Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 19:09   #2761
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up girl1991 wszystkie dziewczyny mają rację. Nie ma co się zadawać z takim dupkiem, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Niestety też przerabiałam takie związki. Chociaż by ostatnie dwa. Poznałam chłopaka, z którym trochę czasu mi zajęło, żeby się przede mną otworzył. Trwało to około roku, poświęciłam mu bardzo dużo czasu, bo uważałam że warto. I w końcu się ruszyło. Niby wszystko było fajnie, cieszyłam się, że już jest dobrze, aż nagle on zaczął odstawiać jakieś numery. Jakby mu nagle przestało zależeć. Potrafił się nie odzywać kilka dni, szlajać po imprezach z innymi laskami i upijać do upadłego, a potem jakby nigdy nic nagle się odzywał. Tak to trwało kolejny rok. Kilka dni było super, a następnych kilka dostawałam szału. Aż w końcu dałam sobie z nim spokój, bo mnie to psychicznie wykańczało. Z kolei mój ostatni facet to był na początku ideał, obiecywał mi złote góry i zapewniał jak mnie kocha. Po jakimś czasie ni stąd ni zowąd wyskoczył mi z tekstem, że on nie chce związku (wcześniej mówił inaczej), ale dobrze mu ze mną i możemy się spotykać na seks, bo jest fajnie. Normalnie na początku mnie zatkało. Powiedziałam mu co o nim myślę i nie odzywałam się do niego. Po paru dniach on się do mnie odezwał, że chce się spotkać. Myślałam, że może przemyślał sprawę, ale on znowu z tym sowim tekstem. Wtedy definitywnie powiedziałam mu, że mnie to nie interesuje, bo mam inne poglądy na te tematy i zerwałam z nim kontakt. Ale ja to mam chyba wyjątkowego pecha do facetów, bo na samych takich trafiam i w sumie od jakoś połowy stycznia zeszłego roku jestem singielką. I wiecie co, dobrze mi z tym i mówię to całkiem serio. W końcu mogę się skupić na sobie, nie mam nerwów związanych z facetem, robię co chcę i nikomu się nie muszę z tego tłumaczyć. Pewnie, że nie chcę być sama do końca życia, ale taka przerwa dobrze człowiekowi robi. Można sobie wiele rzeczy przemyśleć i poukładać. Teraz wiem z jakim facetem chcę być i tylko z takim będę wchodzić w jakikolwiek związek, na innych szkoda czasu i nerwów

