Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 08:09   #1471
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Anoli!!! sto lat! oby wszystkie marzenia się spełniały nawet te najmniej prawdopodobne, kasa i szanele z nieba spadały a szczęścia i zdrowia nigdy Ci nie zabrakło

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:09   #1472
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

AnoIi - wszystkiego najlepszego
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:12   #1473
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Aaale jestem zaspana

Anoli, 100 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:14   #1474
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
masakra kto to widział zeby mieli tam taki burdel
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:16   #1475
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:33   #1476
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Anoli sto latek kochana
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:41   #1477
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Solenizantce 100 lat
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 08:50   #1478
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Heeeelou!
Spać nie mogę
Love, dziękuję!

Magdalena, ja mam maseczkę relaksującą. Kremowy masaż miałam w odlewce i był super! Zaraz sobie zapodam relaksującą, zobaczę, czy nowe kropy jutro wyjdą.

Nicola! Tulę mocno! Rozumiem Twoje rozgoryczenie! Głupie babsztyle! Żeby im bolesne pryszcze na czubku nosa powyskakiwały! Jak tak można człowieka traktować????

Oktawia, ja dziś też pół godziny przed końcem pracy dostałam dwie(!!!) pilne sprawy. Jako, że idę na urlop mam robotę na weekend

Miss, Twój kot boski! No taką ma mordkę cudną! Jak torebki Ci się podobają to super

Boszzz, ale mam sklerozę zapomniałam co jeszcze miałam napisać

Edit - Aaaaa już pamiętam. Torebka zostaje ;-)
Trzymam kciuki, żeby udało się szybko zrobić

100 lat w szanelach, spełniających się marzeniach, samych uśmiechniętych dni
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:57   #1479
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzisiaj była i głupawka i poważne tematy, ale nie mogłam sobie odpuścić TEGO






Stefka nagrała piosenkę o naszej dzisiejszej Gwieździe wiem, wiem słowa nie pasują, ale co tam, Aleks na pewno z wypiekami na twarzy słuchałby, jakby np. Never mu śpiewała Ale, Ale, Alejandro....

lubię tę nutę alehandrrrrro

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Chciałabym w kuchni białe płytki z połyskiem ale boję się, że każdy syf będzie na tym widać W ogóle mam taki mętlik, chociaż niby wszystko wiem co, gdzie, jak, jakie kolory bazowe
]


współczuję
dla mnie najgorszy był zawsze kontakt z "fachowcami"
dopiero ostatnio przy okazji odświeżania ścian spotkałam pierwszego solidnego


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że chyba jesteśmy z Rudkiem tandeciarzami, bo podoba nam się tani Armani Zostają obydwie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no i tak ma być, też staram się iść za swoim stylem i w sumie nikogo się nie radzę w kwestii/nie zważam na opinie innych
chociaż wolę inne torebki, raczej z miększej skóry
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:57   #1480
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może wyślij dodatkowo maila, bo oni tam naprawdę nie ogarniają. Podobnie byłam traktowana na infolinii przy okazji rzodkiewy G.

Nikkolla Sytuacja w S brak słów po prostu.

MissScareAll Kociak przepiękny

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-23 o 09:00
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 08:58   #1481
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzien dobry.

Anoli, wszystkiego co najlepsze, zdrowia, spelnienia marzen. Samych pasujacych kosmetykow, ktore zatrzymaja skore mloda, piekna i promienna. I innych wspanialosci rowniez Ci zycze.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 09:09   #1482
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Heeeelou!
Spać nie mogę
Love, dziękuję!

Magdalena, ja mam maseczkę relaksującą. Kremowy masaż miałam w odlewce i był super! Zaraz sobie zapodam relaksującą, zobaczę, czy nowe kropy jutro wyjdą.

Nicola! Tulę mocno! Rozumiem Twoje rozgoryczenie! Głupie babsztyle! Żeby im bolesne pryszcze na czubku nosa powyskakiwały! Jak tak można człowieka traktować????

