Nuda w łóżku i fantazje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 23:58   #1
hypnomiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26

Nuda w łóżku i fantazje.


Witam,

jestem z moją kobietą lat (19) oraz ja lat (19) już od 2lat uprawiamy sex a bardziej uprawialiśmy sex naprawdę może z 20 razy? Moja dziewczyna preferuje sex oralny i mnie to w pewnym stopniu zadowala lecz każda akcja już z finiszem jest taka że ja mam się doprowadzić do orgazmu bo ona mówi ,,Ja nie trafie tam gdzie chcesz'', ,,ja zrobię to źle i nie będzie ci przyjemnie'' mimo to ją uświadamiam że chce aby ona mi to dokończyła bo było mi przyjemniej no ale nic na siłę... dobra. Kolejna sprawa to taka że ma 2 fantazje erotyczne jedna to płatki róż świece oraz ,,na dzikusa'' czyli nakręcanie siebie już przed domem i szybki bieg na małe co nie co... też to rozumiem i chciałem ją w ten sposób zadowalać ale zawsze wychodzi to tak że dostaje z☠☠☠y że ,,ty tylko o jednym myślę nawet się nie rozebrałam a ty już chcesz'' a tydzień dwa mówiła że by tak chciała... no kur... trochę mnie to irytuje bo robię z siebie debila... Ogólnych problemów z tym niema ale to jest już nudne.. włączam tv chwila mija leżymy koło siebie jak worki ona mi ja jej papieros i dalej tv. Może zaprzestać jakich kolwiek ruchów ??? poczekać aż ona sama zdziała i parę razy odmówić? No nie wiem doradźcie coś kocham ją tylko wieje nudą w łóżku... bynajmniej dla mnie.
hypnomiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 10:51   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nuda w łóżku i fantazje.

201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:01   #3
tchetchetche
Przyczajenie
 
Avatar tchetchetche
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22
Dot.: Nuda w łóżku i fantazje.

twoja dziewczyna chyba sama nie wie czego chce ...przez jakis czas nic nie rób i nie wspominaj , może zauważy że coś nie tak i sama to zmieni
__________________
złudzenia układają się w cały film , w którym nie chcę grać.,
tchetchetche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:28   #4
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Nuda w łóżku i fantazje.

Średnio zrozumiałam post, więc autorze napisz trochę jaśniej, no ale:

Jeśli dobrze zrozumiałam, podczas seksu oralnego ona przerywa i nie kończysz jej w ustach tak? Szuka takich głupich wymówek bo albo trwa to za długo i przez to uważa, że robi coś nie tak, zapewnij ją, że wszystko jest jak najbardziej ok, i że po prostu masz taki organizm. Albo jest druga opcja: brzydzi się połknąć spermę, zasugeruj jej delikatnie że przed samym wytryskiem może wyciągnąć go z buzi i trysnąć sobie na piersi/brzuch czy gdzie jej się podoba.

A co do fantazji, to może najzwyczajniej nie miała nastroju? ja bym po prostu najpierw tak na ludzie pogadała o swoich fantazjach a potem pewnego razu właśnie np. przed domem powiedziała: "Kochanie, może masz ochotę żebym dzisiaj spełnił Twoją fantazję?" Jeśli Cie za to zjedzie, powiedz, że przepraszasz ale chciałeś dobrze, chciałeś żeby ona czuła się fajnie w łóżku itp.

Tak swoją drogą trochę dziwna dziewczyna.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:53   #5
magdalenaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nuda w łóżku i fantazje.

Jeżeli chodzi o sex oralny, to po prostu wydaje mi się, że ma problem z połykaniem spermy. Zapewnij ją, że to rozumiesz i nie masz pretensji, może wymyślicie jakiś podniecający finisz dla Niej i dla Ciebie (możesz trysnąć na piersi, brzuch, pupe itp.) Jeżeli chodzi o Twoją drugą część wypowiedzi; może z tą fantazją Twojej dziewczynie chodzi również o Twoją dominację? Ja bardzo lubię kiedy mój partner nie odpuszcza gdy mówię nie Ale najpierw upewnij się, że nie obrazisz swojej kobiety dominując ją, nie każdy to lubi.
magdalenaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.