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:35 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:14   #2762
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a jak sie do tego zabralas?
bo ja chyba sobie pofarbuje to farbowance niedlugo....
tylko nie wiem czy wybrac 8.0 czy 8.1....
Na poczatku jak mialam maly odrost to robilam takie grube pasemka jakby i zawijalam w zlotko. Jak robi sie takie wlasnie grube pasma, a nie calosc(nie wiem jak mozna to zrobic) to efekt jest o wiele naturalniejszy, no i poza tym wykonanie latwiejsze. Teraz jak odrost podrosl to robie tak samo ale juz bez zlotek Jak wahasz sie miedzy farbami to wez ciemniejsza, bo i tak sie za jakis czas wyplucze. I polecam farby z Palette do tego bo najdluzej wytrzymuja
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:22   #2763
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Na poczatku jak mialam maly odrost to robilam takie grube pasemka jakby i zawijalam w zlotko. Jak robi sie takie wlasnie grube pasma, a nie calosc(nie wiem jak mozna to zrobic) to efekt jest o wiele naturalniejszy, no i poza tym wykonanie latwiejsze. Teraz jak odrost podrosl to robie tak samo ale juz bez zlotek Jak wahasz sie miedzy farbami to wez ciemniejsza, bo i tak sie za jakis czas wyplucze. I polecam farby z Palette do tego bo najdluzej wytrzymuja
dzieki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:58   #2764
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
pin up girl1991 wszystkie dziewczyny mają rację. Nie ma co się zadawać z takim dupkiem, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Niestety też przerabiałam takie związki. Chociaż by ostatnie dwa. Poznałam chłopaka, z którym trochę czasu mi zajęło, żeby się przede mną otworzył. Trwało to około roku, poświęciłam mu bardzo dużo czasu, bo uważałam że warto. I w końcu się ruszyło. Niby wszystko było fajnie, cieszyłam się, że już jest dobrze, aż nagle on zaczął odstawiać jakieś numery. Jakby mu nagle przestało zależeć. Potrafił się nie odzywać kilka dni, szlajać po imprezach z innymi laskami i upijać do upadłego, a potem jakby nigdy nic nagle się odzywał. Tak to trwało kolejny rok. Kilka dni było super, a następnych kilka dostawałam szału. Aż w końcu dałam sobie z nim spokój, bo mnie to psychicznie wykańczało. Z kolei mój ostatni facet to był na początku ideał, obiecywał mi złote góry i zapewniał jak mnie kocha. Po jakimś czasie ni stąd ni zowąd wyskoczył mi z tekstem, że on nie chce związku (wcześniej mówił inaczej), ale dobrze mu ze mną i możemy się spotykać na seks, bo jest fajnie. Normalnie na początku mnie zatkało. Powiedziałam mu co o nim myślę i nie odzywałam się do niego. Po paru dniach on się do mnie odezwał, że chce się spotkać. Myślałam, że może przemyślał sprawę, ale on znowu z tym sowim tekstem. Wtedy definitywnie powiedziałam mu, że mnie to nie interesuje, bo mam inne poglądy na te tematy i zerwałam z nim kontakt. Ale ja to mam chyba wyjątkowego pecha do facetów, bo na samych takich trafiam i w sumie od jakoś połowy stycznia zeszłego roku jestem singielką. I wiecie co, dobrze mi z tym i mówię to całkiem serio. W końcu mogę się skupić na sobie, nie mam nerwów związanych z facetem, robię co chcę i nikomu się nie muszę z tego tłumaczyć. Pewnie, że nie chcę być sama do końca życia, ale taka przerwa dobrze człowiekowi robi. Można sobie wiele rzeczy przemyśleć i poukładać. Teraz wiem z jakim facetem chcę być i tylko z takim będę wchodzić w jakikolwiek związek, na innych szkoda czasu i nerwów.

To widzę ze przy waszych problemach z facetami szkoda było moich łez Myśle nad zmianą i jedną będzie tatuaż na który P nie wyraził zgody a włosy hmm mam faze na krótkie takie do ramion ale ja nawet jak zetne 3cm to mi dziwnie i do lustra gadam: "O matko jakie krótkie, jak mogłam się oskalpować"
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:12   #2765
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Po rozstaniu zmieniłam włosy... tak, zafarbowałam o zgrozo:P
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:25   #2766
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Po rozstaniu zmieniłam włosy... tak, zafarbowałam o zgrozo:P
co sie nie robi przez tych idiotow
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 23:21   #2767
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ale naskrobalyscie juz tych postow, az mnie oczy bola od czytania!
ale coz ja zrobie : "i like it".
jesli chodzi o zmiany fryzury ze wzgledu na faceta to cos w tym jest... moj bardzo mnie popiera w tym ze nie farbuje i to mi duzo daje bo gdyby mowil:' pomaluj "to na pewno bym to zrobila a tak motywuje mnie to bardzo.

od paru myc stosuje metode OMO i powiem wam ze jestem pozytywnie zaskoczona. nie wiedzialam ze tak fajnie wplynie na moje wlosy. uzywam do tego (pierwsze O) isany z olejkiem babasu (czy jak to sie pisze nie wiem) i powiem wam ze fajna sprawa;-)

