Noviderm Boréade 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 19:09   #1
ConstanceOfTrentham
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Wink

Noviderm Boréade 12


Witam
Mam ogromny problem z cerą. Mam mnóstwo wągrów, śladów po trądziku, na policzkach mam dziury po trądziku oraz rozszerzone pory.
Czy pomoże mi Noviderm Boréade 12?
Czy ktoś go używał? Czy jest skuteczny?
Z gory dziękuję za pomoc .
ConstanceOfTrentham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:19   #2
caroline1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 255
Dot.: Noviderm Boréade 12

Z tego, co udalo mi sie znalezc, to ten krem zawiera kwas glikolowy 10% i mlekowy 2%.Piszesz, ze problem z cera jest ogromny, a w takim wypadku ten krem to moim zdaniem za malo - owszem pomoze troche oczyscic cere i moze troche ja ujednolici, natomiast na blizny i dziury potradzikowe potrzebny jest jakis ciezszy kaliber no i ciepliwosc, bo takie kuracje dlugo trwaja..Powinnas wybrac sie do dermatologa i ustalic jakis plan leczenia, na przyklad serie glebokich peelingow czy kuracje retioidowa jesli chcesz pozbyc sie blizn.
caroline1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 17:19   #3
ConstanceOfTrentham
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Noviderm Boréade 12

Hmm... Nie mam aż tak ogromnego problemu , tzn. dla mnie to jest wielki problem, źle się czuję zwłszcza kiedy pada światło z jednej strony...
Znajomi mówią mi jednak , że nic nie widzą, że mam normalna cerę, więc możliwe , że nie jest tak źle.
Co do dziur nie mam ich wiele , są małe i słabo widoczne, ale jednak są.
A i zapomniała dodać, że mam 14 lat.

Dlatego ponawiam pytanie czy ktoś używał tego kremu i czy mu pomógł.
ConstanceOfTrentham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 08:59   #4
Gosia0987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Noviderm Boréade 12

Tak ja używam go wlasnie i jestem mile zaskoczona dzialaniem kremu, codzien rano mam piekniejsza cere, bez wagrow(stopniowo znikaja) blizny sie zmniejszaja, kolor cery jest jednolity, wczesniej bylam okropnie czerwona jestem zadowolona bo naprawde po kilku zastosowaniach kremu widac efekty, gdzies tu wyczytalam ze po posmarowniu kremem twarz szczypie, to fakt szczypie, ale tylko chwilke i nie cala, no ale przeciez krem ja zluszcza wiec szczypac musi. Cera jest gladka jak pupa niemowlęcia, jestem naprawde pod wrazeniem kosmetyku i polecam kazdemu na prolemy z trądzikiem lub pozotalosciami po nim.Dodam jeszcze ze odkad smaruje sie kremem(tylko na noc) nie mam ani jednej nowej krostki zdecydownie polecam
Gosia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 14:05   #5
coccinella1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Noviderm Boréade 12

A jakiego filtra używasz?
coccinella1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 18:41   #6
gienia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Noviderm Boréade 12

zadnego filtra nie stosuje uzywam kremu tylko na noc a w dzien jak codzien nakladam jakis podklad pod niego zwykly krem ktory stosowalam do tej pory jest bez filtra, podczas stosowania kremiku nbywam tez na solarium i nadal buzia jest o wiele w lepszym stanie niz byla., polecam kazdemu

Edytowane przez gienia25
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:42
gienia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:19   #7
qqryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Noviderm Boréade 12

Witam

Co będzie lepsze na cerę która już najgorsze ma za sobą (tak myślę) ?
Zastanawiam się nad kremem o którym mowa w tym temacie i nad AVENE DIACNEAL.

Moje ryło już skończyło masowo wysypywać pryszcze, ale drobne grudki zwłaszcza na czole co jakiś czas się pojawiają, zwłaszcza wtedy gdy myję rzadziej (3 razy dziennie)[przetłuszczenie]. Grudki znikają po kilku dniach, lub w mniejszym natężeniu zamieniają się w wulkany z ropą (sporadycznie).
Do mycia (kilka razy dziennie) używam Garniera Czysta skóra 3w1 lub Garniera Active, czasami nasmaruję się Lerossetem mineral deep cleanser, a jeszcze rzadziej Akneroxid L na mokrą skórę na godzinkę i zmycie, później nawilżenie Effaclar H.

Chodziłem oczywiście do kosmetyczki, ale ja już mam (miałem) dość jej propozycji o mikrodermabrazji 200zł zabieg nie wiadomo ile razy, lub terapia syntetyczną witaminą A za 1000 zł z trzydziestoma możliwymi skutkami ubocznymi. To było rok temu. Teraz już doprowadziłem cerę do lepszego stanu częstym myciem Garnierami, maseczkami Lerosett, Akneroxidem i pomyślałem, że może przyda się zakończyć jakimś kwasem, żeby zlikwidować ślady po trądziku i wyrównać/zapobiegać tym grudkom/zaskórnikom.

Chciałem Wam zarysować sytuację w której się znajduję, nie znam się na kosmetykach dlatego bardzo Was proszę o pomoc.

Pozdrawiam
qqryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 14:02   #8
Magda_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Noviderm Boréade 12

Dużo naczytałam się o tym kremie i chcę go kupić, ale nie ma go w żadnych aptekach internetowych. Ktoś wie gdzie mogę nabyć to cudo? :P
Magda_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 08:22   #9
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Noviderm Boréade 12

Chyba wycofali wszystkie produkty tego producenta, bo też od kilku dni próbuję coś zdobyć, ale bez skutku..... Nie ma nic Noviderm z linii do cery tłustej, trądzikowej. Może ktoś wie coś na ten temat?
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.