Oktawia, ja dziś też pół godziny przed końcem pracy dostałam dwie(!!!) pilne sprawy. Jako, że idę na urlop mam robotę na weekend

Miss, Twój kot boski! No taką ma mordkę cudną! Jak torebki Ci się podobają to super

Boszzz, ale mam sklerozę zapomniałam co jeszcze miałam napisać

Edit - Aaaaa już pamiętam. Torebka zostaje ;-)
Mi przed samym końcem pracy wpadł też drugi projekt, ale na szczęście nie jest pilny. A Tobie współczuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:10   #1483
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
super zakupy
Sama chyba polegnę dzisiaj w orsayu

Jeszcze nawiązując do wczorajszego tematu dzieciowego - ja z tych co "od zawsze chciały mieć dzieci" ale ... u nas starania o malucha, badania itd trwały kilka lat, było pod górkę ale udało się teraz młody mnie obudził, wywalił swoje ubrania z szafki i gotuje zupę ze skarpetek

Miłego dnia wszystkim
Dzięki !

Super, że synek się pojawił !

ANOLI - najlepszego!!!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:15   #1484
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
U mnie wysyłka PP poszła im wyjątkowo sprawnie (tylko, że ja wzięłam za pobraniem).
Zamówiłam maseczkę ajzenberga w czwartek wczesnym porankiem, a już wczoraj wieczorem listonosz chciał przynieść przesyłkę. Musi to być ta, bo kazał szykować kasę, a nic innego nie zamawiałam z S. za pobraniem.
Na razie go spławiłam (mam focha na S.), ale pewnie odbiorę.

A na stronie nadal status "w trakcie przygotowania". Dobrze, że nie "produkcja w toku"
U mnie też status "w trakcie przygotowania" i najlepsze, że naprawdę nie dostałam paczki. Składałam zamówienie w środę, maila z potwierdzeniem mam z godziny 7.11 a paczki nie ma Czy któraś z Was nie otrzymała też paczki? Zapłacone kartą podarunkową a reszta płatniczą.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
super zakupy
Sama chyba polegnę dzisiaj w orsayu

To chyba ja wczoraj wykupiłam ten peeling udanych zakupów na dobry początek weekendu

Gratuluję zbiorowo wszystkich zakupów torebkowych, kosmetycznych itd i współczuję przebojów w S ala:

Jeszcze nawiązując do wczorajszego tematu dzieciowego - ja z tych co "od zawsze chciały mieć dzieci" ale ... u nas starania o malucha, badania itd trwały kilka lat, było pod górkę ale udało się teraz młody mnie obudził, wywalił swoje ubrania z szafki i gotuje zupę ze skarpetek

Miłego dnia wszystkim
To Ty dziś masz wolne obiadu gotować nie musisz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Anoli 100 lat
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:16   #1485
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie też status "w trakcie przygotowania" i najlepsze, że naprawdę nie dostałam paczki. Składałam zamówienie w środę, maila z potwierdzeniem mam z godziny 7.11 a paczki nie ma Czy któraś z Was nie otrzymała też paczki? Zapłacone kartą podarunkową a reszta płatniczą.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



To Ty dziś masz wolne obiadu gotować nie musisz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Anoli 100 lat arty:
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:35   #1486
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie też status "w trakcie przygotowania" i najlepsze, że naprawdę nie dostałam paczki. Składałam zamówienie w środę, maila z potwierdzeniem mam z godziny 7.11 a paczki nie ma Czy któraś z Was nie otrzymała też paczki? Zapłacone kartą podarunkową a reszta płatniczą.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



To Ty dziś masz wolne obiadu gotować nie musisz


---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Anoli 100 lat
: hahaha:
a co do paczki to dzwoń do nich bo przecież oni mają taki bajzer że zupełnie nie wiedzą co się dzieje

sand najważniejsze ze wreszcie się po latach udało i teraz masz swojego małego kucharza
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:43   #1487
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie też status "w trakcie przygotowania" i najlepsze, że naprawdę nie dostałam paczki. Składałam zamówienie w środę, maila z potwierdzeniem mam z godziny 7.11 a paczki nie ma Czy któraś z Was nie otrzymała też paczki? Zapłacone kartą podarunkową a reszta płatniczą.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