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
To widzę ze przy waszych problemach z facetami szkoda było moich łez Myśle nad zmianą i jedną będzie tatuaż na który P nie wyraził zgody a włosy hmm mam faze na krótkie takie do ramion ale ja nawet jak zetne 3cm to mi dziwnie i do lustra gadam: "O matko jakie krótkie, jak mogłam się oskalpować"
kazda z nas miala jakies problemy z facetami albo je ma, ale nie ma co sie martwic za bardzo bo to niczego nie zmieni. najwazniejsze zeby
dbac ............. o wloski;-P hehehe

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-25 o 23:19
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 06:28   #2768
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
To widzę ze przy waszych problemach z facetami szkoda było moich łez Myśle nad zmianą i jedną będzie tatuaż na który P nie wyraził zgody a włosy hmm mam faze na krótkie takie do ramion ale ja nawet jak zetne 3cm to mi dziwnie i do lustra gadam: "O matko jakie krótkie, jak mogłam się oskalpować"
nie rób tatuażu dziewczyno, nie chodzi mi o wzgląd estetyczny ale o Twoje zdrowie. Wiele osób zaraża się w ten sposób WZW typu C a jest to nie uleczalne i prowadzi do raka wątroby. Wiem, wiem, istnieje cos takiego jak dezynfekcja ale znam ten problem bliżej niz sądzisz i mam prosbę - posłuchaj starszej cioci
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:16   #2769
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
nie rób tatuażu dziewczyno, nie chodzi mi o wzgląd estetyczny ale o Twoje zdrowie. Wiele osób zaraża się w ten sposób WZW typu C a jest to nie uleczalne i prowadzi do raka wątroby. Wiem, wiem, istnieje cos takiego jak dezynfekcja ale znam ten problem bliżej niz sądzisz i mam prosbę - posłuchaj starszej cioci
kręci mnie bo mam już dwa ale może faktycznie masz rację

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ale naskrobalyscie juz tych postow, az mnie oczy bola od czytania!
ale coz ja zrobie : "i like it".
jesli chodzi o zmiany fryzury ze wzgledu na faceta to cos w tym jest... moj bardzo mnie popiera w tym ze nie farbuje i to mi duzo daje bo gdyby mowil:' pomaluj "to na pewno bym to zrobila a tak motywuje mnie to bardzo.

od paru myc stosuje metode OMO i powiem wam ze jestem pozytywnie zaskoczona. nie wiedzialam ze tak fajnie wplynie na moje wlosy. uzywam do tego (pierwsze O) isany z olejkiem babasu (czy jak to sie pisze nie wiem) i powiem wam ze fajna sprawa;-)

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



kazda z nas miala jakies problemy z facetami albo je ma, ale nie ma co sie martwic za bardzo bo to niczego nie zmieni. najwazniejsze zeby
dbac ............. o wloski;-P hehehe
Hehe to fajnie że Cie w tym wspiera JA tez po OMO mam fajne wlosy, takie lejace chyba by się przydało konce podciać bo azdy w inna strone
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:43   #2770
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

NIGDY nie płakałam z powodu faceta
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:19   #2771
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
od paru myc stosuje metode OMO i powiem wam ze jestem pozytywnie zaskoczona. nie wiedzialam ze tak fajnie wplynie na moje wlosy. uzywam do tego (pierwsze O) isany z olejkiem babasu (czy jak to sie pisze nie wiem) i powiem wam ze fajna sprawa;-)
ta odżywka jest super, też ją używam i włoski są mięciutkie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 09:30   #2772
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up girl1991 jeśli sprzęt do tatuażu tj. dzioby i igły (bo o takich pierdołach jak wazelina czy rękawiczki chyba nie muszę wspominać) są jednorazowego użytku, sterylnie zapakowane i otwierane przy Tobie (a tak powinno być i masz prawo tego żądać) to nie ma możliwości, żebyś się czymś zaraziła. Ja jeśli robię komuś tatuaż to wszystko czego używam jest właśnie jednorazowe i sterylne i wszyscy są zdrowi i mają się dobrze. Nie demonizujmy tak tatuaży. Gdyby tak na to wszystko patrzeć to nie powinnyśmy przekłuwać uszu, a nawet chodzić do fryzjera czy kosmetyczki, bo tam też można złapać różne rzeczy. Jedno z czym się zgodzę to to że tatuaż powinien być przemyślany, zarówno wzór jak i samo jego posiadanie, bo że tak to ujmę, jest to związek na całe życie bez możliwości rozwodu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:34 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:46   #2773
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny!

