja w Macu zwykle łażę z lekkim obłędem w oczach, listą swoich zakupów, listą od koleżanek, sms-ami z dodatkowymi info, itp. A ten mi tu bez przerwy przeszkadzał, pytając: - Ciasteczko? Koniecznie proszę jeszcze drugie wziąć! No nie skusi się Pani, no!
No nic, dobre wieści są takie, że był już wreszcie w moim Macu zestaw dooczny Gold, którego stałam się szczęśliwą podsiadaczką. I już wiem, Corii, i to dokładnie, jak wygląda Woodsmoke - pięknie, to stuningowana, odrudzona wersja pigmaka Blue Brown w połączeniu z Deep Blue Green + złociste iskierki. No boski. I It's Cold też niezły, i paletka dwójka bardzo poręczna. W związku z tym muszę chyba założyć wymiankowy, aby wydać za coś zdublowany Brown Border, 275 i Zoom lash. Dołożę gratis "przecudną" srebrną kosmetyczkę.
W załączeniu wklejam dowód zbrodni, czyli zakupy moje dzisiejsze, dorwałam też kulę Smoky Plum, od dawna za mną chodzący pigm. Emerald Dusk oraz wkłady Cranberry, Sketch i Texture (jak ja mogłam ich nie mieć, Cranberry to mistrzostwo świata!) W przelocie zachwyciły mnie jeszcze CCB (Fabulush i Improper Copper), jakożem zrudziała ostatnio i uzupełniam braki o ciepłe, lśniące barwy, ale udało mi się zwalczyć pragnienie zakupu (na razie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg haul_23.11.11_1.jpg (64,2 KB, 57 załadowań)
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:57   #505
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym macowym evencie G&I: oj, słabizna, niestetyż. Miało być lodowisko i łyżwiarz w stylu Johny'ego, było dwoje... wrotkarzy (LOL), wystylizowanych na fotkę promocyjną, którzy rozdawali posypane glitterowym cukrem-kryształem ciasteczka. Wyglądały jak z masy solnej, ale były o dziwo jadalne (zostałam zmuszona do przetestowania). Wkurzali mnie, bo zaczepiali co chwilę nielicznych klientów zresztą, wpychając te wypieki, a ja w Macu zwykle łażę z lekkim obłędem w oczach, listą swoich zakupów, listą od koleżanek, sms-ami z dodatkowymi info, itp. A ten mi tu bez przerwy przeszkadzał, pytając: - Ciasteczko? Koniecznie proszę jeszcze drugie wziąć! No nie skusi się Pani, no!
No nic, dobre wieści są takie, że był już wreszcie w moim Macu zestaw dooczny Gold, którego stałam się szczęśliwą podsiadaczką. I już wiem, Corii, i to dokładnie, jak wygląda Woodsmoke - pięknie, to stuningowana, odrudzona wersja pigmaka Blue Brown w połączeniu z Deep Blue Green + złociste iskierki. No boski. I It's Cold też niezły, i paletka dwójka bardzo poręczna. W związku z tym muszę chyba założyć wymiankowy, aby wydać za coś zdublowany Brown Border, 275 i Zoom lash. Dołożę gratis "przecudną" srebrną kosmetyczkę.
W załączeniu wklejam dowód zbrodni, czyli zakupy moje dzisiejsze, dorwałam też kulę Smoky Plum, od dawna za mną chodzący pigm. Emerald Dusk oraz wkłady Cranberry, Sketch i Texture (jak ja mogłam ich nie mieć, Cranberry to mistrzostwo świata!) W przelocie zachwyciły mnie jeszcze CCB (Fabulush i Improper Copper), jakożem zrudziała ostatnio i uzupełniam braki o ciepłe, lśniące barwy, ale udało mi się zwalczyć pragnienie zakupu (na razie).
Najada gratki
No mnie Woodsmoke nie zachwycił, jak mówiłam za to ten jasny o tak!
Jakbys chciała pozbyc kosmetyczki, albo kredki i tuszu, to ja chętna, pędzelek w sumie tyż łyknełabym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:14   #506
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny muszę kupić sobie czarną kredkę bo moje sie pokonczyły.
Trwała, nierozmazująca się w kącikach i aby nadawała się do linii wodnej, czarna? Jest taka wogóle?
Może być wykręcana lub ołówkowa byle nie typowy płynny eyeliner w pędzelku bo nie umiem obsługiwać, żelowy lub kremowy jeszcze jako tako ujdzie

Prócz tego szukam coś do brwi, dające kolor, utrwalające, najlepiej ze szczoteczką
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:18   #507
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Technakohl Graphblack? Nie miałam go, ale mam brązowy t. i to jest genialny wynalazek, trwa cały dzień. Do brwi to ja Ci poleciłabym taki fajny gadżet ze Smashboxa - z jednej strony rysik z kolorem, z drugiej - bezbarwny utrwalacz w żelu ze szczoteczką, mam, dobry jest.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najada gratki
No mnie Woodsmoke nie zachwycił, jak mówiłam za to ten jasny o tak!
Jakbys chciała pozbyc kosmetyczki, albo kredki i tuszu, to ja chętna, pędzelek w sumie tyż łyknełabym
Dawaj na PW, pogadamy o tym
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:47   #508
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Technakohl Graphblack? Nie miałam go, ale mam brązowy t. i to jest genialny wynalazek, trwa cały dzień. Do brwi to ja Ci poleciłabym taki fajny gadżet ze Smashboxa - z jednej strony rysik z kolorem, z drugiej - bezbarwny utrwalacz w żelu ze szczoteczką, mam, dobry jest.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


Dawaj na PW, pogadamy o tym
Technakohl to taki wykręcany? a miekka czy twarda kredka?

Smashboxa musze obczaić, własnie coś takiego myslałam, jeszcze myslalam o kredce z benefitu ze szczoteczka, ma dobre opinie na kwc
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:50   #509
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja polecam też kredki Make up for Ever, nie miałam co prawda nigdy żadnej z Maca i w ogóle mało używam kredek, trafiłam na lepsze i gorsze...ale MUFE mam kilka i nawet nie mam ochoty już szukać zamienników.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:53   #510
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A może zamiast wstawiac na ślepo, to byś rzuciła okiem na posty wstecz? Bo wyżej Iris już była pokazywana
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Po co zerkać wstecz, skoro celem było (chyba) zlinkowanie swojego bloga
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Basiu, przecież wiem co było jej celem ... ale nie chciałam o tym pisać "głośno"
oj dziewczyny... już nie bądźmy tacy agresywni... :/ bo zyskamy złą sławę a nie o to chodzi...
to ja już też nie wklejam nic z nowości bo mnie jeszcze posądzicie o linkowanie bloga...
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Prócz tego szukam coś do brwi, dające kolor, utrwalające, najlepiej ze szczoteczką
polecam Brow Set mam dwa - jeden w kolorze (Beguile) i drugi przejrzysty, polecam i niestety ubolewam że mają tak mało kolorów... :/ bardzo fajna szczoteczka i dla mnie to najwygodniejszy sposób zrobienia brwi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.