To Ty dziś masz wolne obiadu gotować nie musisz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Anoli 100 lat

To dziwne, bo ja placilam tak jak Ty a zamowienie skladalam po Tobie jakies 3 godz.... i dostalam wczoraj.
Nie zwracam zamowienia. Jak nie dosla boxa to box im w na kolejnego sie raczej nie skusze.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Anoli wszystkiego najlepszego!
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:47   #1488
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wrócę trochę do wątkowego meritum - w Orsay'u ciągle wchodzi kod: 22411 (-50 zł od 150) i poległam , kupiłam kombinezon http://www.orsay.com/pl-pl/kombinezo...-45102148.html, bluzkę http://www.orsay.com/pl-pl/koszulka-...-14001521.html i apaszkę.

W Camaieu zakupiłam dzisiaj białe spodnie .
Bardzo fajne zakupy.

Sand Super mieć domowego kucharza Szkoda, że szybko wyrastają z tej chęci do gotowania

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-23 o 09:51
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:49   #1489
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
To dziwne, bo ja placilam tak jak Ty a zamowienie skladalam po Tobie jakies 3 godz.... i dostalam wczoraj.
Nie zwracam zamowienia. Jak nie dosla boxa to box im w na kolejnego sie raczej nie skusze.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Anoli wszystkiego najlepszego!
też nie zwracam, zawartości zamówienia długo wyczekiwałam wydaje mi się, że boxy będą dosłane bez problemu.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 09:52   #1490
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
To dziwne, bo ja placilam tak jak Ty a zamowienie skladalam po Tobie jakies 3 godz.... i dostalam wczoraj.
Nie zwracam zamowienia. Jak nie dosla boxa to box im w na kolejnego sie raczej nie skusze.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Anoli wszystkiego najlepszego!
Kurier dpd był u mnie w czwartek i w piątek ale z innymi paczkami
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 09:54   #1491
Niteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Anoli dołączam się do życzeń wszystkiego najlepszego! a tak z innej beczki- dziewczyny, miała któraś z Was serum z komosą ryżową z kiehl's? Trochę mnie kusi, mimo że ich kosmetyki jakoś mi dupy nie urywają
Niteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 10:06   #1492
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

AnoIi wszystkiego najlepszego!


Wczoraj użyłam próbki maski męskiej z E. i powiem, że szału nie ma fakt, buźka wydaje się czysta i po zmyciu maski jest fajny efekt jakby chłodzenia, ale jakoś nie skusiło mnie by opłacać zamówienie może efekt będzie lepszy po kilku użyciach? Sama nie wiem
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 10:28   #1493
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Grauluje zakupow ciuchowych i kosmetycznych

Anoli - wszystkiego najlepszego 1469266105052.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 11:05   #1494
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Anoli, sto lat
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 11:10   #1495
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Mam na ścianie białe płytki (błyzczące, ale nie gładkie tylko z takimi jakby falami) z białą fugą i jest super. Trochę się bałam, że będzie się brudzić, ale jak na bieżąco się wyciera (tzn. sos pomidorowy nie zostaje na nich na tydzień ) to wszystko ładnie schodzi nawet z fugi. Najlepszy sposób to zawsze w sklepie trochę pociapać palcami i spróbować wytrzeć jakąś szmatką - od razu widać co łatwo się będzie sprzątać, a czego nie idzie doczyścić
No właśnie ponoć najgorsza jest fuga, bo płytki zawsze można domyć, fugę już ciężej. Może w trakcie poszukiwań znajdę takie, które wybiją mi z głowy biel w kuchni na podłodze Chociaż, nie powiem, biel mnie kusi. Ale z kolei chcę dać w kuchni takie same jak w przedpokoju na wejściu a na wejściu białych już nie dam na pewno Chyba postawię na jakiś ładny, jasny szary.