Chciałabym się Was zapytać jakie efekty uzyskałyście stosując Calcium Pantothenicum?

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:51   #2774
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
pin up girl1991 jeśli sprzęt do tatuażu tj. dzioby i igły (bo o takich pierdołach jak wazelina czy rękawiczki chyba nie muszę wspominać) są jednorazowego użytku, sterylnie zapakowane i otwierane przy Tobie (a tak powinno być i masz prawo tego żądać) to nie ma możliwości, żebyś się czymś zaraziła. Ja jeśli robię komuś tatuaż to wszystko czego używam jest właśnie jednorazowe i sterylne i wszyscy są zdrowi i mają się dobrze. Nie demonizujmy tak tatuaży. Gdyby tak na to wszystko patrzeć to nie powinnyśmy przekłuwać uszu, a nawet chodzić do fryzjera czy kosmetyczki, bo tam też można złapać różne rzeczy. Jedno z czym się zgodzę to to że tatuaż powinien być przemyślany, zarówno wzór jak i samo jego posiadanie, bo że tak to ujmę, jest to związek na całe życie bez możliwości rozwodu
wiesz wzor jest przemyslany i wszystko inne tez zawsze igly etc byly otwierane przy mnie i robilam to w pewnym miejscu a potem badanka na wszelkiego szkoda że Ty tak daleko jesteś bo bym z chęcią do dziewczyny na tatto poszła
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:56   #2775
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

nie odpisałam wam w końcu bo tak późno wracam, że nie chce mi się komputera odpalać. Nie wiem, czy powinnam wrzucać zdjęcie... czuję się ostatnio przy was jak kopciuch z moją krótką fryzurą
zbieram komplementy bo to fajne, geometryczne cięcie. ale na naszym wątku jakoś dominuje tradycyjny (chciałam powiedzieć, zachowawczy ) model włosowy...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:08   #2776
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up girl1991 no szkoda, bo miło by było porozmawiać w realu. Wsiadaj w pociąg i przyjeżdżaj

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:32 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:23   #2777
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja tam wiem ze mi krotkie wlosy nie pasuja, wiec dla mnie max to sciac boba ponizej linii brody
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:10   #2778
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
pin up girl1991 no szkoda, bo miło by było porozmawiać w realu. Wsiadaj w pociąg i przyjeżdżaj
hehe chętnie

Nie narzekaj na swoje włosy bo moje to zostawiają wiele do życzenia

I też mnie korci na jakiegoś fajnego boba ciachnąć ale wszyscy mi mowią że wolą mnie w długich (17lat moje najdłuższe to do ramion)