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
super zakupy
Sama chyba polegnę dzisiaj w orsayu

To chyba ja wczoraj wykupiłam ten peeling udanych zakupów na dobry początek weekendu

Gratuluję zbiorowo wszystkich zakupów torebkowych, kosmetycznych itd i współczuję przebojów w S ala:

Jeszcze nawiązując do wczorajszego tematu dzieciowego - ja z tych co "od zawsze chciały mieć dzieci" ale ... u nas starania o malucha, badania itd trwały kilka lat, było pod górkę ale udało się teraz młody mnie obudził, wywalił swoje ubrania z szafki i gotuje zupę ze skarpetek

Miłego dnia wszystkim
Jako, że ja dzieciowa od zawsze i już w takim wieku, że nawet moje ogarnięte koleżanki z podstawówki mają/zaraz będą miały dzieci a ja... no jakoś się nie zanosi ... to się prawie poryczałam jak sobie to wyobraziłam

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
AnoIi wszystkiego najlepszego!


Wczoraj użyłam próbki maski męskiej z E. i powiem, że szału nie ma fakt, buźka wydaje się czysta i po zmyciu maski jest fajny efekt jakby chłodzenia, ale jakoś nie skusiło mnie by opłacać zamówienie może efekt będzie lepszy po kilku użyciach? Sama nie wiem
Ona jest taka delikatna Ale jak użyję jej po peelingu albo różowej origins, to wtedy czuję, że działa. Lekko szczypie.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 11:17   #1496
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dziewczyny, polecacie Foreo Iris?

Kliknęłam na zagranicznej stronie, w przeliczeniu wyjdzie jakieś 450 zł... Plus w prezencie głośnik bluetooth pod prysznic I teraz nie wiem czy opłacać czy anulować
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 11:55   #1497
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zakupy.

Sand Super mieć domowego kucharza Szkoda, że szybko wyrastają z tej chęci do gotowania
Dzięki !

O gotowaniu piszesz z autopsji? Chyba masz syna, prawda? Moja nastolatka na razie chętnie eksperymentuje w kuchni, ku mojej radości .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 12:17   #1498
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Anoli wszystkiego, co najlepsze życzę : cmok:

Pobieżnie nadrobiłam, to co S. robi jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. I na co oni liczą? Że klientki się na to godzą, że dalej będą robić zakupy bo lubią być dymane? Kurczę no przeszli samych siebie. Chcę widzieć to dosyłanie boxów skoro twierdzą, że to wszystko nie ich wina pewnie nasza

I podwójnie mi nie do śmiechu, córa mi dorwała olejek z Estee, ten limitowany i go wykręciła a on już chyba wszędzie wyprzedany? Jak żyć
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 12:21   #1499
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

S. sobie nic z tego nie robi i nie będzie robić, bo zakupy dalej będą się kręcić, gdyż jak komuś coś przypasowało to będzie niestety po to wracał Ja mam dość zakupów u nich, nie lubię jak firma wybiera sobie kogo potraktuje lepiej, a kogo gorzej i jak jej pracownicy zachowują się wobec mnie beszczelnie. Zobaczę jak jest w zagranicznych S., jeśli tak samo to będę zamawiać ze stron oficjalnych danych firm lub znajdę zamienniki, których trylion na rynku.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-07-23 o 12:28
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 12:23   #1500
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Anoli spełnienia marzeń.

Są jakieś kody do D. poza azja i kremem Clinique?

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny wzielam nowe meteoryty z ta pomadka 002 Pink Tie Guerlain La Petite Robe Noire żeby się zalapac na kosmetyczke i -20%. Myslicie ze ta pomadka będzie ok? wklejam zdjęcia jak wygląda na ustach. Nie wiem czy oplacac, czy wziac same meteoryty z rabatem 11%
Na te -20% jest jakiś kod? I co jest w kosmetyczce?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.