Heh nigdy nie zapomnę dzieciecych fryzur jak "od garnka"
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:17   #2779
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witajcie dziewczyny dawno nic tu nie pisałam. Dziś zrobiłam zdjecie mojej kitki i muszę sie pochwalic że już jest całkiem długa. Dla porowniania zdjecia z 15marca i 29grudnia. Miesiąc temu podcinałam końcóweczki ale i tak sa jeszcze troszkę suche.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0160.jpg (47,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0654.jpg (60,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29.12.jpg (85,4 KB, 42 załadowań)
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 13:30   #2780
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje... a to dzięki wam ścięłam moje blond-rude kłaki do ramion i mam swój naturalny brąz. jakaś się taka czuję nie na miejscu
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:45   #2781
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje... a to dzięki wam ścięłam moje blond-rude kłaki do ramion i mam swój naturalny brąz. jakaś się taka czuję nie na miejscu
ejjj, dlaczego nie na miejscu
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:47   #2782
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny dawno nic tu nie pisałam. Dziś zrobiłam zdjecie mojej kitki i muszę sie pochwalic że już jest całkiem długa. Dla porowniania zdjecia z 15marca i 29grudnia. Miesiąc temu podcinałam końcóweczki ale i tak sa jeszcze troszkę suche.
widać róznicę, znacznie podrosły
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje... a to dzięki wam ścięłam moje blond-rude kłaki do ramion i mam swój naturalny brąz. jakaś się taka czuję nie na miejscu
nie tylko Ty to zauważyłaś ale wstaw zdjęcie, będzie motywacją dla nas chociaż sama przyznam, że od kiedy mój odrost sięgnął granicy 4 cm, to przestałam na niego zwracać uwagę i po prostu rośnie sobie dalej, jest coraz dłuższy mama mówi, że na koniec lata już będę mieć pokaźną dlugość.
obecnie zapuszczam na długość, ale jeśli po lecie bd już mieć długi odrost to chętnie zetnę farbowańce mimo wszystko i zacznę zapuszczać zdrowe włosy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:51   #2783
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje... a to dzięki wam ścięłam moje blond-rude kłaki do ramion i mam swój naturalny brąz. jakaś się taka czuję nie na miejscu
no wiesz... juz sie nie meczysz z odrostami i w krotkim czasie stalas sie posiadaczka naturalek <zazdrosc>
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:16   #2784
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje... a to dzięki wam ścięłam moje blond-rude kłaki do ramion i mam swój naturalny brąz. jakaś się taka czuję nie na miejscu
jak to nie na miejscu? ciesz sie masz naturalki

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
widać róznicę, znacznie podrosły

nie tylko Ty to zauważyłaś ale wstaw zdjęcie, będzie motywacją dla nas chociaż sama przyznam, że od kiedy mój odrost sięgnął granicy 4 cm, to przestałam na niego zwracać uwagę i po prostu rośnie sobie dalej, jest coraz dłuższy mama mówi, że na koniec lata już będę mieć pokaźną dlugość.
obecnie zapuszczam na długość, ale jeśli po lecie bd już mieć długi odrost to chętnie zetnę farbowańce mimo wszystko i zacznę zapuszczać zdrowe włosy
moje naturalki tez maja juz cale 4cm
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:19   #2785
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
no wiesz... juz sie nie meczysz z odrostami i w krotkim czasie stalas sie posiadaczka naturalek <zazdrosc>
taaa, ale krótkie. kto niby wygląda krótkie włosy albo kto wygląda dobrze w krótkich? jedyne, co usłyszałam tutaj to fajnie, że są moje. ale nie że są ładne hehe można się zdołować
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:27   #2786
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje...
tez do takiego samego wniosku doszlam i odkad scielam farbowance praktycznie sie w watku nie odzywam tylko obserwuje
Chociaz jedna z wizazanek, ktora doszla do naturalsow zalozyla specjalny watek dla takich osob jak my, ale cos nas malo sie uzbieralo i nastala cisza

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny dawno nic tu nie pisałam. Dziś zrobiłam zdjecie mojej kitki i muszę sie pochwalic że już jest całkiem długa. Dla porowniania zdjecia z 15marca i 29grudnia. Miesiąc temu podcinałam końcóweczki ale i tak sa jeszcze troszkę suche.
śliczna
ile kitka ma latek?
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:02   #2787
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
taaa, ale krótkie. kto niby wygląda krótkie włosy albo kto wygląda dobrze w krótkich? jedyne, co usłyszałam tutaj to fajnie, że są moje. ale nie że są ładne hehe można się zdołować
też nie wyglądam dobrze w krótkich, ale wmawiam sobie,że 25% drogi już za mną
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:23   #2788
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość


moje naturalki tez maja juz cale 4cm
no moje obecnie mają z 8-9 cm chodziło o to, że od granicy 4 cm przestałam na nie zwracac uwagę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:19   #2789
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny dawno nic tu nie pisałam. Dziś zrobiłam zdjecie mojej kitki i muszę sie pochwalic że już jest całkiem długa. Dla porowniania zdjecia z 15marca i 29grudnia. Miesiąc temu podcinałam końcóweczki ale i tak sa jeszcze troszkę suche.
Bardzo ladnie rosna Widac znaczna roznice i w dlugosci i w kolorze!

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Natalisis - no właśnie od kiedy ściełam włosy na krótko to nie mam co na wątku robić. nikt się już takimi włosami na naszym wątku nie ekscytuje... a to dzięki wam ścięłam moje blond-rude kłaki do ramion i mam swój naturalny brąz. jakaś się taka czuję nie na miejscu
No co ty opowiadasz - zaraz wyciagne mojego slynnego "bejzbola": i doprowadze Cie do porzadku
Ja wlasnie najbardziej podziwiam dziewczyny, ktore mialy odwage, zeby zdecydowac sie na tak odwazny krok. Wiadomo, dlugowlose maja ta przewage, ze moga prezentowac rozne uczesania, upiecia i fryzury wiec wiadomo, ze jest to ciekawsze.
Pamietaj, ze najwazniejsze jest to, ze Ty sie sobie podobasz, a czy ktos na forum wyraza entuzjazm czy nie jest sprawa drugorzedna. A czasem po prostu jest tak, ze jakis komentarz czy zdjecie pozostaje niezauwazone - moze troche to smutne, ale ja tam nie biore tego do siebie. Sama mam wlosy "takie sobie" - ani dlugie, ani ladne , ale zapuszczam je dla siebie. Wchodze tu po to, bo lubie to forum i mam konkretny cel - zapuszczenie naturalek. To, ze ktos mnie pochwali jest oczywiscie mile, ale jest kwestia drugorzedna.
A wiec - jestes tu jak najbardziej na swoim miejscu Krotkie czy dlugie - najwazniejsze, ze naturalne!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:28   #2790
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie rosna Widac znaczna roznice i w dlugosci i w kolorze!


No co ty opowiadasz - zaraz wyciagne mojego slynnego "bejzbola": i doprowadze Cie do porzadku
Ja wlasnie najbardziej podziwiam dziewczyny, ktore mialy odwage, zeby zdecydowac sie na tak odwazny krok. Wiadomo, dlugowlose maja ta przewage, ze moga prezentowac rozne uczesania, upiecia i fryzury wiec wiadomo, ze jest to ciekawsze.
Pamietaj, ze najwazniejsze jest to, ze Ty sie sobie podobasz, a czy ktos na forum wyraza entuzjazm czy nie jest sprawa drugorzedna. A czasem po prostu jest tak, ze jakis komentarz czy zdjecie pozostaje niezauwazone - moze troche to smutne, ale ja tam nie biore tego do siebie. Sama mam wlosy "takie sobie" - ani dlugie, ani ladne , ale zapuszczam je dla siebie. Wchodze tu po to, bo lubie to forum i mam konkretny cel - zapuszczenie naturalek. To, ze ktos mnie pochwali jest oczywiscie mile, ale jest kwestia drugorzedna.
A wiec - jestes tu jak najbardziej na swoim miejscu Krotkie czy dlugie - najwazniejsze, ze naturalne!
popieram, nic dodać i nic ująć. Przecież piszemy tutaj też o innych sprawach, zatem nie widzę powodu dlaczego nie mialyby tutaj swojego miejsca dziewczyny juz z naturalkami. Dla nas to byłby wspaniały doping
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.